Νέα

Κόλλησα ΣΜΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iakwvos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.758
Πόντοι
736
Και μετά από πόσο χρονικό διάστημα θεωρητικά γίνεσαι ''καλά'' ??

Νομίζω δυό εβδομάδες.Άλλωστε τόσο θα κρατήσει και η θεραπεία νομίζω.Μετά την τρίτη τέταρτη μέρα θα υποχωρεί το υγρό που βγάζεις από την ουρήθρα.
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Νομίζω δυό εβδομάδες.Άλλωστε τόσο θα κρατήσει και η θεραπεία νομίζω.Μετά την τρίτη τέταρτη μέρα θα υποχωρεί το υγρό που βγάζεις από την ουρήθρα.
Και αρχές του 2017 εξετάσεις για HIV . . .!!!
 

swadow

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
6
Like
621
Πόντοι
316
περαστικα φιλε γρηγορη αναρρωση  :hi:
 

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Ελα τυπε..λοιπον ειχα ακριβως τα ιδια συμπτωματα με σενα..ακριβως πριν το καλοκαιρι..η χλαμυδια η γονορροια-βλενορροια ειναι..εκανα και εγω το αντιστοιχο ψαξιμο στο νετ..και ειδα οτι η σωστη αντιβιωση και για τα 2 ειναι η αζιθρομυκινη(azithromax) 2γραμ εφ απαξ..δλδ τα παιρνεις με την μια μπαμ..και εισαι κομπλε..η μετα καποιο ενεσιμο αντιβιωτικο..
Εγω επειδη θα φευγα για διακοπες..και ειμουν λιγο μεσα στο αγχος..πηγα σε γνωστο ιδιωτη..οποιος μου πηρε 60ε για επισκεψη και 50ε για καθε εξεταση..δλδ πληρωσα 160ε! (με γαμησε)
Παρολαυτα επειδη τ αποτελεσματα των εξετασεων αργουσανε αποφασισα μονος μου (μετα απο καποιες συζητησεις και με καποιους φιλους ιατρους) να παρω τα 2γρ αζιθρομυκινη που σου λεω απο πανω και ο,τι γινει..μιας και διακοπες ερχοντουσαν..και ηθελα να ξαναγαμησω :grin:
Μετα απο καποιες μερες ολα τα συμπωματα εξαφανιστηκαν..
Η διαγνωση τελικα ηταν βλενορροια-γονορροια (ειναι το ιδιο για οσους δεν το ξερουν) και ο ιατρος μου ειπε οτι λογικα τα με τα 2γρ που πηρες θα σαι καλα..αλλα καλο θα ταν να παιρνες και ενεσιμη κεφτριαξονη (1,5γρ)..η' καλυτερα να ξανακανεις εξετασεις για να δουμε αν υπαρχει το μικροβιο ακομα..
Αποφασισα να κανω τις εξετασεις μαζι με ολες τις υπολοιπες,δλδ και αιματολογικες..
Ευτυχως δεν βγαλαν τπτ απ τα χοντρα (thank god!) αλλα ουτε και για βλενορροια..οποτε η αντιβιωση που χα παρει μονος με ειχε καλυψει..
Εγω δεν πηγα στο Συγγρος γτ ξερω οτι γινεται της πουτανας εκει κατω..αν τα χεις τα φραγκα πηγαινε σε ιδιωτη κατα τη γνωμη μου..Ο,τι θες ρωτα με μαν..
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
και γαμιεται ετσι χυμα στο μπουρδελο ακαποτα ;
Εμένα μου είπε ότι δεν τα κάνει με άλλους(όχι ότι την πίστεψα αλλά είχα αρρωστήσει), αλλά λέει με ξέρει επειδή έχω πάει πάνω από 10 φορές και λέει γουστάρει επειδή είμαι πιτσιρικάς κτλπ. . .Γάμησέ τα αγαπητέ!!!
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Σου ειπε η πουτανα δεν το κανει με άλλους? μαλλον το κανει με πολλους! Φιλε το σωστο είναι να μας πεις ποια ήταν για να πεσει μαυρο αλλυλεγγυη καποιος αλλος θαπαει και θα τον δωσει ακαποτα! δωσε μας το ονομα της και το σπιτακι να ειμαστε καλλυμενοι.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Καλημέρα Συναγωνισταί  :hi: :hi:
Εντόπισα εχθές το βράδυ κάποιες παχύρευστες λευκοκίτρινες εκκρίσεις από την ουρήθρα. Κατά πάσα πιθανότητα είναι ή γονόρροια ή χλαμύδια απ'όσο έψαξα στο Διαδίκτυο.
Θα ήθελα να με κατατοπίσει κάποιος προς τα που να κινηθώ για εξετάσεις πχ.Συγγρός ή σε κάποιον ιδιώτη ιατρό.
Επίσης κάποιος αν γνωρίζει το κόστος των φαρμάκων. Πχ. διάβαζα ότι χρειάζονται ενα εμβόλιο σε 2 δόσεις καθώς και ότι χορηγούνται κάποια αντιβιοτικά εκ του στόματος.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων . . .  :hi: :hi:
Κουταμαρες, ολα αυτα ειναι αυτοανοσα.....Εκτος απο τα κονδυλοματα οπου αναλογα τον οργανησμο κανεις και την αναλογη θεραπεια...και ολα αυτα δεν τα λεω στον αερα...εχω ζωντανα παραδειγματα...Γαμα χυνε καλα πινε χυμο φυσικο μην εχεις ανχος παρε και αντιβιοσουλα 7 με 10 μερες και ολα καλα αν θες καποια ερωτηση στηλε πριβε για ευνοητους λογους τυπε μ :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Εμένα μου είπε ότι δεν τα κάνει με άλλους(όχι ότι την πίστεψα αλλά είχα αρρωστήσει), αλλά λέει με ξέρει επειδή έχω πάει πάνω από 10 φορές και λέει γουστάρει επειδή είμαι πιτσιρικάς κτλπ. . .Γάμησέ τα αγαπητέ!!!
Με πουτανα σε μπουρδελο μια φορα εχω παει ακαποτα και τοκανα μαζι της επι 1 χρονο, αλλα ηταν πεντακαθαρη :rockon:
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
451
Κριτικές
8
Like
828
Πόντοι
81
Εμένα μου είπε ότι δεν τα κάνει με άλλους(όχι ότι την πίστεψα αλλά είχα αρρωστήσει), αλλά λέει με ξέρει επειδή έχω πάει πάνω από 10 φορές και λέει γουστάρει επειδή είμαι πιτσιρικάς κτλπ. . .Γάμησέ τα αγαπητέ!!!
Περαστικά φιλαράκο. Εάν μπορείς πάντως πήγαινε στο Συγγρός. Η ταλαπωρία δεν είναι τίποτε μπροστά στην σιγουριά που παρέχουν οι έμπειροι και ειδικοί γιατροί του.
 
OP
OP
Iakwvos

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Σου ειπε η πουτανα δεν το κανει με άλλους? μαλλον το κανει με πολλους! Φιλε το σωστο είναι να μας πεις ποια ήταν για να πεσει μαυρο αλλυλεγγυη καποιος αλλος θαπαει και θα τον δωσει ακαποτα! δωσε μας το ονομα της και το σπιτακι να ειμαστε καλλυμενοι.
Το θέμα αγαπητέ είναι να μην κάνουμε ακάποτα γιατί ιδού τ'αποτελέσματα!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Κρεμπέδιασες? Δηλ λοκό? ακάποτα?
Καταλαβα πια λεει , γιατι μου τοχει προτηνη μια και μενα εκει στο μεταξυ πολυ γνωστη...Αν ειναι αυτη που νομιζο...ηθελεστα κια παθεστα..
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Το θέμα αγαπητέ είναι να μην κάνουμε ακάποτα γιατί ιδού τ'αποτελέσματα!!!
Συφψωνο απολυτα αλλα μια φορα μου εσπασε η καποτα στην φυλης και 2 φορες εχω δωσει ακαποτη πιπα αλλα το μετανιωσα οποτε αν καποιος γνωριζει την πηγη του κακου καλο ειναι να το λεει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom