Νέα

Κωλόμπαρα Ηράκλειο Κρήτης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Seman1992

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά το μόνο που ξέρω είναι ότι είναι στο γαζί. Το τι παίζει εκεί δεν ξέρω. Και εγώ αυτό θέλω να μάθω.
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Ρωτατε ολοι τι παιζει στην Στροφη,τι γινετε εκει κτλ..Ενω τα ειπα πριν καποιες μερες ξεκαθαρα!
Μπαινεις μεσα,διαλεγεις το μωρο που θες να γαμησεις,πηγαινεις στο δωματιο και το γαμας!Ελπιζω να εγινα κατανοητος..
Και το μαγαζι δεν ειναι στο Γαζι..Στο Τσαλικακι ειναι..
 

Seman1992

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ρωτατε ολοι τι παιζει στην Στροφη,τι γινετε εκει κτλ..Ενω τα ειπα πριν καποιες μερες ξεκαθαρα!
Μπαινεις μεσα,διαλεγεις το μωρο που θες να γαμησεις,πηγαινεις στο δωματιο και το γαμας!Ελπιζω να εγινα κατανοητος..
Και το μαγαζι δεν ειναι στο Γαζι..Στο Τσαλικακι ειναι..
καλημέρα. Ωραίος φίλε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες σου.
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Δεν ειμαι απο Ηρακλειο,ταξιδιωτης ειμαι και παω εκει για δουλεια αρκετες φορες τον χρονο..Γενικοτερα οι Ηρακλειωτες δεν μιλανε..Δεν δινουν πληροφοριες δυστυχως!!

Το Ηρακλειο ειναι η Νο1 πολη στην Ελλαδα σε αριθμο κωλομπαρων..Το θεμα ειναι για να γαμησεις τις Barwoman πρεπει να χαλασεις πολυ χρονο και πολυ χρημα για την εποχη!Οι περισσοτερες εχουν γκομενο και απλα τα μασανε απο τους επισκεπτες!Δεν αξιζει καν η προσπαθεια γιατι οι πιθανοτητες ειναι να ΜΗΝ γαμησεις ποτε..

Οποτε εχουμε την Στροφη για ξεφορτωμα,τα Μαυρα Ματια της Ριτσας για αραπικο μουνι..Επισης εξω απο την Ελληνικη Ραδιοφωνια εχει αρκετα μεγαλη για τα δεδομενα της περιοχης πιατσα με Αραπινες Πουτανες και τελος για τους μερακληδες υπαρχει το Καν Καν για πιο σαπια φαση με μια μιξη μεσα απο Μιλφ,Αραπινες και αλλες ψιλοσαπιες!

Γενικοτερα το επιπεδο για μια απο τις μεγαλυτερες πολεις της Ελλαδπς  ειναι τρομακτικα χαμηλο.Ελπιζω να βοηθησα.
 

Seman1992

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
φίλε και εγώ 20 μέρες είμαι ηρακλειο και λόγο δουλειάς θα κάτσω σεζόν. Για αυτό ρώταγα συνέχεια. Σε ευχαριστώ και πάλι για τις πληροφορίες σου.
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Λαμβανω πολλα μηνυματα για το που ειναι Η Στροφη..
Ειναι στον δρομο προς Γαζι στο αριστερο σας χερι..
Καποιοι δυστυχως θελετε με το χερακι να σας παρουμε να σας παμε..
Καντε μια βολτουλα βραδυνη και θα το βρειτε αμεσως..
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.807
Πόντοι
8.360
Λαμβανω πολλα μηνυματα για το που ειναι Η Στροφη..
Ειναι στον δρομο προς Γαζι στο αριστερο σας χερι..
Καποιοι δυστυχως θελετε με το χερακι να σας παρουμε να σας παμε..
Καντε μια βολτουλα βραδυνη και θα το βρειτε αμεσως..

Ευχαριστούμε για την διευκρίνηση,καλές τσάρκες!!!
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Επισης στην Αμμουδαρα στον καθετο δρομο αμεσως μετα τον μεγαλο Σκλαβενιτη υπαρχει πιατσα με πουτανες,συνηθως αραζουν εξω απο τα αυτοκινητα..Δεν τολμησα να ρωτησω για τιμες καθως η ποιοτητα των γυναικων ειναι το λιγοτερο τρομακτικη..Απλα περναω καθημερινα στην περιπωση να εμφανισθει τιποτα παρσιμο..
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Οχι καμια σχεση
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Αγαπητοί συναγωνιστές, έχει πάει κανείς στη στροφή για να δώσει κάποια σχετική περιγραφή και εμπειρία από την επίσκεψη;
 

letsaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.περασα από στροφή πριν 3 μέρες αλλά ήταν κλειστά.πηγα κατά τις 11.παιζει η είσοδο να μην είναι από τον κεντρικό δρόμο; Μετά πήγα Ρίτσα που είχε τα γνωστά milf.περασα καλά...
 

letsaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Κάτι Ρουμάνες και Βουλγαρες.παντα έχει τέτοιες .... Η στροφή δεν ξέρω τι έχει για να συγκρίνω που είναι καλύτερα.Αν ξέρει κανένας συναγωνιστής να μας πει..
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Πέρασα απο Στροφή την Παρασκευή 18/1.Τοποθεσία ακριβής ,εκεί που λένε οι παραπάνω συναγωνιστές. Πόρτα στον κεντρικό δρόμο. Μπαίνω μέσα,4 κοπέλες στο μπάρ , απο τις τέσσερις άξιζαν  οι 2. Αφού ήπια ποτό,κέρασα και ένα μιας κορασίδας που ήρθε για παρέα,την έκανα. Δεν είχα χρόνο για τπτ παραπέρα(παντόφλα στο σπίτι).Μάλλον θα ξαναεπισκεφτώ το μέρος.
 

pipaVarkiza

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2018
Μηνύματα
62
Like
8
Πόντοι
0
κρητικαροι μου θα ειμαι ηρακλειο την παρασκευη αυτη μεχρι κ δευτερα
εχω νοικιασει διαμερισματακι στο κεντρο του ηρακλειου ...
οσοι πιστοι στειλτε πμ να βρεθουμε να περασουμε ομορφα ...
σας φιλωωωωωω :)
 

letsaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Έχει περάσει κανείς προσφατα από στροφή; Λέω να πάω αυτές τις μέρες καμμιά βόλτα αν αξίζει...
 

letsaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Χτεσινή καταδρομική από στροφή και μαύρα μάτια.
Στην στροφή είχε 4 , μια μαύρη, 3 Βουλγάρες. Δούλευαν μονο η μαύρη και 2 από τις άλλες γιατί μια είχε περίοδο από ότι έλεγε. Δεν πήρα καμμιά καθώς ήταν κλεισμένες από πελάτες που ερχόταν συνέχεια.
Αποφάσισα να πάω μαύρα μάτια καθώς δεν είχα άλλη επιλογή. Ειχε μια ξανθούλα ονόματι Ελένη, καινούργια από ότι μου παν. Περάσαμε στα του αγώνα και ήταν υπέροχη η κοπέλα, όμορφη και πρόθυμη για όλα.γυρω στα 27, με ωραίο και σφικτό σώμα.50€ η ταρίφα. Έχω φάει πολλές φολες  στο συγκεκριμένο μαγαζί αλλά αυτή την φορά άξιζε και με το παραπάνω.Αφου σκεφτόμουν να ξαναγυρίσω.
Το μόνο αρνητικό από ότι μου πε δεν δουλεύει κάθε μέρα και δεν την έκοψα να κάθεται για πολύ ,(δυστυχώς).
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Εχει πατωσει παρα πολυ το πραμα στο Ηρακλειο δυστυχως..
 

Typhoon76

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
6
Like
24
Πόντοι
0
Τελευταία επίσκεψη Ηράκλειο πριν περίπου 10 χρόνια απίστευτες αναμνήσεις ειδικά από κάτι cafe bar στην Αλικαρνασσό που αργά την νύχτα έφταναν επίπεδο κωλομπαρου...υπάρχουν ακόμα? Και σε ποια μου προτείνετε να πάω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom