Νέα

Κωλόμπαρο "Γρύλλος" Αγία Παρασκευή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Womanaholic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ideal

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
δευτερη τριτη φορα μεγαλε θα σου εχουν φυγει 150ευ για πλακα και θα εχεις μεινει με το πουλακι στο χερι. πολυ δυσκολα θα παρεις γυναικα απο μπαρ, αυτα γινονται μονο στην επαρχεια που εισαι γνωστος
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Eγω ένα πονηρό κεντρακι "Του Γύλλου" ήξερα στο Καβούρι πριν καμια  :think: 45χρονια


 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
δευτερη τριτη φορα μεγαλε θα σου εχουν φυγει 150ευ για πλακα και θα εχεις μεινει με το πουλακι στο χερι. πολυ δυσκολα θα παρεις γυναικα απο μπαρ, αυτα γινονται μονο στην επαρχεια που εισαι γνωστος
αμα τα χεις την περνεις και φευγεις!!!
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
μονο που ακουω γρυλλος 40 μπαργουμαν και κοσσοβαρα  φασαριες καταλαβα τι τριμπουρδελο θα ειναι εκει :dancing:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Όχι ρε κόψτε ούτε άσχημος ούτε αγαπούλης είμαι. Απλά δεν έκατσε. Η Τζουλιάνα π.χ. η barwoman, Κοσσοβάρα 40άρα υπερμούναρος
τυπε προσεχε μην ειναι κατασκοπος του uck :2funny:
πεστης οτι εισαι σερβος να γελασουμε :2funny:
 

antipa

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.307
Like
2
Πόντοι
16
Αυτό που λένε: "ρε άι σιχτίρ κι εσύ κι ο γρύλλος σου" ισχύει????  :think: :think: :think:
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.585
Πόντοι
5.015
δευτερη τριτη φορα μεγαλε θα σου εχουν φυγει 150ευ για πλακα και θα εχεις μεινει με το πουλακι στο χερι. πολυ δυσκολα θα παρεις γυναικα απο μπαρ, αυτα γινονται μονο στην επαρχεια που εισαι γνωστος

Έχεις ένα δίκιο σ' αυτό. Στο νησί μου έχω βγάλει γυναίκα από κωλόμπαρο & μάλιστα θεόμουνο. Πάντως εντάξει επειδή γουστάρω γενικά τη φάση στα κωλόμπαρα ποτέ δεν κλαίω τα λεφτά μου κι ας χαλάσω 150 ευρώ που λες στο τσάκα - τσάκα για μια γυναίκα, μιλάμε για αρρώστεια...
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.585
Πόντοι
5.015
Καλά ρε παιδιά 97000 μέλη έχει το site δεν υπάρχει κανείς που να είναι πελάτης στο "Γρύλλο" & να έχει να μας μεταφέρει αν έχει "πάρει" καμία από εκεί μέσα; Εδώ ένας Πειραιώτης φίλος μου βρήκε άτομο στο Ν. Φάληρο που το ήξερε αυτό το κωλόμπαρο... Είναι ιστορικό.
 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
μονο που ακουω γρυλλος 40 μπαργουμαν και κοσσοβαρα  φασαριες καταλαβα τι τριμπουρδελο θα ειναι εκει :dancing:
σε τέτοια θέματα είμαι εντελώς διεθνιστής…δεν με ενδιαφέρει η καταγωγή αρκεί να είναι πολύ ψηλή


 

Συνημμένα

  • barry1.jpg
    barry1.jpg
    36 KB · Εμφανίσεις: 89
  • giant-bikini-woman-of-peoria-illinois.jpg
    giant-bikini-woman-of-peoria-illinois.jpg
    76,1 KB · Εμφανίσεις: 80
  • giantwoman1-thumb.jpg
    giantwoman1-thumb.jpg
    39,8 KB · Εμφανίσεις: 77

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Ενημερωση-ανταποκριση απο τον Γρυλο
Ενα βραδυ πουβρεχε..προχτες δηλαδή πουσταζε μο(υ)νοτονα ξανα, με έβγαλε ο δρομος προς την πλατεια της Santa Paraskeva και λεω δεν παω και στον Γρυλο, διπλα ειναι. Δεν το ειχα επισκεφθει το ΄΄πολιτιστικο κεντρο΄΄για λογους που δεν χρειαζεται να εξηγησω τωρα. Το γνωριζα όμως που κατοικοεδρευει.Το μαγαζι ειναι μικρο κλασσικο μπαρ κονσομασιον με μια μεγαλη μπαρα μπαινοντας φατσα και μερικα τραπεζια στην απεναντι του πλευρα. Κλασσικη διαταξη για να γινεται..επιβλεψη! Ιδιοκτητης ειναι ο ''Γρυλος'' εξ ου και το brand name, παλιος ''μαγαζατορας'' σε club και disco δεκαετιας του 80..τελη και μετά.Ποιο γνωστο απ ολα το Roxy στο Ν.Ψυχικο οι μεγαλυτεροι σε ηλικια ολο και κατι θα θυμουνται. Καμια σχεση με κωλομπαρο, ψιλοκωλαδικο yes.Στο θεμα ομως. Κυκλοφορουν και δεν οπλοφορουν διαφορων ειδων..girls and womans απο ΄΄σεμνες΄΄ ξεκολα και κατι ..κυρατσες. Καλο αυτο γιατι καλυπτει ολα τα γουστα. Εντος μπάρας κατοικοεδρευει η Κοσοβαρα Τζουλια..ανα, το ανα το κοβει αν σε...γνωρισει, η οποια ειναι απο ντεφι μεχρι κουδουνι για να μην πω παντελως λιωμα. Καλα αυτα δεν ενδιαφερουν αλλα το πως ειναι. ''Λεει'' η madam αλλα άντε να συνενοηθείς, καθως μιλαει σπαστα στα κανονικα της και οταν ειναι λιωμα..άστα, συνεχεια δηλαδη ψιλο-ρεταρει απο τα ποτα και οτιδηποτε αλλο, ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμε. Οι τιμες καλες ειναι για τα customers drinks..αλλα ποιοτητα απο μετρια εως μπομπες.Παλι ξεφυγα ξερω οτι αλλα ενδιαφερουν. Γινεται παιγνιδι..άνετα και απ οτι καταλαβα οχι μονο εξ ιδιας πειρας , αλλα και απο τον περιγυρο, δεν χρειάζεται καν ιδιατερη προσπαθεια. Αυτα για οτι αφορα τα εντος μαγαζιου, οπου τα χερια κινουνται ελευθερα και οχι μονο αυτα τα μελη του σωματος. Ιδανικη θεση μπαινοντας δεξια για περισσοτερη ελευθερια κινησεων, οχι των χεριων!! Απο τα ''τεμαχια''του μαγαζιου ξεχωριζουν 2-3  δεν προλαβαινα σε μια..''επισκεψη'' να έχω πληρη εικονα το τι ακριβως ..κανουνε, ομως ...κανουνε. Και δεν λεω για την ΄΄γυμναστικη΄΄εντος μαγαζιου. Τα επομενα σταδια. Και πως το ξερω αφου δεν υπηρχε συνεχεια, ε θα υπαρχει αφου εγινε η απαραιτητη ανταλλαγη τηλ. Με οσα μπορω να καταλαβω απ οσα ''εχω δει''γενικα και ξερω, το extra εισοδημα ειναι στο προγραμμα, αν και υπαρχουν και προτασεις και για...΄΄βολτες΄΄..εξοδους τις λενε με οτι..συμπεριλαμβανεται στο προγραμμα. Προτροπη, μην επειδιωξετε απ ευθειας κατι. Αφηστε να κυλησει ο χρονος δειξτε τους οτι δεν...καιγεσται, αλλα δεν σας ειναι και...αδιαφορες και τα υπολοιπα ....οτι προκυψει που λενε σε τετοιες περιπτωσεις. Περα απο την Κοσοβάρα που ειναι ..κατω απο την μπαρα και ειναι κορμαρα όντως, κυκλοφορουν 2 νεαρης ηλικιας, το ενα ..δεν πρεπει να ειναι πανω απο 22-23. Απ οτι ΄΄εκοψα΄΄ το μαγαζι έχει μόνιμους ΄΄εραστες΄΄ για αυτο καλο θα ειναι όπως παντα σε τετοια μερη να μην πατε απο νωρίς, δηλαδη πριν τις ...3.00, αφηνουμε τους ΄΄συζυγους΄΄ να κανουν τα δικα τους ε και μετα υπαρχει χρόνος και τις περισσοτερες φορες και παραπανω όρεξη απο τα ΄΄εργαλεια΄΄.Λογω..ιδιοκτησιας ας μην μπει κανεις σε..περιπετειες, έχουν περασει βεβαια τα χρονια αλλα μερικα πραγματα δεν αλλαζουν. Εκει αν εισαι οκ δεν σε πειραζει κανενας αν όχι...ας τ αφησουμε. Τα μαγαζια αυτα ειναι θεμα γουστου. Εχει ενδιαφερον αλλα δεν αποτελει και κατι το ξεχωριστό αφου οτι γινεται εκει γινεται παντου. Αντε να υπαρχει ολιγον παραπανω λασκα ...sometimes,όμως εμενα ο χωρος (και οχι μονο) δεν με εμπνεει. Καποια στιγμη βεβαια θα ξαναπερασω αλλα μονο εαν εχουν απαντηθει οι κλησεις απο τα τηλ ( 2) που πηρα και οχι για...κουβεντα φυσικά.
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.585
Πόντοι
5.015
Καποια στιγμη βεβαια θα ξαναπερασω αλλα μονο εαν εχουν απαντηθει οι κλησεις απο τα τηλ ( 2) που πηρα και οχι για...κουβεντα φυσικά.

Θα ταλαιπωρηθείς φίλε, σε προειδοποιώ, είμαι πελάτης 4 χρόνια στο Γρύλλο. ΔΕν το έχω κυνηγήσει βέβαια κιόλας να γαμήσω εκεί αν & έχω τρελό κόλλημα με την Αννούλα την Αλβανίδα. Τα τσιμπουκόχειλα & οι βυζάρες της δεν παλεύονται. Όσο για την Τζουλιάνα είναι ΘΕΑ για την ηλικία της...
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.585
Πόντοι
5.015
Όμως εμενα ο χωρος (και οχι μονο) δεν με εμπνεει.

Κοίταξε, είναι κλασσικό underground κωλόμπαρο... Αν δεν είσαι fan της λάσπης δεν μπορείς να το εκτιμήσεις. Για άλλα γούστα επισκέψου την "Τίνα" στο Χαλάνδρι που έχει γίνει κωλόμπαρο - στριπτιζάδικο & οι γκόμενες κυκλοφορούν με τα μαγιό, παίζει ξένα ο dj & έτσι... Ζήτα την Κορνέλια & αν καταφέρεις να κρατηθείς πες το μου να σου δώσω τα συγχαρητήριά μου.
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Θα ταλαιπωρηθείς φίλε, σε προειδοποιώ, είμαι πελάτης 4 χρόνια στο Γρύλλο. ΔΕν το έχω κυνηγήσει βέβαια κιόλας να γαμήσω εκεί αν & έχω τρελό κόλλημα με την Αννούλα την Αλβανίδα. Τα τσιμπουκόχειλα & οι βυζάρες της δεν παλεύονται. Όσο για την Τζουλιάνα είναι ΘΕΑ για την ηλικία της...

Δεν έχω καμιά ΄΄καψα΄΄ για το περιεχόμενο του μαγαζιου συντροφε..συναγωνιστή. Αλλωστε τα ορεκτικα τα ειδα και μερικα τα δοκιμασα. Ειπα αν γινει σωστη ''επικοινωνια'' και υπαρχει συνεχεια θα τους ξανα επισκεφθω, διαφορετικά δεν υπαρχει λόγος. Τα καλυπτω τα ΄΄κενα μου΄΄ και με αλλες Κοσοβαρες και με.. αλλους τρόπους.  :rockon:
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
630
Κριτικές
9
Like
223
Πόντοι
26
το τινα μπαρ σε ποια οδο ειναι να δουμε και κανενα καινουργιο μαγαζι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom