Νέα

Κωλόμπαρα Δράμας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouklakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 27K
  • Ετικέτες
    δράμα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

babikosdr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
οπως πας απο Δραμα για καλαμπακι το πρωτο χωριο που συναντας ειναι το μικροχωρι.100 μετρα πριν το Μικροχωρι ειναι ενα μαγαζιοπως πηγαινουμε στο δεξι μας χερι πανω στο δρομο(οι παλιοι το θυμουνται σαν Σευχέλλες)που εχει τα καλυτερα κορμια(Βουλγαρια,Ρουμανια,Ρωσια)με τιμή για τις MILF 40 και τις πιτσιρικες 60.
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
οπως πας απο Δραμα για καλαμπακι το πρωτο χωριο που συναντας ειναι το μικροχωρι.100 μετρα πριν το Μικροχωρι ειναι ενα μαγαζιοπως πηγαινουμε στο δεξι μας χερι πανω στο δρομο(οι παλιοι το θυμουνται σαν Σευχέλλες)που εχει τα καλυτερα κορμια(Βουλγαρια,Ρουμανια,Ρωσια)με τιμή για τις MILF 40 και τις πιτσιρικες 60.
τιμες ειναι για γα...η? υπαρχει δωματιο?
 

christos41

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
αυτό πριν το μικροχώρι είναι καλό
 

konstantinou.psit

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εχει κλεισει το θεμα με τα μπαρ της δραμας και περιξ; υπαρχει καποιος που να μπορει να δωσει φρεσκιες πληροφοριες; οπως για το αλ πατσινο π.χ
 

theoman01

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει 1 νεο μετά τον Αγ. Αθανασιο οπως πας για Καβαλα στο δεξι σου χερι που ηταν παλιοτερα μαντρα αυτοκινητων!! εχει 2 καλα μωρα!!Καρινα και καρολινα!!! Εγγύηση!!
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
για κάνα νέο από Δράμα κι εγώ ενδιαφέρομαι παιδιά, αν έχει κανείς κάτι να μοιραστεί
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
για κάνα νέο από Δράμα κι εγώ ενδιαφέρομαι παιδιά, αν έχει κανείς κάτι να μοιραστεί
περασα πεμπτη αργα τρελαμενος για γαμηση και για γουστα πρωτη σταση αγιο αθανασιο στο moulain rouge  ..χαλια μαυρα παρακμη ολα μπαζα..απορω πως  το κρατανε ανοιχτο μεταβολη με τι μια και παω δραμα ..ολα κλειστα ..γυρισα πισω ..μενω καπου εκει κοντα και κανω την μαλακια και παω μεσημερι studio love βρηκα μεσα μια ψιλη απο ρουμανια κανω το λαθος και δινω τα λεφτα μπροστα με το που βγαζει τα ρουχα τα βυζια τις πεσμενα στο κρεβατι τιποτε το ιδιεταιρο ..με λιγα λογια για μια ακομη φορα πεταμενα λεφτα.ρωτισα για το διπλα αλα μου ειπε κλειστο ..δουλευε μια αναστασια εκει..βασικα για αυτη πηγενα εκει αλα ημουνα ατυχος..αλαξτε τα κοριτσια μας γεμησατε μπαζα.. αιντε απο δω ..αλιως κλειστε τα
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
εκει στον Αγιο Αθανασιο απεναντι απο το MULLEN ROUGE τι παιζει ???
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Παιδια αυτες τις μερες κανω πηγενε ελα  παραλυα αφρυνιου με θεσσαλονικη στη πορεια ασπροβαλτα θεσσαλονικη βγενωντας απο ασπροβαλτα και στο αριστερο μερος του δρομου υπαρχει καποιο μπαρ με ονομα τσουναμι.ειδα αρκετα αυτοκινητα απο εξω και μου κανει κατι σαν κωλομπαρο.καποιος που να εχει πληροφοριες;
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Παιδια αυτες τις μερες κανω πηγενε ελα  παραλυα αφρυνιου με θεσσαλονικη στη πορεια ασπροβαλτα θεσσαλονικη βγενωντας απο ασπροβαλτα και στο αριστερο μερος του δρομου υπαρχει καποιο μπαρ με ονομα τσουναμι.ειδα αρκετα αυτοκινητα απο εξω και μου κανει κατι σαν κωλομπαρο.καποιος που να εχει πληροφοριες;
κωλομπαρο ειναι το ροστερ ειναι σαν πολυεθνικη τα παντα βρισκεις , εχει μια ''κατι σαν καβατζα'' αλλα δεν πανε ολες , πριν κανα εξαμηνο που ειχα περασει ειχε 10 κομματια τα μισα αξιζανε. τα ποτα του καθαρα ,Ζωντανο μαγαζι αν πας μην βιαστεις να κερασεις δες καλα ολο το ροστερ.
Απεναντι ακριβως ειχε ακομη 1 μαγαζι  με 2 μπαζα,
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου νασε καλα.δουλευει με αλοδαπες ;ελληνιδες;
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου νασε καλα.δουλευει με αλοδαπες ;ελληνιδες;
πολυεθνικη 1 κοντοπουτανο αλβανακι , 1 πιτσιρικα ελληνιδα στα 23 περιπου , 2-3 ρουμουνες, βουλγαρες , 1 ουκρανεζα εκτος απο μαυρες  τα παντα ολα εχει ,πριν 6 μηνες πηγα αλλα για να λες το parking γεματο λογικα παλι μεγαλο ροστερ θα εχει
αν πας κανε μια ενημερωση τι παιζει
 

ARKAS225

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
ξερει κανεις τιποτα για το café story στη δραμα?
 

kwlobaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
12
Like
249
Πόντοι
290
Καλησπέρα στους συναγωνιστές.

Ευκαιρία για τουρ...όντας μόνος γαρ μετά το καλοκαίρι...και η βόλτα αφού με πέρασε από τα studio που ήταν κλειστά είδα το cafe story το οποίο δεν είχα ιδέα τι μπορεί να ήταν.
Λέω αφού δεν έχει κανει κανείς καταδρομική, ας κάνω εγώ. Το μαγαζί έχει 6-7 κοπέλες. Μεγαλοκοπέλες τις λες τις περισσότερες. Τίποτε το εξαιρετικό από εμφάνιση. Καλτίλα μεν οι τύπισσες αλλά
αν τις πας στο χαβαλέ το πάνε καλά.

Τα ποτά 10€ το απλό, και 15€ το πριβε. Για το πριβε αν έχετε γνωστό παίζουν και προγράμματα τα οποία κατά την άποψη μου είναι τσιμπημένα, ειδικά από τη στιγμή που υπάρχει στουντιο σε λίγα χιλιόμετρα.

Βρέθηκα γνωστός με κάποιον του αφεντικού και έτσι έμαθα για τα προγράμματα και λόγω πρώτης επίσκεψης είπα να τιμήσω μια κοπέλα με μια πίπα η οποία ξεκίνησε χωρίς προφυλακτικό και συνεχίστηκε με προφυλακτικό.

Αυτά από μένα, καθώς το μαγαζί λειτουργεί 3 χρόνια τώρα και δεν έχει μια αναφορά.

Όταν μπορέσω να ξαναπάω πιθανότατα να έχει ανανεωθεί και το ρόστερ.
 

γερμανος55

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αφροδιτη και παλι Αφροδιτη.
Καλα κορμια, εμφανισιμα, προθυμα για παγωτο, ποτα καθαρα, χωρος ανετος και καθαρος, ενα ποτο, δυο πριβε και ξελαφρομα στο στομα. Θα ξαναπαω
 

dannis21

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί να με δώσει πληροφορίες κάνεις για το 501 στον σταθμό
 

GANG BANG TEAM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
991
Κριτικές
2
Like
3.186
Πόντοι
726
πολλά κολομπαρά για μια μικρή πόλη σίγουρα σου προκαλεί εντύπωση,την επόμενη φορά θα επισκεφτώ κάποιο από αυτά
 

Kouroutzous

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καμια ενημερωση ρε παιδια κανενας γνωστης για το τι παιζει αυτην την περιοδο δραμα σε κολωμπαρα ;; cafe story ,501 και στα υπολοιπα ;;
 

pantahot

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
πηγαινοντας για Καλαμπακι πριν το Μικροχωρι δεξια πανω στο δρομο εχει ενα μπαρακι. Μια ρωσιδα, μια ουκρανεζα (πολυ ωραιο γλυφιντζουρι, υγρο, βαθη) και μια αλβανεζα. Με 50 / 80 ευρωπουλα τις περνεις στο ξενοδοχειο. Καλη περιπτωση
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
πηγαινοντας για Καλαμπακι πριν το Μικροχωρι δεξια πανω στο δρομο εχει ενα μπαρακι. Μια ρωσιδα, μια ουκρανεζα (πολυ ωραιο γλυφιντζουρι, υγρο, βαθη) και μια αλβανεζα. Με 50 / 80 ευρωπουλα τις περνεις στο ξενοδοχειο. Καλη περιπτωση
το μαγαζι λεγετε be the boss?τα κοριτσια ωραια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom