Νέα

Κωλόμπαρο "Γρύλλος" Αγία Παρασκευή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Womanaholic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
γεια σας..πηγα Κυριακη απο γρυλλο και δεν υπηρχε πελατης και 4 γυναικες .μετα πηγα απο Τινα...τα ιδια ...κανενας πελατης και 2 γυναικες...κατεβηκα Αθηνα...σ ενα 2 πελατες και στο αλλο 3.πηγα και απο τα σπιτακια φυλης και μεταξουργειο και παρακαλουσαν για να περασει καποιος...
Α ωραια τωρα ξερουμε και που θα σε πετυχουμε  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ρε αρχοντα ο γρυλλος υπονοει πηδημα,ειναι ψαγμενα τα ατομα ξερουν τι κανουν  ;)
θα μπορουσε να εχει κανα αλλο πιασιρικο ονομα τυπε
πρεπει να ειναι πολυ ψαγμενο το μαγαζι παντως σε αυτο συμφωνω
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.609
Πόντοι
5.015
γεια σας..πηγα Κυριακη απο γρυλλο και δεν υπηρχε πελατης και 4 γυναικες .μετα πηγα απο Τινα...τα ιδια ...κανενας πελατης και 2 γυναικες...κατεβηκα Αθηνα...σ ενα 2 πελατες και στο αλλο 3.πηγα και απο τα σπιτακια φυλης και μεταξουργειο και παρακαλουσαν για να περασει καποιος...

Ε ρε μάγκα Κυριακή βράδυ κι εσύ τί περίμενες μεγαλεία; :) Πάντως "Γρύλλος" & "Τίνα" πλέον έχουν εντελώς διαφορετικό στυλ.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ρε αρχοντα ο γρυλλος υπονοει πηδημα,ειναι ψαγμενα τα ατομα ξερουν τι κανουν  ;)

Ψαγμενα οπως τα μπατσακια ρουφιανακο?

Η μανα σου ξερει τι μουνι εισαι η ειναι και αυτη το ιδιο με εσενα?
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Μήπως γνωρίζετε τη διεύθυνση του κωλόμπαρου της "Τίνας" στο Χαλάνδρι?
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.609
Πόντοι
5.015
Μόλις γύρισα από "Γρύλλο"... Μάγκες αν θέλετε να ακούσετε κάποιον που είναι πελάτης 4 χρόνια, από εκεί μέσα χαΐρι μπορείτε να περιμένετε μόνο από Άννα & Τζουλιάνα (barwoman)... Όλες οι άλλες είναι βρωμόμουνα! Ειδικότερα μακριά από Αγγελική, την 50άρα Ελληνίδα!!!
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.609
Πόντοι
5.015
Παίδες τελικά με λίγη πίεση & μετά από κάμποσες καταθέσεις, πλέον μπορώ να δηλώσω εδώ ότι ΜΠΟΡΕΙ κάποιος να βγάλει κοπέλες απ' το "Γρύλλο" & εκτός μαγαζιού & αυτό το λέω βάσει προσωπικής εμπειρίας... Τώρα το αν & πόσο σύντομα θα καταφέρει να τις ρίξει στο κρεβάτι είναι μια άλλη ιστορία η οποία έχει κι άλλες παραμέτρους.
 

blackbere

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
Παιδία, 1 φορά είχα παει Γρύλλο πριν περίπου 2 χρόνια.Έκατσα 1.30-2 ώρες χαλάσαμε με ένα φίλο γύρω στα 70 € αν θυμάμαι καλά.Πήρα 2 τηλ απο η μία καλή γύρω στα 35-40 αλλά με ωραίο κορμί και η 2η μεγαλυτερη ελληνίδα ψιλοχάλια.Έκανα το λαθος και έδωσα το τηλ μου στην χάλια.Μέ έπριζε τις επόμενες μέρες να βρεθούμε.Τελικά βρεθήκαμε με 40 € τα έκανε όλα.Βέβαια δεν ξαναβρεθήκαμε γιατί ήταν πολύ χάλια.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
και που πέφτει ο γρύλλος?
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.609
Πόντοι
5.015
και που πέφτει ο γρύλλος?

Στην αρχή της Χαλανδρίου στην κεντρική πλατεία της Αγίας Παρασκευής. Όπως ξεκινάει ο δρόμος, λίγα μέτρα παρακάτω στο δεξί σου χέρι.
 

toumbalibre

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα  πρωτο μου ποστ στο σαιτ αν και το παρακολουθω χρονια και ειπα να γραφτω μελος.

Για τον womanaholic αν δεν το ξερει αλλα και τους υπολοιπους κατοικους και γειτονες βορειοανατολικων προαστειων υπαρχει και δευτερο κολομπαρο στην αγ.παρασκευη
Βρισκεται στην πανω πλατεια στον πεζοδρομο εκει που ειναι τα flocafe.πριν απο ενα δυο χρονια ηταν με την επωνυμια aloe bar μετα εκλεισε για λιγο και ξανανοιξε με νεο ονομα.
Τα τεμαχια αλλα και τα ποτα ειναι κλασεις καλυτερα απο του γρυλλου(στο γρυλλο να φανταστειτε επαιρνα ουζο και ηταν κι αυτο μπομπα!),οι κυριες ως επι το πλειστον ρωσιδες,ουκρανεζες,μολδαβες και ολιγον απο ρουμανια,αλλα λιγες τον αριθμο(λιγοτερες απο 10) λογω του μικρου μεγεθους του μαγαζιου
Παιρνεις σχετικα ευκολα τηλεφωνο(μετα απο 2-3 επισκεψεις και χωρις να σου φυγουν πολλα),προυποθεση βεβαια να σε γουσταρει και η γκομενα.
Απο αλλα επισης κολομπαρα που θυμαμαι στα λαλουνια που υπαρχει και thread επαιζε στανταρ φραπες και :pipa1:
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.609
Πόντοι
5.015
καλημερα  πρωτο μου ποστ στο σαιτ αν και το παρακολουθω χρονια και ειπα να γραφτω μελος.

Για τον womanaholic αν δεν το ξερει αλλα και τους υπολοιπους κατοικους και γειτονες βορειοανατολικων προαστειων υπαρχει και δευτερο κολομπαρο στην αγ.παρασκευη
Βρισκεται στην πανω πλατεια στον πεζοδρομο εκει που ειναι τα flocafe.πριν απο ενα δυο χρονια ηταν με την επωνυμια aloe bar μετα εκλεισε για λιγο και ξανανοιξε με νεο ονομα.

Τα τεμαχια αλλα και τα ποτα ειναι κλασεις καλυτερα απο του γρυλλου(στο γρυλλο να φανταστειτε επαιρνα ουζο και ηταν κι αυτο μπομπα!),οι κυριες ως επι το πλειστον ρωσιδες,ουκρανεζες,μολδαβες και ολιγον απο ρουμανια,αλλα λιγες τον αριθμο(λιγοτερες απο 10) λογω του μικρου μεγεθους του μαγαζιου
Παιρνεις σχετικα ευκολα τηλεφωνο(μετα απο 2-3 επισκεψεις και χωρις να σου φυγουν πολλα),προυποθεση βεβαια να σε γουσταρει και η γκομενα.
Απο αλλα επισης κολομπαρα που θυμαμαι στα λαλουνια που υπαρχει και thread επαιζε στανταρ φραπες και :pipa1:

Ναι το ξέρω το Aloe αν και δεν έχω μπει ποτέ για να έχω γνώμη, έτυχε να το μάθω όταν μετακόμισε εκεί απ' το Γρύλλο μια περίοδο μια απ' τις παλιές μου καψούρες η Ουκρανή η Όλγα και με είχε καλέσει να πάω (η οποία ακόμη παλιότερα δούλευε στην Τίνα) :2funny: :2funny: :2funny: Τελικά δεν πήγα, μόνο απ' έξω είχα περάσει, σ' έναν πεζόδρομο πίσω απ' τα Flocafe είναι όντως. Όσο για Γρύλλο τα 'χουμε ξαναπεί, το ξέρουμε ότι ΠΛΕΟΝ είναι τελειωμένο κωλόμπαρο αλλά αυτός είναι και ο λόγος που πηγαίνουμε που και που ;)
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.609
Πόντοι
5.015
Παίδες σήμερα περνούσα με το αμάξι έξω απ' το μπαρ και διαπίστωσα ότι το όνομα του Γρύλλου έχει σβηστεί απ' τις μεγάλες πινακίδες πάνω από την είσοδο. Πήρα τηλέφωνο την Άννα και μου είπε ότι το μπαράκι υφίσταται ακόμα αλλά το δουλεύει άλλος ιδιοκτήτης. Μου είπε ότι ο Κώστας (ο Γρύλλος για όσους τον γνωρίζουν) θα ανοίξει καινούριο μπαράκι στο Κοντόπευκο και εκεί θα μετακομίσει το μέχρι πρότινος "ρόστερ" του Γρύλλου. Μόλις μάθω νεότερα θα ενημερώσω.
 

uricom

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες σήμερα περνούσα με το αμάξι έξω απ' το μπαρ και διαπίστωσα ότι το όνομα του Γρύλλου έχει σβηστεί απ' τις μεγάλες πινακίδες πάνω από την είσοδο. Πήρα τηλέφωνο την Άννα και μου είπε ότι το μπαράκι υφίσταται ακόμα αλλά το δουλεύει άλλος ιδιοκτήτης. Μου είπε ότι ο Κώστας (ο Γρύλλος για όσους τον γνωρίζουν) θα ανοίξει καινούριο μπαράκι στο Κοντόπευκο και εκεί θα μετακομίσει το μέχρι πρότινος "ρόστερ" του Γρύλλου. Μόλις μάθω νεότερα θα ενημερώσω.

Ισχύει, δεν εχω παει να δω αλλά από εγκυρη πηγή έμαθα ότι εφυγαν Κώστας DJ με Τζουλιάννα και όλες οι αλβανίδες και έχουν μείνει η μαύρη η Ρόζα, η Αγγελική και η Σίσσυ η οποία επέστρεψε. Αυτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom