Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...πρόσφατη επίσκεψη στο κινκυ...είσοδος 10 ευρώ, τα ποτά οκαυ...αν και είχε σόου εκείνο το βράδυ δεν είχε τόσο κόσμο το μαγαζί...οι πελάτες υποτονικοί δεν ψώνιζαν αρκετά όπως και τα κορίτσια ήταν λίγο υποτονικά...ενώ πέρναγαν από μπροστά σου δεν ζητούσαν να πάμε για χορό - 2 κοπέλες που ήρθαν ζήτησαν να κάτσουν για ποτό - για αυτό και δεν πήρα χορό...στο ρόστερ τώρα όντως η σύντια είναι πολύ καλό μωρό εντυπωσιακή καυλωτική γυναίκα και αισθησιακό το σόλο σόου που κάνει με το παιχνιδάκι της...το σόου με το σεξ καλό φάνηκε αλλά έχουμε δει και καλύτερα, το πάλεψαν όμως, η γκόμενα που το κάνει εντυπωσιακή με καλό κορμί...κανά 2 άλλα τεμάχια που είδα ήταν καλά ένα πιο κοντούλικο ξανθό με ανισχυμένα μπουμπς αλλά ωραία φατσούλα καυλωτική και μια άλλη με μαύρα μαλλιά με ωραίο κορμί που πούλησε και τους περισσότερους χορούς σε πελάτες...η σύντια έκανε το σόου αλλά δεν σηκώθηκε για γύρα...επίσης εκεί είναι μια Ασιάτισσα και μια μαυρούλα...οι υπόλοιπες μάλλον αδιάφορες...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Προλάβετε το αφεντικό τρελάθηκε
 

Συνημμένα

  • IMG_20190729_203414.jpg
    IMG_20190729_203414.jpg
    4,3 MB · Εμφανίσεις: 54

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Σιγά την προσφορά στο Γκάζι και στο golden έχουν καλύτερες προσφορές 10 ποτό και ένα χορό τσάμπα και έχουν και πολύ πιο καλό ρόστερ γυναικών.
 

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
μαλλον απέτυχε η στρατηγική...το μαγαζί είναι σχετικά άδειο από πελάτες και αρχίσανε οι προσφορές.
στα θετικά του οι πολλές κοπέλες...τα καλά σόου για Ελλάδα και τα καθαρά ποτά.
στα αρνητικά η αγένεια του προσωπικού...η γενικότερη στρατηγική που έχει ως στόχο τον τουρίστα δηλαδή το ευκαιριακό κέρδος.
παρόλο που έχει μέσα στο ρόστερ τις 2-3 κοπέλες που θα σου πουν πίπα σεξ στο πριβέ και θα το κάνουν(γενικό φαινόμενο σε όλα τα στριπ πια μόνο που αν τις έβλεπες σε μπουρδελο μπορεί να μην έδινες το 20αρικο) η γενική αίσθηση που έχω εισπράξει είναι πως ο στόχος είναι να τα πάρουμε και έξω από την πόρτα. πρώτα πάει ο τουρίστας και ύστερα οι άλλοι.
με λίγα λόγια η απόδοση υπηρεσιών κόστους είναι αρνητική και σε συνδιασμο με την κακή συμπεριφορά δεν βοηθάει.
μπορεί να αρχίσανε τις προσφορές όπως βλέπω εδώ αλλά νομίζω πως δεν έχουν τον τρόπο να δουλέψουν σωστά το μαγαζί.
κρίμα γιατί το ρόστερ είναι πολύ δυνατό και με μεγάλη ποικιλία...σίγουρα θα βρεις αυτή που θα σου αρέσει.
 

papaben

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
153
Πόντοι
280
Νομίζω ότι το μαγαζί πάει προς το χειρότερο!! Οι κοπέλες πλέον δεν είναι οι ίδιες!! Μία γυναικάρα η Καρολίνα που δούλευε τον Μάρτιο που είναι τώρα; Έλεγε τίποτα το πριβέ;
 

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Φοβερη ατμοσφαιρα το Σαββατο....εισοδος 15 ευρω και το chivas μου ηταν καθαρο παντως.
Οι γυναικες πολλες και κουκλες, οι περισσοτερες ανω του 8....που στο prive γινονται ολα...10,50 και 100 οι χοροι...χρονια ειχα να περασω τοσο καλα σε στριπ.
Ελπιζω να κρατηθει ετσι ολο τον χειμωνα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Vas141998

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2019
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
0
Εγω πήγα Kinky το Σάββατο και είχε είσοδο 10€ οχι 15, παντως το μαγαζι εχει βελτιωθει απο τον Ιούνιο που το ειχα επισκεφτεί τελευταια φορά
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.810
Like
4.461
Πόντοι
506
Φοβερη ατμοσφαιρα το Σαββατο....εισοδος 15 ευρω και το chivas μου ηταν καθαρο παντως.
Οι γυναικες πολλες και κουκλες, οι περισσοτερες ανω του 8....που στο prive γινονται ολα...10,50 και 100 οι χοροι...χρονια ειχα να περασω τοσο καλα σε στριπ.
Ελπιζω να κρατηθει ετσι ολο τον χειμωνα.
10 κανονικος 50 πιπ* 100 σεχ;
 

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Ναι...και η εισοδος 10 ευρω...λαθος πληκτρολογιου...
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Μην ακούτε πολλά εγώ πήγα πριν δύο εβδομάδες έχει πολύ κατιμα μέσα μεγάλες που έχουν ξεμείνει έχει και κάτι καλά αλλά γενικά το μαγαζί δεν λέει κρύα ατμόσφαιρα που βαριέσαι στο μισάωρο.
 

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Μην ακούτε πολλά εγώ πήγα πριν δύο εβδομάδες έχει πολύ κατιμα μέσα μεγάλες που έχουν ξεμείνει έχει και κάτι καλά αλλά γενικά το μαγαζί δεν λέει κρύα ατμόσφαιρα που βαριέσαι στο μισάωρο.
Μην ξεχνατε οτι καλοκαιρι λειπουν ολες απο Αθηνα..οσοι ητανε νησια τον Αυγουστο ξερουν..
Νομιζω οτι η καλυτερη περιοδος για την Αθηνα ειναι τωρα..εχουν ξεκουραστει τα κοριτσια. εχουν φαει και τα λεφτα τους σε διακοπες..προσπαθουν περισσοτερο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Μην ακούτε πολλά εγώ πήγα πριν δύο εβδομάδες έχει πολύ κατιμα μέσα μεγάλες που έχουν ξεμείνει έχει και κάτι καλά αλλά γενικά το μαγαζί δεν λέει κρύα ατμόσφαιρα που βαριέσαι στο μισάωρο.
Μην ξεχνατε οτι καλοκαιρι λειπουν ολες απο Αθηνα..οσοι ητανε νησια τον Αυγουστο ξερουν..
Νομιζω οτι η καλυτερη περιοδος για την Αθηνα ειναι τωρα..εχουν ξεκουραστει τα κοριτσια. εχουν φαει και τα λεφτα τους σε διακοπες..προσπαθουν περισσοτερο.
εγω Σαββατο πηγα
 

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Μην ακούτε πολλά εγώ πήγα πριν δύο εβδομάδες έχει πολύ κατιμα μέσα μεγάλες που έχουν ξεμείνει έχει και κάτι καλά αλλά γενικά το μαγαζί δεν λέει κρύα ατμόσφαιρα που βαριέσαι στο μισάωρο.
εσυ που εισαι ειδικος στα κωλομπαρα , θα σου αρεσε εκει με τις μεγαλες..γιατι βαρεθηκες.
Τεσπα μια χαρα μωρα εχει τωρα, για ολα τα γουστα.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Ποιος σου είπε ότι είμαι ειδικός στα κωλομπαρα αν θα πάω θα πάω μια φορά τον χρόνο μάλλον με μπερδεύεις με άλλον και ούτε μου αρέσουν οι μεγάλες τες πα ίσως λείπανε όταν πήγα εγώ ίσως ξαναπεράσω κάποια στιγμή αλλά γενικά δεν μου αρέσει αυτό το μαγαζί παλιότερα ήτανε πολύ καλύτερα μετά ξέπεσε και πολύ κρύα κατάσταση.
 

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
πηγαινε Σαββατο και θα με θυμηθεις...οπως και πολυς κοσμος απο εδω μεσα..που ηταν εκει..οπως καταλαβα απο τα pm που ελαβα.
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Παρασκευη σαββατο θα ειναι πιτα απο κοσμο ομως...Όλες οι γκομενες πιασμένες θα είναι...
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Μεγαλη παραπληροφορηση οτι στο 100αρι γινονται ολα απο ολες οπως αφηνει να εννοηθει ο φιλος απο πανω..Λυπαμαι αλλα δεν ειναι ετσι..Πολυ συγκεκριμενες κοπελες στο Κινκυ τα κανουν ολα στα 100 φιλε μου..Καλυτερα θα ταν να το διευκρινησεις αυτο..

Κατα τα αλλα ναι η ποιοτητα ειναι ανεβασμενη τους τελευταιους μηνες,ισχυει γιατι εχω επισκεφθει το μαγαζι πολλες φορες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom