Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 278K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
4
Like
7.069
Πόντοι
1.336
Η Αρτεμις αν σε ηξερε εγλυφες τα παντα περι το 2012 που ειχα παει τελευταια φορα υπηρχε πριβε, ηταν πολυ ξηγημενο τυπακι η καλυτερη εκει μεσα μακραν.Οπως ειπε και ο φιλος παραπανω παντρευτηκε και εκανε και 2 παιδακια.
Η τατιανα ηταν γυμνασμενη και ειχε το πιο ωραιο βυζι που ειχα πιασει εκεινες τις εποχες στα στριπ δεν την χορταινα.
Οσο για την Γιαννα ηταν σκετη καυλα σωματαρα προσωπαρα αλλα ειχε τουπε, την ειχα παρει σε διπλο πριβε μαζι με τατιανα και δεν ηξερα τι να πρωτογλυψω:cheesy:
Οντως ειχε τουπε , και ακριβα γουστα , αλλα οταν ανεβαινε στο στυλο ζωγραφιζε
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Η Αρτεμις αν σε ηξερε εγλυφες τα παντα περι το 2012 που ειχα παει τελευταια φορα υπηρχε πριβε, ηταν πολυ ξηγημενο τυπακι η καλυτερη εκει μεσα μακραν.Οπως ειπε και ο φιλος παραπανω παντρευτηκε και εκανε και 2 παιδακια.
Η τατιανα ηταν γυμνασμενη και ειχε το πιο ωραιο βυζι που ειχα πιασει εκεινες τις εποχες στα στριπ δεν την χορταινα.
Οσο για την Γιαννα ηταν σκετη καυλα σωματαρα προσωπαρα αλλα ειχε τουπε, την ειχα παρει σε διπλο πριβε μαζι με τατιανα και δεν ηξερα τι να πρωτογλυψω:cheesy:
Παιδιά την Άρτεμη ειλικρινά παίζει να την είχα γλύψει κι εγώ σε κανένα prive και να μην το θυμάμαι πια, πάνε χρόνια, απλά είχα την εντύπωση ότι είχε φύγει απ' το Erotica πριν αρχίσουν τα prive... Όσο για την οικογενειακή της κατάσταση τα ξέρω, έχουμε ακόμα επικοινωνία περιστασιακά, Γερμανία μένει
 
Τελευταία τροποποίηση:

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
493
Κριτικές
1
Like
915
Πόντοι
81
Νομίζω ότι μου είχε αφήσει ανοιχτό το ενδεχόμενο για το prive των 250 ευρώ
Ναι αλλά για να περάσεις στο παρασύνθημα και να δώσεις τα 250 πρέπει να έχει προηγηθεί κράτηση και φιάλη ποτού, συνολικά υπολόγιζε minimum καμιά τετρακοσαριά ευρώ για να κάνεις την δουλειά σου. Αυτή είναι η τιμολογιακή πολιτική της Συγγρού, απλά εκεί υπάρχουν πολλά μαγαζιά που από πλευράς χώρων δεν την αξίζουν καθόλου.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.264
Κριτικές
19
Like
9.157
Πόντοι
9.095
Της κερασα ενα ποτο και ενα χορο την Σιμομα με της βυζοτουρπιλες της αλλα παμελα Αντερσον και περασα τελεια μετα απο μερικες ημερες κλεισαμε ξενοδοχεια για να φαμε και μπριζολα με την Ξανθια Ρουμανα Σιμονα Σιμονικ εκει ηρθε και εδεσε το γλυκο μας πηγε λιγο αλμυρο αλλα καλα περασαμε.
Ποσο αλμυρό δηλαδή; Δεν άξιζε η αλμυρα; :D:
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Ξέρεις κανένας φίλος αν η Ελλη, το μελαχρινό μοντελάκι απο τη Βουλγαρία κάνει φούλ σέξ με 250 στα "ενδότερα?"
 

petsokoftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
196
Πόντοι
280
Χρόνια πολλά
Νομίζω το καλύτερο από άποψη σόου αυτή τη στιγμή
Να περνάτε όμορφα αυτές τις μέρες
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
151
Κριτικές
4
Like
418
Πόντοι
281
Ξέρεις κανένας φίλος αν η Ελλη, το μελαχρινό μοντελάκι απο τη Βουλγαρία κάνει φούλ σέξ με 250 στα "ενδότερα?"
είναι έρωτας η συγκεκριμένη, γυναικάρα! και από τον τρόπο που περπατάει μέσα στο μαγαζί το καταλαβαίνεις οτι θα περάσεις καλά. δεν ξέρω αν κανει φουλ σεξ με 250 αλλά σε απλό χορό που την έχω δοκιμάσει είναι τουρμπο. και αυτή και η φίλη της η σιμόνα!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Παιδιά μια περιγραφή γι' αυτήν την Έλλη στην οποία αναφέρεστε;
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.019
Πόντοι
3.446
Καινουργεια απο Ουκρανια με το ονομα Κιρα γαλαζια ματια μακρυα μαυρα ισια μαλλια.ωραιο σωμα εχει μολις 4 ημερες μου ειπε.Δοκιμαστημε στον χορο και ηταν τελεια σε ολα.
δηλαδή σε άφησε να τον πετάξεις έξω χωρίς τον ελεγκτικό μηχανισμό του κίνκυ?
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
237
Like
147
Πόντοι
1
Παιδιά μια Βουλγάρα ψηλή σχετικά νέα με ωραίο σώμα μελαχρινή πως τη λένε?
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
13
Like
616
Πόντοι
310
Καινουργεια απο Ουκρανια με το ονομα Κιρα γαλαζια ματια μακρυα μαυρα ισια μαλλια.ωραιο σωμα εχει μολις 4 ημερες μου ειπε.Δοκιμαστημε στον χορο και ηταν τελεια σε ολα.
Κοντουλα;
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
13
Like
616
Πόντοι
310
Με τον καινούριο χρόνο θα το επισκεφτούμε.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.521
Κριτικές
163
Like
80.903
Πόντοι
46.223
Χθες είχε πάρα πολύ κόσμο
Είδα και αυτά τα χορευτικά τα οποία σε γενικές γραμμές είναι αδιάφορα...
Και το ρόστερ επίσης αδιάφορο.

Δύο τρείς φορές έχω πάει περισσότερα για να δω την Χριστίνα.

Πράγματι τα χορευτικά είναι ψιλό αδιάφορα.

Ανεβαίνουν στη πίστα και τα κορίτσια για να διαφημίσουν την πραμάτεια τους ...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Δύο τρείς φορές έχω πάει περισσότερα για να δω την Χριστίνα.

Πράγματι τα χορευτικά είναι ψιλό αδιάφορα.

Ανεβαίνουν στη πίστα και τα κορίτσια για να διαφημίσουν την πραμάτεια τους ...
Έχουν σταματήσει και κάποιες εμφανίσιμες και ότι έχει έρθει είναι πραγματικά αδιάφορο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom