Νέα

Κόλλησα AIDS...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα konstantinosm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 529
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poker

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
γιατι αδερφε δεν ηξερες τους κινδυνους που εγκυμονουν με τις πουτανες?
επρεπε να κολησει καποιος κατι για να το παρουμε χαμπαρι?
κινδυνοι υπαρχουν πολλοι , απλως μεχρι σημερα στα 30 χρονια εμφανισης του ιου, δεν υπαρχει documented case ετεροφυλοφιλου μη χρηστη ναρκωτικων, που να κολλησε hiv, επειτα απο επαφη με προφυλαξη με ιεροδουλη
γι αυτο , θα πρεπει η διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος να κινητοποιηθει
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.839
Πόντοι
39.662
Αν ο τυπος λεει ψεματα,δεν θα ανεβασει τιποτα επειδη δεν εχει,αν λεει την αληθεια...μεσα στην στεναχωρια και το αγχος του λετε να κατσει να ανεβασει φωτογραφιες για να τις δουμε?


ναι ενώ με τετοια στεναχωρια και αγχος το μπαινει σε πορνοσαιτ είναι καλυτερο
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
35
Like
4.525
Πόντοι
2.046
Συναδελφοι το θεμα ειναι ενα οτι καλο ειναι να κανουμε το τεστ κ ας βγαινει αρνητικο(εννοητε πως αυτο θελουμε)τουλαχιστον ετσι θα ξελουμε οτι δεν κινδυνευουμε απο αυτη τη μαλακια η οποια δεν εχει καν συμπτωματα κ αυτα που βγαζει ειναι ιδια με της γριπης και τα περναμε στο φλου για να παει καποιος απο hiv σε aids θελει απο 1 εως 10 χρονια ανολογος με το ανοσοποιητικο του και τη φυσικη του κατασταση εχω ακουσει περιπτωσεις συγγενων φιλων μου οι οποιες δεν παρουσιασαν καν συμπτωματα και οι δυστυχοι το μαθαν τελειος ξαφνικα απο ενα ελενχο που τους καυλωσε ετσι απλα ενα ωραιο πρωινο να κανουν.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
ναι ενώ με τετοια στεναχωρια και αγχος το μπαινει σε πορνοσαιτ είναι καλυτερο

Δεν μπορω να γνωριζω.Οπως ισχυριζεται μπηκε να το πει για να προιδοποιησει τους ανθρωπους εδω μεσα.Να σου πω την αληθεια αν το σκευτεις δεν ειναι και τοσο περιεργο. Εκει εξω ντρεπεσαι να πεις ανοιχτα οτι πας στα μπουρδελα ποσο μαλλον οτι κολησες και aids. (δε θα επρεπε ομως το aids δεν αξιζει σε κανεναν και δεν ειναι κατι που πρεπει να ντρεπεσε οπως δεν ντρεπετε καποιος να πει οτι εχει την καρδια του.) Ποιο ειναι το πιο λογικο μερος να μπεις για να ενημερωσεις τους ανθρωπους που ασχολουντε με το αθλημα? Σε κατι τετειες στιγμες ειναι λογικο να θελεις να προστατευσεις τους υπολοιπους.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.839
Πόντοι
39.662
Ποιο ειναι το πιο λογικο μερος να μπεις για να ενημερωσεις τους ανθρωπους που ασχολουντε με το αθλημα? Σε κατι τετειες στιγμες ειναι λογικο να θελεις να προστατευσεις τους υπολοιπους.

αμα ηταν σιγουρος ότι κολησε από ιεροδολη καλως μπαινει εδώ, αλλα το: κολλησα από ακαποτη πιπα από γυναικα δε με προστατευει από κατι...
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
35
Like
4.525
Πόντοι
2.046
αμα ηταν σιγουρος ότι κολησε από ιεροδολη καλως μπαινει εδώ, αλλα το: κολλησα από ακαποτη πιπα από γυναικα δε με προστατευει από κατι...
Αυτος αν ειναι αληθεια και το κολησε εγω πιστευω οτι του σπασε η καποτα και δε το πηρε πρεφα γι αυτο επιμενει στο στοματικο.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
αμα ηταν σιγουρος ότι κολησε από ιεροδολη καλως μπαινει εδώ, αλλα το κολλησα από ακαποτη πιπα από γυναικα δε με προστατευει από κατι...

Δεν κανω τον δικηγωρο κανενως αλλα ειπε οτι απο την εμπειρια του σιγουρα το κολησε απο ιεροδουλη. Για μενα φιλε δεν εχει μεγαλη σημασια αν τον πιστευουμε η οχι,σημασια εχει το περιεχομενο.Αν ολοι φοραγαμε καποτες στα παντα δεν θα υπιρχε κανεις αρρωστος απο τετεια πραγματα εκει εξω. Τωρα πες μου εσυ τι ειναι πιο σημαντικο? Αν λεει την αληθεια η το οτι υπαρχει οντος αυτος ο κυνδινος?
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Τα μικρα ποσοστα μετασοδης AIDS με στοματικο αναφέρονται σε ατομα με αριστη στοματικη υγειινη!

Αν η γυναικα που κανει ακαποτο εχει πληγη ατο στομα, ακομα και από ουλιτιδα, δαγκωμα μεσα από το μαγουλο,αφθες κλπ τοτε τα ποσοστα μετάδοσης απλά αυξάνονται.

Πόσες φορες αλλωστε στο μεταξι δεν εχετε δει κοπελες μια χαρα εξωτερικα με δοντια που λειπουν,  αυτό το γεγονος προφανως δειχνει και αυξημενη πιθανοτητα συνολικα κακης στοματικης υγειινης!


Ευχομαι να μη συμβαινουν αυτά αλλα δεν μπορούμε να τα αποκλεισουμε!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
35
Like
4.525
Πόντοι
2.046
στη περιπτωση που δεχτουμε το αληθες του γεγονοτος:
και εφοσον δεν γαμησε ακαποτα, ή τρυπηθηκε (πρεζακι) ή τον εφαγε (πουστρακι)...

1)την περιπτωση αστοχιας υλικου την αποκλειεται??? ξερει κανεις τι ποιοτητας ειναι οι καποτες?
σε περιπτωση που εχει καποια τρυπα η καποτα, λογικα δεν πρεπει να σκιστει ολοκληρη, και επομενως ν το αντιληφθεις??

2)τραβηγμενο επισης ειναι (και δεν ξερω αν ειναι εφικτο να κολλησεις) να επιασε με το χερι τη καποτα μετα την πραξη και να ακουμπησε τα υγρα της σε σημειο που ειχε πληγη ή στην ουρηθα

3)οσον αναφορα  με το ακαποτα ειναι σπανιοτατο να κολλησεις αλλα δεν αποκλειεται απολυτως...(διορθωστε με αν κανω λαθος)

δεν μπορω να σκεφτω πως μπορει αλλιως να κολλησε...
Δε κανεις σε τιποτα λαθος.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.705
Like
1.358
Πόντοι
366
στη περιπτωση που δεχτουμε το αληθες του γεγονοτος:
και εφοσον δεν γαμησε ακαποτα, ή τρυπηθηκε (πρεζακι) ή τον εφαγε (πουστρακι)...

1)την περιπτωση αστοχιας υλικου την αποκλειεται??? ξερει κανεις τι ποιοτητας ειναι οι καποτες?
σε περιπτωση που εχει καποια τρυπα η καποτα, λογικα δεν πρεπει να σκιστει ολοκληρη, και επομενως ν το αντιληφθεις??

2)τραβηγμενο επισης ειναι (και δεν ξερω αν ειναι εφικτο να κολλησεις) να επιασε με το χερι τη καποτα μετα την πραξη και να ακουμπησε τα υγρα της σε σημειο που ειχε πληγη ή στην ουρηθα

3)οσον αναφορα  με το ακαποτα ειναι σπανιοτατο να κολλησεις αλλα δεν αποκλειεται απολυτως...(διορθωστε με αν κανω λαθος)

δεν μπορω να σκεφτω πως μπορει αλλιως να κολλησε...

 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.839
Πόντοι
39.662
Δεν κανω τον δικηγωρο κανενως αλλα ειπε οτι απο την εμπειρια του σιγουρα το κολησε απο ιεροδουλη. Για μενα φιλε δεν εχει μεγαλη σημασια αν τον πιστευουμε η οχι,σημασια εχει το περιεχομενο.Αν ολοι φοραγαμε καποτες στα παντα δεν θα υπιρχε κανεις αρρωστος απο τετεια πραγματα εκει εξω. Τωρα πες μου εσυ τι ειναι πιο σημαντικο? Αν λεει την αληθεια η το οτι υπαρχει οντος αυτος ο κυνδινος?

σιγουρα πιο σημαντικο είναι ότι υπαρχει ο κίνδυνος και η προληψη πολύ σημαντικη για οποιον θελει .
 

Επισκέπτης
Παίδες ακόμη και αν η περίπτωση του φίλου δεν είναι αληθινή, κάτι καλό πρέπει να μείνει από αυτό το θρεντ.
Από μένα, με όποιο μαθηματικό υπόβαθρο έχω, να θυμάστε το εξής πρακτικό, ώστε να λαμβάνεται τα μέτρα σας:

Αν διαβάσετε κάπου ότι με την τάδε επαφή έχει κάποιος 1/ν πιθανότητες να κολλήσει (πχ 1/10.000) τότε να θυμάστε ότι για κάθε ν φορές, η πιθανότητα να κολλήσει θα είναι 63 %

Δηλαδή αν πάει 10.000 φορές, κατά 63% θα κολλήσει
Φυσικά δε θα πάει μόνος του 10.000 φορές, αλλά μαζί με άλλα 100 ή 200 ή 300 άτομα θα πάνε συνολικά 10.000 φορές, οπότε κατά 63% κάποιος από όλους θα κολλήσει

Το αν θέλει να ρισκάρει είναι θέμα του καθενός

Να πω μόνο ότι σύμφωνα με τα μαθηματικά πάντα, όταν οι δοκιμές γίνουν 3*ν φορές, τότε η πιθανότητα γίνεται 95%

Δηλαδή αν μας που πχ ότι με ακάποτο πρωκτικό κολλάς κατά 1/1000 τότε στις 3000 επαφές, κατά 95% κάποιος θα έχει κολλήσει...

Αυτά από μένα
 
OP
OP
K

konstantinosm

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλα δε ντρεπεστε να μ απειλειτε με αστυνομιες...να διαλυσετε την οικογενεια μου θελετε?....μια ενημερωση εκανα...δεν ειμαι εισαγγελεας η ανακριτης για να ξερω τι συνεβει ακριβως...δεν εξεθεσα ποτε καμια σε κινδυνο και καταστραφηκα...τι ακριβως εγινε δε πιστευω να μαθω ποτε αφηστε πια...
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
35
Like
4.525
Πόντοι
2.046
Το μοναδικο καλο σε αυτην την μαλακια ειναι οτι τουλαχιστον στις μερες μας δεν πεθαινεις αρκει να εξεταζεσαι οταν πρεπει και να κανεις την θεραπεια και οτι σου λεει ο γιατρος που σε παρακολουθει.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Ενα εντελος ηγειες στομα δεν μπορει να μεταφερει τον ιο του aids(τους αλους μπορει) διοτι πρωτον ο ιος δεν βρισκεται σε ικανη συγκεντρωση στο σαλιο ωστε να μπορει να κολησει και δευτερον το σαλιο εχει κατασταλτικες ιδιοτητες κατα του ιου.Το 0,01% αναφερεται σε ατομα με πολυ μεγαλο ιικο φορτιο,σε ατομα με κακη ηγεινη...και φυσικα στο οτι στη φυση ολα ειναι πιθανα και στην επιστημη δεν υπαρχει το 100%. Ομως αν σκευτεις οτι το ποσοστο του ακαποτου σεξ (που αποδεδειγμενα κολαει και με το παραπανω ειναι 1 στις 1000 η 1 στις 2000 αν δεν κανω λαθος..το νουμερο δεν απεχει και πολυ και αυτο ειναι πολυ μεγαλο..αν σκευτεις οτι τοσοι και τοσοι εχουν κολησει με ακαποτο σεξ.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.839
Πόντοι
39.662
καλα δε ντρεπεστε να μ απειλειτε με αστυνομιες...να διαλυσετε την οικογενεια μου θελετε?....μια ενημερωση εκανα...δεν ειμαι εισαγγελεας η ανακριτης για να ξερω τι συνεβει ακριβως...δεν εξεθεσα ποτε καμια σε κινδυνο και καταστραφηκα...τι ακριβως εγινε δε πιστευω να μαθω ποτε αφηστε πια...


τυπε δηλαδή εχεις οικογενεια εισαι παντρεμένος και η γυναικα σου δεν το ξερει ;
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.705
Like
1.358
Πόντοι
366
το μονο "μεμπτο" που εκανε ο φιλος, ηταν οτι εδωσε ακαποτο.....αν ηταν τοσο ατυχος και επεσε στη περιπτωση....τι να πω...
καλη δυναμη να χει

παντως για να πω την αληθεια, προσωπικα δεν μου ειναι και πολυ ευχαριστο οταν ακουω την κοπελα οτι κανει ελευθερο στοματικο (μιλαω ειδικα για ρδελα)
 

Επισκέπτης
3)οσον αναφορα  με το ακαποτα ειναι σπανιοτατο να κολλησεις αλλα δεν αποκλειεται απολυτως...(διορθωστε με αν κανω λαθος)

Είναι σπανιότατο να το πάθει κάποιος συγκεκριμένος, αλλά καθόλου παράξενο να το πάθει κάποιο μέλος κοινότητας 130.000 μελών

Αν όλα τα μέλη του bou πάμε και κάνουμε από 1 ακάποτο με οροθετική, τότε ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΑ 4 άτομα θα κολλήσουν AIDS

Και θα ανοίξουν θρεντ εδώ να το πουν

Τι θα τους πούμε τότε; Ότι είναι σχεδόν αδύνατο να κολλήσουν και μήπως κάνουν λάθος;

Όχι. Το ορθρό είναι να τους πεις: Ήμουν σίγουρος ότι κάποιος/οι έχουν ήδη κολλήσει, και περίμενα να ανοίξει θρεντ. Τελικά εσύ ήσουν ο τυχερός, καλωςήρθες...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
καλα δε ντρεπεστε να μ απειλειτε με αστυνομιες...να διαλυσετε την οικογενεια μου θελετε?....μια ενημερωση εκανα...δεν ειμαι εισαγγελεας η ανακριτης για να ξερω τι συνεβει ακριβως...δεν εξεθεσα ποτε καμια σε κινδυνο και καταστραφηκα...τι ακριβως εγινε δε πιστευω να μαθω ποτε αφηστε πια...
Φιλε ειναι συμαντικο να απαντησεις σε καποιες ερωτησεις μηπως ετσι βοηθησεις αλλα παιδια να μην εχουν την ιδια τυχη.
κανεις χρηση ναρκωτικων μηπως;μηπως ειχες καποια πληγη στο πεος οταν σου εκαναν ελευθερο στοματικο;
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.184
Κριτικές
35
Like
4.525
Πόντοι
2.046
καλα δε ντρεπεστε να μ απειλειτε με αστυνομιες...να διαλυσετε την οικογενεια μου θελετε?....μια ενημερωση εκανα...δεν ειμαι εισαγγελεας η ανακριτης για να ξερω τι συνεβει ακριβως...δεν εξεθεσα ποτε καμια σε κινδυνο και καταστραφηκα...τι ακριβως εγινε δε πιστευω να μαθω ποτε αφηστε πια...
Παλικαρε λυπαμαι για την κατασταση σου οπως και να το κολησες ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε να ερθεις στα συγκαλα σου και να αντιμετωπισεις την κατασταση πανε σε καποια ΜΕΛ να σου πουν τις επιλογες σου τα πραγματα δεν ειναι οπως παλια στις μερες μας υπαρχει ελπιδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom