Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ρε Κατερινα οπως λεει και ο Dim δεν φέρνει καμιά με τιποτα πολύ μεγάλους " αερόσακους" να γίνει της τρελής να σας παίρνουμε μαζί ?
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Ρε Κατερινα οπως λεει και ο Dim δεν φέρνει καμιά με τιποτα πολύ μεγάλους " αερόσακους" να γίνει της τρελής να σας παίρνουμε μαζί ?
Δεν ξερω αν προλαβουνε...γιατι τα βενζιναδικα θα ειναι κλειστα αυριο...θα γινει της τρελης...ουρα για αερα...!!!
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Τα βενζιναδικα κλειστα.... :jerking: :jerking: εσεις θα ειστε ανοιχτα κατερινακι?  :think: :think:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
οποτε ραντεβου στην επικεφαλιδα του τοπικ...τι ωρα? εννοω τι ωρα θα εισαι εκει?  :think: :think:
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
πηγα κατα τις 4 και ρωτησα και η τσατσα μου ειπε οτι δουλευει απο βδομαδα!!!!το ξερω το σπιτι και την ιδια!!!!δεν καταλαβαινω τι στο διαβολο γινεται!!!
Ρε Κατερινάκι θέλω να σε ρωτήσω το εξής.Το Σάββατο 7:30 δούλευες ή όχι?Εγώ ήρθα και πήγα με μία κοπέλα και μου συστήθηκε ως Κατερίνα.Εσύ δεν ήσουν?Γιατί εδώ στο σαιτ λένε ότι δεν δούλευες Σάββατο.Εγώ τελικά με ποια πήγα ρε Κατερίνα?Πάντος με όποια πήγα καλά πέρασα
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
348
Κριτικές
15
Like
277
Πόντοι
5.102
ok....τι να πω...κριμα απλα....κριμα που τοσουςςςςςς μηνες διαβαζα για την κατερινα  τα καλυτερα και μολις σημερα αποφασισα να παω....

πολυ ομορφη γυναικα....ευγενικη και πανω απο ολα χαμογελαστη....οταν καποια εχει αυτα τα αλλα περισσευουν...!!!!

απο υπηρεσιες δεν μου παει να γραψω λεπτομερειες γιατι ξερω πως διαβαζει...ολα ηταν τελεια παντως...!!!προσωπικη γνωμη φυσικα...

Υ.Γ κατερινιο ειμαι αυτος που σε ρωτησε αν εισαι η κατερινα που γραφει στο site :P:P:P
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Ρε Κατερινάκι θέλω να σε ρωτήσω το εξής.Το Σάββατο 7:30 δούλευες ή όχι?Εγώ ήρθα και πήγα με μία κοπέλα και μου συστήθηκε ως Κατερίνα.Εσύ δεν ήσουν?Γιατί εδώ στο σαιτ λένε ότι δεν δούλευες Σάββατο.Εγώ τελικά με ποια πήγα ρε Κατερίνα?Πάντος με όποια πήγα καλά πέρασα
Σε μενα ησουν...!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
ok....τι να πω...κριμα απλα....κριμα που τοσουςςςςςς μηνες διαβαζα για την κατερινα  τα καλυτερα και μολις σημερα αποφασισα να παω....

πολυ ομορφη γυναικα....ευγενικη και πανω απο ολα χαμογελαστη....οταν καποια εχει αυτα τα αλλα περισσευουν...!!!!

απο υπηρεσιες δεν μου παει να γραψω λεπτομερειες γιατι ξερω πως διαβαζει...ολα ηταν τελεια παντως...!!!προσωπικη γνωμη φυσικα...

Υ.Γ κατερινιο ειμαι αυτος που σε ρωτησε αν εισαι η κατερινα που γραφει στο site :P:P:P
Μολις τωρα...διαβασα και το νικ σου... δεν σε ρωτησα...θυμασαι?
Απο μενα ελευθερα...μιλα οπως θες...δεν παρεξηγω...
Εχω ακουσει και χειροτερα...αααχαχαχαχαχ...!!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
γεια σου ρε κοπελιάααα....
τελικά μπήκες στο site χθες;;;;; :cheesy: :cheesy:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Κατερίνα θα μας πεις πότε δουλέυεις;;;;;;;
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
γεια σου ρε κοπελιάααα....
τελικά μπήκες στο site χθες;;;;; :cheesy: :cheesy:
Μεχρι την πισω σκαλα το εβαλα μπας και πιασει σημα να μπω..αλλα πουουουου....
Δεν πιανει το ασυρματο με τιποτα..
Θα βαλω κεραιουλα...δεν γινεται αλλιως..
Ασε που εφαγε και τουμπα το λαπι τοπι μου...5 σκαλια μετρησε..
Χαχαχαχαχα...!!!
 

Επισκέπτης
Κατερινάκι εσύ που ξέρεις την πιάτσα, φέρε καμιά κοπέλα με πολύ μεγάλα βυζιά ρε μωρό.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Κατερινάκι εσύ που ξέρεις την πιάτσα, φέρε καμιά κοπέλα με πολύ μεγάλα βυζιά ρε μωρό.
Και που να την βρω ρε μωρο...να την παραγγειλω?
Δεν λες καλυτερα να εχει χαρτια να ειναι νομιμη...και τα βυζια..της τα φουσκωνουμε μετα...!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Και που να την βρω ρε μωρο...να την παραγγειλω?
Δεν λες καλυτερα να εχει χαρτια να ειναι νομιμη...και τα βυζια..της τα φουσκωνουμε μετα...!!


:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

:headbang2: :headbang2: :headbang2:

φερε και καμια ασιατισα και μετα θα εχεις μονιμο πελατη !!!  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Καπως ετσι δηλαδη...ε?????[youtube=425,350]nTasT5h0LEg&feature=related[/youtube]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom