Νέα

Κιλκίς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alex2211
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 10K
  • Ετικέτες
    κιλκίς
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Για Κιλκις εχω ακουσει οτι εχει 1-2 καλα μαγαζια, κανενας να ξερει τιποτα?
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
το καλυτερο μαγαζι ειναι εξω απο το πολυκαστρο ονομα δεν θυμαμαι με μαμησι εντος αρκει μην πας ψαρωμενος
 
OP
OP
A

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
το καλυτερο μαγαζι ειναι εξω απο το πολυκαστρο ονομα δεν θυμαμαι με μαμησι εντος αρκει μην πας ψαρωμενος
Εχω ακουσει για το "Σκορπιο" και τη "Συναντηση" ειναι Πολυκαστρο και αυτα? Τι παιζει εκει?
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
ξερει κανεις τι παιζει με ενα μαγαζι στην εισοδο του Κιλκις,λιγο πριν το στρατοπεδο ?
 

perbadis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
μεχρη στιγμης λειτουργουν 3 στο κιλκις . Προσφατα πηγα με λιγη παρεα στον αφρο που ειναι προς το τερμα  21ης ιουνιου ,και η κατασταση εχει ως εξης,ΟΤΙ ΦΑΜΕ ΟΤΙ ΠΟΙΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΚΕΡΑΣΤΟΥΜΕ ,οι ιδιες παραγγελνουν χρεονοντας μας εστω και αν ξεραθαρισεις στη μπαργουμαν οτι δεν κερνας.
τωρα απο παρουσιες και τα 3 εχουν καλο πραμα σε σχεση με τα περισοτερα της σαλονικης
 

jimis24

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
παιζει καμια πριβε κατασταση σ αυτα;;;
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
θα επισκεφτω προσφατα το κιλκις ,και θα ηθελα οποιαδηποτε πληροφορια ξερει κανεις,αν μπορεις να φορτωσεις και απο που γιατι εχω κλεισει ηδη ξενοδοχειο(καποιο με ξενο ονομα στο κεντρο διπλα)
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
θα επισκεφτω προσφατα το κιλκις ,και θα ηθελα οποιαδηποτε πληροφορια ξερει κανεις,αν μπορεις να φορτωσεις και απο που γιατι εχω κλεισει ηδη ξενοδοχειο(καποιο με ξενο ονομα στο κεντρο διπλα)
τη να φορτωσεις τυπε ?
 

karaflokondoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
261
Like
2
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους τους συνταγωνιστες ...... οποιος γνωριζει για το τι παιζει στο Κιλκις αυτην την εποχη παιδια ας μας γραψει δυο λογια και οποιος γνωριζει για τα μαγαζια στο Πολυκαστρο κατι ας αναφερει οτι γνωριζει (για σκορπιο ειδικα εαν υπαρχει ακομη)
ευχαριστω εκ των προτερων !
(εαν υπαρχει καποιος παλιος καλος θαμωνας  του Σκορπιου εποχη 2013 που να γνωριζει καλα τις κοπελες που δουλευαν εκει και μετα στο πολυκαστρο ας επικοινωνησει μαζι μου στο μαιλ - να ειστε ολοι καλα)
 

MegalhAlepou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές θα ήθελα να κάνω μια επίσκεψη λιαν συντόμως στο πορφυρά στέκια του Κιλκίς υπάρχει καμία κοπέλα η οποία να έχει "ευχάριστες διαθέσεις" προσφάτως πήγα στον αφρό 21ης ιουνιού αλλα το μαγαζί δεν λέει και πολλά είναι σεμνά και ταπεινά κορίτσια κέρασα 1 ποτό μια ουκρανίδα ελίνα μου φαίνεται το ονομά της αλλά μόλις της έκανα πάσα για τα περαιτέρω μου τα μασούσε  :s&m_1: έχει κανένας εμπειρότερος συναγωνιστής και παλιά καραβάνα περαιτέρω πληροφορίες για το εν λόγο μαγαζί η κάποιο άλλο στο Κιλκίς; θα βοηθούσε πολύ 
 

poutsa.bam

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2020
Μηνύματα
54
Like
99
Πόντοι
0
κυκλοφορει κανα καλο μουνί στο Κιλκίς ?
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
122
Like
272
Πόντοι
21
κυκλοφορει κανα καλο μουνί στο Κιλκίς ?
Τύπε το νήμα άνοιξε το 10 και τώρα έχουμε 24 και γραψανε σε αυτό 3-4 φορές κάτι άκυρα.
Κάποιοι λένε ότι δεν υπάρχει καν το Κιλκίς και εγώ προσωπικά τόσα χρόνια ούτε έχω πάει ούτε γνώρισα και κάποιον από κει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom