Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
paidi;a στο μαγαζί που λέτε στην μιχαλακοπούλου εκεί τι φάση παίζει και πόσο πάει η καβάτσα αν θες να προχωρήσεις σε μπριζόλα και κοντοσούβλι συνθηματικά?
Τι φάση παίζει; Τα έχουμε γράψει πολλές φορές εδώ. Έχει καβάτζα για να γαμήσεις και συνήθως σου ζητάνε ένα 50άρικο για εκεί
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
457
Κριτικές
24
Like
1.304
Πόντοι
1.071
Έχει αρκετές μιλγ εκεί ?και πόσο διάρκεια είναι το γαμοσι για μια ώρα.?δεν τα θυμάμαι όλα για αυτό ρωτάω
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Τι φάση παίζει; Τα έχουμε γράψει πολλές φορές εδώ. Έχει καβάτζα για να γαμήσεις και συνήθως σου ζητάνε ένα 50άρικο για εκεί
Πλέον κάποιες ζητάνε και παραπάνω από 50αρι τυπου 100 που πέφτει βέβαια με παζάρι..
Έχει αρκετές μιλγ εκεί ?και πόσο διάρκεια είναι το γαμοσι για μια ώρα.?δεν τα θυμάμαι όλα για αυτό ρωτάω
Συνήθως μέχρι να χύσεις αλλά μία ώρα πολύ δύσκολ. Επίσης να ξέρεις οι περισσότερες αποφεύγουν τη διείσδυση και προσπαθούν να μη το βάζουν μέσα τους ή να το μισό βάζουν.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.495
Κριτικές
21
Like
6.857
Πόντοι
6.745

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Πλέον κάποιες ζητάνε και παραπάνω από 50αρι τυπου 100 που πέφτει βέβαια με παζάρι..

Συνήθως μέχρι να χύσεις αλλά μία ώρα πολύ δύσκολ. Επίσης να ξέρεις οι περισσότερες αποφεύγουν τη διείσδυση και προσπαθούν να μη το βάζουν μέσα τους ή να το μισό βάζουν.
Όντως κάποιες ζητάνε περισσότερα
 

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
126
Πόντοι
0
Όντως κάποιες ζητάνε περισσότερα
Καλημέρα χθεσινή βόλτα laluna ,50 ευρώ το εικοσάλεπτο, 70 η μισή ωρα ,και 80 τα 45λεπτά Γεμάτο το μαγαζί κοπέλες έγινε δοκιμή 20 λεπτων με τη Σούλα Πολύ καλή στο διπλανό τραπέζι συνάδελφος δοκίμαζε έτερη κοπέλα Να είστε καλά
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
788
Κριτικές
12
Like
2.184
Πόντοι
496
Καλημέρα και καλή μεριά στην ποιό όμορφη παρέα του bou,λόγω δουλειάς και καθημερινών συμβάντων είμαι καιρό εκτός αθλήματος.
Ελπίζω να είναι όλα καλά όπως τα άφησα.
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
78
Like
141
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα μπορεί κάποιος να μου πει που είναι τι la Luna και αν δνε του είναι κόπος μια περιγραφή του ροστερ να παμε και εμείς που δνε είμαι του αθλήματος αλλά όλο το καλοκαίρι θα την βγάλω Αθήνα λόγο δουλειάς και μόνος εννοείτε. 33 είμαι δνε λέω ότι θέλω πιπίνια γιατί δνε είναι η μούρη μου μαι η τσέπη μου για αυτά αλλά μια περιγραφή της κατάστασης που θα βρω θα με βοηθούσε.
 

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
126
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα μπορεί κάποιος να μου πει που είναι τι la Luna και αν δνε του είναι κόπος μια περιγραφή του ροστερ να παμε και εμείς που δνε είμαι του αθλήματος αλλά όλο το καλοκαίρι θα την βγάλω Αθήνα λόγο δουλειάς και μόνος εννοείτε. 33 είμαι δνε λέω ότι θέλω πιπίνια γιατί δνε είναι η μούρη μου μαι η τσέπη μου για αυτά αλλά μια περιγραφή της κατάστασης που θα βρω θα με βοηθούσε.
καλησπέρα απέναντι από το FBI στο παρκάκι στο παράδρομο (Μιχαλακοπούλου)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Xasths

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Παιδιά καλησπέρα μπορεί κάποιος να μου πει που είναι τι la Luna και αν δνε του είναι κόπος μια περιγραφή του ροστερ να παμε και εμείς που δνε είμαι του αθλήματος αλλά όλο το καλοκαίρι θα την βγάλω Αθήνα λόγο δουλειάς και μόνος εννοείτε. 33 είμαι δνε λέω ότι θέλω πιπίνια γιατί δνε είναι η μούρη μου μαι η τσέπη μου για αυτά αλλά μια περιγραφή της κατάστασης που θα βρω θα με βοηθούσε.
Ό,τι κι αν σου πούμε δεν έχει νόημα γιατί τα γούστα διαφέρουν, πήγαινε ένα βράδυ, κόζαρε τις κοπέλες και κέρνα όποια σου αρέσει
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Καλημέρα χθεσινή βόλτα laluna ,50 ευρώ το εικοσάλεπτο, 70 η μισή ωρα ,και 80 τα 45λεπτά Γεμάτο το μαγαζί κοπέλες έγινε δοκιμή 20 λεπτων με τη Σούλα Πολύ καλή στο διπλανό τραπέζι συνάδελφος δοκίμαζε έτερη κοπέλα Να είστε καλά
Ποιά είναι η Σούλα; Μήπως εννοείς τη Στέλλα;
 

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
126
Πόντοι
0
Ποιά είναι η Σούλα; Μήπως εννοείς τη Στέλλα;
καλησπέρα φίλε μου μπορεί να έχεις δίκιο και να φταίει το βραδινό ρακί Πήγα μετά από ένα καλό φαγοπότι στα ρωμανάκια (Αγία Παρασκευή)
την επ'ομενη φορα θα σου απαντ'ησω σίγουρα Να είσαι καλά
 

Kraken

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2019
Μηνύματα
35
Like
477
Πόντοι
20
φεύγω απο χαλαρά για λαλούνα, έσκασε μόλις πάλι το ζευγάρι που δίνει ρέστα, όποιος γουστάρει μάτι βουρ :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Φεύγω απο χαλαρά για λαλούνα, έσκασε μόλις πάλι το ζευγάρι που δίνει ρέστα, όποιος γουστάρει μάτι βουρ
Πότε είχες αναφερθεί πάλι σ' αυτό; Τί είδους ζευγάρι εννοείς; Τί έχω χάσει;
 

Kraken

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2019
Μηνύματα
35
Like
477
Πόντοι
20
Πότε είχες αναφερθεί πάλι σ' αυτό; Τί είδους ζευγάρι εννοείς; Τί έχω χάσει;
Το εχω ξαναπετυχει πριν αρκετους μηνες, περισι, δεν θυμαμαι, καθονται στην καβατζα και παιζουν φορα μοστρα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.109
Πόντοι
3.786
Πρώτη φορά το ακουώ αυτό. Ζευγάρι που δεν έχει σχέση με το μαγαζί; Απλά γουστάρουν να τους παίρνουν μάτι ή παίζει και συμμετοχή από τους θαμώνες;

Σουιγκεράδικο θα γίνει το La Luna
 

Kraken

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2019
Μηνύματα
35
Like
477
Πόντοι
20
Πρώτη φορά το ακουώ αυτό. Ζευγάρι που δεν έχει σχέση με το μαγαζί; Απλά γουστάρουν να τους παίρνουν μάτι ή παίζει και συμμετοχή από τους θαμώνες;

Σουιγκεράδικο θα γίνει το La Luna
Το "χαλαρά".
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.109
Πόντοι
3.786
έχεις δίκιο, παρασύρθηκε
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
188
Like
125
Πόντοι
1
Η Αμάντα δουλεύει ακόμα la Luna η ξανά πήγε ξανά χαλαρά; Την έχει δει κανένας τελευταία;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom