Νέα

Κωλόμπαρα Βέροιας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karaman 7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 12K
  • Ετικέτες
    βέροια
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Παιδιά στις γραμμές στην έξοδο από Βέροια για Θεσσαλονίκη στη ΠΕΟ, μου είπαν για ένα δυνατό μαγαζί.
Ένας χοντρός το έχει
Υπάρχει ακόμα?
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Του Λάζου πρέπει να είναι αυτό που λες ! Παλαιότερα μέσα στο Μακροχώρι τώρα πηγαίνοντας από Μακροχώρι για Βέροια δεξιά μετά τις γραμμές !!
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Εχει καμια ταμπέλα?
Λέω να πάω σήμερα αυριο
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Επίσκεψη χθες στο Λάζο με 2 φιλους βεροιωτες.
6 7 κοπέλες
Καλό επίπεδο
Ειδικά ενα τουμπανο ελληνίδα ευη με βυζαρες τσόντα στυλ και μια ξανθιά ρωσίδα που δε θυμάμαι όνομα...
Κορυφαία μια Βουλγάρα μουναρα γεμάτη τατου η οποία όμως είναι μονο για κονσομασιον...
10 το ποτό
20 το διπλό στις καβατζες
Εγώ καθησα με τη Βουλγάρα οι φιλοι μου μπήκαν στα ενδότερα με τις αλλες δυο...
Θα προτιμηθεί και πάλι το μαγαζί αφού είναι σε απόσταση αναπνοης απο τη Θεσσαλονίκη
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Στην αρχή επειδή οι φίλοι μου περίμεναν μέσα στο μαγαζί και δεν είχα ξαναπάει θα βρεθεί και στην απέναντι πλευρά του δρόμου έξω από ένα μπουρδέλο και πήγα να παρκάρω νομίζοντας ότι αυτό είναι το κωλόμπαρο
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.798
Κριτικές
23
Like
8.883
Πόντοι
3.446
Εχει παει κανεις προσφτα να μας πει τι παιζει?
 

Jensen256

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
73
Πόντοι
0
Το μαγαζί του Λάζου λέγεται σταθμός και λειτουργεί ακόμα. Βρίσκεται στην ΠΕΟ βεροιας θεσ/νικης δίπλα στην εφορία. Έχω πάει 2-3 φορές αλλά επειδή είχα πιει πολύ ίσως να υπερβάλλω λίγο. Τα κορίτσια είναι πολύ καλού επιπέδου και έρχονται καινούριες ανα διαστήματα, αλλά βέβαια μπορεί να ευθύνεται και το ποτό για την κρίση μου. Το ποτό κοστίζει 5 ευρώ. Όσον αφορά τα κορίτσια δεν ξέρω πόσο κοστίζει το ποτό που τους κερνάς, αλλά μετά από λίγο μπλα μπλα η μία μου είπε οτι παίζει 20 ευρώ πριβε χορός, 50 ευρώ πίπα και 100 ευρώ γαμήσι. Για να μην σας πάρω στο λαιμό μου δεν ξέρω αν το κάνουν όλες, δλδ αν είναι στάνταρ του μαγαζιού. Αξίζει πάντως να πω πως μια φορά που πήγα με έναν φίλο μου που έχει αφήσει πολλά φράγκα στο μαγαζί, η τύπισσα στον 2ο χορό που πήρα μου κέρασε πίπα. Αυτά....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Το μαγαζί του Λάζου λέγεται σταθμός και λειτουργεί ακόμα. Βρίσκεται στην ΠΕΟ βεροιας θεσ/νικης δίπλα στην εφορία. Έχω πάει 2-3 φορές αλλά επειδή είχα πιει πολύ ίσως να υπερβάλλω λίγο. Τα κορίτσια είναι πολύ καλού επιπέδου και έρχονται καινούριες ανα διαστήματα, αλλά βέβαια μπορεί να ευθύνεται και το ποτό για την κρίση μου. Το ποτό κοστίζει 5 ευρώ. Όσον αφορά τα κορίτσια δεν ξέρω πόσο κοστίζει το ποτό που τους κερνάς, αλλά μετά από λίγο μπλα μπλα η μία μου είπε οτι παίζει 20 ευρώ πριβε χορός, 50 ευρώ πίπα και 100 ευρώ γαμήσι. Για να μην σας πάρω στο λαιμό μου δεν ξέρω αν το κάνουν όλες, δλδ αν είναι στάνταρ του μαγαζιού. Αξίζει πάντως να πω πως μια φορά που πήγα με έναν φίλο μου που έχει αφήσει πολλά φράγκα στο μαγαζί, η τύπισσα στον 2ο χορό που πήρα μου κέρασε πίπα. Αυτά....

φίλε είχα πάει στο μαγαζί πριν 5 χρόνια γύρω στις 6 φορές τότε όντως είχε καλά μωρά μέσα. Η μαλακία είναι ότι επειδή δεν είμαι βεριώτης σεξ στην καβάτζα δεν έκανα λόγο ότι δεν με γνωρίζαν.

έγινε και δεύτερη μαλακία τότε ενώ το αντρικό ποτό έχει όπως σωστά λες 5 ευρώ πήγε στο φίλο μου που ήμασταν μαζί και ήπιε 3 ποτά να του τα χρεώσει από 10 ευρώ το ένα γιατί μας είδε ότι δεν είμαστε από τη Βέροια.

θα μας έκανε καλούς πελάτες αλλά από τότε δεν ξανά πατήσαμε το πόδι μας εκεί
 

Jensen256

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
73
Πόντοι
0
Τι να σου πω, εγώ τις φορές που πήγα δεν μου έτυχε κάτι τέτοιο και δεν με ξέρουν κιόλας στο μαγαζί γιατί πήγα με τουλάχιστον 3 μήνες κενό την κάθε φορά. Βέβαια ένα βράδυ μια από τις γκόμενες πήγε να χρεώσει παραπάνω κερασμένα ποτά σε έναν από την παρέα γιατί ήταν τέρμα σουρωμένος, αλλά την ψι λιαστήκαμε και το συζητήσαμε με τον χοντρό( το αφεντικό) και ο τύπος ξηγήθηκε και δεν τα πληρώσαμε. Πάντως σεχ εκεί για μένα δεν αξίζει, πολλά τα 100 για μια πολύ ξεπέτα φάση ( η γκόμενα από το πρώτο δευτερόλεπτο με έπρηζε χύσε και γιατί δεν χύνεις, πεταμένα λεφτά)αν και τα έδωσα μια φορά. Από τότε ψάχτηκα και βρήκα το φόρουμ εδώ και τώρα μαζεύω πληροφορίες ( και θάρρος γιατί είμαι πρωτάρης) να πάω σε κανένα μασαζ η΄cg Θεσσαλονίκη.
 

raikage

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
193
Like
16
Πόντοι
1
Στο Black Rose στη Μάρκου Μπότσαρη τι παίζει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom