Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
καλησπερα καμια πληροφορια για ονειρο νεαπολη εχετε?
Απεσιο μαγαζί
Γριές και αρπαχτικά. Η αφεντικίνα καμένο χαρτί που στο τέλος θα σου φουσκώσει τον λογαριασμό και πάει και τα παίζει όλα στα φρούτα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Απεσιο μαγαζί
Γριές και αρπαχτικά. Η αφεντικίνα καμένο χαρτί που στο τέλος θα σου φουσκώσει τον λογαριασμό και πάει και τα παίζει όλα στα φρούτα
Τώρα βγάζεις κακία καθαρά γιατί έχεις προηγούμενα με την αφεντικινα.
Οι τιμές του μαγαζιού είναι φυσιολογικές .7 ευρώ το ποτό και το δικό σου και της κοπέλας.
Αν κερνάς δίπλα και ξεφεύγεις είναι άλλο θέμα .
Εμένα προσωπικά στα λάιτ μαγαζιά όπως το Όνειρο,το φουεγκο ή το αλτερ εγκο δεν μου έχουν φουσκώσει ποτέ τον λογαριασμό ούτε ευρώ παραπάνω.
Οι κοπέλες έχω ξανά πει ότι είναι πολύ μέτριες στο συγκεκριμένο μαγαζί αφού από τοτε που άνοιξε δεν έχει φέρει τίποτα αξιόλογο.
Τα προσωπικά της αφεντικινας και που ξοδεύει τα λεφτά της είναι δικό της πρόβλημα .
Να μάθετε να είστε δίκαιοι ,αν εσύ για δικούς σου λόγους δεν γουστάρεις ένα μαγαζί δεν χρειάζεται να παραπλανεις και να ρίχνεις στάχτη στους συναγωνιστές,ίσως κάποιος πάει και είναι στα γούστα του .

Όταν λέμε κάτι πρέπει να το υποστηρίζουμε με αληθινά γεγονότα .
Όπως εγώ έχω πάει φουλ μουν και έχω φύγει στο μισάωρο με 120 λογαριασμό γιατι είναι κροκόδειλοι και τιμή 10 το δικό σου 20 της κοπέλας.
Στα 7 ευρώ αντρικό γυναικείο δεν το θεωρώ κλεψιά ,επίσης σε ρωτάνε τι ποτό θες να κεράσεις και έχουν μάρκες πάνω στο τραπέζι ανάλογα τι κερασες φανερά .
Οπότε αν δεν έχεις γνώμη καλύτερα μην γράφεις απλά .
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
445
Κριτικές
9
Like
397
Πόντοι
21
Τώρα βγάζεις κακία καθαρά γιατί έχεις προηγούμενα με την αφεντικινα.
Οι τιμές του μαγαζιού είναι φυσιολογικές .7 ευρώ το ποτό και το δικό σου και της κοπέλας.
Αν κερνάς δίπλα και ξεφεύγεις είναι άλλο θέμα .
Εμένα προσωπικά στα λάιτ μαγαζιά όπως το Όνειρο,το φουεγκο ή το αλτερ εγκο δεν μου έχουν φουσκώσει ποτέ τον λογαριασμό ούτε ευρώ παραπάνω.
Οι κοπέλες έχω ξανά πει ότι είναι πολύ μέτριες στο συγκεκριμένο μαγαζί αφού από τοτε που άνοιξε δεν έχει φέρει τίποτα αξιόλογο.
Τα προσωπικά της αφεντικινας και που ξοδεύει τα λεφτά της είναι δικό της πρόβλημα .
Να μάθετε να είστε δίκαιοι ,αν εσύ για δικούς σου λόγους δεν γουστάρεις ένα μαγαζί δεν χρειάζεται να παραπλανεις και να ρίχνεις στάχτη στους συναγωνιστές,ίσως κάποιος πάει και είναι στα γούστα του .

Όταν λέμε κάτι πρέπει να το υποστηρίζουμε με αληθινά γεγονότα .
Όπως εγώ έχω πάει φουλ μουν και έχω φύγει στο μισάωρο με 120 λογαριασμό γιατι είναι κροκόδειλοι και τιμή 10 το δικό σου 20 της κοπέλας.
Στα 7 ευρώ αντρικό γυναικείο δεν το θεωρώ κλεψιά ,επίσης σε ρωτάνε τι ποτό θες να κεράσεις και έχουν μάρκες πάνω στο τραπέζι ανάλογα τι κερασες φανερά .
Οπότε αν δεν έχεις γνώμη καλύτερα μην γράφεις απλά .
Ποια σου τα έφαγε εκεί ρε παικταρα; Είναι κροκόδειλοι όντως και τελευταία τα πίνουν πιο γρήγορα..ένα ποτό κερνάω το πολύ και πίσω για γαμησι .είχα 2-3 που με έκαναν εκπτώσεις
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Ποια σου τα έφαγε εκεί ρε παικταρα; Είναι κροκόδειλοι όντως και τελευταία τα πίνουν πιο γρήγορα..ένα ποτό κερνάω το πολύ και πίσω για γαμησι .είχα 2-3 που με έκαναν εκπτώσεις
Αυτή που ήταν και στο φιβερ παλιά δεν θυμάμαι όνομα .με τα πολλά τατού .
Και σε άλλη έξοδο πάλι μια λίγο γεματουλα μελαχρινή,
Γενικά πάντα άδειο το μαγαζί οπότε και να μπεις και δεν έχουν καθόλου ρεγουλα σαν νεροχύτες.
Αντί να το παίζουν χαλαρά το παιχνίδι να φαίνεται και λίγο κόσμος ,αφού ούτως ή άλλως έχει καβατζα και θα οικονομησουν ορμάνε και προσπαθούν να σε ξεπαραδιασουν όσο πιο γρήγορα γίνεται .
Αυτό λέγεται απληστία και κοροϊδία ,για αυτό δεν θα πιάσει ποτέ σαν μαγαζί βέβαια πάντα θα υπάρχουν κάποιοι που τα συντηρούν αυτά τα μαγαζιά ,αφού και αυτές δεν τους νοιάζει να δουλεύουν επαγγελματικά ,απλά κοιτάνε να πιάσουν το όριο να φύγουν με κανένα 80-100 στην τσέπη .
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
445
Κριτικές
9
Like
397
Πόντοι
21
Αυτή που ήταν και στο φιβερ παλιά δεν θυμάμαι όνομα .με τα πολλά τατού .
Και σε άλλη έξοδο πάλι μια λίγο γεματουλα μελαχρινή,
Γενικά πάντα άδειο το μαγαζί οπότε και να μπεις και δεν έχουν καθόλου ρεγουλα σαν νεροχύτες.
Αντί να το παίζουν χαλαρά το παιχνίδι να φαίνεται και λίγο κόσμος ,αφού ούτως ή άλλως έχει καβατζα και θα οικονομησουν ορμάνε και προσπαθούν να σε ξεπαραδιασουν όσο πιο γρήγορα γίνεται .
Αυτό λέγεται απληστία και κοροϊδία ,για αυτό δεν θα πιάσει ποτέ σαν μαγαζί βέβαια πάντα θα υπάρχουν κάποιοι που τα συντηρούν αυτά τα μαγαζιά ,αφού και αυτές δεν τους νοιάζει να δουλεύουν επαγγελματικά ,απλά κοιτάνε να πιάσουν το όριο να φύγουν με κανένα 80-100 στην τσέπη .
Η γεματουλα είναι μέγας κροκόδειλος και φοράει 10 στριγκ για να μην την βάζεις χέρι.αυτή με τα τατουάζ δεν κατάλαβα ποια είναι.
ειχα βρει κάποια μιλφακια και βγάζαμε γούστα , κατά τα άλλα συμφωνώ απόλυτα δεν αξίζει είναι πανάκριβο μαγαζί
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Η γεματουλα είναι μέγας κροκόδειλος και φοράει 10 στριγκ για να μην την βάζεις χέρι.αυτή με τα τατουάζ δεν κατάλαβα ποια είναι.
ειχα βρει κάποια μιλφακια και βγάζαμε γούστα , κατά τα άλλα συμφωνώ απόλυτα δεν αξίζει είναι πανάκριβο μαγαζί
Την ξέρεις σίγουρα παλιά καραβάνα .
Τι χέρι να την βάλεις ...πολύ χαμηλό επίπεδο σε γυναίκες .
Πιστεύω δεν αξίζει ούτε για την καβατζα .
Με λιγότερα λεφτά γαμας χίλιες φορές καλύτερες στα στούντιο .
Επίσης δεν έχει ποτέ σόου σαν μαγαζί και ας το διαφημίζουν ως στριπτίζ ή μαγαζί με σόου τέλος πάντων ..ίδια χάλια και το καραμέλα.
Επιμένω πάντα και είμαι της άποψης ότι τα κωλομπαρα είναι μόνο για λίγο χαβαλε και λίγο μπαλαμουτι στην γνωριμία ,να πιάσεις κανένα κωλαρακι και σε λογικές τιμές.
Αν θέλει κάποιος καβατζες πλέον δεν αξίζει ούτε οικονομικά ούτε σε επίπεδο υπηρεσιών.
Όπως είχε γίνει ντόρος για το Τζόνι Σταυρούπολη,όσες φορές πήγα πολύ χαμηλό επίπεδο γυναικών και εννοείται είναι αστεία τα ποσά που ζητάνε για καβατζα .
Απλά έχουν βρει γερά κορόιδα ,με αυτά τα ποσά που ζητάνε αυτά τα μαγαζιά πας σε βίζιτα και περνάς μια χαρά και άνετα ,όχι σε ένα καναπέ δίπλα στις τουαλέτες
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Απεσιο μαγαζί
Γριές και αρπαχτικά. Η αφεντικίνα καμένο χαρτί που στο τέλος θα σου φουσκώσει τον λογαριασμό και πάει και τα παίζει όλα στα φρούτα
φρουτα? χαχαχαχα μαναβεις ειναι? χαχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

το χαμαμ ηθελα να πω πολιχνη λαθος εκανα το θυμαται κανεις?
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Απεσιο μαγαζί
Γριές και αρπαχτικά. Η αφεντικίνα καμένο χαρτί που στο τέλος θα σου φουσκώσει τον λογαριασμό και πάει και τα παίζει όλα στα φρούτα
καμενο χαρτι τι εννοεις? δεν τη ξερω αλλα αυτο τι σημαινει
 

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
φρουτα? χαχαχαχα μαναβεις ειναι? χαχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

το χαμαμ ηθελα να πω πολιχνη λαθος εκανα το θυμαται κανεις?
καμενο χαρτι τι εννοεις? δεν τη ξερω αλλα αυτο τι σημαινει

καμενο χαρτι τι εννοεις? δεν τη ξερω αλλα αυτο τι σημαινει
Τελειωμένη εννοώ και κολλημένη με τζόγο
Φρουτάκια ρουλέτα κτλ
Όταν ένας άνθρωπος παίζει κάθε βδομάδα 5000 στο καζίνο πως αλλιώς να τον πεις ..
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Τελειωμένη εννοώ και κολλημένη με τζόγο
Φρουτάκια ρουλέτα κτλ
Όταν ένας άνθρωπος παίζει κάθε βδομάδα 5000 στο καζίνο πως αλλιώς να τον πεις ..
μεγαλο παικτη τοσα πολλα τρωει? φανταζομαι ποσα βγαζει αλλα πως γινεται με χαλια μαγαζι αυτο δεν μπορω να καταλαβω παικτη 20000 το μηνα ?
 

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
Τώρα βγάζεις κακία καθαρά γιατί έχεις προηγούμενα με την αφεντικινα.
Οι τιμές του μαγαζιού είναι φυσιολογικές .7 ευρώ το ποτό και το δικό σου και της κοπέλας.
Αν κερνάς δίπλα και ξεφεύγεις είναι άλλο θέμα .
Εμένα προσωπικά στα λάιτ μαγαζιά όπως το Όνειρο,το φουεγκο ή το αλτερ εγκο δεν μου έχουν φουσκώσει ποτέ τον λογαριασμό ούτε ευρώ παραπάνω.
Οι κοπέλες έχω ξανά πει ότι είναι πολύ μέτριες στο συγκεκριμένο μαγαζί αφού από τοτε που άνοιξε δεν έχει φέρει τίποτα αξιόλογο.
Τα προσωπικά της αφεντικινας και που ξοδεύει τα λεφτά της είναι δικό της πρόβλημα .
Να μάθετε να είστε δίκαιοι ,αν εσύ για δικούς σου λόγους δεν γουστάρεις ένα μαγαζί δεν χρειάζεται να παραπλανεις και να ρίχνεις στάχτη στους συναγωνιστές,ίσως κάποιος πάει και είναι στα γούστα του .

Όταν λέμε κάτι πρέπει να το υποστηρίζουμε με αληθινά γεγονότα .
Όπως εγώ έχω πάει φουλ μουν και έχω φύγει στο μισάωρο με 120 λογαριασμό γιατι είναι κροκόδειλοι και τιμή 10 το δικό σου 20 της κοπέλας.
Στα 7 ευρώ αντρικό γυναικείο δεν το θεωρώ κλεψιά ,επίσης σε ρωτάνε τι ποτό θες να κεράσεις και έχουν μάρκες πάνω στο τραπέζι ανάλογα τι κερασες φανερά .
Οπότε αν δεν έχεις γνώμη καλύτερα μην γράφεις απλά .
Δεν μίλησα για της τιμές
Ναι φυσικά και είναι λογικό το 7€ για ένα ποτό . Αλλά όταν έρχεται η ώρα να πληρώσεις κοιτάει να φουσκώσει λίγο το λογαριασμό και στο μαγαζί της στη τουζλα το έκανε όπου εκεί είχαν τα ποτα 10-20€ τα γυναικεία και τα αντρικά 10€ μου χρέωσε τη βοτκα και ήταν πετρέλαιο .
 

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
μεγαλο παικτη τοσα πολλα τρωει? φανταζομαι ποσα βγαζει αλλα πως γινεται με χαλια μαγαζι αυτο δεν μπορω να καταλαβω παικτη 20000 το μηνα ?
Ναι τόσα τρώει περίπου, δεν ξέρω αν όλα αυτά είμαι από το μαγαζί , ξέρω ότι δανείζεται κιόλας για να παίζει . Αυτά για τον τζόγο από τον κολλητό μου τα ξέρω που έχει κάνει κάποιες δουλειές για αυτήν και πάνε παίζουν μαζί και αυτός μου τα λεει.
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Δεν μίλησα για της τιμές
Ναι φυσικά και είναι λογικό το 7€ για ένα ποτό . Αλλά όταν έρχεται η ώρα να πληρώσεις κοιτάει να φουσκώσει λίγο το λογαριασμό και στο μαγαζί της στη τουζλα το έκανε όπου εκεί είχαν τα ποτα 10-20€ τα γυναικεία και τα αντρικά 10€ μου χρέωσε τη βοτκα και ήταν πετρέλαιο .
μεγαλο μουτρο και παιζη τζογο νονος ειναι αυτη?
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
πρεπει ναχει χορηγο δεν εξηγειτε αλιως
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Ναι τόσα τρώει περίπου, δεν ξέρω αν όλα αυτά είμαι από το μαγαζί , ξέρω ότι δανείζεται κιόλας για να παίζει . Αυτά για τον τζόγο από τον κολλητό μου τα ξέρω που έχει κάνει κάποιες δουλειές για αυτήν και πάνε παίζουν μαζί και αυτός μου τα λεει.
το δινει κιολας στον κολλητο σου η απλα παιζουν μαζι
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Δεν μίλησα για της τιμές
Ναι φυσικά και είναι λογικό το 7€ για ένα ποτό . Αλλά όταν έρχεται η ώρα να πληρώσεις κοιτάει να φουσκώσει λίγο το λογαριασμό και στο μαγαζί της στη τουζλα το έκανε όπου εκεί είχαν τα ποτα 10-20€ τα γυναικεία και τα αντρικά 10€ μου χρέωσε τη βοτκα και ήταν πετρέλαιο .
Εγώ βλέπω ότι λες υπερβολές.
Σε ένα μαγαζί που 3 η ώρα έχει βάλει λουκέτο γιατί δεν έχει κόσμο κάθε μέρα ,από πού να βγάλει 5000 την εβδομάδα ;
Και πάλι τι μας ενδιαφέρει τι κάνει το αφεντικό,μουνια μας ενδιαφέρει να έχει ωραία μέσα ,που δυστυχώς δεν ...
Από κει και πέρα στην Τούζλα φυσικό είναι να έχει άλλες τιμές λόγο τοποθεσίας ,αλλά όταν λες σου φούσκωσε τον λογαριασμό τι εννοείς ;
Πήγες στο όνειρο και σου έφερε παραπάνω λογαριασμό από αυτά που ήπιες και κερασες;
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Μηπως ολα ειναι στο ονειρο ?
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Εγώ βλέπω ότι λες υπερβολές.
Σε ένα μαγαζί που 3 η ώρα έχει βάλει λουκέτο γιατί δεν έχει κόσμο κάθε μέρα ,από πού να βγάλει 5000 την εβδομάδα ;
Και πάλι τι μας ενδιαφέρει τι κάνει το αφεντικό,μουνια μας ενδιαφέρει να έχει ωραία μέσα ,που δυστυχώς δεν ...
Από κει και πέρα στην Τούζλα φυσικό είναι να έχει άλλες τιμές λόγο τοποθεσίας ,αλλά όταν λες σου φούσκωσε τον λογαριασμό τι εννοείς ;
Πήγες στο όνειρο και σου έφερε παραπάνω λογαριασμό από αυτά που ήπιες και κερασες;
Μηπως θελουν να πανε στην εκλησια τα κοριτσα
Δεν πρεπει να το λενε ονειρο
Μυθο πρεπει να το λενε
Εχει αδερφακι στο τουζλα?
Παλι μπαρ ?
 

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
Μηπως θελουν να πανε στην εκλησια τα κοριτσα
Δεν πρεπει να το λενε ονειρο
Μυθο πρεπει να το λενε
Εχει αδερφακι στο τουζλα?
Παλι μπαρ ?
Είχε για χρόνια και τον περασμένο Σεπτέμβρη το εκλεισε ορίστηκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom