Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
58
Like
22
Πόντοι
0
Παιδιά είμαι από Κύπρο πεσται καμιά πληροφορία για εμάς είμαι νεως εδώ
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
186
Like
4.127
Πόντοι
14.175
Ρε την Βαλια για αυτο ηταν λιγο διαφορετικη η συμπεριφορα της απο την πρωτη φορα που την ειχα παρει. Αν δεν γυρισει κριμα γιατι τα δινει ολα ειδικα στην πιπα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.527
Κριτικές
8
Like
11.493
Πόντοι
3.786
Παιδιά γιατί έχει σιγήσει έτσι το thread; Ο.Κ., εγώ έχω κάποια θέματα κι έχω ένα μήνα να πατήσω σε μαγαζί του είδους, αλλά εσείς γιατί έτσι, ο κλασσικός τσαγκαρο - Γενάρης ευθύνεται που δε βγαίνει κανείς; Λοιπόν επειδή μίλησα πριν λίγο με τη Ρίτα να ενημερώσω ότι η Βάλια λείπει στην πατρίδα της αυτήν την περίοδο και παντρεύτηκε (αγνοώ αν αυτό θα επηρεάσει την επιστροφή της στο μαγαζί και στη δουλειά ή όχι), αλλά έχει έρθει μια καινου΄ρια Ελληνίδα στο μαγαζί που την εκθειάζει η Ρίτα, ας πάει κάποιος να την τσεκάρει να μας πει... Και σκοπεύει να φέρει άλλη μία κοπέλα απ' ό,τι μου είπε
Παίκτη το ίδιο έχω αναρωτηθεί και εγώ. Ο τακτικός πορνορεπόρτερ Μασαζονομάχος έχει εξαφανιστεί, ο Παπασίτο δε γράφει τίποτα, τι φάση;
Εγώ έλειπα εκτός Αθήνας αλλά δεν έχω κάνει σεφτέ μετά τις γιορτές.
Το Lucy's λειτουργεί; Όποτε περνάω απέξω το βλέπω κλειστό.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Παίκτη το ίδιο έχω αναρωτηθεί και εγώ. Ο τακτικός πορνορεπόρτερ Μασαζονομάχος έχει εξαφανιστεί, ο Παπασίτο δε γράφει τίποτα, τι φάση;
Εγώ έλειπα εκτός Αθήνας αλλά δεν έχω κάνει σεφτέ μετά τις γιορτές.
Το Lucy's λειτουργεί; Όποτε περνάω απέξω το βλέπω κλειστό.
Λειτουργεί απλά κλείνει νωρίς ειδικά τις καθημερινές, οι περισσότερες απ' τις κοπέλες που δουλεύουν εκεί 3:00 η ώρα το πολύ έχουν φύγει ακόμα και τα Παρασκευοσάββατα. Στείλε μου PM αν θες λεπτομέρειες για το Lucy 's γιατί κάποια πράγματα δεν μπορώ ακόμα να τα γράψω εδώ, εκτός απροόπτου θα πάω αύριο το βράδυ και θα γράψω ενημέρωση, ούτε να το 'ξερες όταν το ανέφερες
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
968
Like
2.742
Πόντοι
446
Λειτουργεί απλά κλείνει νωρίς ειδικά τις καθημερινές, οι περισσότερες απ' τις κοπέλες που δουλεύουν εκεί 3:00 η ώρα το πολύ έχουν φύγει ακόμα και τα Παρασκευοσάββατα. Στείλε μου PM αν θες λεπτομέρειες για το Lucy 's γιατί κάποια πράγματα δεν μπορώ ακόμα να τα γράψω εδώ, εκτός απροόπτου θα πάω αύριο το βράδυ και θα γράψω ενημέρωση, ούτε να το 'ξερες όταν το ανέφερες
Τέρμα Μιχαλακοπούλου είναι το Lucy's;; γίνεται παιχνίδι εκεί;;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Τέρμα Μιχαλακοπούλου είναι το Lucy's;; γίνεται παιχνίδι εκεί;;
Όχι ακριβώς, στην αρχή της Μεσογείων. Παλιότερα γινόταν, για τώρα θα σας πω όταν θα πάω και θα έχω άποψη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Knoper

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.660
Like
7.943
Πόντοι
1.056
Παίκτη το ίδιο έχω αναρωτηθεί και εγώ. Ο τακτικός πορνορεπόρτερ Μασαζονομάχος έχει εξαφανιστεί, ο Παπασίτο δε γράφει τίποτα, τι φάση;
Εγώ έλειπα εκτός Αθήνας αλλά δεν έχω κάνει σεφτέ μετά τις γιορτές.
Το Lucy's λειτουργεί; Όποτε περνάω απέξω το βλέπω κλειστό.
Έχω σχεδόν αποσυρθεί από το σπορ τους τελευταίους μήνες, με εξαίρεση την επίσκεψη μου για ένα ποτό και μόνο στα μαγαζιά της γειτονιάς μου.....
Βασικός λόγος η παγίωση πλέον των ίδιων εργαζομένων γυναικών στον χώρο ( τις ξέρω σχεδόν όλες - κανένα ενδιαφέρον).
Ασχολούμαι τώρα με γνωριμίες σε χώρους εκτός "νύχτας", με μιλφ και γκιλφ, στην περιοχή μου, γνωριμίες χωρίς οικονομικό αντάλλαγμα και ότι προκύψει......
 

dolcevita2022

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Έχω σχεδόν αποσυρθεί από το σπορ τους τελευταίους μήνες, με εξαίρεση την επίσκεψη μου για ένα ποτό και μόνο στα μαγαζιά της γειτονιάς μου.....
Βασικός λόγος η παγίωση πλέον των ίδιων εργαζομένων γυναικών στον χώρο ( τις ξέρω σχεδόν όλες - κανένα ενδιαφέρον).
Ασχολούμαι τώρα με γνωριμίες σε χώρους εκτός "νύχτας", με μιλφ και γκιλφ, στην περιοχή μου, γνωριμίες χωρίς οικονομικό αντάλλαγμα και ότι προκύψει......
Παιδιά καλησπέρα σας! Από βδομάδα θα είμαι Αθήνα και κατάλαβα ότι καλύτερη επιλογή το laluna για να καθήσεις χαλαρά να πιεις και κανένα ποτάκι και να ακούσεις μουσική. Και βέβαια έχει αρκετά κορίτσια! Πιστεύετε για όσους έχουν πάει ότι αν δώσω σε κάποια κοπέλα 150 Ευρώ θα ακολουθήσει στο χοτέλ; Γενικά είμαι ένας εμφανίσιμος 50αρης.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.527
Κριτικές
8
Like
11.493
Πόντοι
3.786
Η Μαρία η Ελληνίδα θα στο προτείνει μόνη της.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
832
Κριτικές
12
Like
2.315
Πόντοι
496
Παιδιά καλησπέρα σας! Από βδομάδα θα είμαι Αθήνα και κατάλαβα ότι καλύτερη επιλογή το laluna για να καθήσεις χαλαρά να πιεις και κανένα ποτάκι και να ακούσεις μουσική. Και βέβαια έχει αρκετά κορίτσια! Πιστεύετε για όσους έχουν πάει ότι αν δώσω σε κάποια κοπέλα 150 Ευρώ θα ακολουθήσει στο χοτέλ; Γενικά είμαι ένας εμφανίσιμος 50αρης.

Ειδικά αν είναι εκεί η Δομηνικανή η ίδια θα έρθει να σου δώσει τον αριθμό της και θα σου πεί για χοτέλι με 50άρικο την ώρα όπως είχε κάνει σε εμένα, αλλά δεν έχω και σε πολύ μεγάλη εντύπωση για την δουλειά της. Απο άλλους εδω μέσα την λένε για πολύ φόλα. Όυτε μπήκα στο κόπο να το πάω παρακάτω μαζί της . Τώρα εσύ μπορείς να την πάρεις καβάτζα στον la luna και να διαπιστώσεις απο μόνο σου και αν αξίζει τα λεφτά της.
Τώρα απο άλλες κοπέλες δεν ξέρω αν το κάνουν. Μπορείς να το ψάξεις ο ίδιος αν περάσεις απο το μπάρ και μπείς στο παιχνίδι.
 

dolcevita2022

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Ειδικά αν είναι εκεί η Δομηνικανή η ίδια θα έρθει να σου δώσει τον αριθμό της και θα σου πεί για χοτέλι με 50άρικο την ώρα όπως είχε κάνει σε εμένα, αλλά δεν έχω και σε πολύ μεγάλη εντύπωση για την δουλειά της. Απο άλλους εδω μέσα την λένε για πολύ φόλα. Όυτε μπήκα στο κόπο να το πάω παρακάτω μαζί της . Τώρα εσύ μπορείς να την πάρεις καβάτζα στον la luna και να διαπιστώσεις απο μόνο σου και αν αξίζει τα λεφτά της.
Τώρα απο άλλες κοπέλες δεν ξέρω αν το κάνουν. Μπορείς να το ψάξεις ο ίδιος αν περάσεις απο το μπάρ και μπείς στο παιχνίδι.
Φίλε μου σε ευχαριστώ θερμότατα για την ενημέρωση. Νάσαι καλά. Μια ακόμα ερώτηση. Θα πάω με ταξί. Θα πω στον ταξιτζή ΜΑΙΑΝΔΟΥ παράλληλη της Μιχαλακόπουλου αλλά σε ποιο ύψος, η να κατέβω κάπου Μιχαλακοπούλου καλύτερα;
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Παιδιά καλησπέρα σας! Από βδομάδα θα είμαι Αθήνα και κατάλαβα ότι καλύτερη επιλογή το laluna για να καθήσεις χαλαρά να πιεις και κανένα ποτάκι και να ακούσεις μουσική. Και βέβαια έχει αρκετά κορίτσια! Πιστεύετε για όσους έχουν πάει ότι αν δώσω σε κάποια κοπέλα 150 Ευρώ θα ακολουθήσει στο χοτέλ; Γενικά είμαι ένας εμφανίσιμος 50αρης.
Δεν υπάρχει κοπέλα στο laluna ή σε οποιοδήποτε κωλόμπαρο , η οποία να αξίζει 150 ευρώ.. εκτός αν την έχεις για όλο το βράδυ και την πηδάς ασταμάτητα..
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
42
Like
4.342
Πόντοι
5.646

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
58
Like
22
Πόντοι
0
Παιδιά κανένα κοωλομπαρο για αποψε πεστε γνωμες
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
14
Like
3.449
Πόντοι
4.895
Και πιο φθηνά από 150€…
Η Μαρία στα 50 στη καβατζα. Οι άλλες το πολύ στα 80. Αν σε βρουν όμως χαλαρό άνετα δαγκώνουν για παραπάνω.
Στα 150 έχουμε CG με ανώτερο επίπεδο εμφάνισης και υπηρεσιών
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
14
Like
3.449
Πόντοι
4.895
Όποια σου κάνει κλικ... Πρόσεχε τα δαγκώματα μόνο. Το πολύ 100 με κεράσματα (προτίμησε τα μονά στα 10 ευρώ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom