Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.563
Πόντοι
25.015
ε αμα δεν ασχολεισαι ρε φιλε πρεπει να ξερεις οτι ο κοσμος που παει σε τετοια μαγαζια,στην ουσια παει για να αγορασει βρωμια.στο λεω οσο πιο απλα γινεται.η λογικη δηλαδη ειναι οσο πιο <βρωμικα> και προχωρημενα τοσο καλυτερα.δηλαδη εσυ πηγες να μοιρασεις 20αρικα μονο και μονο για να μιλησεις με μια χαζογκομενα??επισης....δεν ξερω αν το εχεις παρατηρησει στο αλλο θρεντ αλλα τυχαινει να εχω παει σε πολλα σπιτακια(οχι μονο στην Κωλετη).με τα ιδια λεφτα για μια ωρα δε μου ετυχε ποτε γκομενα.αλλα δεν εχει σχεση αυτο.αλλη δουλεια το μπουρδελο αλλη το κωλομπαρο.και αν σου οτι η Σασα μου ειχε τουρλωμενη την κωλοτρυπιδα της μεσα στη μουρη μου,εσυ μπορει να αηδιασεις.οι περισσοτεροι ομως θα αρχισουν να φτιαχνονται
Σωστα τα λες. (5 ευρω ευτυχως μου βγηκε μονο. Δν βρισκεις με τοσα λεφτα αλλα αν κρατηθεις 2 φορες και δν πας στο κωλομπαρο τοτε βρισκεις. μεχρι και στο εσκορτνιουζ που δν ειναι κονε φαση και ειναι γνωστο σε ολους το σιτε βρισκεις μουνακια με 150ε/ωρα.)
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
αμ πωσ εσεισ τι νουμιζατε βρε,οτι αυτουσ δεν θα τουσ χτιπισ οι κρεισ.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Σωστα τα λες. (5 ευρω ευτυχως μου βγηκε μονο. Δν βρισκεις με τοσα λεφτα αλλα αν κρατηθεις 2 φορες και δν πας στο κωλομπαρο τοτε βρισκεις. μεχρι και στο εσκορτνιουζ που δν ειναι κονε φαση και ειναι γνωστο σε ολους το σιτε βρισκεις μουνακια με 150ε/ωρα.)
συγκρινουμε ανομοια πραγματα και δεν εχει νοημα.εγω εδωσα 75ε και περασα περιπου 2 ωρες εκει μεσα.και τελοσπαντων δεν πας για να γαμησεις εκει μεσα.νομιζω οτι για τους περισσοτερους ισχυει η παραπανω μεγαλη φραση που ειπα.θα μεινει στην ιστορια...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.563
Πόντοι
25.015
χεχε οκ, παω πασο ;)
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Χαιρετώ τους συναγωνιστές! Έχω καιρό να επισκεφτώ τα κωλόμπαρα λόγω τωμ δυσκολιών και του κόστους που εμπλέκεται. Ωστόσο με βάση την λίστα και τις πληροφορίες που έχουν οι συναγωνιστές υπ' όψιν αν υπάρχει κάτι σε Ανατολική Θεσσαλονίκη και γενικά κοντά στην λεωφόρο Στρατού να επισκεφτώ, θα μ ενδιέφερε να μάθω περισσότερα.
Γειά σου συνάδερφε JW , για τη περιοχή που ψάχνεις ρίξε μια ματιά στο Άρωμα που είναι Κατσιμίδη λίγο κάτω απο Παπαναστασίου , καλή ποιότητα αλλά όχι τίποτα περισότερο , αν απομακρυνθείς λίγο δοκίμασε και Εδέμ που είναι Μαρτίου , ίσως η καλύτερη ποιότητα ...χωρίς επίσης κάποιες περισότερες υπηρεσίες ! Τώρα για πιο άγριες καταστάσεις η περιοχή που ψάχνεις δεν προσφέρεται για info στείλε pm .
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
ΠΡΟ - ΣΚΥ - ΝΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+1000000000000000000  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και για να το φιλοσοφήσουμε λίγο περισότερο , Η ΒΡΟΜΙΑ ΣΕ ΛΟΓΙΚΗ ΔΟΣΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΩΝ !!!!!!
Ελπίζω να είμαι κατανοητός !
 

spidersagit

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
7
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ  σε ολους...
εχει κανα δυο μερες που διαβαζω για το θεμα και θέλω να ρωτησω επειδη περνάω συχνα απο εξω για το Ανδρονικη στην Ηλιούπολη...γνωριζει τιποτα κανείς για το εν λογω μαγαζί?
 

Επισκέπτης
+1000000000000000000  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και για να το φιλοσοφήσουμε λίγο περισότερο , Η ΒΡΟΜΙΑ ΣΕ ΛΟΓΙΚΗ ΔΟΣΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΩΝ !!!!!!
Ελπίζω να είμαι κατανοητός !
ε δε χρειαζεται να το φιλοσοφησουμε και περισοτερο.
ο πατσινο το ειπε απολυτως ρεαλιστικα.

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται.
 

spidersagit

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
7
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα...
  σκέφτομαι να κάνω την πρώτη μου προπόνηση στο άθλημα,και από ότι διαβάζω καλό μαγαζί για κέντρο/δυτικα είναι το SOL... υπαρχει κατι παρομοιο πιο κεντρικα με πολλες γυναικες?Δυστυχως μενω αγ.δημητριου και δεν υπαρχει ροδα...
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
καλησπέρα...
   σκέφτομαι να κάνω την πρώτη μου προπόνηση στο άθλημα,και από ότι διαβάζω καλό μαγαζί για κέντρο/δυτικα είναι το SOL... υπαρχει κατι παρομοιο πιο κεντρικα με πολλες γυναικες?Δυστυχως μενω αγ.δημητριου και δεν υπαρχει ροδα...

Το Σολ είναι το μαγαζί με τις περισότερες επιλογές αυτή τη στιγμή , πιο κοντά σου μπορεί να είναι και το Amore στη Λαγκαδά στο ύψος της Αγ.Δημητρίου όπως και το metropolitan πάνω στην Αγ.Δημητρίου , για το 1ο καλή επιλογή μόνο για έμπειρους του αθλήματος για το 2ο δεν ξέρω καθόλου τί παίζει !
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Το Σολ είναι το μαγαζί με τις περισότερες επιλογές αυτή τη στιγμή , πιο κοντά σου μπορεί να είναι και το Amore στη Λαγκαδά στο ύψος της Αγ.Δημητρίου όπως και το metropolitan πάνω στην Αγ.Δημητρίου , για το 1ο καλή επιλογή μόνο για έμπειρους του αθλήματος για το 2ο δεν ξέρω καθόλου τί παίζει !
Cosmopolitan Αγ.Δημητρίου παλιότερα έπαιζαν "πολλά" αλλά έχω να το επισκεφτώ χρόνια...
 

spidersagit

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
7
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους...τελικα πηρα τον σιγουρο δρομο του sol.διαβασμενος καλα(300-400ποστ)κ με τον ΟΔΗΓΟ στο χερι κατηφορισα.Ο χωρος γνωστος(το ειχα επισκευτει οταν ηταν παρακμιακο στριπτητζαδικο)πολυς κοσμος λογω ημερας προφανως πολυ καλος χαβαλες ποτα 6/10/20.Στην αρχη μου την επεσε μια λιτσα ελληνις 30-35 πολυ γουστοζα καλο κεφι αλλα οχι πριβε αλλα πολυ καλη παρεα.στη σειρα ηταν η μαριανθη κοντη γεματη,ξανθο σχετικα κοντο μαλλι 35αρα+ που πηρε ποδι γιατι ηταν ζαντα,μετα η ελενα μιλφακι καλο πολυ καλο.με την ελενα εβγαλα καλα γουστα γιατι το τιμησε το 20αρικο και επιασα τους παντες και τα παντα.παραπανω δεν προχωρησα γιατι ηθελε πριβε(50ζεστα)και για πρωτη φορα ηθελα χαλαρα.πριν φυγω μου την επεσε κ η στεφανι(αγ. Δομήνικος)η οποια χωρίς καν ποτο ανοιξε πορτες κ ειπε περάστε κ δοκιμαστε το εμπορευμα.για πριβε μου ειπε 50 για π..πουλα και 100 ειμαι ολη δικη σου.την αλλη φορα ισως.
ΥΓ.Ο Σερβιτορος ρωτούσε ΠΑΝΤΑ για την χρεωση που θα εκανε το οποιο ηταν μια ευχαριστη εκπληξις...
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Βόλτα χθες στα μαγαζιά του Βαθύλακου , Τζάμπα η βενζίνη και η ομίχλη που φάγαμε . Γυρνώντας μπήκαμε στο Όνειρο  :badair: Τέλος κάτσαμε στο Πριβέ που ήταν μάλλον η καλύτερη επιλογή .
 

mm00024

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
64
Πόντοι
1
Βόλτα χθες στα μαγαζιά του Βαθύλακου , Τζάμπα η βενζίνη και η ομίχλη που φάγαμε . Γυρνώντας μπήκαμε στο Όνειρο  :badair: Τέλος κάτσαμε στο Πριβέ που ήταν μάλλον η καλύτερη επιλογή .
Στις πρώτες σελίδες του φόρουμ τα "Εκτός Θεσσαλονίκης" προσφέρονταν σαν φαβορί (και σωστά γινόταν αυτό) για να περάσει κανείς καλά. Πλέον έχουν αλλάξει τα πράγματα. Αυτή την εποχή οι καλύτερες επιλογές για "έξω" είναι το Μακροχώρι και με επιφύλαξη τα Μουδανιά γιατί έχω να πάω 2-3 μήνες. Εντός όμως υπάρχουν καλύτερες προτάσεις.
 

Επισκέπτης
MALON      DEN    EXEIS      :think:    ZHSEI      TIS PALEES    EPOXES    TIS    :tits2: TROUMPAS
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
πηγα παλι στο ΣΟΛ χθες...οι αγαπημενες μου Σοφια και Φραντζεσκα ελειπαν παλι.με το που ερχεται το ποτο μου,κλασσικα πρωτη πρωτη ερχεται η Λια η Ποντια και μου συστηνεται για 15η φορα.την διωχνω επισης για 15η φορα.στη συνεχεια ειχα ποτο με τις εξης:
-Eλενα(Λευκορωσια).ξανθια milf με καμπυλες και γενικα ευχαριστη για παρεα και καθεται πολυ ωρα.πιανετε τα παντα ελευθερα.εχει να γαμηθει απο το καλοκαιρι απ'οτι μου ειπε
-Μαριζα(Γεωργια).μελαχρινη με ισιο μακρυ μαλλι,κοντη με μεγαλες βυζαρες και κωλαρα.επισης καλη για παρεα ακομα και στο ποτο των 10ε
-Λενα(Κιργισταν).ξανθια με πολυ κοντο μαλλι που κανουν μυτες στην ακρη.πολυ ομορφο προσωπο ΑΛΛΑ φοραει τζιν και μπλουζα,δηλαδη δεν βλεπετε τιποτα,δεν κανει πριβε και γενικα δε σηκωνει πολλα πολλα.την κερασα ενα των 20ε το οποιο κατεβασε σε 5 λεπτα.ισως γι'αυτο την περισσοτερη ωρα ηταν χωρις πελατη μονη της στο μπαρ.κριμα γιατι ειναι ισως η ομορφοτερη εκει μεσα
-Ριτα(Αγιος Δομινικος).η αποθεωση του δαχτυλου.καφε στο χρωμα με εξωτικα χαρακτηριστικα και ωραιες καμπυλες.για ενα ποτο των 10ε την ειχα ενα τεταρτο και την μπαλαμουτιαζα

στο μαγαζι ηταν επισης η Λικα,η Σασα την οποια περιεγραψα πριν λιγες μερες,η Μαρινα μια κοντοχοντρη milf με βυζαρες και πολυ κοντο πλατινε μαλλι,αλλη μια κοπελα απο Δομινικο,μια βραζιλιανα με φονικες καμπυλες αλλα ασχημοφατσα και κανα δυο μαυρουλες.
 

angelhd

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=al pacino link=topic=1910.msg1526015#msg1526015 date=1261402403
-Λενα(Κιργισταν).ξανθια με πολυ κοντο μαλλι που κανουν μυτες στην ακρη.πολυ ομορφο προσωπο ΑΛΛΑ φοραει τζιν και μπλουζα,δηλαδη δεν βλεπετε τιποτα,δεν κανει πριβε και γενικα δε σηκωνει πολλα πολλα.την κερασα ενα των 20ε το οποιο κατεβασε σε 5 λεπτα.ισως γι'αυτο την περισσοτερη ωρα ηταν χωρις πελατη μονη της στο μπαρ.κριμα γιατι ειναι ισως η ομορφοτερη εκει μεσα

[/quote]
Γεια χαρα
Ο ΑΛ θεωρει την λενα ως ομορφοτερη του ΣΟΛ
Προτεινω να εκλεξουμαι την ομορφοτερη του ΣΟΛ
Εγω θεωρω την ΛΙΚΑ την ομορφοτερη του ΣΟΛ!!!!!
Προτεινεται και αλλες υποψηφιες
Ψηφισται να εκλεξουμαι την MISS-SOL!!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
[quote author=al pacino link=topic=1910.msg1526015#msg1526015 date=1261402403




Εγω θεωρω την ΛΙΚΑ την ομορφοτερη του ΣΟΛ!!!!!
πραγματι και αυτη ειναι πολυ ομορφη αλλα καποιος ειπε οτι ειναι λιγο μαλακισμενη και γι'αυτο δε την κερναω ποτε.επισης πολυ ομορφες στο προσωπο ειναι η Σασα και η Φραντζεσκα.δυστυχως ομως οι πολυ ομορφες εκει μεσα κανουν λιγα πραγματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom