Νέα

Κωλόμπαρο Playboy στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ναι δεν λεω .  οντως.    τις  καλυτερες  διαλεγει.    αλλα  με  την διαφορα      :2funny: :2funny:   οτι  σε  αυτα  τα μπαρακια  που  του αρεσει  να πηγαινει    :2funny: :2funny: :2funny:    υπαρχει  ενα  θεματακι  :tooth: :tooth:   οτι οι καλυτερες  δεν βλεπονται καθολου και με τιποτα.   προσπαθησα αλλα δεν μπορω να κανω τιποτα  γιαυτο.  σηκωσα τα χερια ψηλα.   ειναι βιτζιοζος.   

λοιπον σοβαρα  τωρα,  αν θα παμε,   θα παμε  στο δροσοπουλου .  και θα κατσουμε εγω με την ουκρανη και εσυ με την γεωργιανη ( που δεν ζητουν  απο εμας  σχεδον τιποτα.  που τις παρακαλαμε  να παρουν  ενα δευτερο  ποτο.  θα την βγαλουμε  1,5 ωρα ) .
:2funny:  :2funny: οντως στα μπαρακια ειναι βιτσιοζος ;) αλλα τις καλες τις διαλεγει στα studio για :knockinb: ετσι για να ζηλευουμε εμεις :grin:
εγω παντως ειμαι μεσα για δροσοπουλου :rockon:  :rockon:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
:2funny:  :2funny: οντως στα μπαρακια ειναι βιτσιοζος ;) αλλα τις καλες τις διαλεγει στα studio για :knockinb: ετσι για να ζηλευουμε εμεις :grin:
εγω παντως ειμαι μεσα για δροσοπουλου :rockon:  :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny:

εγώ φταίω που σας μαθαίνω νέα και ωραία πράματα >:( >:(

στα μπαράκια πάω για να κάνω τα γούστα μου και στα στούδιο για να γαμήσω ωραία μουνιά :sunglasses:

Υ.Γ είμαι μέσα για Δροσοπούλου,τις προάλλες χαθήκαμε μέχρι να το βρούμε :( :(
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
αγαπητοι πλευμπο-υδες.....λεω να κανω ντου αποψε η αυριο για να δοκιμασουν λιγο πιπη και στον θρυλικο πειραια :2funny:...δε θελω να χτυπησω δικα σας εργαλεια και μαλωσουμε :2funny: :2funny: :2funny:....παρακαλω τι αφηνετε να.....μιλησω;;
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
παιξε μπαλλα καλε φίλε !!!

Οι αλβανιδες παιρνουν ΟΛΕΣ βιζιτα ! Αλλα και καποιες ελληνιδες !

Πανω του!!!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
αυτο ειχα σκοπο... :2funny: :2funny:..........
 

adamioan

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
119
Πόντοι
1
αυτο ειχα σκοπο... :2funny: :2funny:..........
Φίλε pipi όπως λέει και ο φίλος caenus το 70% των κοριτσιών του μαγαζιού παίζουν μπάλα εκτός και χωρίς πολλά χρήματα.
Από το υπόλοιπο 30% το μισό και αυτό  :pipa1: :knockinb: :pipa2: αλλά χρειάζεται να σπρώξεις αρκετά.
Το μόνο που έχω να σου πω είναι να πας κατά τις 2 με 2:30 που αρχίζει να σπάει ο κόσμος και θα έχεις περισσότερες επιλογές.
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Αλλα ρε Big εσύ παίξε κατευθείαν ειναι μαλακία να κερνάς τελειωμένες ....!!!

Κατευθείαν στο γκολ οπως λέει και ο φίλος ρουφάνε απο τους αγαπουληδες παπουδες και τελειωμένους.!!! ;)
 

Επισκέπτης
αγαπητοι πλευμπο-υδες.....λεω να κανω ντου αποψε η αυριο για να δοκιμασουν λιγο πιπη και στον θρυλικο πειραια :2funny:...δε θελω να χτυπησω δικα σας εργαλεια και μαλωσουμε :2funny: :2funny: :2funny:....παρακαλω τι αφηνετε να.....μιλησω;;
αγαπητε...δεν υπαρχει προβλημα ;) οι κορασιδες ειναι ως εξης.....μια για ολους και ολες για εναν :grin: παιζεις μπαλα οπως θελεις ;) προσεξε μονο τη ροξανα, το ξανθο πολονικο ατι γιατι δαγκωνει :grin: πρεπει να το δαμασεις πρωτα για να το καβαλισεις :2funny:
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Σωστος ο παιχτης ΜΟΥΝΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ !!!! ;)

Τα ζωρικα ΑΛΟΓΑ είναι τα ποιο υπάκουα μετά :zfuck: :zfuck:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Κυριακάτικη βραδυνή βόλτα γύρω στις 1:30 παρέα με τον tzip1991,με κατεύθυνση τα κωλόμπαρα του Κερατσινίου και συγκεκριμένα στάση στο Playboy :sunglasses: Λόγω του 3ημερου,πολλές από τις κοπέλες έλειπαν από το πόστο τους,αλλά στη θέση τους ήταν άλλα κορίτσια τα οποία προσπάθησαν να κλέψουν την παράσταση.Είσοδος στο μαγαζί,με λιγοστές κοπέλες σε σχέση με άλλες μέρες,ενώ στο ίδιο μοτίβο και οι 3 παρέες που ήταν στα τραπέζια και άλλα 3 άτομα στην μπάρα.Με λίγα λόγια περιορισμένες επιλογές για παιχνίδι,αλλά πάντα θα βρίσκεται κάτι να μου κλέψει το μυαλό :grin:

Στα του ρόστερ τώρα παρούσες οι εξής κοπέλες,Κορίνα η καστανή ναυαρχίδα του ιδρύματος(κατ'εμέ),με μαύρο σύνολο και μπότες μέχρι το γόνατο :cum: , η Πολωνέζα Ρωξάνη του tzip1991 καπαρωμένη από πελάτες στην μπάρα,επίσης με μαύρο σύνολο και μπότες,η Ντανιέλα Μολδαβέζα,καστανό μικρόσωμο πιπίνι,αρκετά αδύνατο,με αδιάφορη φάτσα αλλά ωραίο κωλαράκι :kissass: , η Ελένη ξανθό gilf που μου έκλεψε την καρδιά όλο το βράδυ *P *P ενώ παρατήρησα ακόμα μια καστανοκοκκινομάλλα με κόκκινο,μίνι φόρεμα καπαρωμένη από μεσήλιξ,ο οποίος άνοιξε για πάρτη της 2 σαμπάνιες :o , μελαγχρινό κοντόμπάζο με μίνι καρό φούστα καπαρωμένη και αυτή από μεσήλιξ,αλλά η καλύτερη για εμένα ήταν ένα καστανό/μελαγχρινό πιπίνι με κόκκινο φόρεμα και γεμάτες γάμπες το οποίο είχε μια έκφραση θλίψης στο προσωπό της.....ομολογώ ότι με συγκίνησε η παρουσία της αλλά αν την κερνούσα θα χτύπαγα την κεφάλα μου στον τοίχο(άτιμη εμπειρία τι μου κάνεις) :cheesy:

Δυστηχώς,για εμένα πολιορκήθηκα από την ξανθιά gilf Ελένη,η οποία δεν με άφησε σε ησυχία :dunno: Με χούφτωνε παντού,σε κάθε σημείο του σώματος μου με έμφαση στην πούτσα μου την οποία κατάφερε να μου ανορθώσει :grin: Τι να έκανα και εγώ άριχσα να ανταποδίδω το χούφτωμα όπου μπορούσα,με εκείνη να μου μοστράρει τις τορπίλες της :tits2: για θηλασμό.Δεν αρνήθηκα να θηλάξω το στήθος της με εκείνη να λέει τα δικά της.Τα χουφτώματα συνεχίστηκαν,με αποτέλεσμα να κεράσω ένα ποτό των 10€,ενώ εκείνη να γίνεται ακόμα πιο επιθετική :grin: :grin:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
εκμεταλλευτηκες τη κυρια για 10 ευρα;;; :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
oxi....οι δικοι μου τελευταια στιγμη λακισαν....χαχαχαχαχα
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
τύπε μου,είμαι στυγνός εκτελεστής και πόσο μάλλον όταν μιλάμε για τέτοιες κυρίες ;)

Υ.Γ εσύ τύπε πήγες τελικά??

Μάκαρε από black&white που λέγαμε έκανες καμιά βόλτα τελικά ή έχει μείνει ακόμα εκτός scouting το συγκεκριμένο ποτοπωλείο;
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μάκαρε από black&white που λέγαμε έκανες καμιά βόλτα τελικά ή έχει μείνει ακόμα εκτός scouting το συγκεκριμένο ποτοπωλείο;

θυμησέ μου που είναι αυτό το καταγώγι,γιατί με έφαγε ο Σκαραβαίος τις τελευταίες εβδομάδες :2funny: :2funny:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom