Νέα

Κίνδυνος απώλειας στύσης με προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Johnstef
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
J

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.742
Πόντοι
2.836
Αδερφε οπως λενε και οι αλλοι καυλιαρηδες ειναι γεγονος οτι το προφυλακτικο επηρεαζει αρνητικα τη στυση. Ειναι ομως απαραιτητο με κοπελες επι πληρωμη.
Ταδαναφιλη δεν ειναι το σιαλις? Που επιδρα για ολοκληρο ΣΚ και καλα?
Γιατι δεν παρινεις σιλδεναφιλη, βιαγκρα δηλαδη που ειναι πιο δραστικο και κρατα 4 ωρες. Το εχεις δοκιμασει? Μπορεις να παρεις ανετα 25αρι και αν δε σε πιανει ρωτα και τον ανδρολογο να σου πει αν ειναι καλη ιδεα να δοκιμασεις 50αρι. Λεω εγω τωρα.

Αν εχεις καμια βδομαδα να γαμησεις κ εχεις πολλες καυλες παλι δυσκολευεσαι με την καποτα, ακομα και την πρωτη φορα?
Εγω δυσκολευομαι οταν ειναι να γαμησω δευτερη φορα, εκει σε καταλαβαινω απολυτα οτι πρεπει να βαλεις την καποτα γρηγορα και να γαμας δυνατα για να σηκωθει καλα ο ψωλος.

Μετα τιμης,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ
το πότε δυσκολεύομαι είναι λίγο απρόβλεπτο. Π.χ. μου έχει συμβεί με εσκορτάκι να τη χύσω 2 φορές σε μια ώρα με προφυλακτικό. Άλλες φορές, στουντιοκόριτσα με ψιλο-μέτριες υπηρεσίες τις έχυσα σε δευτερόλεπτα. Μάλλον είναι συνδυασμός παραγόντων.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Επίσης, αφού είσαι 54, γεννήθηκες το 1968.
Το 1968, οι τότε 54ρηδες είχαν γεννηθεί το 1914 :confused:
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
60ρης φιλε: λοιπον, με τα χρονια φυσικα συμβαινει σε ολους. Πιτσιρικαδες οταν ημασταν ητανε κουλ να τιχναμε και μαλακια με καποτα (επιτυχως βεβαια). Σε μενα προσωπικα εχει συμβει να μην μπορεσω να τελειωσω με τανα λογω καποτας τρεις φορες και μαλιστα πολλες φορες το αναφερω και στην αρχη της συναντησης οτι εχω θεμα με τις καποτες. Ουτε την βρισκω να χυνω σε πατουσες, στοματα, και βυζια..αυτα παλια..τωρα θελω απαλο σφικτο υγρο μουνακι για να το ευχαριστηθω (προσωπικο καθαρα). Με την γκομενα μου που δεν χρησημοποιω προφυλακτικο ειμαι παντα λειτουργικοτατος αλλα τα προκαταρκτικα και τα «γυμνα» ξεσκουφωτα παιχνιδια που κανει ο πουτσος μου μαζι της με κρατανε οπως και τα του μυαλου μου. Τωρα με τις τανες , αλλη ύποθεση, χωρις φιλια, η αν εχει φιλια να σκεφτεσαι πια ψωλη η τριχωτο κωλο εγλειφε πριν απο λιγο, το προςποιητο της εργαζομενης (παντα σκεφτωμαι αν παιζει θεατρο η οχι, που μαλλον το πρωτο συμβαινει), η ελλειψη αυθορμητου (καμμια φωρα ειναι σαν να περιμενεις τον γιατρο στο δωματιο), η πιεση χρονου ολα δουλευουνε ανασταλτικα στην ψυχολογια. Βεβαια μια καλη επαγγελματιας θα τον σηκωσει τον πουτσο αλλα οταν ερχεται η ωρα της καποτας και χανεται η επαφη με την παραμικρη χαλαρωση (λογω καθυστερησης, τζελ, η αμεσης απωλειας αισθησης), τοτε ολα τα αρνητικα ξαναβγαινουνε και αστα να πανε. Για να μην πεταω τα λεφτα μου συνηθως παιρνω ενα Βιαγκρα των 100mg 30 λεπτα πριν το ραντεβου. Ετσι τουλαχιστον εχω την πεποιθηση οτι δεν θα μου πεσει η οτι τουλαχιστον θα παραμεινω στηττος και με την καποτα. Βεβαια καμμια σχεση η αισθηση στο πεος με η χωρις, και ισως για αυτο πολλοι προτιμουνε μη κολπικες η εντερικες εκσπερματωσεις. Ολα αυτα που αναφερω ειναι προσωπικα στοιχεια, μαλλον κοινα στους 50-55+ και βεβαια σε καμμια περιπτωση δεν αντιπροσωπευουνε 20ρηδες που χυνουνε ακομα και με μπουρνουζι στο πεος τους..Ελπιζω να ητανε χρησιμα τα σχολια μου..Καλη συνεχεια μεχρι τα 80 «παιδες»…
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
36
Like
72
Πόντοι
0
Στα μπουρδέλα χρησιμοποιώ πάντα δικά μου προφυλακτικά διότι τα φθηνιάρικα που διαθέτουν μου είναι πολύ στενά με αποτέλεσμα να "κόβει" την αιμάτωση και να μην έχω στύση όπως με άλλα.Παίρνω τα durex διότι με έχουν βολέψει,παλιότερα τα duo μου ήταν καλά,αλλά ίσως άλλαξαν το μέγεθος.
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.014
Like
3.869
Πόντοι
456
Δεν ξέρω αν έχει ανέβει και παλιότερα τέτοιο θέμα αλλά ήθελα να ρωτήσω γνώμες κι εμπειρίες πάνω στον προβληματισμό μου για την απαραίτητη χρήση προφυλακτικού με τις επαγγελματίες.
Είμαι 54 ετών και νέος στο σεξ επί πληρωμή. Τον Αύγουστο κλείνω χρόνο. Μετά από 3-4 επισκέψεις πήρα μπρος και συνεχίζω ακάθεκτος. Παρατηρώ όμως ότι το πουλάκι κάποιες φορές ζορίζεται με το προφυλακτικό. Με το που μου το φορέσει η κοπέλα κι ενώ το πουλάκι έχει γίνει κάγκελο, πρέπει να της τον βάλω γρήγορα και να αρχίσω να γαμάω σε υψηλή ταχύτητα, αλλιώς το πουλάκι κινδυνεύει να πέσει. Σε 1-2 περιπτώσεις μάλιστα τον έχω βάλει μισοσηκωμένο. Γενικά μου είναι δύσκολο να ξεκινήσω να γαμάω αργά, μερακλήδικα και στη συνέχεια να ανεβάσω ταχύτητα. Κάτι που κάνει και τη διείσδυση πιο σύντομη, αναγκαστικά. Σίγουρα δεν βοηθάει και η χρήση τζελ από τα κορίτσια, που κάποιες φορές το παρακάνουν με αποτέλεσμα να είναι σαν να γαμάς τον αέρα.
Υπόψιν ότι α) πριν το σεξ με επαγγελματία χτυπάω 10-20 mg ταδαλαφίλη β) δεν καπνίζω γ) ελέγχω τη χρήση αλκοόλ δ) δεν πηγαίνω για σεξ με γεμάτο στομάχι δ) επί εικοσαετία έκανα σεξ μόνο με δυο διαδοχικές συζύγους με αποτέλεσμα να έχω ξεσυνηθίσει εντελώς το προφυλακτικό.
Δυο ανδρολόγοι που ρώτησα μου είπαν "τι το θέλεις το προφυλακτικό;" πριν τους εξηγήσω ότι αφορά επαγγελματίες.
Ποια είναι η δική σας εμπειρία, ειδικά των άνω των 50;
Πώς το διαχειρίζεστε όσοι αντιμετωπίζετε παρόμοιο θέμα;
Τι να μπορούσε να κάνει κανείς για να κάνει το πουλάκι πιο ανεκτικό στο προφυλακτικό;
Για δοκίμασε αυτό
και θα με ευχαριστείς μετά ..........
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Wolf21

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
36
Like
72
Πόντοι
0
Για δοκίμασε αυτό
και θα με ευχαριστείς μετά ..........
Σιγά μην κουβαλάμε μαζί μας σκοινιά να κάνουμε καντιλίτσες και ναυτικούς κόμπους γενικότερα για να γαμίσουμε.Καλύτερα ένα δαχτυλίδι πούτσας που κάνει δουλειά πραγματικά και εύκολα.
Durex-Pleasure-Penis-Ring-For-Him-Rings-636005.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Αγαπητέ μου υα συμφωνήσω με αρκετούς προλαλήσαντες.
Π
1ο Το γαμήσι σε μπουρδέλο θέλει καλή ψυχολογία όπως και στη σχέση. Ένας λόγος παραπάνω είναι ότι δεν είσαι χαλαρός. Σε πιέζει ο χρόνος.
2ο Να σου αρέσει η κοπέλα. Σημαντικό.
3ο μπορείς να έχεις δικά σου προφυλακτικά.
4ο Φάρμακα. Εγώ κατά καιρούς που έπαιρνα κάτι για την χοληστερίνη, διάβασα αργότερα για στητική δυσλειτουργία. Τα έκοψα και ησύχασα.
5ο καλή διατροφή.
6ο περπάτημα.
7ο Να ταιριάζει η χημεία με την κοπέλα. Να υπάρχει μια επικοινωνία. Είσαι πιο χαλαρός . Δεν είναι τυχαίο πολλοί συναγωνιστές έχουν κάποια στανταράκια.
8 προσωπικά προβλήματα μπορεί να σε επηρεάσουν. Ενοχές γι αυτό που κάνεις. Κι εγώ σκατά είμαι με τον γάμο μου. Ε, όταν ήμουν χάλια , όσο και να το πιέζει, δεν έβγαινε. Το καλό με τα στανταράκια είναι ότι σε καταλαβαίνουν και δεν σε προσβάλουν συνήθως. Βέβαια α η άλλη είναι σωστή επαγγελματίας, τότε δεν θα σε προσβάλει και θα είναι διακριτική μα ζί σου.
9ο Μην άγχεσαι. Η επόμενη φορά θα είναι καλύτερη. Οπότε και να μην χύσεις, έχεις γαμήσει. Να απολαμβάνεις τη φάση και όχι το τέρμα μόνο. Όλα καλά θα πάνε φιλαράκι. Χαλάρωσε. Κοντεύω 60. Δεν με νοιάζει, και δεν θέλω να θυμώνω με τις κοπέλες. Θύμωσα μρ τη γυναίκα μου, αλλά όχι με αυτές. Ποτέ. Τις σέβομαι και το δείχνω. Και είμαι ικανοποιημένος.
Τις προάλλες πήγα αγχωμένος στην Ντιάνα στο Φωκαίας 24. Στανταράκι. Πάντα τη βρίσκω μαι της. Δεν τελείωσα. 12 λεπτά δράση μαζί της. Έφυγα χαμογελαστός στο δρόμο ένιωσα τα αρχίδια μου πρησμένα. Πέρασα από το 7 μια Κατερίνα. Την περίλαβα στο κωλαράκι και σε πέντε λεπτά έχυσα πολύ δυνατά.
Δεν έγινε και τίποτα.
Καλό βράδυ σε όλους
 

Μινώταυρος 45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
5
Κριτικές
37
Like
922
Πόντοι
990
Σημαντικά αυτα που λες. Ε
Δεν ξέρω αν έχει ανέβει και παλιότερα τέτοιο θέμα αλλά ήθελα να ρωτήσω γνώμες κι εμπειρίες πάνω στον προβληματισμό μου για την απαραίτητη χρήση προφυλακτικού με τις επαγγελματίες.
Είμαι 54 ετών και νέος στο σεξ επί πληρωμή. Τον Αύγουστο κλείνω χρόνο. Μετά από 3-4 επισκέψεις πήρα μπρος και συνεχίζω ακάθεκτος. Παρατηρώ όμως ότι το πουλάκι κάποιες φορές ζορίζεται με το προφυλακτικό. Με το που μου το φορέσει η κοπέλα κι ενώ το πουλάκι έχει γίνει κάγκελο, πρέπει να της τον βάλω γρήγορα και να αρχίσω να γαμάω σε υψηλή ταχύτητα, αλλιώς το πουλάκι κινδυνεύει να πέσει. Σε 1-2 περιπτώσεις μάλιστα τον έχω βάλει μισοσηκωμένο. Γενικά μου είναι δύσκολο να ξεκινήσω να γαμάω αργά, μερακλήδικα και στη συνέχεια να ανεβάσω ταχύτητα. Κάτι που κάνει και τη διείσδυση πιο σύντομη, αναγκαστικά. Σίγουρα δεν βοηθάει και η χρήση τζελ από τα κορίτσια, που κάποιες φορές το παρακάνουν με αποτέλεσμα να είναι σαν να γαμάς τον αέρα.
Υπόψιν ότι α) πριν το σεξ με επαγγελματία χτυπάω 10-20 mg ταδαλαφίλη β) δεν καπνίζω γ) ελέγχω τη χρήση αλκοόλ δ) δεν πηγαίνω για σεξ με γεμάτο στομάχι δ) επί εικοσαετία έκανα σεξ μόνο με δυο διαδοχικές συζύγους με αποτέλεσμα να έχω ξεσυνηθίσει εντελώς το προφυλακτικό.
Δυο ανδρολόγοι που ρώτησα μου είπαν "τι το θέλεις το προφυλακτικό;" πριν τους εξηγήσω ότι αφορά επαγγελματίες.
Ποια είναι η δική σας εμπειρία, ειδικά των άνω των 50;
Πώς το διαχειρίζεστε όσοι αντιμετωπίζετε παρόμοιο θέμα;
Τι να μπορούσε να κάνει κανείς για να κάνει το πουλάκι πιο ανεκτικό στο προφυλακτικό;
Eγώ έχω αντίθετο πρόβλημα.Οταν γαμάω γκόμενα ή πουτανα χωρίς καπότα μου πέφτει γιατί σκέφτομαι οτι εκείνη την στιγμή κολλάω ΣΜΝ. Θέλω πάντα καπότα ναμαι ήσυχος. Κουκλάρα γκόμενα που πήγαμε διακοπές καλοκαιρι με κόλλησε κάτι σπυράκια στο πουλί.Πήγα σε γιατρό,εβαλα κρεμα και μετά 1 μήνα εφυγαν. Την εδιωξα. Ολες οι γκόμενες που κυκλοφορούν στα μπαρ κλπ ειναι αρρωστες στο μουνί. Μόνο πουτανες που προσεχουν. Και μόνο με καπότα νάσαι σίγουρος.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Ψυχολογικό είναι. Μόνο ψυχολογικό. Ουσιαστικά έχεις μια έκρηξη αδρεναλίνης εκείνη την στιγμή για χ ψ λόγους και σου πέφτει. Ειδικά αν έχεις περιτομή, δε βοηθάει και σε θέμα τριβής κτλ. Παρε όπως είπα κάποιες εβδομάδες πριν, τα οκαμοτο 0.001, είναι τα λεπτότερα στον κόσμο. Θα σου βγει ακριβά γι’ αυτό παρε ποσότητα. Τα έχουν μόνο έξω. Είναι σαν να μην φοράς τίποτα. Αλλά να ξες είναι καθαρά ψυχολογικό, αν όμως αρχίσεις να δίνεις πόνο συνέχεια (κάθε μέρα δλδ) με αυτά, θα είσαι οκ. Άσε και τα σιαλις και τα σχετικά, δεν τα έχεις ανάγκη. Σε πολλούς υπάρχει θέμα με την αδρεναλίνη, είναι κάτι σαν reflex και η στύση πάει στο διάολο. Επίσης, μην σφίγγεις την περιοχή του πέους ασυναίσθητα, αυτό οδηγεί σε απώλεια στυσης (σφίγγεις δλδ για να κρατήσεις το αίμα στο πέος αλλά ουσιαστικά εμποδίζεις την ροη).
 
OP
OP
J

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.742
Πόντοι
2.836
60ρης φιλε: λοιπον, με τα χρονια φυσικα συμβαινει σε ολους. Πιτσιρικαδες οταν ημασταν ητανε κουλ να τιχναμε και μαλακια με καποτα (επιτυχως βεβαια). Σε μενα προσωπικα εχει συμβει να μην μπορεσω να τελειωσω με τανα λογω καποτας τρεις φορες και μαλιστα πολλες φορες το αναφερω και στην αρχη της συναντησης οτι εχω θεμα με τις καποτες. Ουτε την βρισκω να χυνω σε πατουσες, στοματα, και βυζια..αυτα παλια..τωρα θελω απαλο σφικτο υγρο μουνακι για να το ευχαριστηθω (προσωπικο καθαρα). Με την γκομενα μου που δεν χρησημοποιω προφυλακτικο ειμαι παντα λειτουργικοτατος αλλα τα προκαταρκτικα και τα «γυμνα» ξεσκουφωτα παιχνιδια που κανει ο πουτσος μου μαζι της με κρατανε οπως και τα του μυαλου μου. Τωρα με τις τανες , αλλη ύποθεση, χωρις φιλια, η αν εχει φιλια να σκεφτεσαι πια ψωλη η τριχωτο κωλο εγλειφε πριν απο λιγο, το προςποιητο της εργαζομενης (παντα σκεφτωμαι αν παιζει θεατρο η οχι, που μαλλον το πρωτο συμβαινει), η ελλειψη αυθορμητου (καμμια φωρα ειναι σαν να περιμενεις τον γιατρο στο δωματιο), η πιεση χρονου ολα δουλευουνε ανασταλτικα στην ψυχολογια. Βεβαια μια καλη επαγγελματιας θα τον σηκωσει τον πουτσο αλλα οταν ερχεται η ωρα της καποτας και χανεται η επαφη με την παραμικρη χαλαρωση (λογω καθυστερησης, τζελ, η αμεσης απωλειας αισθησης), τοτε ολα τα αρνητικα ξαναβγαινουνε και αστα να πανε. Για να μην πεταω τα λεφτα μου συνηθως παιρνω ενα Βιαγκρα των 100mg 30 λεπτα πριν το ραντεβου. Ετσι τουλαχιστον εχω την πεποιθηση οτι δεν θα μου πεσει η οτι τουλαχιστον θα παραμεινω στηττος και με την καποτα. Βεβαια καμμια σχεση η αισθηση στο πεος με η χωρις, και ισως για αυτο πολλοι προτιμουνε μη κολπικες η εντερικες εκσπερματωσεις. Ολα αυτα που αναφερω ειναι προσωπικα στοιχεια, μαλλον κοινα στους 50-55+ και βεβαια σε καμμια περιπτωση δεν αντιπροσωπευουνε 20ρηδες που χυνουνε ακομα και με μπουρνουζι στο πεος τους..Ελπιζω να ητανε χρησιμα τα σχολια μου..Καλη συνεχεια μεχρι τα 80 «παιδες»…
Βιαγκρα των 100mg;
Δεν είναι κολοσσιαία δόση;
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Βιαγκρα των 100mg;
Δεν είναι κολοσσιαία δόση;

Έπαιρνα ένα διάστημα κάθε μέρα. Κολοσσιαία και αν καπνίζεις σίγουρα θα σε γαμησει. Αλλά και κολοσσιαία στύση το άτιμο. Βασικά αν δεν καπνίζεις και αν έχεις καλή καρδιά (αθλείσαι κτλ) δεν θα σου φέρει πρόβλημα, ίσως μια μικρή ενόχληση στο στομάχι (αν φας πχ μετά γύρο μερίδα τον ήπιες).
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
99
Like
151
Πόντοι
0
Η πιο σίγουρη και οικονομική λύση είναι να μιλήσεις σε ανδρολόγο η σεξολόγο. Εδώ γνώμες θα ακούσεις αλλά πόση αξία έχει η γνώμη ενός τυχαίου από το ίντερνετ χωρίς ειδίκευση πάνω στο θέμα. Είναι ζήτημα σοβαρό που επηρεάζει πολύ τον άνδρα οπότε μην το καθυστερείς. Ούτε θα το μάθει κανείς, ούτε θα ταλαιπωρείσαι και ούτε θα πετάς λεφτά σε φάρμακα που δεν χρειάζεσαι.

Εάν έχεις κανονική στύση με τσόντες στο σπίτι η με το ακάποτο, το ζήτημα μπορεί μόνο να είναι ψυχολογικό και ως τέτοιο πρέπει να αντιμετωπίζεται. Άρα λύσεις φαρμακευτικές(χάπια), μηχανικές(δαχτυλίδια) δεν βοηθούν καθότι προορίζονται για άλλα προβλήματα.

Εύχομαι γρήγορα να βρεις λύση και να σφυροκοπάς τις κορασίδες με το καυλί πέτρα όπως πριν! :knockinb:
 
OP
OP
J

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.742
Πόντοι
2.836
Η πιο σίγουρη και οικονομική λύση είναι να μιλήσεις σε ανδρολόγο η σεξολόγο. Εδώ γνώμες θα ακούσεις αλλά πόση αξία έχει η γνώμη ενός τυχαίου από το ίντερνετ χωρίς ειδίκευση πάνω στο θέμα. Είναι ζήτημα σοβαρό που επηρεάζει πολύ τον άνδρα οπότε μην το καθυστερείς. Ούτε θα το μάθει κανείς, ούτε θα ταλαιπωρείσαι και ούτε θα πετάς λεφτά σε φάρμακα που δεν χρειάζεσαι.

Εάν έχεις κανονική στύση με τσόντες στο σπίτι η με το ακάποτο, το ζήτημα μπορεί μόνο να είναι ψυχολογικό και ως τέτοιο πρέπει να αντιμετωπίζεται. Άρα λύσεις φαρμακευτικές(χάπια), μηχανικές(δαχτυλίδια) δεν βοηθούν καθότι προορίζονται για άλλα προβλήματα.

Εύχομαι γρήγορα να βρεις λύση και να σφυροκοπάς τις κορασίδες με το καυλί πέτρα όπως πριν! :knockinb:
έχω ρωτήσει δυο ανδρολόγους γι αυτό. Και οι δυο μου απάντησαν πανομοιότυπα "τι το θέλεις το προφυλακτικό;" πριν τους εξηγήσω ότι πρόκειται για επαγγελματίες. Άρα προφανώς το θεωρούν δεδομένο ότι το προφυλακτικό επηρεάζει αρνητικά.
Με το ακάποτο γενικά δεν έχω πρόβλημα. Με το σκουφάκι έχω - κάποιες φορές, όχι πάντα. Θεωρώ ότι είναι συνδυασμός παραγόντων. Και ψυχολογικό κάποιες φορές (με την ιδέα και μόνο ότι μπορεί να πέσει, να πέφτει όντως) αλλά και μηχανικό. Θέμα τριβής. Εάν π.χ. γαμάς την κοπέλα και μετά από κάμποσο σπρώξιμο αισθάνεσαι ότι γαμάς τον αέρα (μόλις χθες μου συνέβη) εξαιτίας του συνδυασμού τζελ-προφυλακτικό, κάποια στιγμή το πουλάκι δεν θα έχει πτωτικές τάσεις;
Εν τω μεταξύ δεν είναι και όλα τα μουνάκια ίδια. Κάποιες είναι πιο στενές, κάποιες λιγότερο.
Θυμάμαι χαρακτηριστικά μια παρτνέρ - όχι επαγγελματία - με την οποία κάναμε ακάποτο σεξ κι όταν έφτανε σε οργασμό κι υγραινόταν υπερβολικά, το πουλάκι είχε την αίσθηση ότι κολυμπάει. Δεν υπήρχε θέμα πτώσης βέβαια αλλά έπρεπε να ανεβάσω αρκετά ταχύτητα για να την αισθάνομαι.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.368
Πόντοι
5.946
Έπαιρνα ένα διάστημα κάθε μέρα. Κολοσσιαία και αν καπνίζεις σίγουρα θα σε γαμησει. Αλλά και κολοσσιαία στύση το άτιμο. Βασικά αν δεν καπνίζεις και αν έχεις καλή καρδιά (αθλείσαι κτλ) δεν θα σου φέρει πρόβλημα, ίσως μια μικρή ενόχληση στο στομάχι (αν φας πχ μετά γύρο μερίδα τον ήπιες).
να τον κόψεις τον γύρο αν σε χαλάει...
όσο για το βιάγκρα... κρίμα νέο παιδί και να μη σου σηκώνεται...
και για νάχουμε και καλό ρώτημα τι το θές? αφού παθητικιά δεν είσαι?
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.853
Like
27.314
Πόντοι
5.906
να τον κόψεις τον γύρο αν σε χαλάει...
όσο για το βιάγκρα... κρίμα νέο παιδί και να μη σου σηκώνεται...
και για νάχουμε και καλό ρώτημα τι το θές? αφού παθητικιά δεν είσαι?
Καβλωνει από πισω μάλλον!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.368
Πόντοι
5.946

Μινώταυρος 45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
5
Κριτικές
37
Like
922
Πόντοι
990
Δεν ξέρω αν έχει ανέβει και παλιότερα τέτοιο θέμα αλλά ήθελα να ρωτήσω γνώμες κι εμπειρίες πάνω στον προβληματισμό μου για την απαραίτητη χρήση προφυλακτικού με τις επαγγελματίες.
Είμαι 54 ετών και νέος στο σεξ επί πληρωμή. Τον Αύγουστο κλείνω χρόνο. Μετά από 3-4 επισκέψεις πήρα μπρος και συνεχίζω ακάθεκτος. Παρατηρώ όμως ότι το πουλάκι κάποιες φορές ζορίζεται με το προφυλακτικό. Με το που μου το φορέσει η κοπέλα κι ενώ το πουλάκι έχει γίνει κάγκελο, πρέπει να της τον βάλω γρήγορα και να αρχίσω να γαμάω σε υψηλή ταχύτητα, αλλιώς το πουλάκι κινδυνεύει να πέσει. Σε 1-2 περιπτώσεις μάλιστα τον έχω βάλει μισοσηκωμένο. Γενικά μου είναι δύσκολο να ξεκινήσω να γαμάω αργά, μερακλήδικα και στη συνέχεια να ανεβάσω ταχύτητα. Κάτι που κάνει και τη διείσδυση πιο σύντομη, αναγκαστικά. Σίγουρα δεν βοηθάει και η χρήση τζελ από τα κορίτσια, που κάποιες φορές το παρακάνουν με αποτέλεσμα να είναι σαν να γαμάς τον αέρα.
Υπόψιν ότι α) πριν το σεξ με επαγγελματία χτυπάω 10-20 mg ταδαλαφίλη β) δεν καπνίζω γ) ελέγχω τη χρήση αλκοόλ δ) δεν πηγαίνω για σεξ με γεμάτο στομάχι δ) επί εικοσαετία έκανα σεξ μόνο με δυο διαδοχικές συζύγους με αποτέλεσμα να έχω ξεσυνηθίσει εντελώς το προφυλακτικό.
Δυο ανδρολόγοι που ρώτησα μου είπαν "τι το θέλεις το προφυλακτικό;" πριν τους εξηγήσω ότι αφορά επαγγελματίες.
Ποια είναι η δική σας εμπειρία, ειδικά των άνω των 50;
Πώς το διαχειρίζεστε όσοι αντιμετωπίζετε παρόμοιο θέμα;
Τι να μπορούσε να κάνει κανείς για να κάνει το πουλάκι πιο ανεκτικό στο προφυλακτικό;
Γιατί να μην χύσεις με το πουτανάκι? Να σου παίξει μια μαλακία στα βυζιά της. Ειναι οκ
 
OP
OP
J

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.742
Πόντοι
2.836
Σιγά μην κουβαλάμε μαζί μας σκοινιά να κάνουμε καντιλίτσες και ναυτικούς κόμπους γενικότερα για να γαμίσουμε.Καλύτερα ένα δαχτυλίδι πούτσας που κάνει δουλειά πραγματικά και εύκολα.
Durex-Pleasure-Penis-Ring-For-Him-Rings-636005.jpg
αυτό πώς το φοράμε; σε σηκωμένο πουλάκι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom