Νέα

Κίνδυνος απώλειας στύσης με προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Johnstef
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
J

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
948
Κριτικές
48
Like
4.830
Πόντοι
2.836
Update: λοιπόν παιδιά, το συμπέρασμα είναι ότι δεν βγαίνει συμπέρασμα. Το θέμα είναι μάλλον πολυ-παραγοντικό.
Δοκίμασα το ίδιο προφυλακτικό – Durex Thin Feel, όχι πολύ φαρδύ με διάμετρο 56mm αλλά λεπτό – με διαφορετικές κοπέλες. Και κάθε φορά η αίσθηση ήταν διαφορετική.
Παίρνω δυο από τα στάνταρ στουντιοκόριτσά μου στην ίδια στάση, με τα πόδια τους στους ώμους μου. Με τη μια το γαμήσι ολοκληρώθηκε σε χαμηλή προς μέτρια ένταση. Με τη δεύτερη χρειάστηκε να ανεβάσω αρκετά ταχύτητα, και τις δυο φορές που την πήρα, για να έρθει η κορύφωση.
Με άλλο στουντιοκόριτσο, ασιάτισσα, το πουλάκι πήγε να μας κάνει νούμερα με το που φόρεσε σκουφάκι. Η κοπέλα όμως το περιποιήθηκε, το ξανασήκωσε, την πήρα στα τέσσερα και με το που άρχισα να τη γαμάω κατάλαβα ότι η κορύφωση θα ερχόταν πολύ γρήγορα.
Παίρνω στουντιοκόριτσο και μου βγαίνει ημίπαλτο. Ξεκινάμε γαμήσι στα τέσσερα και διαπιστώνω ότι ήταν σαν να γαμάω τον αέρα. Το πουλάκι μπαινόβγαινε μέσα της σαν έμβολο ατμομηχανής και δεν αισθανόταν ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ. Χρειάστηκε να της το δώσω στο στόμα – με σκουφάκι, δυστυχώς – για να με τελειώσει.
Παίρνω εσκορτάκι κορμάρα, γλυκούλα αλλά μάλλον άπειρη. Παρ’ όλο που ήταν gfe κατάσταση, για κάποιο λόγο δεν με έφτιαξε ιδιαίτερα. Πέτυχα μια ψευτο-διείσδυση και τελικά, και στους δυο γύρους, έχυσα πάνω της.
 
OP
OP
J

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
948
Κριτικές
48
Like
4.830
Πόντοι
2.836
Τι διαπιστώνω λοιπόν μέχρι στιγμής:
1) Σίγουρα παίζει ρόλο ο ψυχολογικός παράγων. Το λεγόμενο άγχος της επίδοσης. Αυτό επιδεινώνεται από το ότι ο χρόνος με το κορίτσι είναι περιορισμένος αλλά και από τον προϊδεασμό: α, φοράμε σκουφάκι άρα το πουλάκι θα πέσει.
2) Σε συνδυασμό με το παραπάνω, οι επαγγελματίες είναι άνθρωποι κι η καθεμιά έχει τη δική της συμπεριφορά. Η α μπορεί να σε κάνει τούρμπο σε δευτερόλεπτα κι η β να μη σε ανάβει.
3) Ο ηλικιακός παράγων παίζει ρόλο. Εδώ δυστυχώς δεν έχω μέτρο σύγκρισης, διότι σχεδόν επί 20ετία γαμούσα χωρίς προφυλακτικό, μέχρι που στα 53 μου αξιώθηκα να δοκιμάσω την τύχη μου στο σεξ επί πληρωμή.
4) Είναι και θέμα μηχανικό, θέμα τριβής. Προφανώς δεν είναι όλα τα μουνάκια ίδια. Κάποιες κοπέλες είναι πιο στενές και το αντίθετο. Ακόμα και με την ίδια κοπέλα, από τις στάνταρ μου, μου έχει συμβεί το εξής κουφό: τη γαμάω στα τέσσερα και δεν την αισθάνομαι. Γυρίζει ανάσκελα, πέφτω πάνω της, με το ένα χέρι την κρατάω από τον κώλο για πιο βαθιά διείσδυση και τη χύνω σε δευτερόλεπτα.
5) Η κατάχρηση τζελ, για ευνόητους λόγους, μπορεί να σε κάνει να αισθάνεσαι ότι γαμάς ένα δοχείο με νερό.
 
OP
OP
J

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
948
Κριτικές
48
Like
4.830
Πόντοι
2.836
Εντέλει, είναι αναπόφευκτο όποιος αποφασίσει να δοκιμάσει την τύχη του στο σεξ επί πληρωμή, να έχει και θετικές και αρνητικές εμπειρίες. Όπως άλλωστε συμβαίνει και με τις γκόμενες. Μου έχει τύχει π.χ. κάποια να μου ανοίξει τα πόδια, έπειτα από έναν ολόκληρο χρόνο που με είχε για γκομενοφύλακα, και να αποδειχτεί το απόλυτο κομοδίνο. Βρεθήκαμε γυμνοί στο κρεβάτι και δεν συνέβη το παραμικρό. Ο ορισμός του παλτού.
Όπως λέει και το τραγούδι λοιπόν, γαμάτε γιατί χανόμαστε. Να είναι καλά τα κορίτσια που εργάζονται στο σεξ!
 

trio_stuges

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
98
Like
172
Πόντοι
0
60ρης φιλε: λοιπον, με τα χρονια φυσικα συμβαινει σε ολους. Πιτσιρικαδες οταν ημασταν ητανε κουλ να τιχναμε και μαλακια με καποτα (επιτυχως βεβαια). Σε μενα προσωπικα εχει συμβει να μην μπορεσω να τελειωσω με τανα λογω καποτας τρεις φορες και μαλιστα πολλες φορες το αναφερω και στην αρχη της συναντησης οτι εχω θεμα με τις καποτες. Ουτε την βρισκω να χυνω σε πατουσες, στοματα, και βυζια..αυτα παλια..τωρα θελω απαλο σφικτο υγρο μουνακι για να το ευχαριστηθω (προσωπικο καθαρα). Με την γκομενα μου που δεν χρησημοποιω προφυλακτικο ειμαι παντα λειτουργικοτατος αλλα τα προκαταρκτικα και τα «γυμνα» ξεσκουφωτα παιχνιδια που κανει ο πουτσος μου μαζι της με κρατανε οπως και τα του μυαλου μου. Τωρα με τις τανες , αλλη ύποθεση, χωρις φιλια, η αν εχει φιλια να σκεφτεσαι πια ψωλη η τριχωτο κωλο εγλειφε πριν απο λιγο, το προςποιητο της εργαζομενης (παντα σκεφτωμαι αν παιζει θεατρο η οχι, που μαλλον το πρωτο συμβαινει), η ελλειψη αυθορμητου (καμμια φωρα ειναι σαν να περιμενεις τον γιατρο στο δωματιο), η πιεση χρονου ολα δουλευουνε ανασταλτικα στην ψυχολογια. Βεβαια μια καλη επαγγελματιας θα τον σηκωσει τον πουτσο αλλα οταν ερχεται η ωρα της καποτας και χανεται η επαφη με την παραμικρη χαλαρωση (λογω καθυστερησης, τζελ, η αμεσης απωλειας αισθησης), τοτε ολα τα αρνητικα ξαναβγαινουνε και αστα να πανε. Για να μην πεταω τα λεφτα μου συνηθως παιρνω ενα Βιαγκρα των 100mg 30 λεπτα πριν το ραντεβου. Ετσι τουλαχιστον εχω την πεποιθηση οτι δεν θα μου πεσει η οτι τουλαχιστον θα παραμεινω στηττος και με την καποτα. Βεβαια καμμια σχεση η αισθηση στο πεος με η χωρις, και ισως για αυτο πολλοι προτιμουνε μη κολπικες η εντερικες εκσπερματωσεις. Ολα αυτα που αναφερω ειναι προσωπικα στοιχεια, μαλλον κοινα στους 50-55+ και βεβαια σε καμμια περιπτωση δεν αντιπροσωπευουνε 20ρηδες που χυνουνε ακομα και με μπουρνουζι στο πεος τους..Ελπιζω να ητανε χρησιμα τα σχολια μου..Καλη συνεχεια μεχρι τα 80 «παιδες»…
Ρε φίλε έκλαψα λίγο με το "ακόμα και με μπουρνουζι στο πέος"
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Τι διαπιστώνω λοιπόν μέχρι στιγμής:
1) Σίγουρα παίζει ρόλο ο ψυχολογικός παράγων. Το λεγόμενο άγχος της επίδοσης. Αυτό επιδεινώνεται από το ότι ο χρόνος με το κορίτσι είναι περιορισμένος αλλά και από τον προϊδεασμό: α, φοράμε σκουφάκι άρα το πουλάκι θα πέσει.
2) Σε συνδυασμό με το παραπάνω, οι επαγγελματίες είναι άνθρωποι κι η καθεμιά έχει τη δική της συμπεριφορά. Η α μπορεί να σε κάνει τούρμπο σε δευτερόλεπτα κι η β να μη σε ανάβει.
3) Ο ηλικιακός παράγων παίζει ρόλο. Εδώ δυστυχώς δεν έχω μέτρο σύγκρισης, διότι σχεδόν επί 20ετία γαμούσα χωρίς προφυλακτικό, μέχρι που στα 53 μου αξιώθηκα να δοκιμάσω την τύχη μου στο σεξ επί πληρωμή.
4) Είναι και θέμα μηχανικό, θέμα τριβής. Προφανώς δεν είναι όλα τα μουνάκια ίδια. Κάποιες κοπέλες είναι πιο στενές και το αντίθετο. Ακόμα και με την ίδια κοπέλα, από τις στάνταρ μου, μου έχει συμβεί το εξής κουφό: τη γαμάω στα τέσσερα και δεν την αισθάνομαι. Γυρίζει ανάσκελα, πέφτω πάνω της, με το ένα χέρι την κρατάω από τον κώλο για πιο βαθιά διείσδυση και τη χύνω σε δευτερόλεπτα.
5) Η κατάχρηση τζελ, για ευνόητους λόγους, μπορεί να σε κάνει να αισθάνεσαι ότι γαμάς ένα δοχείο με νερό.
Και μονο που τα εχεις ολα αυτα στο μυαλο σου υπο σκεψη τυπε μου,λογικο καποιες φορες να μη "λειτουργησεις" οπως ηλπιζες.

Γεγονος οτι ο αγοραιος ερωτας εχει ορισμενα μειονεκτηματα οταν η κοπελα παει αμεσως απο τον ενα στον αλλο.
Η λιπανση της δεν ειναι φυσικη,αλλα αυτο δε σημαινει απαραιτητα πως το γαμησι θα ειναι δυσαρεστο.
Μπορει να τυχει να της αρεσεις η να την εχει γαμησει ο προηγουμενος και να την εχει αφησει αχυστη στο παρα 5 οποτε εσυ σαν επομενος θα περασεις γαματα!
Επισης οπως σωστα λες ουτε οι γυναικες ειναι ιδιες ανατομικα,ουτε και οι ιδιες στασεις ειναι το ιδιο καλες σε ολες!
Θα σου προτεινα παντως να χαλαρωσεις τη σκεψη,να την "ξεφορτωσεις" απο περιττο βαρος αλλων σκεψεων και να το απολαυσεις!
Κι αν δε δουλεψει καποιες φορες ε τι να γινει
Ετσι συμβαινει στους πιο πολλους...
Να μην το απολαμβανουμε με ολες το ιδιο!
Καλα γαμησια μαν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom