Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
κατερινααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Λοιπόν θα ρίξω θάψιμο για τη μια απ' τις δυο πιτσιρίκες που δούλευαν σήμερα το πρωϊ στο τσαρδί της Κατερίνας.
Είχα κατέβει Αθήνα για δουλειές, και είπα (νωρίς-νωρίς - δε θα 'ταν ακόμα 11:00) "Ας πάω μια τσάρκα Μετάξι να κόψω κίνηση". Πρωϊ, πριν σφίξει η ζέστη.
Είδα διάφορα (σχεδον όλη την Ιάσωνος, και όσα απ' την Κολωνού ήταν ανοιχτά).
Στο μαγαζί της Κατερίνας (όπου ίσως την πετύχαινα - αλλά δεν...) ήταν δυο πιπίνια, μια ψηλή ξανθιά περί τα 25 και μια κοντή μελαχροινή πιο μικρή.
Σκέφτηκα "Τι ψυχή έχει?" και δεν απάντησα τίποτα όταν η κυρία επί της υποδοχής με ρώτησε "ποια κοπέλλα θέλετε?" Απλώς έδωσα δυο δεκάρικα.
Σε τέτοιες περιπτώσεις αφήνω και τις δυο να πιπώνουν, και μετά διώχνω τη μία για να γαμήσω με την ησυχία μου την άλλη.
Ήρθαν τα πιπίνια στο δωμάτιο, άρχισε η μεγάλη μια πίπα, η μικρή χάζευε.
Συνεννόηση μηδέν (με τη μικρή), που όμως σε κάτι μου έκανε "κλικ" και αποφάσισα να κρατήσω συτήν. Είπα στην άλλη (λάθος μου): "Ε τάξει, πήγαινε σαλόνι τώρα".
Έκανε κι η μικρή την πίπα της (αγγαρεία), την έβαλα κάτω, και καποια στιγμή ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ.
-"Εεεεεπ?"
Κάτι νοήματα πήγε να κάνει, τύπου "η ώρα πέρασε".
-"Πες στη φίλη σου να ξαναέρθει" είπα σε όσες γλώσσες ήξερα και περίμενα λίγο. Αρχίδια ξαναήρθε κάποια.
Ντύθηκα και έφυγα, λέγοντας στην κυρία επί των τιμών (και δείχοντοντας τη μικρή που ήταν στην κουζίνα): "Είναι πολύ γαϊδούρα. Και θα τα πω στο αφεντικό".
Εννοούσα ότι θα το γράψω εδώ. Ξέρω ότι τα διαβάζει.
Κατερίνα, sorry, ε? Όμως, να προσέχεις τι ζωντόβολα βάζεις στη δούλεψη σου. Η μικρή είναι απαράδεκτη.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Λοιπόν θα ρίξω θάψιμο για τη μια απ' τις δυο πιτσιρίκες που δούλευαν σήμερα το πρωϊ στο τσαρδί της Κατερίνας.
Είχα κατέβει Αθήνα για δουλειές, και είπα (νωρίς-νωρίς - δε θα 'ταν ακόμα 11:00) "Ας πάω μια τσάρκα Μετάξι να κόψω κίνηση". Πρωϊ, πριν σφίξει η ζέστη.
Είδα διάφορα (σχεδον όλη την Ιάσωνος, και όσα απ' την Κολωνού ήταν ανοιχτά).
Στο μαγαζί της Κατερίνας (όπου ίσως την πετύχαινα - αλλά δεν...) ήταν δυο πιπίνια, μια ψηλή ξανθιά περί τα 25 και μια κοντή μελαχροινή πιο μικρή.
Σκέφτηκα "Τι ψυχή έχει?" και δεν απάντησα τίποτα όταν η κυρία επί της υποδοχής με ρώτησε "ποια κοπέλλα θέλετε?" Απλώς έδωσα δυο δεκάρικα.
Σε τέτοιες περιπτώσεις αφήνω και τις δυο να πιπώνουν, και μετά διώχνω τη μία για να γαμήσω με την ησυχία μου την άλλη.
Ήρθαν τα πιπίνια στο δωμάτιο, άρχισε η μεγάλη μια πίπα, η μικρή χάζευε.
Συνεννόηση μηδέν (με τη μικρή), που όμως σε κάτι μου έκανε "κλικ" και αποφάσισα να κρατήσω συτήν. Είπα στην άλλη (λάθος μου): "Ε τάξει, πήγαινε σαλόνι τώρα".
Έκανε κι η μικρή την πίπα της (αγγαρεία), την έβαλα κάτω, και καποια στιγμή ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ.
-"Εεεεεπ?"
Κάτι νοήματα πήγε να κάνει, τύπου "η ώρα πέρασε".
-"Πες στη φίλη σου να ξαναέρθει" είπα σε όσες γλώσσες ήξερα και περίμενα λίγο. Αρχίδια ξαναήρθε κάποια.
Ντύθηκα και έφυγα, λέγοντας στην κυρία επί των τιμών (και δείχοντοντας τη μικρή που ήταν στην κουζίνα): "Είναι πολύ γαϊδούρα. Και θα τα πω στο αφεντικό".
Εννοούσα ότι θα το γράψω εδώ. Ξέρω ότι τα διαβάζει.
Κατερίνα, sorry, ε? Όμως, να προσέχεις τι ζωντόβολα βάζεις στη δούλεψη σου. Η μικρή είναι απαράδεκτη.

Έχεις ένα τεράστιο δίκιο...Οι γυναίκες τελικά μοιάζουν σαν τα καρπούζια..Τα βλέπεις ωραία και λαχταριστά και μόλις τα κόψεις και τ'ανοίξεις σου βγαίνουν "κολοκύθες"
Η συγκεκριμένη πιτσιρίκα (Μόνικα) είναι όντως απαράδεκτη και λίγο έως πολύ ακούω από τον κόσμο παραπονάκια..
Στο μόνο που την δικαιολογώ είναι πως η Μόνικα είναι εντελώς καινούρια στη δουλειά , άπειρη , χωρίς καμμιά απολύτως
προηγούμενη πορνοεμπειρία και πορνοκαριέρα...
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να της δώσω λίγο χρόνο να μάθει τη "δουλειά" γιατί κατανοώ το γεγονός ότι για να την κάνει
τη συγκεκριμένη θα έχει κάποιους λόγους ανάγκης χρημάτων,και όχι να ξεγυμνώνεται ως "δημόσιο θέαμα" ή για το "θεαθήναι"
Ξέρω επίσης ότι τις τελευταίες μέρες δεν είναι και τόσο καλά στην υγεία της..πέρα από τις εργαστηριακές εξετάσεις που
έδειξαν ότι είναι υγιής από μεταδιδόμενα σεξουαλικά νοσήματα, μάλλον περνάει κάποιο ψυχολογικό θέμα και γι'αυτό και η
απόδοση της στη δουλειά είναι "ακυρη"
Δεν μπορώ να κάνω κάτι καλύτερο από να δείχνω κατανόηση και να τη βοηθήσω κι εγώ με κάποιον τρόπο να μάθει την δουλειά..
Άλλωστε θα φανεί με τον χρόνο αν εγκληματιστεί με το αντικείμενο ή θα αποδειχτεί ανεπίδεκτη μαθήσεως..

Και τέλος μία φιλική συμβουλή προς τα κορίτσια π.χ. Μόνικα ...

    Εάν κορίτσια έχετε σκοπό να κάνετε αυτήν τη δουλειά, να την κάνετε σωστά..και όχι να γδύνεστε τσάμπα..
    Δεν σας φταίει , ούτε η υπηρεσία,ούτε το μαγαζί μα ούτε ο κόσμος που δίνει τα ωραία του λεφτά..
        Από εσάς εξαρτάται το αποτέλεσμα γιατί η "ΣΥΝΤΑΓΗ" ΕΊΝΑΙ ΜΙΑ...Αλλιώς αλλάχτε επάγγελμα..
                                                                           
                                                                Ευχαριστώ
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Χτες που κάναμε βόλτα,λίγο ήθελα να περάσω μαζί σου,αλλά το κλίμα ήταν σε ύφος συγκίνησης και αναμνήσεων,κατάλαβες τι εννοώ... Αν με ξαναφέρει η ώρα και δουλεύεις,σίγουρα!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Χτες που κάναμε βόλτα,λίγο ήθελα να περάσω μαζί σου,αλλά το κλίμα ήταν σε ύφος συγκίνησης και αναμνήσεων,κατάλαβες τι εννοώ... Αν με ξαναφέρει η ώρα και δουλεύεις,σίγουρα!
Χαχαχα...ναι ναι....Τέτοιες φάσεις είναι απίστευτες..Αναμνήσεις και γέλια από τον παλιό καλό καιρό..!!!
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Έχεις ένα τεράστιο δίκιο...


Και τέλος μία φιλική συμβουλή προς τα κορίτσια π.χ. Μόνικα ...

    Εάν κορίτσια έχετε σκοπό να κάνετε αυτήν τη δουλειά, να την κάνετε σωστά..και όχι να γδύνεστε τσάμπα..               
                  Ευχαριστώ

Εγώ ευχαριστώ για το "δίκιο".

Δεν τα γραψα για να βρω δίκιο, ούτε υπάρχει θέμα διενεξης και απονομής δικαίου.
Τα γραψα περισσότερο για να ξέρεις τι γίνεται.

Αν θέλεις "να της μάθεις τη δουλειά", ένας τρόπος υπάρχει:
Να την παίρνεις μαζί σου στο δωμάτιο (χωρίς χρέωση πελάτη εννοείται), να την βάζεις να κάθεται στην πολυθρόνα (χωρίς να συμμετέχει) και απλώς να κοιτάει.
Να της έχεις πει από πριν "θα έρχεσαι μαζί μου να βλέπεις και να μαθαίνεις. Θα κάθεσαι εκεί, δε θα μιλάς, και δε θα κάνεις τίποτα. Αλλά θα προσε΄χεις στο μάθημα".
Κι άλλα θα μπορούσες να της πεις, αλλά δεν ξέρω σε τι γλώσσα. Ακόμα και στην ερώτηση "από που είσαι?" με ψέμμα απάντησε. Ρουμάνα είπε (όπως και η άλλη), αλλά μεταξύ τους αγγλικά μίλαγαν.

Δύσκολα σου βάζω, το ξέρω. Γιατί δεν είναι μόνο το να το αποδεχτεί αυτή, είναι και το να το αποδεχτεί και ο πελάτης (το να γίνεται αντικείμενο εκπαίδευσης).
Εγώ πάντως θα το δεχόμουν.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Εγώ ευχαριστώ για το "δίκιο".

Δεν τα γραψα για να βρω δίκιο, ούτε υπάρχει θέμα διενεξης και απονομής δικαίου.
Τα γραψα περισσότερο για να ξέρεις τι γίνεται.

Αν θέλεις "να της μάθεις τη δουλειά", ένας τρόπος υπάρχει:
Να την παίρνεις μαζί σου στο δωμάτιο (χωρίς χρέωση πελάτη εννοείται), να την βάζεις να κάθεται στην πολυθρόνα (χωρίς να συμμετέχει) και απλώς να κοιτάει.
Να της έχεις πει από πριν "θα έρχεσαι μαζί μου να βλέπεις και να μαθαίνεις. Θα κάθεσαι εκεί, δε θα μιλάς, και δε θα κάνεις τίποτα. Αλλά θα προσε΄χεις στο μάθημα".
Κι άλλα θα μπορούσες να της πεις, αλλά δεν ξέρω σε τι γλώσσα. Ακόμα και στην ερώτηση "από που είσαι?" με ψέμμα απάντησε. Ρουμάνα είπε (όπως και η άλλη), αλλά μεταξύ τους αγγλικά μίλαγαν.

Δύσκολα σου βάζω, το ξέρω. Γιατί δεν είναι μόνο το να το αποδεχτεί αυτή, είναι και το να το αποδεχτεί και ο πελάτης (το να γίνεται αντικείμενο εκπαίδευσης).
Εγώ πάντως θα το δεχόμουν.
:dancing: Σωστόοοοοοοοος...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Kala ki h Νταρια που εχει στο μαγαζι πολυ πολυ καιρο ψυγειο ειναι, αλλά οσο υπαρχουν ανυποψιαστοι πελατες, το σημαντικο ειναι η εισπραξη και τιποτα αλλο δεν εχει σημασια για αυτους.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Υ.Γ:
Γνωριζόμαστε και κοντά δέκα χρόνια, έτσι?
Από τοτε που άνοιξε το "bou".
Γλυφάδα.
Έτσι έτσι...Πέρασαν τα χρόνια τα ρημάδια...Τότε είχα όμως ένα παράπονο...Από τότε με λέγανε "milf"..χαχχαχ
Τώρα όμως το λέω με καμάρι όταν με ρωτάνε την ηλικία μου στο δωμάτιο..."μιλφέιγ" είμαι μωρό μου...χαχαχαχ
Και ανακάλυψα ότι σιγά-σιγά αρχίζουν να με φοβούνται γιατί είμαι πιπινοφάγα..χαχαχαχαχ
Κάποτε τραβούσα τους μεσήλικες μερακλήδες...χαχαχαχ
Τώρα...σκέφτομαι μη μου τη πέσει εισαγγελέας ότι βιάζω τους πιτσιρικάδες...(χαχαχχαχαχ...πλάκα κάνω)
Τελικά διαπιστώνω ότι πολύ γουστάρει ο κόσμος τις γυναίκες μεγαλύτερες των 30...ίσως επειδή υπάρχει μεγαλύτερη εμπειρία στο σεξ
και το απολαμβάνουν καλύτερα από μια πιτσιρίκα... :boobies:....χαχαχαχαχ....!!!!
Αααααααααααχχχχ....αναστέναξα.....
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Kala ki h Νταρια που εχει στο μαγαζι πολυ πολυ καιρο ψυγειο ειναι, αλλά οσο υπαρχουν ανυποψιαστοι πελατες, το σημαντικο ειναι η εισπραξη και τιποτα αλλο δεν εχει σημασια για αυτους.
Χαχαχαχαχ....τι να σου πω βρε μάτια μου...όπως το δει κανείς...Αυτά είπαμε είναι γούστα...
Όμως ότι η διαπίστωση ότι η Ντάρια είναι πολλά χρόνια στο μαγαζί μου...δεν είναι "τυχαίο"..
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
εγω εχω την αντιθετη γνωμη την νταρια την εχω παρει αρκετες φορες ειναι πολυ καλη θα ηθελα να σας ρωτησω η ηλεκτρα που ειχατε για κοπελα θα ξαναερθει να δουλεψει στο μαγαζι σας
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
εγω εχω την αντιθετη γνωμη την νταρια την εχω παρει αρκετες φορες ειναι πολυ καλη θα ηθελα να σας ρωτησω η ηλεκτρα που ειχατε για κοπελα θα ξαναερθει να δουλεψει στο μαγαζι σας
Θα έρθει ναι...Καθυστερεί στην πατρίδα της γιατί φτάχνει κάποια χαρτιά που χρειάζεται..
Μόλις έρθει θα ενημερώσω....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom