Νέα

Κόλλησα AIDS...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα konstantinosm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 529
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Θεσσαλονικη ευτυχως δεν εχουμε παρα πολλη σαπιο πραμα!
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.671
Like
1.307
Πόντοι
366
Ξεχνας τι εγινε στην Αθηνα?
οχι βεβαια, το θεμα ειναι οτι αυτες τις εβλεπες σε τι χαλι ηταν και δεν πηγαινες μ αυτες ουτε που να σου βαζαν το μαχαιρι στο λαιμο....καποιες βεβαια δεν πρεπει να ηταν καν εκδιδομενες, αλλα γνωστα τζανκια-αστεγες περιξ της βαθυς κι απλα τις μαζεψαν..τοτε ηταν κι εκλογες ;) κι ο αντρικος εψαχνε για ψηφουλακια ;)

εντωμεταξυ για την μια ξανθια που ειχε τοτε πιαστει, καποιος συναγωνιστης ειχε αναφερει οτι καποια στιγμη αργοτερα την ειχε πετυχει σ ενα ρδελο στο μεταξυ  :S
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.671
Like
1.307
Πόντοι
366
βεβαια μην ξεχναμε και την αλλη η οποια δουλευε στην φωκαιας κι αυτη δεν ηταν και τζανκι ;)
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
οχι βεβαια, το θεμα ειναι οτι αυτες τις εβλεπες σε τι χαλι ηταν και δεν πηγαινες μ αυτες ουτε που να σου βαζαν το μαχαιρι στο λαιμο....καποιες βεβαια δεν πρεπει να ηταν καν εκδιδομενες, αλλα γνωστα τζανκια-αστεγες περιξ της βαθυς κι απλα τις μαζεψαν..τοτε ηταν κι εκλογες ;) κι ο αντρικος εψαχνε για ψηφουλακια ;)

εντωμεταξυ για την μια ξανθια που ειχε τοτε πιαστει, καποιος συναγωνιστης ειχε αναφερει οτι καποια στιγμη αργοτερα την ειχε πετυχει σ ενα ρδελο στο μεταξυ  :S


Που το παραξενο,στο Ελλαδισταν εισαι  :o
 

Επισκέπτης
Κι αν κολλήσει πάντως κάποιος τώρα,
μπορεί να περάσουν 15-25 χρόνια
αν παίρνει φάρμακα μέχρι να νοσήσει.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.644
Κριτικές
61
Like
39.904
Πόντοι
22.785
......κοντευω να τρελαθω ομως οφειλω να προστατεψω οσους περισσοτερους μπορω,τουλαχιστον τους συνομηλικους μου,....ειμαι 27 ετων και εκδηλωσα AIDS....κομη δε μπορω και δε μπορουν να προσδιορισουν ακριβως την κοπελα-ιεροδουλη που με εξεθεσε- με μολυνε.....ολες(και ειλικρινα σας το εξομολογουμε) μα ολες οι επαφες μου ηταν με προφυλαξη πλην μετρημενων χεριων στα δαχτυλα που δεχτηκα στοματικο ερωτα....το ολο ταξιδι ’’θανατου’’ στα πορνρια της αθηνας ξεκινησε απ το 2008...γραφω εδω γνωριζοντας την κατασταση μου και αφου ολες οι μη εκδιδομενες κοπελες που χαν επαφη μαζι μου ειναι ενημερες και θεος φυλαξει δεν εχουν προσληφθει

Mήν φοβασαι θά ζήσης.......
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Δηλαδή  μόνο το ακάποτο τσιμπούκι ενοχοποιείται ? το ενδεχόμενο να το κόλλησε απο γλυφομούνι αποκλείεται  :think: ?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
......κοντευω να τρελαθω ομως οφειλω να προστατεψω οσους περισσοτερους μπορω,τουλαχιστον τους συνομηλικους μου,....ειμαι 27 ετων και εκδηλωσα AIDS....κομη δε μπορω και δε μπορουν να προσδιορισουν ακριβως την κοπελα-ιεροδουλη που με εξεθεσε- με μολυνε.....ολες(και ειλικρινα σας το εξομολογουμε) μα ολες οι επαφες μου ηταν με προφυλαξη πλην μετρημενων χεριων στα δαχτυλα που δεχτηκα στοματικο ερωτα....το ολο ταξιδι ’’θανατου’’ στα πορνρια της αθηνας ξεκινησε απ το 2008...γραφω εδω γνωριζοντας την κατασταση μου και αφου ολες οι μη εκδιδομενες κοπελες που χαν επαφη μαζι μου ειναι ενημερες και θεος φυλαξει δεν εχουν προσληφθει
Κουραγιο τυπε υπαρχουν και χειροτερα,εγω μονο χθες κολλησα 300 προεκλογικες αφισες  :2funny:
 

PANOS1978

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Αγαπητοι φιλοι η αληθεια είναι ότι δεν εχω γραψει ποτε μου κρητικη αν και παρακολουθώ το σαϊτ αρκετα χρονια. Παρακολουθώ τη δημοσιευση του παλικαριου από εχθες. Χωρις να θελω να θηξω κανεναν, μηπως είναι λιγο ντροπη να κανουμε πλακα με τετοια πραγματα (το λεω για μερικους που σχολιαζουν τον φιλο καπως). Μηπως πρεπει να δειξουμε λιγο ψυχη στον ανθρωπο που την επαθε?
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Από τη μια αυτή η ιστορία, από την άλλη η σύλληψη του γνωστού αστυνομικού και της συνοδού, νομίζω πως θα υπάρξει μια κάμψη στη δουλειά των κοριτσιών..
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Αγαπητοι φιλοι η αληθεια είναι ότι δεν εχω γραψει ποτε μου κρητικη αν και παρακολουθώ το σαϊτ αρκετα χρονια. Παρακολουθώ τη δημοσιευση του παλικαριου από εχθες. Χωρις να θελω να θηξω κανεναν, μηπως είναι λιγο ντροπη να κανουμε πλακα με τετοια πραγματα (το λεω για μερικους που σχολιαζουν τον φιλο καπως). Μηπως πρεπει να δειξουμε λιγο ψυχη στον ανθρωπο που την επαθε?
Αν παρακολουθείς εδώ τα τεκταινόμενα τοτε θα ηξερες ότι κάθε μέρα πολλοι ηλιθιοι διανοητικά διαταραγμένοι ανοιγουν θεματα της φαντασίας τους.Ένα τέτοιο θέμα είναι και αυτό
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
[size=12pt]ΓΙΑ ΠΟΣΤΑΡΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΣΟΥ! [/size]

Μονο ετσι θα δουμε αν μας τρολαρεις η οχι.

Και πανω στο χαρτι των εξετασεων, βαλε να φαινεται και ενα πιρουνι η κουταλι η μαχαιρι η κατι ακυρο τελος παντων για να ειμαστε σιγουροι οτι η φωτογραφια ειναι δικια σου και οχι καμια googlaρισμενη.

Ευχομαι να μας τρολαρεις παντως...  :S
+1000  :thumbsup:
 

poker

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
δεν χρειαζεται να ποσταρει καμια φωτο, αρκει να μας πει εαν το ΚΕΕΛΠΝΟ ειναι ενημερο για την περιπτωση του, ετσι ωστε οποιος επισκεφτεται παρομοιους οικους , να ζητησει οδηγιες, και να του λυθει καθε απορια σχετικα με τις ιεροδουλες της περιοχης
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Πισευετε οτι μετα απο 3 τοσο καιρο οι πουτανες στις περιοχες αυτες θα ειναι οι ιδιες? Αλλα και οι ιδιες να ειναι θα εχουν αλλαξει ''ονομα'',χρωμα μαλλιων και δε θα μπορει να τις αναγνωρισει κανεις.Αλλα ακομα και εξετασεις να τις εβαζαν να περασουν οι περισσοτερες θα επερναν το χαρτι ετσι.Και ακομα και αν εδιναν τι δικο τους αιμα οι εξετασεις σου εκγυοντε οτι ηταν καθαρες περιπου 3 μηνες πριν. Και για μερικα αδροδισια φτανει μεχρι και 6 μηνες πριν.Η η κατασταση ειναι γαμησετα :dancing:
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
δεν χρειαζεται να ποσταρει καμια φωτο, αρκει να μας πει εαν το ΚΕΕΛΠΝΟ ειναι ενημερο για την περιπτωση του, ετσι ωστε οποιος επισκεφτεται παρομοιους οικους , να ζητησει οδηγιες, και να του λυθει καθε απορια σχετικα με τις ιεροδουλες της περιοχης
Και γιατί να δεχτούμε ότι λέει την αλήθεια ο τυπος και δεν είναι τρολ ;;;;;
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
ρε παιδια ελεος με τον καθε ψυχακια..αντισθενη,καποιος mod,οποιοσδηποτε..ποια ενημερωση κ κουραφεξαλα..κ μια στο εκατομμυριο να μην τρολαρει ο τυπος,το θρεντ κανονικα θα πρεπε να χε μπει στο χρονοντουλαπο της ιστοριας,δε προσφερει τπτ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom