Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
137
Like
246
Πόντοι
21
Πέρασμα από Fuego. Ευγενεστατοι οι άνθρωποι στο μαγαζί. Είχε κοπέλες λίγο πιο μεγάλης ηλικίας εκείνη την ημέρα, εγώ παίζω μπάλα σε εικοσαρες. Γενικά καλά πέρασα, δεν έκανα κάτι με κάποια, γιατί εγώ δεν το έψησα, μόνο κουβέντα και δεν έφαγα πολλά χρήματα. Θα ξαναπροτιμηθει.
20αρες που θα βρεις σε κωλομπαρα?Δεν υπαρχουν αυτες οι ηλικιες που λες.....οσες εχουν μεινει ειναι απο 30 και πανω.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Πέρασμα από Fuego. Ευγενεστατοι οι άνθρωποι στο μαγαζί. Είχε κοπέλες λίγο πιο μεγάλης ηλικίας εκείνη την ημέρα, εγώ παίζω μπάλα σε εικοσαρες. Γενικά καλά πέρασα, δεν έκανα κάτι με κάποια, γιατί εγώ δεν το έψησα, μόνο κουβέντα και δεν έφαγα πολλά χρήματα. Θα ξαναπροτιμηθει.
Ρε παιχταρα ,μέχρι αυτά που έκανες έπιασες ταβάνι στο φουεγκο .
Σε κωλομπαρο πηγες όχι σε μπουρδέλο .τι παραπάνω νομίζεις ότι θα κάνεις ;
Άκου εκεί ,εγώ δεν το εψησα..το παίζεις και δύσκολος πρόσεχε γιατί το ψάρι ψήνεται και από τις δύο μεριές και εσένα ακόμα σε είχαν στο αλεύρι .
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
234
Like
413
Πόντοι
21
Μάγκες, από το you and me μία Θεία ξανθιά 55αρα μάλλον Αλβανιδα τι φάση...? Ξέρετε αν παίζει μπάλα έξω από το μαγαζί?
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
638
Πόντοι
81
Επισκεψη πριν λογες μερες στο caramela, παρουσες 3 κοπελες κριστυ, σαντρα, και μια μαυρομαλλα μεγακη σε ηλικια. Με το που καθομαι ερχεται η μαυρομαλλα γρια και λεω θα παρω κατευθιαν χορο για να δειξω προθεσεις ξοδεματος παιρνω χορο τραγικα χαλια τελειωνει ο χορος καθομαι. Ερχετε η σαντρα την διωχνω ευγενικα και ερχεται μετα η κριστυ. Υψος περιπου 1.70 αδυνατη με μικρο στηθος και ωραιο κωλο και χαλκινο μακρυ μαλλι. Ερχετε καθετε πανω μου κερναω ποτο. Γενικα το μαγαζι νομιζω ταιριαζει πιο πολυ σε μπουρδελο. Κερασα δυο ποτα δεν πηρε το χερι της μεσα απο το μποξερακι μου, παμε για χορο μετα 20 ευρω τα 5 λεπτα περιπου. Παιρνω δευτερο χορο στο καπακι και μετα προχωρησε η φαση. Γενικα οκ εδωσα παραπανω λεφτα απο οτι θα μπορουσα να δωσω αλλου αλλα ηταν καλη φαση. Να παιρνατε καλα παιδια
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
234
Like
413
Πόντοι
21
Επισκεψη πριν λογες μερες στο caramela, παρουσες 3 κοπελες κριστυ, σαντρα, και μια μαυρομαλλα μεγακη σε ηλικια. Με το που καθομαι ερχεται η μαυρομαλλα γρια και λεω θα παρω κατευθιαν χορο για να δειξω προθεσεις ξοδεματος παιρνω χορο τραγικα χαλια τελειωνει ο χορος καθομαι. Ερχετε η σαντρα την διωχνω ευγενικα και ερχεται μετα η κριστυ. Υψος περιπου 1.70 αδυνατη με μικρο στηθος και ωραιο κωλο και χαλκινο μακρυ μαλλι. Ερχετε καθετε πανω μου κερναω ποτο. Γενικα το μαγαζι νομιζω ταιριαζει πιο πολυ σε μπουρδελο. Κερασα δυο ποτα δεν πηρε το χερι της μεσα απο το μποξερακι μου, παμε για χορο μετα 20 ευρω τα 5 λεπτα περιπου. Παιρνω δευτερο χορο στο καπακι και μετα προχωρησε η φαση. Γενικα οκ εδωσα παραπανω λεφτα απο οτι θα μπορουσα να δωσω αλλου αλλα ηταν καλη φαση. Να παιρνατε καλα παιδια
Η Σαντρα είναι μία 50 άρα μάγκα?
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
234
Like
413
Πόντοι
21
Καπου εκει την εκοψα, ειναι μια ξανθια που ειναι και στο φβ. Ξερεις μηπως που βρισκεται η ρωξανη;
Ποια είναι αυτή λεβέντη μου? Εγώ ήμουν φαν της Μαρίνας, της Έλενας από Platinum και της Γαβριελλας
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
613
Κριτικές
12
Like
2.727
Πόντοι
736
Καπου εκει την εκοψα, ειναι μια ξανθια που ειναι και στο φβ. Ξερεις μηπως που βρισκεται η ρωξανη;
Η Σάντρα είναι 55 +. Δουλεύει 35 χρόνια στην πόλη μας. Μουλέν ρουζ Καλιγούλα fever
Είναι μουνάρα και από ότι ξέρω κάνει και ραντεβού μόνη της έξω. Η μελαχρινή γριά που λέει το παλικάρι είναι η γνωστή αηδιαστική Λία
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.454
Πόντοι
1.056
Η Σάντρα είναι 55 +. Δουλεύει 35 χρόνια στην πόλη μας. Μουλέν ρουζ Καλιγούλα fever
Είναι μουνάρα και από ότι ξέρω κάνει και ραντεβού μόνη της έξω. Η μελαχρινή γριά που λέει το παλικάρι είναι η γνωστή αηδιαστική Λία
Αυτή την Σάντρα την φορτώνεις από το μαγαζί ή παίζει τηλ σε αγγελία;
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
234
Like
413
Πόντοι
21
Η Σάντρα είναι 55 +. Δουλεύει 35 χρόνια στην πόλη μας. Μουλέν ρουζ Καλιγούλα fever
Είναι μουνάρα και από ότι ξέρω κάνει και ραντεβού μόνη της έξω. Η μελαχρινή γριά που λέει το παλικάρι είναι η γνωστή αηδιαστική Λία
Την έχεις πάρει μάγκα?
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
638
Πόντοι
81
Τι φαση με το καραμελα ρε παιδια παω για το μαγαζι και το βλεπω κλειστο. Μια το ανοιγουν μια το κλεινουν οι τυποι;
 

Blade1000

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2024
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς Full Moon τελευταία; Τι παίζει;
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
873
Like
1.469
Πόντοι
206
Ρε παιδιά μια γνωστή μου κοπέλα πήγε σε ένα μπαρ στην Αγίου Δημητρίου. Σε κάνα μήνα έφυγε επειδή από ότι κατάλαβε ήταν σχετικό. Μου έκανε φουλ εντύπωση. Ποιο μπορεί να είναι τόσο κέντρο ;;;;; Μου έκανε φουλ εντύπωση.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.454
Πόντοι
1.056
Ρε παιδιά μια γνωστή μου κοπέλα πήγε σε ένα μπαρ στην Αγίου Δημητρίου. Σε κάνα μήνα έφυγε επειδή από ότι κατάλαβε ήταν σχετικό. Μου έκανε φουλ εντύπωση. Ποιο μπορεί να είναι τόσο κέντρο ;;;;; Μου έκανε φουλ εντύπωση.
Ένα ολόκληρο μήνα έκανε να το καταλάβει; Τζιμάνι η φίλη
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
873
Like
1.469
Πόντοι
206
Ένα ολόκληρο μήνα έκανε να το καταλάβει; Τζιμάνι η φίλη
Ένα μήνα τη καλομάθαιναν. Την έλεγαν " Τι καλή , τι όμορφη που είσαι " , την έδιναν παραπάνω χρήματα , τζάμπα ποτά κλπ

Μετά του τέλους της " περιόδου χάριτος " τη λέει το αφεντικό κοίτα αυτό , αυτό και αυτό για το μαγαζί μας ". Σοκαρίστηκε η άλλη και δε ξαναπάτησε.

Υ.γ. Πάντως όχι δε φημίζεται για την ευφυία της το κορίτσι.
 

leftgk

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
21
Like
69
Πόντοι
0
Sol είδα λέγεται...έχει σχέση με το παλιό;

Καμία, το ανοίγει ο γνωστός τσιγγάνος που έχει και το σολ στην Πέλλα και το Φουλ Μουν, επίπεδο κοριτσιών κάτω απο το μηδέν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom