Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.170
Πόντοι
9.095
την έχουν δει στο πολύ κυριλέ εκεί και μόνο με μησιγα των 250 και άνω έχει ο λαουτζίκος την επιλογή του να βγάλει όξω την ψωλή....οπότε καταλαβαίνετε ότι το μαγαζί είναι για ξένους αραβοκατάσταση και πιτσιρικάδες ή και γυναίκες που απλά θέλουν να καυλαντίσουν......για χώστες ψωλών σε μουνοκωλότρυπες δεν είναι......με 250 περνάμε μποέμικα με πολλά cg...αν είναι να τα δώσουμε(όπως και δίνουμε πολλοί εξ ημών δηλ.)
Ακριβώς! Άσε που με τη συγκεκριμένη ήταν αμφίβολο αν θα γαμουσα έστω κ με 250! :headbang:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
Σε πρόσφατη επίσκεψη είδα τη Σάρα μια μελαχρινή μιλφ πρώην FBI που ήταν το χειμώνα.
Φυσικά εδώ άρχισε τις ανοησίες στο χώρο μην αγγίζετε και τα γνωστά...:confused:
ωπ!!!πορνε μου ακομα γραφεις?πςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!
ξεροχυνωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!εχουμε αναγκη στανη ακτη (οδος) κοτοπουλι με πορνους ρομαντικες εποχες!!!
 

BDE.C

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2022
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, γνωρίσουμε κάθε πότε έχει Σόου η Κριστυ στο μαγαζί;
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Καλή βδομάδα!
Πήγε κανείς κινκυ τώρα τελευταία να μας πει εντυπώσεις?
Πως είναι το ρόστερ κλπ...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.819
Πόντοι
36.618
ωπ!!!πορνε μου ακομα γραφεις?πςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!
ξεροχυνωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!εχουμε αναγκη στανη ακτη (οδος) κοτοπουλι με πορνους ρομαντικες εποχες!!!
:2funny::2funny::2funny: Κανονικά
Καλή βδομάδα!
Πήγε κανείς κινκυ τώρα τελευταία να μας πει εντυπώσεις?
Πως είναι το ρόστερ κλπ...
Δεν έχουν αλλάξει και πολλά πράγματα.Σε πρόσφατη επίσκεψη τα ίδια.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
593
Πόντοι
301
Καλησπερα ξερει κανεις αν υπαρχουν και αντρες στριππερ στο μαγαζι γιατι εψησα φιλη μου να παμε και δεν θελω να εχει μονο κοπελες λεγαμε για alctraz αλλα θα εχει πολυ πιτσιρικια οποτε μαλλον για κινκι μας κοβω αν εχει και αντρες γνωριζετε?Ευχαριστώ
 

Χαπμαν

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια, να ρωτησω μιας και δε μπορω να γυρίσω τα παντα αν ξέρετε σε πιο μαγαζι εργαζετε πλεον η επι του erotica ρωξανη η βερονικα μια αλβανιδα με μεγαλο στηθος
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.326
Πόντοι
3.846
Καλησπερα ξερει κανεις αν υπαρχουν και αντρες στριππερ στο μαγαζι γιατι εψησα φιλη μου να παμε και δεν θελω να εχει μονο κοπελες λεγαμε για alctraz αλλα θα εχει πολυ πιτσιρικια οποτε μαλλον για κινκι μας κοβω αν εχει και αντρες γνωριζετε?Ευχαριστώ
Καμία σχέση.
Στο Αλκα έχει από 25 μέχρι 65 ηλικίες, άνδρες, γυναίκες.
Πλέον τα μισά τραπέζια είναι ζευγάρια ή γκομενοπαρεες εκεί.
 

Χαπμαν

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πού τα θυμάστε ρε παιδιά τα κορίτσια του Erotica μετά από τόσα χρόνια... Εγώ πέρα από τη Ρωξάνη που είναι υπεύθυνη για τα κορίτσια τώρα στο Kinky και την πάλαι ποτέ Άρτεμη τη Ρουμάνα που τώρα έχει παντρευτεί δε θυμάμαι καμία άλλη πώς ήταν... Και μία Άννα επιπλέον αν θυμάμαι καλά Ελληνίδα με τεράστια κωλάρα, κι αυτήν δεν μπορώ να ξεχάσω... Η Σιμόνα ήταν ΄όνομα βέβαια αλλά επειδή εμένα προσωπικά δεν ήταν του γούστου μου τόσα χρόνια μετά δεν την πολυθυμάμαι πώς ήταν εμφανισιακά
υπεύθυνη ??? αρα δε κανει με τιποτα χορο η πριβε??
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Καλησπερα ξερει κανεις αν υπαρχουν και αντρες στριππερ στο μαγαζι γιατι εψησα φιλη μου να παμε και δεν θελω να εχει μονο κοπελες λεγαμε για alctraz αλλα θα εχει πολυ πιτσιρικια οποτε μαλλον για κινκι μας κοβω αν εχει και αντρες γνωριζετε?Ευχαριστώ
Αντρες χορευτες εχει αλκα και κινκυ τυπε αλλα θεωρω σα χωρος και ατμοσφαιρα ειναι καλυτερα κινκυ. επειτα αλκα αν δεν εχετε κανει κρατηση θα τη βγαλετε στο ορθιο και παιζουν απειρα πιτσιρικια..
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.036
Κριτικές
4
Like
7.132
Πόντοι
1.336
Πού τα θυμάστε ρε παιδιά τα κορίτσια του Erotica μετά από τόσα χρόνια... Εγώ πέρα από τη Ρωξάνη που είναι υπεύθυνη για τα κορίτσια τώρα στο Kinky και την πάλαι ποτέ Άρτεμη τη Ρουμάνα που τώρα έχει παντρευτεί δε θυμάμαι καμία άλλη πώς ήταν... Και μία Άννα επιπλέον αν θυμάμαι καλά Ελληνίδα με τεράστια κωλάρα, κι αυτήν δεν μπορώ να ξεχάσω... Η Σιμόνα ήταν ΄όνομα βέβαια αλλά επειδή εμένα προσωπικά δεν ήταν του γούστου μου τόσα χρόνια μετά δεν την πολυθυμάμαι πώς ήταν εμφανισιακά
Ρε φιλε τι μας θυμισες ολα τα νταραβερια μας
Ρωξανη , εγω την ειχα ξεβγαλει στα πρωτα βηματα της εκει. Το μεγαλυτερο φυσικο βυζι ever , απο φυσικα και τεχνητα μαζι. Η ατακα της στους πελατες ηταν, " Που να τα δεις οταν εχω περιοδο "
Αρτεμις , νταρντανα ρουμανα , η καλυτερη και πιο αγνη ψυχη που εχω γνωρισει στην στριποκαριερα μου. Απλα επειδη ηταν μπαισεξουαλ, της αρεσε πιο πολυ το γλυψιμο και οχι το γαμησι. Χαιρομαι που εφτιαξε τη ζωη της και παντρευτηκε
Το πρωτο ονομα ομως στο εροτικα ηταν η Γιαννα, κοντοπουτανο με γαλαζια ματια απο τα Ουραλια που ανεβαινε πανω στο στυλο και ζωγραφιζε. Εκανε παιδι με ενα δοτη σπερματος εδω και γυρισε Ζλαταουστ
Ντοβιλε , μοντελο απο τη Λιθουανια 1,85, λιγο ξυνη ηθελε δουλεια για να γλυκανει
Τατιανα , γυμναστρια απο Ρωσια με μαλλι μεχρι τη μεση, που ερχοταν στο μαγαζι με ποδηλατο και δουλευε μεχρι πριν 3 χρονια στο Μπαμπυλον
 
  • Like
Αντιδράσεις: soul3
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
νομιζω καλυτερο απο το απεναντι το αλκατραζ που βλεπεις μονο μαλαπερδες να χορευουν.....ερε πελατισσες που εχω παρει απο εκει
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Ρε φιλε τι μας θυμισες ολα τα νταραβερια μας
Ρωξανη , εγω την ειχα ξεβγαλει στα πρωτα βηματα της εκει. Το μεγαλυτερο φυσικο βυζι ever , απο φυσικα και τεχνητα μαζι. Η ατακα της στους πελατες ηταν, " Που να τα δεις οταν εχω περιοδο "
Αρτεμις , νταρντανα ρουμανα , η καλυτερη και πιο αγνη ψυχη που εχω γνωρισει στην στριποκαριερα μου. Απλα επειδη ηταν μπαισεξουαλ, της αρεσε πιο πολυ το γλυψιμο και οχι το γαμησι. Χαιρομαι που εφτιαξε τη ζωη της και παντρευτηκε
Το πρωτο ονομα ομως στο εροτικα ηταν η Γιαννα, κοντοπουτανο με γαλαζια ματια απο τα Ουραλια που ανεβαινε πανω στο στυλο και ζωγραφιζε. Εκανε παιδι με ενα δοτη σπερματος εδω και γυρισε Ζλαταουστ
Ντοβιλε , μοντελο απο τη Λιθουανια 1,85, λιγο ξυνη ηθελε δουλεια για να γλυκανει
Τατιανα , γυμναστρια απο Ρωσια με μαλλι μεχρι τη μεση, που ερχοταν στο μαγαζι με ποδηλατο και δουλευε μεχρι πριν 3 χρονια στο Μπαμπυλον
"Πού να τα δεις όταν έχω περίοδο", τί θυμήθηκες ρε φίλε, όντως την έλεγε αυτήν την ατάκα η Ρωξάνη :cheesy::cheesy::cheesy: Όσον αφορά την Άρτεμη, την είχες πάρει έξω και ξέρεις ότι της άρεσε πιο πολύ το γλείψιμο απ' το γαμήσι; Γιατί τα χρόνια που δούλευε νομίζω ότι δεν υπήρχε ακόμα prive στο "Erotica" οπότε δεν έπαιζαν γλειφομούνια και τέτοια πράγματα... Φυσικά αν δε θες να απαντήσεις εδώ στείλε μου PM :wink:
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.036
Κριτικές
4
Like
7.132
Πόντοι
1.336
"Πού να τα δεις όταν έχω περίοδο", τί θυμήθηκες ρε φίλε, όντως την έλεγε αυτήν την ατάκα η Ρωξάνη :cheesy::cheesy::cheesy: Όσον αφορά την Άρτεμη, την είχες πάρει έξω και ξέρεις ότι της άρεσε πιο πολύ το γλείψιμο απ' το γαμήσι; Γιατί τα χρόνια που δούλευε νομίζω ότι δεν υπήρχε ακόμα prive στο "Erotica" οπότε δεν έπαιζαν γλειφομούνια και τέτοια πράγματα... Φυσικά αν δε θες να απαντήσεις εδώ στείλε μου PM :wink:
Οχι ρε συ εξω , βγαιναμε ενα διαστημα μαζι
Αλλα τη Γιαννα δεν τη θυμασε ? Ηταν το τοπ ονομα του μαγαζιου, ερχοντουσαν απο αλλα μαγαζια και τη ζηταγανε.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216
"Πού να τα δεις όταν έχω περίοδο", τί θυμήθηκες ρε φίλε, όντως την έλεγε αυτήν την ατάκα η Ρωξάνη :cheesy::cheesy::cheesy: Όσον αφορά την Άρτεμη, την είχες πάρει έξω και ξέρεις ότι της άρεσε πιο πολύ το γλείψιμο απ' το γαμήσι; Γιατί τα χρόνια που δούλευε νομίζω ότι δεν υπήρχε ακόμα prive στο "Erotica" οπότε δεν έπαιζαν γλειφομούνια και τέτοια πράγματα... Φυσικά αν δε θες να απαντήσεις εδώ στείλε μου PM :wink:
Η Αρτεμις αν σε ηξερε εγλυφες τα παντα περι το 2012 που ειχα παει τελευταια φορα υπηρχε πριβε, ηταν πολυ ξηγημενο τυπακι η καλυτερη εκει μεσα μακραν.Οπως ειπε και ο φιλος παραπανω παντρευτηκε και εκανε και 2 παιδακια.
Η τατιανα ηταν γυμνασμενη και ειχε το πιο ωραιο βυζι που ειχα πιασει εκεινες τις εποχες στα στριπ δεν την χορταινα.
Οσο για την Γιαννα ηταν σκετη καυλα σωματαρα προσωπαρα αλλα ειχε τουπε, την ειχα παρει σε διπλο πριβε μαζι με τατιανα και δεν ηξερα τι να πρωτογλυψω:cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom