Νέα

Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ειναι για μας οι πουτανες?

  • πολα διαφορετικα μουνια

    Ψήφοι: 26 31,0%
  • ευκολη λια

    Ψήφοι: 13 15,5%
  • ανωδηνη λυση

    Ψήφοι: 16 19,0%
  • συνηθεια

    Ψήφοι: 10 11,9%
  • κατι αλλο. τι?

    Ψήφοι: 19 22,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    84

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Οι κοπέλες γίνονται ιερόδουλες για το χρήμα και μόνο. Απο εκεί και μετά το πώς φτάνουν να ξεπουλιούνται για το χρήμα έχει να κάνει με πολλούς παράγοντες, όπως η οικογενειά τους και το τι εμπειρίες είχαν απο σχέσεις μέχρι να πάρουν απόφαση να κάνουν αυτή τη δουλειά. Είναι καθαρά και μόνο ζήτημα αυτοεκτίμησης και πόσο συνειδητός είσαι. Αυτές οι κοπέλες πάσχουν πολύ στο τομέα αυτό και δικαιολογούν την αποφασή τους αυτή με διάφορους τρόπους. Η πραγματικόυητα όμως είναι μια και μόνο, δεν σέβονται τον εαυτό τους και σίγουρα δε φταίνε μόνο αυτές για αυτό...
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
Διάβασα προσεκτικά όλες τις απόψεις που έχουν γραφτεί για το συγκεκριμένο θέμα και θα προσθέσω τη δική μου ταπεινή άποψη μια και συνευρίσκομαι με κορίτσια του πληρωμένου έρωτα, πάνω από τρεις δεκαετίες..
Αρχικά θέλω να καταθέσω την απορία μου.. Που είναι τα κορίτσια του site; Εκτός από την Κατερίνα που είχε το θάρρος να γράψει κάτι, καμμία άλλη από τις κοπέλες που μπαίνουν κάθε μέρα και γράφουν διάφορα, δεν μπήκε στον κόπο να μας δώσει μια λογική απάντηση πως μπήκε σε αυτή τη δουλειά, γιατί μένει, πως νιώθει κλπ..
Τώρα μετά από τόσα χρόνια και αφου έχω χαλάσει πολλές μα πολλές χιλιάδες Ευρώ στον πληρωμένο έρωτα (όχι πως το μετάνιωσα), έχω κάνει σχέσεις με επαγγελματίες, η εμπειρία μου λέει τα εξής:
Τράφικινγκ υπάρχει ακόμα, αλλά σε πολύ μικρή έκταση σε σχέση με τη δεκαετία του 90.. Τότε ναι, υπήρχαν πολλές κοπέλες που της είχαν φέρει δια της βίας, τις είχαν φυλακισμένες, τις απειλούσαν για τη ζωή τους και της οικογένειας τους και δεν είχαν άλλη επιλογή..
Τώρα οι περισσότερες κοπέλες που έρχονται, ξέρουν εκ των προτέρων τι δουλειά θα κάνουν.. Όμως με τις Ανατολικές - γιατί οι περισότερες κοπέλες που που ασκούν το επάγγελμα είναι από την Ανατολική Ευρώπη -, συμβαίνει το εξής.. Στις χώρες τους νιώθουν πως δεν έχουν μέλλον.. Άρα η μόνη λύση είναι να φύγουν για μια Ευρωπαική χώρα με οποιοδήποτε τίμημα.. Και επειδή για τις γυναίκες αυτών των χωρών το σεξ είναι απλό, μέσα στην καθημερινότητα τους, (όχι σαν τις Ελληνίδες που ακόμα και αν σε γουστάρουν τρελλά θα σου βγάλουν το λάδι μέχρι να τις πας στο κρεββάτι) δεν έχουν πολλές αναστολές για να μπουν στη δουλειά.. Για μερικές είναι και η περιέργεια..
Οι περισσότερες από αυτές τις κοπέλες δεν είναι πουτάνες στην ψυχή, άλλωστε είναι μικρά κοριτσάκια 19-20 χρονών.. Δυστυχώς όμως, η δουλειά τις κάνει έτσι.. Διαφορετικά πως θα επιβιώσουν.. Ξέρετε ότι οι φυσιολογικοί πελάτες είναι πια ελάχιστοι και η συντριπτική πλειοψηφία ζητάει από αυτά τα κοριτσάκια απίστευτα πράγματα, κατά την γνώμη μου.. (Ουρολαγνίες, κοπρολαγνίες, να τους γαμάνε αντί να τις γαμάνε και άλλα που δεν μπορώ να τα πω και μάλιστα πληρώνοντας αδρά..) Τι ψυχή θα διαμορφώσουν αυτά τα κοριτσάκια μετά..
Στην αρχή σκέφτονται πως θα δουλέψουν για ένα χρόνο και μετά θα φύγουν.. Αμ δε.. Όταν βγάζειν 4-5000 Ευρώ το μήνα, μπορείς να έχεις ότι θέλεις, να διασκεδάζεις όπου θέλεις, πως μπορείς να ξαναγυρίσεις στην προηγούμενη μίζερη ζωή σου, στο χωριουδάκι της Ρωσίας ή της Μολδαβίας που οι περισότεροι εκεί υποψιάζονται γιατί χάθηκες τόσο καιρό και τι δουλειά έκανες εκεί που πήγες, γιατί είναι ένα κοινό μυστικό..
Συμβιβάζονται λοιπόν με τη δουλειά αυτή και απλά με την εμπειρία που αποκτούν προσπαθούν να βελτιώσουν τις συνθήκες εργασίας τους.. Όμως η προσωπικότητα και ο χαραχτήρας τους αλλοιώνεται σε μεγάλο βαθμό..
Και το χειρότερο είναι πως μερικές ξεκινάνε και τα ναρκωτικά και εκεί είναι που δεν έχει επιστροφή..
Τελειώνοντας θέλω να δώσω μια φιλική συμβουλή.. Πολλοί γράφετε πολύ προσβλητικά και υποτιμιτικά σχόλια για τις κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά και αναρωτιέμαι το γιατί.. Αν τόσο πολύ δεν τις γουστάρετε γιατί πάτε; Ότι δουλειά και αν κάνουν, είναι γυναίκες, είναι άνθρωποι και αξίζουν σεβασμό όπως όλοι άνθρωποι..
Αν όμως μια επαγγελματίας δεν σας σεβάστηκε, δεν σεβάστηκε τα χρήματα που της δώσατε, τότε ναι να την ξεμπροστιάσετε εδώ στο site για να το μάθουμε όλοι μας να μείνει άνεργη..
Αλλά ρε παλληκάρια μην φτύνετε στο πιάτο που τρώτε..
οι γονεις και οι συγγενεισ των κοριτσιων ξερουν τι επαγγελμα κανουν?
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
181
Like
564
Πόντοι
81
οι γονεις και οι συγγενεισ των κοριτσιων ξερουν τι επαγγελμα κανουν?
Η μητέρα ή ο μεγάλος αδελφός συνήθως γνωρίζουν.

Οι περισσότερες γυναίκες δεν δυσκολεύονται να γαμηθούν με το 80% των ανδρών και για αυτό το λόγο σχεδόν όλες οι εμφανίσημες γυναίκες εμπορεύονται με τον ὲναν ή τον άλλο τρόπο το κορμί τους χωρίς δυσκολία. Το μόνο που τις εμποδίζει είναι η κοινωνική κατακραυγή και ο φόβος των αφροδισίων νοσημάτων.

Όλες οι πουτάνες καυλώνουν και χύνουν με κάποιους πελάτες αλλά για επαγγελματικούς λόγους δεν το παραδέχονται δημόσια. Καμμία δεν γαμιέται μόνο για το χρήμα! Πολλές καυλώνουν με την ιδέα ότι θα γαμηθούν με κάποιον άγνωστο! (Τους ανεβάζει την αδρεναλίνη!)

Η γνωστή Γαβριέλα είχε γράψει ότι καμμιά πουτάνα δεν γαμιέται μόνο για το χρήμα! Γεννήθηκε πουτάνα!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Μάγκες .... βλέπω αναστήσατε θέμα του 2010 .
Μπράβο .

Κανένα για τον Ολυμπιακό του 1976-1977 θα αναστήσετε ;
Να θυμηθώ τα παιδικά μου χρόνια γουστάρω.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
181
Like
564
Πόντοι
81
Μάγκες .... βλέπω αναστήσατε θέμα του 2010 .
Μπράβο .

Κανένα για τον Ολυμπιακό του 1976-1977 θα αναστήσετε ;
Να θυμηθώ τα παιδικά μου χρόνια γουστάρω.
Εδώ είμαστε ποδοσφαιριστές και όχι θεατές!

Εδώ είμαστε για να παίζουμε μπάλλα και να σκοράρουμε εμείς και όχι για να βλέπουμε εκείνους που παίζουν και σκοράρουν!
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
751
Like
3.975
Πόντοι
446
Μια συνηθισμένη μου ερώτηση στα κορίτσια με το καλημέρα μου, είναι πως ήταν η πρώτη σου φορά επί πληρωμή? Έχω πάρει απαντήσεις "έκλαιγα" και "τι νομίζεις γουστάρω να κάνω συνεχώς πίπες?" όπως και απαντήσεις " τι ωραία, τα πρώτα μου χρήματα " ή " πέρασα καλά και τσεπωσα το Χ ποσό " . Ο λόγος που ρωτάω είναι προμήνυμα πως θα περάσω την επόμενη μου ώρα. Στις 2 τελευταίες απαντήσεις πέρασα και καλά και είμαι τακτικός εκεί.
 

harry273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
74
Κριτικές
7
Like
129
Πόντοι
280
Κάθε γυναίκα είναι πόρνη ,φυσικά ,όπως ο άντρας είναι ψωλιάρης που θέλει να το χώνει όπου βρει τρύπα,απλά αυτές οι γυναίκες έχουν γράψει στο μουνί τους τα ηθηκά όρια που έχει θέσει η αναπτυγμένη κοινωνία κατά εμάς και βγάζουν και χρήμα, γιατί όχι;
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
169
Like
105
Πόντοι
1
Κάθε γυναίκα είναι πόρνη ,φυσικά ,όπως ο άντρας είναι ψωλιάρης που θέλει να το χώνει όπου βρει τρύπα,απλά αυτές οι γυναίκες έχουν γράψει στο μουνί τους τα ηθηκά όρια που έχει θέσει η αναπτυγμένη κοινωνία κατά εμάς και βγάζουν και χρήμα, γιατί όχι;
Πως να μας πεις ότι έχεις mommy issues χωρίς να μας πεις ότι έχεις mommy issues.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
181
Like
564
Πόντοι
81
Πως να μας πεις ότι έχεις mommy issues χωρίς να μας πεις ότι έχεις mommy issues.

Οι πουτάνες είναι εμφανίσημες γυναίκες που συνδιάζουν το ωφέλιμο με το τερπνό!

Τί δεν καταλαβαίνετε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom