Νέα

Κόλπα απο πουτάνες για να μας τελειώνουν πιο γρήγορα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lovegangbang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
:το ότι σφιγκουν το μουνί τους κατα την πράξη δεν το έχει πει κανένας... Θέλει δουλειά για να το πετύχεις βέβαια... Αυτο ειναι απο πουτάνα που την ρώτησα γιατι μου ειχε κάνει εντυπωση η στενή της τρύπα...!!!

Πρωτη φορά το ακουω  οτι μπορει να καθορίσει η πουτάνα την στενότητα του μουνιου!  :think: Ποια στο πε αν επιτρέπεται?
 

Επισκέπτης
Εμενα οταν με κλεινουν το ματι τελειωνω πιο γρηγορα :<
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Εμενα με βοηθαει αμα δεν μιλαει καθολου η άλλη,και αν δεν με ρωτησει για την ηλικία μου!

μου είχε τύχει μια που με ρώταγε για τη δουλειά μου, αν έχω κοπέλα, αν έχω πάει και με άλλες πριν από αυτή...  :helpplea:

όπως καταλαβαίνεις η ανόρθωση δυσκολεύτηκε να έρθει  :S
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Ακριβώς. Είναι τόσο ηλίθιες μερικές που δεν καταλαβαίνουν ότι αυτού του είδους η συμπεριφορά ξενερώνει και εκνευρίζει τον πελάτη με αποτέλεσμα να καθυστερεί να τελειώσει.

στο μουνι τους , αυτες κοιτανε να τα παρουν και να πανε στην πατριδα τους, στο σαλονι χαρες και μολις κανεις την μαλακια και μπεις μεσα αντε γεια ... βασικα αυτες που σεβονται τα λεφτα τους ειναι τα μιλφ της πιατσας !!
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.208
Πόντοι
6.555
:το ότι σφιγκουν το μουνί τους κατα την πράξη δεν το έχει πει κανένας... Θέλει δουλειά για να το πετύχεις βέβαια... Αυτο ειναι απο πουτάνα που την ρώτησα γιατι μου ειχε κάνει εντυπωση η στενή της τρύπα...!!!
υπαρχει πασιγνωστο στουντικοριτσο που σε παρομοια συζητηση που καναμε , μου ειπε οτι αμα θελει με τελειωνει σε dt, απλα επειδη ειμαι πελατης της χρονια δεν το κανει. την προκαλεσα για να δω εαν λεει αληθεια..λοιπον μαγκες με 3 (τρεις) κινησεις του μουνιου της με τελειωσε..κατι σαν μεγκενη ενα πραγμα....εκεινη γελαγε που φυτιλιασα ετσι το 50αρικο..δεν την ξαναπροκαλω με τιποτα.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
:το ότι σφιγκουν το μουνί τους κατα την πράξη δεν το έχει πει κανένας... Θέλει δουλειά για να το πετύχεις βέβαια... Αυτο ειναι απο πουτάνα που την ρώτησα γιατι μου ειχε κάνει εντυπωση η στενή της τρύπα...!!!
Ε οχι και κανενας αφου στο γραψα "Αν θες πιο εξειδικευμενα κολπετα ειναι να σου κραταει τον πουτσο μεσα στο μουνι και να το σφιγγει "
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
πολύ ωραίο θέμα  :thumbsup: :cool2:

νομίζω ότι πρέπει να επαυξηθεί ο τίτλος και με τα κόλπα που κάνουν για να μας κάνουν μόνιμους πελάτες τους
έτσι νομίζω θα είναι πιο πλήρες
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.387
Κριτικές
16
Like
13.555
Πόντοι
5.577
πολύ ωραίο θέμα  :thumbsup: :cool2:

νομίζω ότι πρέπει να επαυξηθεί ο τίτλος και με τα κόλπα που κάνουν για να μας κάνουν μόνιμους πελάτες τους
έτσι νομίζω θα είναι πιο πλήρες

ωραιο θεμα  :rockon:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Κλασικο κολπο ειναι οταν προσποιουνται οτι φτανουν σε οργασμο  :2funny: και σε προσκαλουν να χυσεις και εσυ ταυτοχρονα  :2funny:
Έχω το άλλο πρόβλημα εγώ,δεν με αφήνουν να φύγω αν δεν έρθουν σε οργασμό. :grin:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Αμα ξερει η αλλη μπορει να σε τελειωσει με μια απλη μαλακια. Ειδικα αν βαλει λιγο baby oil στα βυζια η στην παλαμη της και σου τριψει κυκλικα το πουτσοκεφαλο μπορει να σε φερει αμεσα σε οργασμο. Το ιδιο ισχυει και στην ισπανικη με λαδι. Γιαυτο πρεπει να τις προτρεπουμε αμεσα να σταματησουν οταν καταλαβουμε τα πρωτα σκιρτηματα. Αλλιως θα επερθει η προωρη εκτοξευση των φλοκιων. Φυσικα παιζει ρολο ποσο καιρο εχει καποιος να βρεθει με γυναικα κτλ.  Αν δηλαδη πας "ετοιμος" θα σε τελειωσει σε δευτερολεπτα.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Συνήθως χαιδεύουν και πιέζουν τα αρχίδια , έτσι πιστεύουν πως σε κάνουν να χύνεις γρήγορα .Ειδικά στα τέσσερα είναι η πρώτη κίνηση που κάνουν , προφανώς το μαθαίνουν στο σεμινάριο.
Επίσης επιμένουν στην πίπα εφόσον διαπιστώσουν οτι σου αρέσει , μάλιστα κάνουν πως δεν ακούν όταν τους λες να σταματήσουν για να αλλάξεις στάση .
Τελοσπάντων όλα αυτά τα κόλπα είναι του κώλου , ένας συνειδητοποιημένος  μπουρδελιάρης ξέρει τι θέλει και θα κάνει το δικό του.
Εαν διαπιστώσω τέτοιες συμπεριφορές σε ενοχλητικό βαθμό , θα ζητήσω να το σταματήσει και δεν θα ξαναπεράσω μαζί της .
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Αν έχεις καιρό να πας τον παίζεις πριν και είσαι οκ.

Μια φορά όμως γιατί μετά δεν τελειώνεις ποτέ. :2funny:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Αν έχεις καιρό να πας τον παίζεις πριν και είσαι οκ.

Μια φορά όμως γιατί μετά δεν τελειώνεις ποτέ. :2funny:

Για ποιό λόγο ? Δεν είναι προτιμότερο να αδειάσεις όλο τον μέλανα ζωμό σου στο στόμα της ή στη μάπα της ?
Με τον καιρό παύεις να είσαι ιδιαίτερα ευαίσθητος και δεν έχεις πρόβλημα .
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
πολύ ευαίσθητοι είστε ρε τύποι
που να σας περάσει δλδ η κοπέλα και την καπότα με το στόμα και πιεστεί η περιοχή λίγο παραπάνω..

πάει την πιτσιλίσατε  :2funny:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Για ποιό λόγο ? Δεν είναι προτιμότερο να αδειάσεις όλο τον μέλανα ζωμό σου στο στόμα της ή στη μάπα της ?
Με τον καιρό παύεις να είσαι ιδιαίτερα ευαίσθητος και δεν έχεις πρόβλημα .
Γενική συμβουλή ήταν. :grin:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom