Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Κάποιος μαλάκας ψυχάκιας παίδες άνετα θα έκανε κάτι τέτοιο.Πριν χρόνια στην πολυκατοικία που νοίκιαζα έγραφε σε συγκεκριμένο κουδούνι ένας τύπος για μια κοπελιά που διέμενε και αυτή εκεί.Πουτάνα,καριόλα και τα σχετικά.Μετά επεκτάθηκε και στον τοίχο δίπλα στα κουδούνια.Εν ολίγοις ψυχάκηδες υπάρχουνε πολλοί...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Η κα Αγγουράκη (που πας με τέτοιο όνομα ?) ώς μία ατάλαντη δημοσιογράφος της ΕΤ3 όπου μπήκε στο κανάλι απο το παράθυρο επί πασοκ έχει κάνει μία κακοστημένη διαφήμηση ώστε να γίνει γνωστό το όνομά της ...τα περί ταράνδων κλπ έναι απλώς μαλακίες !!! 

φιλε εισαι λιγο μπουφος...
1. τα περι πασοκ κλπ κοιταξε τα λιγο . παροτι ποτε μα ποτε δεν ψηφισα πασοκ επι πασοκ το 2010 δεν ανανεωθηκε η συμβαση της.
2. διαφημιση ??????  τι ειναι ρε φιλε? μαγαζι με παπουτσια ??? κακοστημενη διαφημιση θα ηταν να γραφει για "την αδικια του δημοσιου στην καημενη την αγγουρακη" ( λεμε τωρα) κλπ
λιγο να σκεφτομαστε πριν πουμε την καθε μαλακια μας

ειχε ενα γκομενο που αυτος υποστηριζει πως τον κερατωσε και ως γνωστον ο κερατας το μαθαινει ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ.
και ετσι αυτος με το μυαλο του παιρνει το αιμα του πισω γραφοντας αυτο το μοτο σε οποιο δημοσιο κτήριο μπορει. ακομα και σε γεφυρες στην εθνικη αθηνας-θεσσαλονικης.

τωρα για το ποιος εχει δικιο ? αγνωστο
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Χτες είδα και μια αφίσα που ανακοίνωνε πρες κονφερανς στις 8 Ιουνιου στην αίθουσα τελετών του Α.Π.Θ.
 

POYTANIARIS 69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
152
Like
8
Πόντοι
1
Ξέρει μήπως κάποιος τι παίζει στο bar cafe LIDO στη Μαρτιου??? Πολλά θέματα βλέπω εκεί!!!! :huh:
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Ξέρει μήπως κάποιος τι παίζει στο bar cafe LIDO στη Μαρτιου??? Πολλά θέματα βλέπω εκεί!!!! :huh:


Όντως φίλε το κατάστημα πρέπει να να άλλαξε ύφος...

Περνάω χρόνια από εκεί και ήταν ένα ήσυχο μαγαζάκι που δεν πατούσε ψυχή.

Τελευταία γίνεται χαμός και είναι γεμάτο από πουτανάκια.

Αν γνωρίζει κάποιος ας ενημερώσει..
 

Επισκέπτης
εχτες επισκεψη σε φουλ μουν ωραια πραματα εκει μεσααλλα δεν παιζει πριβε και βιζιτες μονο για συζητησουλα και χααλε ειχε μια γεωργιανη καλη και μια ελληνιδα και βουλγαριτσα καλες για ουζιτσες αλλα νο βιζιτε και μετα εδεμ για ηταν οι ελενη αστρα παρανταης ορνελλα ιουλια η φιλη και συγατοικος της ιουλιας μια μελαχρινη θεοδωρα η βουλγαρα χριστινα η αλβαις θεα μια ρουμανα χριστινα 3 ουκρανεζες οι δυο μπαρ και η μια κοκκινομαλα κονσομασιονεζ αααααα η μια του μαρ ηταν 9/8 σο ρεμπεταδικο μπαρ τωρα κανει κονσομασινασιον και αν εχες φραγκα οπως εχτες ενας πηρε οφωνακι νουμερακι πηδηξει κοριτσακι μιλαμε κερασε ισα με 12 ποτα σε 1 ωρα το ιδιο και στο φουλ μουν μακρια απ την ελεεινιδα του μαγαζιου 15 ποτα αλλα δεν πηρε ουτε νουμερο ο αλλος ενω στο εδεμ παιζει αν παιξεις καλα και να πηδηξεις καλυτερα με τις 3 καπου 3 καιμιση η 4 στο εδεμ μπορεις να κανεις παιχνιδι για βιζιτα εγω παντως θελω την ξανθια ρωσιδα δεν ξερω ονομα την ιουλια με την συγκατοικο υπλογιζω καπου 3 ποτα την καθεμια για ψησιμο και μετα φορτωμα αφου πρωτα πεις κοριτσια απο 150 την καθεμια και πας ανδρομεδα στο τζακουζι δωματιο 50 ευρω το χουν νομιζω για παρτουζαρα γλωσσοφιλα και ακαποτα με τις κοριτσαρες θα κανω για παρτι του αλαπινη και αλεξη παπαδοπουλου φανκς γκαης μου δωσατε νοημα να ζω και να αναπνεω μεσα τους τα γαλατα να καιω
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
εχτες επισκεψη σε φουλ μουν ωραια πραματα εκει μεσααλλα δεν παιζει πριβε και βιζιτες μονο για συζητησουλα και χααλε ειχε μια γεωργιανη καλη και μια ελληνιδα και βουλγαριτσα καλες για ουζιτσες αλλα νο βιζιτε και μετα εδεμ για ηταν οι ελενη αστρα παρανταης ορνελλα ιουλια η φιλη και συγατοικος της ιουλιας μια μελαχρινη θεοδωρα η βουλγαρα χριστινα η αλβαις θεα μια ρουμανα χριστινα 3 ουκρανεζες οι δυο μπαρ και η μια κοκκινομαλα κονσομασιονεζ αααααα η μια του μαρ ηταν 9/8 σο ρεμπεταδικο μπαρ τωρα κανει κονσομασινασιον και αν εχες φραγκα οπως εχτες ενας πηρε οφωνακι νουμερακι πηδηξει κοριτσακι μιλαμε κερασε ισα με 12 ποτα σε 1 ωρα το ιδιο και στο φουλ μουν μακρια απ την ελεεινιδα του μαγαζιου 15 ποτα αλλα δεν πηρε ουτε νουμερο ο αλλος ενω στο εδεμ παιζει αν παιξεις καλα και να πηδηξεις καλυτερα με τις 3 καπου 3 καιμιση η 4 στο εδεμ μπορεις να κανεις παιχνιδι για βιζιτα εγω παντως θελω την ξανθια ρωσιδα δεν ξερω ονομα την ιουλια με την συγκατοικο υπλογιζω καπου 3 ποτα την καθεμια για ψησιμο και μετα φορτωμα αφου πρωτα πεις κοριτσια απο 150 την καθεμια και πας ανδρομεδα στο τζακουζι δωματιο 50 ευρω το χουν νομιζω για παρτουζαρα γλωσσοφιλα και ακαποτα με τις κοριτσαρες θα κανω για παρτι του αλαπινη και αλεξη παπαδοπουλου φανκς γκαης μου δωσατε νοημα να ζω και να αναπνεω μεσα τους τα γαλατα να καιω

 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
10
Like
4.909
Πόντοι
4.895
εχτες επισκεψη σε φουλ μουν ωραια πραματα εκει μεσααλλα δεν παιζει πριβε και βιζιτες μονο για συζητησουλα και χααλε ειχε μια γεωργιανη καλη και μια ελληνιδα και βουλγαριτσα καλες για ουζιτσες αλλα νο βιζιτε και μετα εδεμ για ηταν οι ελενη αστρα παρανταης ορνελλα ιουλια η φιλη και συγατοικος της ιουλιας μια μελαχρινη θεοδωρα η βουλγαρα χριστινα η αλβαις θεα μια ρουμανα χριστινα 3 ουκρανεζες οι δυο μπαρ και η μια κοκκινομαλα κονσομασιονεζ αααααα η μια του μαρ ηταν 9/8 σο ρεμπεταδικο μπαρ τωρα κανει κονσομασινασιον και αν εχες φραγκα οπως εχτες ενας πηρε οφωνακι νουμερακι πηδηξει κοριτσακι μιλαμε κερασε ισα με 12 ποτα σε 1 ωρα το ιδιο και στο φουλ μουν μακρια απ την ελεεινιδα του μαγαζιου 15 ποτα αλλα δεν πηρε ουτε νουμερο ο αλλος ενω στο εδεμ παιζει αν παιξεις καλα και να πηδηξεις καλυτερα με τις 3 καπου 3 καιμιση η 4 στο εδεμ μπορεις να κανεις παιχνιδι για βιζιτα εγω παντως θελω την ξανθια ρωσιδα δεν ξερω ονομα την ιουλια με την συγκατοικο υπλογιζω καπου 3 ποτα την καθεμια για ψησιμο και μετα φορτωμα αφου πρωτα πεις κοριτσια απο 150 την καθεμια και πας ανδρομεδα στο τζακουζι δωματιο 50 ευρω το χουν νομιζω για παρτουζαρα γλωσσοφιλα και ακαποτα με τις κοριτσαρες θα κανω για παρτι του αλαπινη και αλεξη παπαδοπουλου φανκς γκαης μου δωσατε νοημα να ζω και να αναπνεω μεσα τους τα γαλατα να καιω
αν δεν εισαι ο αλαπινης απλα αυτοκτονησε...ουτε ο ογκουνσοτο δε σε καταλαβαινει
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
10
Like
4.909
Πόντοι
4.895
geo70 ιδια σκεψη πάνω κάτω
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
817
Κριτικές
3
Like
543
Πόντοι
306
geia...
to prive kai to edem pou einai...
pezei tipota me bizites?
euxaristo
 

Επισκέπτης
εχτες επισκεψη στο εδεμ καλα ηταν ειμαι ερωτευμενος με τη  ιουλια θα την παντρευτω
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.059
Κριτικές
1
Like
189
Πόντοι
16
εχτες επισκεψη στο εδεμ καλα ηταν ειμαι ερωτευμενος με τη  ιουλια θα την παντρευτω
ασε φιλε...την ξεκωλιασα χθες ηδη...Και μου πε οτι δεν θα πηγαινε και δεν θα επαιρνε ποτε καποιον που ειναι μαλωμενος με τα κομματα και τις τελειες...επομενως,μαθε να γραφεις σαν ανθρωπος και μετα πηγαινε βρες την...
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Την ερχόμενη Πέμπτη ανεβαίνω Σαλόνικα για ένα τριήμερο. Κανά ίδρυμα που να προσφέρει φραπεδάκι ή έστω χούφτωμα (μέσα από τα ρούχα...), στην κεντρική και δυτική Θεσ/νίκη υπάρχει; Είμαι μέγας φαν των μιλφογκιλφ....! Στο Sugar δεν έχω πάει, λειτουργεί; Λέει τίποτε; Ευχαριστώ προκαταβολικά!  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
ασε φιλε...την ξεκωλιασα χθες ηδη...Και μου πε οτι δεν θα πηγαινε και δεν θα επαιρνε ποτε καποιον που ειναι μαλωμενος με τα κομματα και τις τελειες...επομενως,μαθε να γραφεις σαν ανθρωπος και μετα πηγαινε βρες την...
enoeis ksekoliasma akapo ??
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
ωραιος ο ζαιτσεφ.μας κατατοπισε με το βιντεακι
και βγαλαμε ακρη. :rockon:
γιατι πρασινισατε τον νικολακη?
καλα τα λεει.μη μασας δικε μου ορμα δαγκα τους.
για το sugar δυστυχως τα νεοτερα ειναι οτι εκλεισε
και στον ιδιο δρομο δειχνουν να ειναι και τα
περισοτερα αλλα μαγαζια
 

Επισκέπτης
με πρασινισαν γιατι ενω με κοροιδευουν και με αποκαλουν αμορφωτο για το πως γραφω τους εβρισα καποιους αλλα ο μοντερεητορ  και ο αντμιν αντι να πρασινισυν αυτους εμενα πρασινισαν οπως και σε αλλα προφιλ
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.397
Κριτικές
165
Like
25.060
Πόντοι
34.168
με πρασινισαν γιατι ενω με κοροιδευουν και με αποκαλουν αμορφωτο για το πως γραφω τους εβρισα καποιους αλλα ο μοντερεητορ  και ο αντμιν αντι να πρασινισυν αυτους εμενα πρασινισαν οπως και σε αλλα προφιλ
Γεια σου συναδελφε  ΑΚΑΠΟ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom