Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

aris007strip

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2015
Μηνύματα
79
Like
48
Πόντοι
0
Πριν καμιά 10αριά μέρες έχω βγει bolivar με φιλαράκια, έχουμε γίνει με τα έτσι μας, έχουμε γίνει με τα αλλιώς μας, με χτυπάει η κάβλα στο κεφάλι και παίρνω το κορμί μου για κίνκι.
Δυστυχώς το μαγαζί έχει pos...

Με έγδυσε η Μικαέλα που αυτό δεν ήταν πρόβλημα μιας και με είχε καβλώσει απίστευτα. Το πρόβλημα ήταν οτι πλήρωσα και 30ποτό+100 πριβέ την ασχημούλα σχιστομάτα του μαγαζιού.

Κάβλα η Μικαέλα, αλλά σαν τη Σάντρα που έφυγε πριν λίγο καιρό καμιά!

Ξέρει κανείς που πήγε αυτό το ουρί?


μη μασας μυστη μου, ολα μες το προγραμμα ειναι, το θεμα ειναι να κανεις τη καβλα σου...

καλο στο πριβε το σχιστοματικο ???
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Πέρασμα χθες και από κίνκυ....
Αυτό είχε κλείσει αρχές του μήνα για "διακοπές" και άνοιξε στις 21/8...Τώρα το τι άνοιξε θα μου πείτε...;
Η ερημιά σε όλο της το μεγαλείο....Κοπέλες όλες κι όλες αν είδα καλά δε πρέπει να ήταν πάνω από πέντε...Ανάμεσά τους οι Ξένια,όμορφη με καλλίγραμμο σώμα (κάνει σόου με τον Πάτρικ).Ντενίσα η μελαχρινή με το σπαστό μαλλί...Ωραίο σώμα και καλό χορό...Έμμα πρώην ανατολή πριν κάποια χρόνια,μιλφ μπαμπάτσικο...Βερόνικα με τα μεγάλα τα στήθη σε κοινή θέα την είδα πήγαινε για έναν απλό χορό...Και δύο ακόμη που δεν πλησίασαν πιο κοντά....
Κόσμος λιγοστός δύο παρέες και κανά δύο κύριοι μόνοι....Χορός απλός 10 και πριβέ τα γνωστά λογικά 50 και 100...Είσοδος στα 10 ευρώ...
Θα επανέλθω με νεότερα και ίσως κάποια κριτική....
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Πέρασμα χθες και από κίνκυ....
Αυτό είχε κλείσει αρχές του μήνα για "διακοπές" και άνοιξε στις 21/8...Τώρα το τι άνοιξε θα μου πείτε...;
Η ερημιά σε όλο της το μεγαλείο....Κοπέλες όλες κι όλες αν είδα καλά δε πρέπει να ήταν πάνω από πέντε...Ανάμεσά τους οι Ξένια,όμορφη με καλλίγραμμο σώμα (κάνει σόου με τον Πάτρικ).Ντενίσα η μελαχρινή με το σπαστό μαλλί...Ωραίο σώμα και καλό χορό...Έμμα πρώην ανατολή πριν κάποια χρόνια,μιλφ μπαμπάτσικο...Βερόνικα με τα μεγάλα τα στήθη σε κοινή θέα την είδα πήγαινε για έναν απλό χορό...Και δύο ακόμη που δεν πλησίασαν πιο κοντά....
Κόσμος λιγοστός δύο παρέες και κανά δύο κύριοι μόνοι....Χορός απλός 10 και πριβέ τα γνωστά λογικά 50 και 100...Είσοδος στα 10 ευρώ...
Θα επανέλθω με νεότερα και ίσως κάποια κριτική....

θελουν και εισοδο οι τελειωμενοι
 

kollibrris

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
61
Like
118
Πόντοι
0
να ρωτήσω κάτι γιατί έχω να πάω πάνω από χρόνο στο συγκεκριμένο..η μόνα λίζα μία ρωσίδα πρώην μπαλαρίνα που δούλευε στο λολίτα (για όσους τη θυμούνται από εκεί) εργάζεται ακόμη στο κίνκυ??
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
να ρωτήσω κάτι γιατί έχω να πάω πάνω από χρόνο στο συγκεκριμένο..η μόνα λίζα μία ρωσίδα πρώην μπαλαρίνα που δούλευε στο λολίτα (για όσους τη θυμούνται από εκεί) εργάζεται ακόμη στο κίνκυ??

Πωωωω φίλε τι μου θύμησες τώρα...Πρέπει να μουν 16-17 χρονών που είχα πάει ένα χορό μαζί της σ'αυτό το λολίτα....

Πρώτη φορά και τελευταία που έχυσα σε στριπτιτζάδικο και είχα κάνει πουτάνα το παντελόνι μου...Πολυ ωραία και καβλιάρα γκόμενα
 

kollibrris

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
61
Like
118
Πόντοι
0
Πωωωω φίλε τι μου θύμησες τώρα...Πρέπει να μουν 16-17 χρονών που είχα πάει ένα χορό μαζί της σ'αυτό το λολίτα....

Πρώτη φορά και τελευταία που έχυσα σε στριπτιτζάδικο και είχα κάνει πουτάνα το παντελόνι μου...Πολυ ωραία και καβλιάρα γκόμενα

καυλιάρα δε λές τίποτα, αλλά και παραδόπιστη ολίγον...ειδικά τα μετέπειτα χρόνια της.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Επισκεψη τη Κυριακη....Χαλια μαυρα....Λεπτομερειες για το μπαχαλο τους στη κριτικη... :rockon:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.295
Κριτικές
19
Like
9.259
Πόντοι
9.095

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
To kinky  το χα κανει δευτερο σπιτι μου το 2010
ειχα παει 6-7  φορες σε ενα τριμηνο(αλλες εποχες αλλος μισθος))
Τοσο χαλια πια?,
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
To kinky  το χα κανει δευτερο σπιτι μου το 2010
ειχα παει 6-7   φορες σε ενα τριμηνο(αλλες εποχες αλλος μισθος))
Τοσο χαλια πια?,
  Παιδια μιλαμε για παρακμη....Εχει καποιες εμφανισιμες αλλα τι να το κανεις η συμπεριφορα τους ειναι για τα μπαζα!!!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Χτεσινή επίσκεψη στο εν λόγω κλαμπ!
Τις πρώτες ώρες είχε σχετικά κόσμο(κυρίως στους περιμετρικα τοποθετημένους καναπέδες),ο οποίος με το πέρασμα της ώρας έφθινε.Κοπέλες μέτριες στον αριθμό.Το καλό,όμως,είναι ότι υπήρχε "ζωντάνια" On stage με εμφανίσεις ανά τακτά χρονικά διαστήματα και ποικίλα σόου.
Στα σόου αυτά,τη μερίδα του λέοντως ως πρωταγωνιστές είχαν οι δύο Λεττονές-μια ψηλή και μια κοντή-μαζί με έναν άντρα,τον Ρομπέρτο!  :P
Από το ρόστερ,συνεκράτησα τις ακόλουθες:
1.)Βερόνικα.Η νταρντάνα με τα θεόρατα,γελαδίσια,μαστάρια.Κορμί "ψωμωμένο" με κωλάρα και μπουτάρας.Στο πρόσωπο,μέτριότης!
2.)Τζένιφερ.Μικροκαμωμένη ξανθιά με όμορφο κωλαράκι,λεπτή,μικρό στήθος και μέτριο πρόσωπο.
3.)Ντάρια.Η μελαγχρινή,λεπτή,ΟΥκρανή με το μακρόστενο πρόσωπο.
4.)Κίρα.Φίλη της προαναφερθείσας,επίσης από Ουκρανία.Σχετικά κοντή,πετίτ,με ωραίο "πίσω σύστημα".Έχει δοκιμαστεί σε απλό χορό και είναι αρκετά καλή.
5.)Μόνα Λίζα.Η ξανθιά,Ρωσίδα,σεξοβόμβα.Πάντα γλυκιά,ευγενική και σέξυ.Καλός χορός,σόσιαλ,αλλά λίγο....ακριβούτσικη!  :- :P
6.)Ντέα.Η ξανθιά,μετρίου αναστήματος,κοντή Ρουμάνα με την πεταχτή κ..λάρα!!!  :kissass:
7.)Ρεβέκκα.Καινούργια εκ Ρουμανίας,20 ετών,για....πυρφορίαση!Ψηλή,μελαγχρινό,σκουρόχρωμο,μάλλον τσιγγανορουμάνα.Έχει διάρκεια στον χορό,αλλά τον κάνει σαν κατσίκι,χωρίς σωστό τέμπο και αισθησιασμό,κάτι το οποίο εμένα με ξενερώνει.
8.)Ελπίδα.Μελαγχρινή μετρίου αναστήματος,μπαμπάτσικη!Πρόσωπο δεν πρόσεξα,αλλά ενδείκνυται για τους λάτρεις των "ψωμωμένων"!
9.)Ξένια.Το καστανόξανθο,κοντούλικο Λεττονάκι.Όμορφο πρόσωπο και πολύ ωραίο στήθος.
10.)Σύντια.Η έτερη Λεττονή.Ψηλή,μπρουνέτ,μοντελέ κορμί...άκρως εντυπωσιακή!
11.)Εμιλιάνα.Νέα παρουσία και αυτή.Για τους λάτρεις των εμπονι.Ψηλή,μακριά μαυρα μαλλιά και δυνατό σώμα.Κωλάρα,μπουτάρες και αρκετά σφιχτή-γυμνασμένη φάνηκε!
Αυτά από μένα!  :afro:  ;)  :hi:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Χτεσινή επίσκεψη στο εν λόγω κλαμπ!
Τις πρώτες ώρες είχε σχετικά κόσμο(κυρίως στους περιμετρικα τοποθετημένους καναπέδες),ο οποίος με το πέρασμα της ώρας έφθινε.Κοπέλες μέτριες στον αριθμό.Το καλό,όμως,είναι ότι υπήρχε "ζωντάνια" On stage με εμφανίσεις ανά τακτά χρονικά διαστήματα και ποικίλα σόου.
Στα σόου αυτά,τη μερίδα του λέοντως ως πρωταγωνιστές είχαν οι δύο Λεττονές-μια ψηλή και μια κοντή-μαζί με έναν άντρα,τον Ρομπέρτο!  :P
Από το ρόστερ,συνεκράτησα τις ακόλουθες:
1.)Βερόνικα.Η νταρντάνα με τα θεόρατα,γελαδίσια,μαστάρια.Κορμί "ψωμωμένο" με κωλάρα και μπουτάρας.Στο πρόσωπο,μέτριότης!
2.)Τζένιφερ.Μικροκαμωμένη ξανθιά με όμορφο κωλαράκι,λεπτή,μικρό στήθος και μέτριο πρόσωπο.
3.)Ντάρια.Η μελαγχρινή,λεπτή,ΟΥκρανή με το μακρόστενο πρόσωπο.
4.)Κίρα.Φίλη της προαναφερθείσας,επίσης από Ουκρανία.Σχετικά κοντή,πετίτ,με ωραίο "πίσω σύστημα".Έχει δοκιμαστεί σε απλό χορό και είναι αρκετά καλή.
5.)Μόνα Λίζα.Η ξανθιά,Ρωσίδα,σεξοβόμβα.Πάντα γλυκιά,ευγενική και σέξυ.Καλός χορός,σόσιαλ,αλλά λίγο....ακριβούτσικη!  :- :P
6.)Ντέα.Η ξανθιά,μετρίου αναστήματος,κοντή Ρουμάνα με την πεταχτή κ..λάρα!!!  :kissass:
7.)Ρεβέκκα.Καινούργια εκ Ρουμανίας,20 ετών,για....πυρφορίαση!Ψηλή,μελαγχρινό,σκουρόχρωμο,μάλλον τσιγγανορουμάνα.Έχει διάρκεια στον χορό,αλλά τον κάνει σαν κατσίκι,χωρίς σωστό τέμπο και αισθησιασμό,κάτι το οποίο εμένα με ξενερώνει.
8.)Ελπίδα.Μελαγχρινή μετρίου αναστήματος,μπαμπάτσικη!Πρόσωπο δεν πρόσεξα,αλλά ενδείκνυται για τους λάτρεις των "ψωμωμένων"!
9.)Ξένια.Το καστανόξανθο,κοντούλικο Λεττονάκι.Όμορφο πρόσωπο και πολύ ωραίο στήθος.
10.)Σύντια.Η έτερη Λεττονή.Ψηλή,μπρουνέτ,μοντελέ κορμί...άκρως εντυπωσιακή!
11.)Εμιλιάνα.Νέα παρουσία και αυτή.Για τους λάτρεις των εμπονι.Ψηλή,μακριά μαυρα μαλλιά και δυνατό σώμα.Κωλάρα,μπουτάρες και αρκετά σφιχτή-γυμνασμένη φάνηκε!
Αυτά από μένα!  :afro:  ;)  :hi:


Μετά την τελευταία επίσκεψή μου και την απαράδεκτη συμπεριφορά που δέχθηκα,ΜΑΥΡΟ!!!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Το 2010 το χα στεκι
Καλα τεμαχια κ καλα πορνο  show on stage
Αλλα μαλλον περασμενα μεγαλεια
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
'Εχω πάνω από πενταετία να πάω.

 Είχα πέσει μια φορά σε μια λαμόγιο που έκανε τελείως μουφα και γρήγορο χορο, και σε συνδιασμό αυτό και με τις καλύτερες τιμές σε άλλα μαγαζιά τα τελευταία χρόνια.. με έχει κρατήσει μακριά για τα καλά.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
42
Like
7.432
Πόντοι
4.446
'Εχω πάνω από πενταετία να πάω.

  Είχα πέσει μια φορά σε μια λαμόγιο που έκανε τελείως μουφα και γρήγορο χορο, και σε συνδιασμό αυτό και με τις καλύτερες τιμές σε άλλα μαγαζιά τα τελευταία χρόνια.. με έχει κρατήσει μακριά για τα καλά.

και εγώ το έχω επισκεφτεί 2 φορές τα τελευταία 4-5 χρόνια!!!!!! η μάπα στο μεγαλείο της!!1 έχει πεθάνει και δεν το ξέρει!!
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Από το ρόστερ,συνεκράτησα τις ακόλουθες:
1.)Βερόνικα.Η νταρντάνα με τα θεόρατα,γελαδίσια,μαστάρια.Κορμί "ψωμωμένο" με κωλάρα και μπουτάρας.Στο πρόσωπο,μέτριότης!
Βερονικα η Βικτωρια;
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom