Νέα

Κόλλησα ΣΜΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iakwvos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Καλημέρα Συναγωνισταί  :hi: :hi:
Εντόπισα εχθές το βράδυ κάποιες παχύρευστες λευκοκίτρινες εκκρίσεις από την ουρήθρα. Κατά πάσα πιθανότητα είναι ή γονόρροια ή χλαμύδια απ'όσο έψαξα στο Διαδίκτυο.
Θα ήθελα να με κατατοπίσει κάποιος προς τα που να κινηθώ για εξετάσεις πχ.Συγγρός ή σε κάποιον ιδιώτη ιατρό.
Επίσης κάποιος αν γνωρίζει το κόστος των φαρμάκων. Πχ. διάβαζα ότι χρειάζονται ενα εμβόλιο σε 2 δόσεις καθώς και ότι χορηγούνται κάποια αντιβιοτικά εκ του στόματος.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων . . .  :hi: :hi:


H γονόρροια εχει και τσούξιμο εκτός τις εκρίσεις!!!ψάξου σε αφροδισιολόγο η ουρολόγο!!!!και πρόσεχε άλλη φορά!!!
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Γιατι ρε μάγκες όταν κάνετε γλυφομούνι σε τάνα δε κολάτε γονόρροια και έρπη και υπατίτιδα και σύφιλη???  :coffee: μόνο τα ακάποτα καρφώματα είναι επικίνδυνα??? προσοχηηηη
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Γιατι ρε μάγκες όταν κάνετε γλυφομούνι σε τάνα δε κολάτε γονόρροια και έρπη και υπατίτιδα και σύφιλη???  :coffee: μόνο τα ακάποτα καρφώματα είναι επικίνδυνα??? προσοχηηηη
ολα κολανε...απλα καποια ειναι πιο επιθετικα.. :rockon:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Γιατι ρε μάγκες όταν κάνετε γλυφομούνι σε τάνα δε κολάτε γονόρροια και έρπη και υπατίτιδα και σύφιλη???  :coffee: μόνο τα ακάποτα καρφώματα είναι επικίνδυνα??? προσοχηηηη

εγω τα εκοψα ολα ρε

εχω βρει κατι καλες τσοντουλες και οποτε εχω καυλες τραβαω μια και ειμαι κομπλε
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Με τον αριθμό ΑΜΚΑ όλοι πλέον είναι ασφαλισμένοι δωρεάν.
Αν θες να μην ταλαιπωρηθείς με αναμονές κτλ μπορείς να κλείσεις απογευματινό ραντεβού στο Νοσοκομείο Συγγρός αλλά θα επιβαρυνθείς.
Δες εδώ. Εγώ είχα αρπάξει από πίπα ακάποτη πριν χρόνια στο Μαραθώνος τότε που ήταν ένα εκεί και όχι τώρα που έχει δυο τρεις πόρτες.
Τις έχω κόψει χρόνια τις ακάποτες πίπες. Γαμήσι μιά φορά που τον άρπαξε η καριόλα και τον έβαλε μόνη της μέσα.
Αν έχεις πιει και κανά ποτάκι εύκολα την πατάς.
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
βρειτε 10 καλες τσοντουλες και παρτε την υγεια στα χερια σας !

ΣΜΝ και μαλακιες

τραβας μια εισαι αρχοντας παιρνεις και μια πιτσα μετα βλεπεις την ταινιουλα σου και οι αλλοι τρεχουνε στα νοσοκομεια

δεν λεει μαγκες
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
Περαστικά.  Δεν σε βλεπω όμως να θες να προστατεψεις συναδέλφους εδω μιας και δεν αναφερεις σε πιο μαγαζι ηταν
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
Εμένα μου είπε ότι δεν τα κάνει με άλλους(όχι ότι την πίστεψα αλλά είχα αρρωστήσει), αλλά λέει με ξέρει επειδή έχω πάει πάνω από 10 φορές και λέει γουστάρει επειδή είμαι πιτσιρικάς κτλπ. . .Γάμησέ τα αγαπητέ!!!
  Μη πιστεύεις πούστη λόγια και ποτανας μοιρολόγια!!!! τεσπα νομίζω ότι οφείλεις να πεις ποια είναι... μπας και σώσεις και άλλον  συναγωνιστή......
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
  Μη πιστεύεις πούστη λόγια και ποτανας μοιρολόγια!!!! τεσπα νομίζω ότι οφείλεις να πεις ποια είναι... μπας και σώσεις και άλλον  συναγωνιστή......
Αυτό φυσικά έπρεπέ να το είχες κάνει αμέσως........ζητάς την βοήθεια μας ...άλλα κανε και κάτι για μας.......
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Γαμάει ο ένας πάκης  τον κώλο του άλλου και τα πρεζάκια και  αν ξεμείνει κάνα δεκάρικο από το κλεμμένο κινητό πάει
και ρίχνει τα χύσια του μετά στο στόμα ή στον κώλο της ταναπού.
Εμείς οι καυλιάριδες μετά πάμε
και χώνουμε  το καυλί μας πάνω στο τελειωμένο cream pie. Μυαλό δεν βάζουμε.

:vomit: :shit:
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Για να σας λυθεί η απορία.  .Κολωνού 27Β όροφος!
Φωτεινή αυτή είναι πιο δεκτική στα ακάποτα όπως την έχω κόψει . . .Αυτή της έχω ρίξει 2 3 πιστονιές ακάποτα και δεν θυμάμαι αν μου έχει κάνει ακάποτη πίπα αλλά μου έχει γλύψει την βάλανο άφου προηγήθηκε CIF.
Η άλλη κορασίδα είναι η Λύντια την οποία έχω κρεμπιεδιάσει 2 φορές, βέβαια να σημειώσω ότι δεν έχει γίνει ποτέ η πράξη ολόκληρη απλά έχουν γίνει 2 κρεμπιέδες καθώς και σύνολο 20 πιστονιές περίπου!
Και προσοχή παιδιά γιατί δεν αξίζει για 20 λεπτά έκρισση ντοπαμίνης στο εγκέφαλο και αχαλίνωτης καύλας να τραβιόμαστε μετά για ενα εύλογο χρονικό διάστημα και σας το λέω εγώ που έλεγα δεν θα γαμήσω ποτέ ακάποτα σε δέλο. .αλλά δείτε τώρα τι έπαθα !!!!  :woldman: :woldman:
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Με τον αριθμό ΑΜΚΑ όλοι πλέον είναι ασφαλισμένοι δωρεάν.
Αν θες να μην ταλαιπωρηθείς με αναμονές κτλ μπορείς να κλείσεις απογευματινό ραντεβού στο Νοσοκομείο Συγγρός αλλά θα επιβαρυνθείς.
Δες εδώ. Εγώ είχα αρπάξει από πίπα ακάποτη πριν χρόνια στο Μαραθώνος τότε που ήταν ένα εκεί και όχι τώρα που έχει δυο τρεις πόρτες.
Τις έχω κόψει χρόνια τις ακάποτες πίπες. Γαμήσι μιά φορά που τον άρπαξε η καριόλα και τον έβαλε μόνη της μέσα.
Αν έχεις πιει και κανά ποτάκι εύκολα την πατάς.
Αγαπητέ λέει όμως ότι πληρώνεις και μάλιστα απ'ότι βλέπω είναι ουκ ολίγα χρήματα!!!
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
βρειτε 10 καλες τσοντουλες και παρτε την υγεια στα χερια σας !

ΣΜΝ και μαλακιες

τραβας μια εισαι αρχοντας παιρνεις και μια πιτσα μετα βλεπεις την ταινιουλα σου και οι αλλοι τρεχουνε στα νοσοκομεια

δεν λεει μαγκες
Καλά τύπε αυτό που λες δεν ισχύει και το ξέρεις γιατί αν έχουν φτάσει τα χύσια στο στόμα που λέει και ο Πορνομετανάστης δεν αρκεί ο αυνανισμός . .Εγώ δλδ πάω σπρώχνω 1 2 φορές και βαράω και μια μαλακία μόλις επιστρέφω!!!
 

Killer Elite

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2016
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Για να σας λυθεί η απορία.  .Κολωνού 27Β όροφος!
Φωτεινή αυτή είναι πιο δεκτική στα ακάποτα όπως την έχω κόψει . . .Αυτή της έχω ρίξει 2 3 πιστονιές ακάποτα και δεν θυμάμαι αν μου έχει κάνει ακάποτη πίπα αλλά μου έχει γλύψει την βάλανο άφου προηγήθηκε CIF.
Η άλλη κορασίδα είναι η Λύντια την οποία έχω κρεμπιεδιάσει 2 φορές, βέβαια να σημειώσω ότι δεν έχει γίνει ποτέ η πράξη ολόκληρη απλά έχουν γίνει 2 κρεμπιέδες καθώς και σύνολο 20 πιστονιές περίπου!
Και προσοχή παιδιά γιατί δεν αξίζει για 20 λεπτά έκρισση ντοπαμίνης στο εγκέφαλο και αχαλίνωτης καύλας να τραβιόμαστε μετά για ενα εύλογο χρονικό διάστημα και σας το λέω εγώ που έλεγα δεν θα γαμήσω ποτέ ακάποτα σε δέλο. .αλλά δείτε τώρα τι έπαθα !!!!  :woldman: :woldman:

Ρε συναγωνιστή, με όλο το θάρρος ...
Πως γάμησες ακά αυτή τη θειά ?    :vomit:
Κάνει μπαμ ότι είναι ακαποτού και αρρωστιάρα  :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom