Νέα

Κόντρα και αδιαφορία απέναντι στο μισογυνισμό και την αγαμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα urlauber
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Djole77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
244
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
991
Όλα τα λεφτά στις αγαπημένες μας ιερόδουλες και οι καργιολες ελλεηνιδες να πανε να γαμηθουν
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
37
Πόντοι
6
Πριν λιγο καιρο ειχα παει στα γενεθλια ενος φιλου παντρεμενου,μονος εγω ,ενας ακομη φιλος ,και ενα ζευγαρι ,με τον αντρα αρχηγο των μουνοδουλων.Καποια στιγμη η γυναικα του καλεσμενου ζευγους ζητησε νερο απο τον εορταζοντα ,οποτε γυρναει στην γυναικα του και της λεει ! ρε Μαρια φερε λιγο νερο στα παιδια (ενοουσε ολους μας),πεταγεται ο αντρας της ελεεινιδας ,καλα ρε Μ..... η γυναικα μου απο εσενα ζητησε νερο τι την σηκωνεις την γυναικα σου??ο φιλος δεν ειπε τιποτα απλως χαμογελασε η γυναικα του σηκωθηκε αμεσως να φερει το νερο ,η ελεεινιδα αμεσως <<εγω απο εσενα ζητησα νερο θα σου επεφταν τα χερια να μου φερεις λιγο??>> και γυρνωντας προς την γυναικα του <<Μαρια μην του κανεις ολα τα χατηρια τον κακομαθαινεις και χαλας την πιατσα>> αυτα που γραφω επι λεξη τα ειπε μπροστα σε ολους .Ο μουνοδουλος συντροφος της οταν βραθηκαμε μονοι μου λεει <<εγω δεν γαμαω ρε στα μπουρδελα να περιμενω στην σειρα στα εχω πει>>(σε αλλη φαση και συζητηση) τα συμπερασματα δικα σας
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
εγώ ξέρω ότι όταν κάποιος ασχολείτε μαζί μου και εγώ αγνοώ την ύπαρξη του μάλλον ο κάποιος άλλος είναι από κάτω
ΜGTOW vs γκόμενες 0-1 :birdman:


βασικά αυτοί οι ΜGTOW κύρικες παίζει να είναι περισότερο μουνόδουλοι και attention whore απ όλους  :grin: (σαν τον τσίπρα που το παιζε αριστερός αλλά όταν ήρθε η ώρα για πράξεις.. :2funny: )
λες και τους έπιασε καμιά γκόμενα με το ζόρι και τους πήρε τα λεφτά η τους βίασε..  :2funny:
δεν σου αρέσουν οι γκόμενες ? είσαι μάγγας.. τράβα τον δρόμο σου και κοίτα την δουλειά σου, τι ασχολείσαι ?  :grin:

ξέρω...για να σώσεις τους άλλους  :gay:

 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
MGTOW
Οπως εγραψε φιλος παραπανω :
Τιτλος οχι πιασαρικος

Συμπληρωνω εγω : Ονομασια οχι βαρυγδουπη

Προκειτε για μια κοινοτητα που γινεται γνωστη μερα με την μερα
Δεν υπαρχει αρχηγος ,προεδρος ουτε γενικος γραματεας,
Γενικοι κανονες δεν  υπαρχουν .
Ο καθενας κρινει ,προσαρμοζετε κ συμπεριφερετε διαφορετικα.
Παντα με περηφανια κ χωρις να θιξει τον αντρισμο κ την αξιοπρεπεια του.
Αληθεια....ποσοι απο σας ειστε mgtow αλλα δεν το ξερατε????
Εχω πολλους φιλους
Τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα οι περισσοτεροι μου φιλοι.

Μην γινεσαι μουνοδουλος ,μουνοειλωτας, μουνοζητιανος.
Σεβασου τα αρχιδια σου αν εχεις.

ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ( η λιστα θα αναβαθμιζεται οποτε χρειαστει).

-γαμαμε πουτανες, δεν μας ζαλιζουν τα ρχιδια, τις σεβομαστε εφοσον μας σεβοντε κ εκτιμανε το εικοσαρικο που τις δωσαμε. Τουλαχιστον οι πουτανες ειναι ειλικρινεις...πουτανες στο σωμα, δεν κρυβοντε....ενω σχεδον ολες οι αλλες εινι πουτανες στην ψυχη ....κοστιζουν πολυ περισσοτερο.
-Δεχομαστε πλαι μας γυναικες που δεχοντε κ αναγνωριζουν τον ανδρισμο μας ως κυριαρχο στοιχειο και το στοιχειο του ανδρισμου.
-Απομακρυνουμε γυναικες με αγενη κ αναγωγη συμπεριφορα ,πχ.
"Που σε ρε μαλακα Γιαννη, καιρο εχω να σε δω, παρε κανα τηλεφωνο ρε γυφτο, ξοδεψου και λιγο ρε αρχιδι".
Δεχομαστε  "τι κανεις Γιαννη , να παιρνεις κανα τηλεφωνο ,φιλακια"
-Ξοδευουμε τα χρηματα μας κ κανουμε τον προυπολογισμο μας με βαση εμας...δεν ζουμε για να ικανοποιουμε τα γουστα καποιας καργιολας. Δωρακι κανουμε ναι....αλλα μονο οταν το αξιζει κ τα δωρακια με μετρο χωρις να ζοριζομαστε οικονομικα.
-Δεν δεχομαστε απο καργιολα χαστουκια κτλ.
-Ριχνουμε κανα χαστουκι καπου καπου οχι παντα
Μονο οταν εχει ξεφυγει και για να ερθει το μυαλο στον τοπο του, οχι δυνατα κ τις φυγει κανα σαγονι, χωρις να αφησει σημαδι ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΟΥΤΩΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ.
Πιστεψε με λειτουργει σσ ψηλα ποσοστα.
Αν η αλλη δεν το δεχτει τοτε τον πουλο....
-σε διαζυγιο προσπαθουμε να δωσουμε οσα γινετε λιγοτερα κεκτημενα ,χρηματα,σπιτι ,αυτοκινητο κτλ.......πιστεψε με δεν θα εκτιμηθει ποτε, ουτε θα εχει θετικες επιπτωσεις στην σχεση σου με τα παιδια, τα χρηματα ξοδευονται με γνομωνα τις δικες της επιθυμιες κ οχι τις αναγκες των παιδιων. Στα παιδια μας ΑΜΕΣΑ κανουμε κ δινουμε οτι μπορουμε χωρις να στερουμαστε ιδιαιτερα πολυ. Το ξερω ακουγετε σκληρο αλλα ειναι η αληθεια.
Μετα απο 12 χρονια διαζυγιου για το μονο που μετανιωσα ειναι που πληρωνα διατροφη τα πρωτα 6 χρονια κ νοιωθω πολυ καλα που δινω τα αρχιδια μου εως και σημερα. Τα παιδια μου μπορουν να μου ζητησουν οτι θελουν ,αν μπορω θα το κανω. Προσπαθησε να δινεις το λιγοτερο η καθολου στην πρωην .....μην της κανεις την ζωη πιο ευκολη με το επομενο θυμα του.
Μην ανταλασεις το ταξιδι που ονειρευεσαι στην Παταγια , με ψωνια απο τα hondos για αυτην.
- Κανουμε καμακι??
ΝΑΙ
Αλλα παντα με αξιοπρεπεια χωρις να μειωνουμε τον εαυτο μας και τον ανδρισμο μας, χωρις να γινομαστε δουλοι, χαλακι καληνυχτακηδες



 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Μπραβο φιλε,ειναι φιλοτιμη η προσπαθεια που κανεις και προς την σωστη κατευθυνση ,καλα κανεις.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Μεμονωμένες κινήσεις μέσω γιουτιουμπ, φόρουμ που δεν έχουν μαζική επιρροή δεν έχουν το επιθυμητό αποτέλεσμα. Αν δεν υπάρξει κάποιος οργανωμένος σύλλογος με δράστηρια μέλη και ενημέρωση δεν θα υπάρξει ουσιαστική αλλαγή στη στάση των γυναικών. Ο σεβασμός μεταξύ των δύο φύλων , η αποδοχή της φύσης των εκατέρωθεν και η ισορροπημένη συμπεριφορά κερδίζεται μέσα στην οικογένεια όταν αυτή είναι μορφωμένη σε κοινωνικό βαθμό τουλάχιστον. Αν δεν είναι θα πρέπει το κράτος να την υποχρεώνει μέσω των δομών και των φορέων του να το κάνει.
Επομένως πρέπει να δημιουργηθεί σύλλογος και να έρθει σε επαφή με τις υπηρεσίες και τους φορείς που ασχολούνται με την σεξουαλικότητα , την οικογένεια και την ισότητα των δύο φύλων ώστε να υπάρχει κοινή δράση και συνεργασία.
 

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
Δυστυχώς οι περισσότεροι Έλληνες άντρες είναι μουνόδουλοι. Πολλές φορές δεν τους νοιάζει καν πώς είναι η γκόμενα, αρκεί να γαμήσουν το μουνί της. Εδώ στο μπουρ διάβαζα έναν που έλεγε ότι βρήκε μια 52άρα και κανόνισαν μέσω facebook να πάνε σ'ένα ξενοδοχείο να το κάνουν. Είπε ότι εκείνη ήταν χοντρή και βρομούσε, αλλά παρ'όλα αυτά την πήδηξε. Και μετά αναρωτιέστε για ποιο λόγο είναι έτσι οι Ελληνίδες. Αν αυτή η 52άρα ήξερε ότι έτσι που είναι δεν θα 'βλεπε πούτσο ούτε σε εκατό χρόνια, θα είχε προσπαθήσει να γίνει καλύτερη. Αλλά αφού βρήκε έναν να τη γαμήσει, για ποιο λόγο να αλλάξει; Γενικότερα κάποιοι είναι τόσο ξελιγωμένοι που έχουν δώσει αξία και στο πιο άσχημο και ηλίθιο μουνί.
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
Δυστυχώς οι περισσότεροι Έλληνες άντρες είναι μουνόδουλοι. Πολλές φορές δεν τους νοιάζει καν πώς είναι η γκόμενα, αρκεί να γαμήσουν το μουνί της. Εδώ στο μπουρ διάβαζα έναν που έλεγε ότι βρήκε μια 52άρα και κανόνισαν μέσω facebook να πάνε σ'ένα ξενοδοχείο να το κάνουν. Είπε ότι εκείνη ήταν χοντρή και βρομούσε, αλλά παρ'όλα αυτά την πήδηξε. Και μετά αναρωτιέστε για ποιο λόγο είναι έτσι οι Ελληνίδες. Αν αυτή η 52άρα ήξερε ότι έτσι που είναι δεν θα 'βλεπε πούτσο ούτε σε εκατό χρόνια, θα είχε προσπαθήσει να γίνει καλύτερη. Αλλά αφού βρήκε έναν να τη γαμήσει, για ποιο λόγο να αλλάξει; Γενικότερα κάποιοι είναι τόσο ξελιγωμένοι που έχουν δώσει αξία και στο πιο άσχημο και ηλίθιο μουνί.
ετσι οπως τα λες ειναι τυπε.
Τεσπα εγω προσωπικα μετα την "πλυση εγκεφαλου" που δεχτηκα κ συνεχιζω να δεχομαι απο τα mgtow βιντεακια,
Εχω γινει πιο επιλεκτικος ,σεβομαι περισσοτερο τον εαυτο μου ,εχω διωξει μιλφ που γαμουσα γιατι (ακουσον ακουσον )αρχισε να εχει απαιτησεις
Κ αδιαφορω για τις γυναικες συναδελφους μου (που καμμια τους δεν ειναι αξιογαμητη)
Ενω συναδελφος μου 28 χρονων αρενωπος καργα, 1,85 υψος,
Σωμα σουπερ καλογυμνασμενο πηδηξε μια συναδελφο
Αυτη 45αρα περιπου ρυτιδιασμενη φουλ, φωνη τσιριχτη, κυταριτιδα, υπερβαρη κανα 15-20 κιλα, καμπουριασμενη λιγο..
Και το κοκορευοταν κιολας αντι να ντραπει που μου το ελεγε,
Αυτη μου κωλοτριφτηκε ενα φεγγαρι αλλα δεν την γαμουσα με τιποτα .....βεβαια τι την νοιαζει.....ξερω οτι πηδηχτηκε με πολλους συναδελφους ηλικιας απο 23 εως 30 περιπου ομορφοπαιδα....
Τι να πω...
Ωρε που παμε ....που ελεγε κ ο αυλωνιτης ο ηθοποιος....
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
ετσι οπως τα λες ειναι τυπε.
Τεσπα εγω προσωπικα μετα την "πλυση εγκεφαλου" που δεχτηκα κ συνεχιζω να δεχομαι απο τα mgtow βιντεακια,
Εχω γινει πιο επιλεκτικος ,σεβομαι περισσοτερο τον εαυτο μου ,εχω διωξει μιλφ που γαμουσα γιατι (ακουσον ακουσον )αρχισε να εχει απαιτησεις
Κ αδιαφορω για τις γυναικες συναδελφους μου (που καμμια τους δεν ειναι αξιογαμητη)
Ενω συναδελφος μου 28 χρονων αρενωπος καργα, 1,85 υψος,
Σωμα σουπερ καλογυμνασμενο πηδηξε μια συναδελφο
Αυτη 45αρα περιπου ρυτιδιασμενη φουλ, φωνη τσιριχτη, κυταριτιδα, υπερβαρη κανα 15-20 κιλα, καμπουριασμενη λιγο..
Και το κοκορευοταν κιολας αντι να ντραπει που μου το ελεγε,
Αυτη μου κωλοτριφτηκε ενα φεγγαρι αλλα δεν την γαμουσα με τιποτα .....βεβαια τι την νοιαζει.....ξερω οτι πηδηχτηκε με πολλους συναδελφους ηλικιας απο 23 εως 30 περιπου ομορφοπαιδα....
Τι να πω...
Ωρε που παμε ....που ελεγε κ ο αυλωνιτης ο ηθοποιος....
Γερμανια αυτα φιλε?σε ποια πολη?
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τύπε urlauber, ο φίλος σου είναι απαλευτος. Έλληνας είναι ;. Ήθελα να ξερα ολόκληρο Αννόβερο δεν έχει γκομενες στα μέτρα σου και γούστα σου ; Αν ο μισθός σου είναι καλός και έχεις χρόνο κάνε ταξίδια σε γύρω μέρη ή χώρες από το να μείνεις μόνος. Άσε τα εν τζι τι ο και τις παπαριές. Εσύ μπορείς να κουμαντάρεις την γκομενα με την επιβλητική σου συμπεριφορά. Αν δεν μπορείς πήγαινε παρακάτω στην επόμενη. Αν δεν το έχεις το επιβλητικό υφακι καλλιέργησε το.
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
Ενώπιον της Εισαγγελέως Πλημμελειοδικών Ρόδου προσέφυγε χθες με μήνυση κατά ενός ιερέα από την Κω και της εν διαστάσει συζύγου του, ένας κάτοικος Ρόδου, ζητώντας την άσκηση ποινικής δίωξης σε βάρος τους για παράβαση καθήκοντος και για ηθική αυτουργία στην παράβαση καθήκοντος, αντιστοίχως.

Πιο συγκεκριμένα, ο μηνυτής διατείνεται ότι ο ιερέας την 1η Ιουλίου 2015, ως υπάλληλος που του είχε ανατεθεί η άσκηση δημόσιας εξουσίας, παρά την έλλειψη της νόμιμης συναίνεσής του ως ασκούντος την γονική μέριμνα του ανήλικου τέκνου του, για τη σύνταξη δήλωσης βάπτισης και τη βάπτιση αυτού, προέβη στην σύνταξη δήλωσης βάπτισης και στη βάπτιση του ανήλικου τέκνου, χωρίς τη συνδρομή της ανωτέρω νόμιμης προϋπόθεσης.

Υποστηρίζει συγκεκριμένα ότι ο ιερέας τέλεσε την βάπτιση εν κρυπτώ και εν τη απουσία του, χωρίς ο ίδιος να μπορέσει έστω να παρασταθεί σε αυτή.

Σύμφωνα με όσα εξιστορεί στην μήνυσή του, τέλεσε νόμιμο θρησκευτικό γάμο με την δεύτερη μηνυόμενη και απέκτησαν τέκνο, ηλικίας σήμερα 20 μηνών.

Το έτος 2016 και συνεπεία πολλών ενδοοικογενειακών προβλημάτων, η έγγαμη συμβίωσή τους διεκόπη και δυνάμει απόφασης του Μονομελούς Πρωτοδικείου Ρόδου, ανατέθηκε στην εν διαστάσει σύζυγό του η επιμέλεια του παιδιού, έως την έκδοση οριστικής απόφασης επί της αγωγής που άσκησε εναντίον του.

Ακολούθησαν δε προστριβές μεταξύ τους με αποτέλεσμα, όπως υποστηρίζει, να αναγκάζεται να απευθύνεται στο δικαστήριο. Τονίζει δε ότι η εν διαστάσει σύζυγός του δεν δίστασε να προβεί στην βάπτιση του ανήλικου τέκνου τους χωρίς καν να τον ειδοποιήσει με αποτέλεσμα να πληροφορηθεί τη βάπτιση του τέκνου του, τυχαία μετά από λίγες ημέρες.

Για αυτο δεν πληρωνουμε διατροφες στην πρωην η δινουμε οσο γι ετε λιγοτερα
Δεν τρεχουμε συνεχως στους δικηγορους κ τα δικαστηρια, ειναι χαμενος χρονος ,χαμενο πολυ χρημα, ψυχικη φθορα κ το ποιο σημσντικο καταστρεφει σημαντικα τα παιδια.
Οτι δωσεις, οσα και να δωσεις δεν φτανουν...παντα θα εισαι στην απ εξω και συκοφαντημενος.
Μην εφαρμοζεις καμμια αποφαση δικαστηριου...οι αποφασεις ειναι τυποποιημενες, αδικες ,καταστροφικες κ μονοπλευρες

ΕΦΑΡΜΟΣΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΝΟΜΟ αυτο που κρινεις ΕΣΥ
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
Τύπε urlauber, ο φίλος σου είναι απαλευτος. Έλληνας είναι ;. Ήθελα να ξερα ολόκληρο Αννόβερο δεν έχει γκομενες στα μέτρα σου και γούστα σου ; Αν ο μισθός σου είναι καλός και έχεις χρόνο κάνε ταξίδια σε γύρω μέρη ή χώρες από το να μείνεις μόνος. Άσε τα εν τζι τι ο και τις παπαριές. Εσύ μπορείς να κουμαντάρεις την γκομενα με την επιβλητική σου συμπεριφορά. Αν δεν μπορείς πήγαινε παρακάτω στην επόμενη. Αν δεν το έχεις το επιβλητικό υφακι καλλιέργησε το.
με αφορμη τα γραφομενα
-οχι, ο τυπος δεν ειναι ελληνας
-οι προσωπικες σχεσεις στην βορεια ευρωπη ειναι δυσκολες εως ανυπαρκτες ,αυτη ειναι η αληθεια
Ολοι λενε πως εχουν γκομενες οτι γαμανε κτλ κ οποτε τους βλεπεις ειναι μπακουρια χαχαχ
Πολυ καλη λυση ειναι η αφθονια σε fkk flatrate κτλ που γλυτωνεις πολυ χρονο μπλαμπλα κ χρημα μιας κ ως γνωστον το πληρωτεο κοστιζει φτηνοτερα.
Φιλε μου δεν αφηνω την ιδεολογια MGTOW
Εχουμε πει πως δεν υπαρχουν κανονες ,μπορεις να προσαρμοστεις οπως θελεις, ειτε με επιβλητικη συμπεριφορα ας εσυ θελεις ειτε πληρη αδιαφορια ειτε αποχη ...προσαρμοσου οπως θελεις ,μονο προσαρμοσου.....
Αυτο που προσπαθουμε να αναδειξουμε ειναι η παταξη της μουνοζητιανιας και της αντρικης υπερηφανειας...
Δεν καθομαστε σαν τις φεμινιστριες να μυξοκλαιμε ,....
Το πολεμαμε με καθε μεσον....δεν δεχομαστε την κοινωνικη αδικια...
Η κοινωνικη αδικια υπαρχει παντα και παντου....εχουμε δεχτει πλυση εγκεφαλου κ το στραβο το βλεπουμε ως φυσιολογικο πλεον...
Τι γνωμη εχετε για το ladies night?? Γιατι τετοια διακριση υπερ των μουνιων? Προσωπικα σε μαγαζια που εχουν ladies night δεν περναω ουτε απ εξω......γιατι με προσβαλει που με θεωρουν προβατο ....να πανε να γαμηθουν και αν  γινετε να γεμισει ΜΟΝΟ με γυναικες που θα πινουν ποτα στην υγεια του αφεντικου κ θα χοροπηδανε σαν αγριοκατσικα...
Επισης δεν μπαινω σε μαγαζια που εχει face control (οχι αυτα που κρατανε τζανκια κτλ απ εξω αλλα αυτΑ που κρινουν καποιον απο την εξωτερικη του εμφανιση, το κουρεμα του, τα ρουχα του κτλ) τεραστια διακριση και ρατσισμος.
Βεβαια το Χ δεν ειναι μονο για το 'σαββατο' που εχει πορτα και περιμενουν κοσμο ,αλλα και για ολες τις υπολοιπες μερες της εβδομαδας που κυνηγανε μυγες.....και αυτο ειναι που ποναει την επιχειρηση...
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
Φτανει το κουτοχορτο

Το τεσσαρι που με τη  χρηση μεικαπ κ φοτοσοπ δειχνει εφταρι κ εχει απαιτησεις συμπεριφορα κ τουπε μοντελου

[video]http://www.newsbeast.gr/weird/arthro/2783590/rosides-sto-instagram-ke-stin-pragmatiki-zoi[/video]
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
MGTOW
Τιτλος οχι πιασαρικος
Ε μην τον χρησιμοποιεις τοτε
Μονο προσαρμοσου, τηρησε τους βασικους κανονες αξιοπρεπειας ,γινε ξανα το αφεντικο του εαυτου σου.
Δεν συμφωνουμε σε ολα με ολα τα μελη των mgtow (δεν υπαρχει επισημος συλλογος εξαλλου απ οτι ξερω), ουτε με τον τυπο που μιλαει στα βιντεακια.
Εμεις θελουμε και να γαμαμε
Ναι, αλλα με αξιοπρεπεια, χωρις ξεφτιλισμο του ανδρικου σου εγωισμου, χωρις υπεραξια κ υπερεκτιμηση του μουνιου.
Μετα το γαμησι φερσου οπως της αξιζει. Αναλογως το πως σου φερθηκε δλδ.

MGTOW ειναι ενας ορος που εξαπλωνετε τωρα. Πιστευω πως ειναι η λυση κ η σωτηρια του δυτικου πολιτισμου.
Δεν χρειαζεται να λες στους φιλους σου ,στις παρεες σου ,σε γκομενες πως εισαι ενας MGTOW
Το πιο πιθανο ειναι να σε περασουν για εξωγηινο.

Δεν ειναι ακομη ετοιμο το κινημα να βγει δυναμικα προς τα εξω.
Κινησου διαδυκτιακα κ ανωνυμα, ξυπνα οποιος μπορεις απο τον ληθαργο μεσω του ιντερνετ,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom