Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Το καπτεν Μόργκαν αδερφέ δεν πιστεύω ότι έχει σχέση με τα άλλα δύο που προανέφερες. Άντε κανα καλό χουφτωμα και μέχρι εκεί. Τώρα αν αλλάξεις τηλέφωνα και βρεθείς έξω. . μια χαρά. Δύσκολο όμως κάτι εμέ
δύσκολό....τώρα μετά κόβιντ; η πρό κόβιντ; ακόμα έχω το τηλέφωνο γνωστής κοπέλας Μ....α απο Ρουμανία απο το Μόργκαν....
Προς τους έμπειρους του νήματος!Ποιες οι πιθανότητες να τον βρέξεις με καμία απ το the diamonds?
ποίο ειναι αυτό φίλε;
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Μήπως το Μόργκαν;
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Μήπως το Μόργκαν;
Αυτό είναι η το merlin;
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Μήπως το Μόργκαν;
Morgkan ανοιχτο , μου εστειλε μηνυμα κοπελα για να περασω
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Morgkan ανοιχτο , μου εστειλε μηνυμα κοπελα για να περασω
μήπως το alter ego;....αν και θεωρείται εύοσμος η περιοχή εκεί.....έχει και ενα κορδελιό ,αλλα νομίζω αντρας ειναι ο ιδιοκτήτης....
δύσκολό....τώρα μετά κόβιντ; η πρό κόβιντ; ακόμα έχω το τηλέφωνο γνωστής κοπέλας Μ....α απο Ρουμανία απο το Μόργκαν....

ποίο ειναι αυτό φίλε;
στο εμπορικό κέντρο Κηφισιάς μέσα......μάλλον.....Δεν ξέρω,δεν έχω πάει......
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
EDEM πηγε κανεις ? εκαναν εγκαινεια χτες
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
418
Κριτικές
6
Like
1.650
Πόντοι
481

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
ενας πελατης της Mada χορευε οταν μπηκε μεσα κεφατος με 1-2 βιζιτακια ο ''προμηθευτης'' του μαγαζιου κ φιλαει στο στομα την Mada .
Aυτη ξαφνιασμενη αντιδραει αποτομα για να προστατεψει την ''τιμη'' της μπροστα στον πελατη της , ο προμηθευτης αντι να παει με τα νερα της εκεινη την στιγμη σπρωχνει κ μπουκαρει ο ''χορευτης'' κ τον αρχιζει στις γρηγορες κ οπου φυγει φυγει ο νταβας.
Γελιο ειχαν τα βιζιτακια που ετρεχαν πισω του τσιριζοντας
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
418
Κριτικές
6
Like
1.650
Πόντοι
481
ενας πελατης της Mada χορευε οταν μπηκε μεσα κεφατος με 1-2 βιζιτακια ο ''προμηθευτης'' του μαγαζιου κ φιλαει στο στομα την Mada .
Aυτη ξαφνιασμενη αντιδραει αποτομα για να προστατεψει την ''τιμη'' της μπροστα στον πελατη της , ο προμηθευτης αντι να παει με τα νερα της εκεινη την στιγμη σπρωχνει κ μπουκαρει ο ''χορευτης'' κ τον αρχιζει στις γρηγορες κ οπου φυγει φυγει ο νταβας.
Γελιο ειχαν τα βιζιτακια που ετρεχαν πισω του τσιριζοντας
χαχαχαχαχα ποτε εγινε παλι αυτο?
 

manthes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
101
Like
183
Πόντοι
1
Ανατολικά μονο το Εδεμ υπάρχει;
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.350
Like
15.966
Πόντοι
3.556
Ανατολικά μονο το Εδεμ υπάρχει;
Ανατολικότερα της Εδέμ, υπάρχει το diamonds στην Κηφισιά..παλιά υπήρχε και το χούι στο Βότση, δεν ξέρω αν ακόμα υπάρχει.. δίπλα στην καινούργια θέση της Εδέμ σε ένα στενό, πολύ παλιά είχε ένα μπαρ..δεν ξέρω τι γίνεται τώρα..
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
175
Like
195
Πόντοι
1
πέρασμα από ατλαντικ.
δύο ελληνίδες παραμορφωμένες στο πρόσωπο από πλαστικές και μία ξανθιά ρουμάνα με μαύρες κάλτσες και κώλο πέτρα.
ηλικίες πάνω από 50.
ποτό γυναικείο στα 10 ευρώ.
το πίνουν πολύ γρήγορα σας νερόφιδα και προτείνουν κέρασμα και σε άλλη κοπέλα.
μέχρι να φύγω από το μαγαζί δεν μπήκε πελάτης.
για καβάτζα μου είπαν μαζί με τα ποτά στο μπαρ θέλουν τουλάχιστον 100.
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.350
Like
15.966
Πόντοι
3.556
πέρασμα από ατλαντικ.
δύο ελληνίδες παραμορφωμένες στο πρόσωπο από πλαστικές και μία ξανθιά ρουμάνα με μαύρες κάλτσες και κώλο πέτρα.
ηλικίες πάνω από 50.
ποτό γυναικείο στα 10 ευρώ.
το πίνουν πολύ γρήγορα σας νερόφιδα και προτείνουν κέρασμα και σε άλλη κοπέλα.
μέχρι να φύγω από το μαγαζί δεν μπήκε πελάτης.
για καβάτζα μου είπαν μαζί με τα ποτά στο μπαρ θέλουν τουλάχιστον 100.
Ένδοξο Ντεπώ ..ευτυχώς δεν έχω πάει ποτέ σε αυτό το μαγαζί...αλλά είχα πάει σε ένα άλλο ,σε ένα στενό κάθετο στην Όλγας , κοντά στη Σοφούλη...παρομοια θλίψη.. νομίζω έχει κλείσει πλέον..
( Γενικά το Ντεπώ πολύ μελαγχολική περιοχή.. μάλλον φταίει ότι έχει δύσκολο πάρκιν )
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.968
Κριτικές
10
Like
4.777
Πόντοι
4.895
Ένδοξο Ντεπώ ..ευτυχώς δεν έχω πάει ποτέ σε αυτό το μαγαζί...αλλά είχα πάει σε ένα άλλο ,σε ένα στενό κάθετο στην Όλγας , κοντά στη Σοφούλη...παρομοια θλίψη.. νομίζω έχει κλείσει πλέον..
( Γενικά το Ντεπώ πολύ μελαγχολική περιοχή.. μάλλον φταίει ότι έχει δύσκολο πάρκιν )
Νομίζω πως κι εσύ το Ατλαντίκ λες
 

manthes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
101
Like
183
Πόντοι
1
Το παλιό Εδεμ λέει ενα στενο πριν την Σοφούλη. Το δρομακι που βγαζει στο ζαχαροπλαστειο Ελληνικό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom