Νέα

Κηδειόχαρτα ΜΠΟΥ!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΑΚΙΡΗΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.174
Like
15.757
Πόντοι
3.656
Αυτό που με σοκάρει είναι ότι εκτός από γερασμένος δεν έδειχνε να έχει κάτι παθολογικό, ο άνθρωπος μια χαρά περπατούσε

Ποσο καιρό είχες να τον δεις;Ο αδερφός του έγραψε ότι 14 μήνες είχε θέμα
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.513
Πόντοι
2.306
Ποσο καιρό είχες να τον δεις;Ο αδερφός του έγραψε ότι 14 μήνες είχε θέμα
Τουλάχιστον δέκα μήνες αλλά δεν παρατήρησα κάτι το μόνο που με προβλημάτισε ήταν ότι σταμάτησε να έρχεται στο καφέ αλλά δεν το έψαξα παραπάνω
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.015
Κριτικές
62
Like
40.544
Πόντοι
8.530
Τώρα τύπε, η γνώμη μου για αυτόν ανέβηκε δέκα σκαλιά παραπάνω.
Και πούτσα του που δεν είχε παιδιά δηλαδή.
Η μνήμη του θα ζει μέσα από όλους εμάς που τον γνωρίσαμε μέσω της δουλειάς του.
Κατα κάποιον τρόπο μας μεγάλωσε άρα ήμασταν παιδιά του τηρουμένων των αναλογιών.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.015
Κριτικές
62
Like
40.544
Πόντοι
8.530
Εγώ μεγάλωσα με Γεωργίου κι αποδυτηριάκια τύπε :grin:
Εγώ με Σπορ του Βορρά και Μπούζα .
Όμως σεβομουν τον Φίλαθλο γιατί δεν ήταν ξεκάθαρα οπαδική εφημερίδα .
Δεν βλέπαμε τον Γεωργίου τότε στην τηλεόραση αλλά Θεοδωρακόπουλο,Συρίγο και Σεφερλή...και Δεληγιάννη.
Φυσικά βλέπαμε Αθλητική Κυριακή ...αγαπημένα τα σκίτσα που προλόγιζαν τους αγώνες Α'Εθνικης.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.015
Κριτικές
62
Like
40.544
Πόντοι
8.530
Είσαι νέος τύπε εμείς γεροντια :grin:
Τα γεροντια διαβάζουν εφημερίδες...
Πέρα από την πλάκα,το να διαβάζεις εφημερίδες έδειχνε ότι κάνεις κάτι ανδρικό,ότι μεγάλωσες...τώρα πεντάχρονα παίζουν με κινητό και κάνουν δέκα λάθη σε δύο γραμμές κειμένου....και νιώθουν περήφανοι οι δυστυχείς γονείς. . .:jerking:
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.513
Πόντοι
2.306
Τα γεροντια διαβάζουν εφημερίδες...
Πέρα από την πλάκα,το να διαβάζεις εφημερίδες έδειχνε ότι κάνεις κάτι ανδρικό,ότι μεγάλωσες...τώρα πεντάχρονα παίζουν με κινητό και κάνουν δέκα λάθη σε δύο γραμμές κειμένου....και νιώθουν περήφανοι οι δυστυχείς γονείς. . .:jerking:
Πιτσιρικάς όταν ήμουν από αθλητικές εφημερίδες μόνο αθλητική ηχώ και φως υπήρχαν
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.429
Κριτικές
5
Like
5.577
Πόντοι
1.056
Εγώ με Σπορ του Βορρά και Μπούζα .
Όμως σεβομουν τον Φίλαθλο γιατί δεν ήταν ξεκάθαρα οπαδική εφημερίδα .
Δεν βλέπαμε τον Γεωργίου τότε στην τηλεόραση αλλά Θεοδωρακόπουλο,Συρίγο και Σεφερλή...και Δεληγιάννη.
Φυσικά βλέπαμε Αθλητική Κυριακή ...αγαπημένα τα σκίτσα που προλόγιζαν τους αγώνες Α'Εθνικης.
Σεφτελή εννοείς.
Σεφερλή ευτυχώς δε βλέπαμε.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.160
Κριτικές
496
Like
62.159
Πόντοι
39.662

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
10
Like
1.353
Πόντοι
506
καλο κατευοδιο στην κυρια Αννα,
την πρωτοδειδα στην ταινια "Μανταμ σουσου" , πολυ γελιο, οπου διακωμωδουσε αρκετες ελλεινιδες , ελληνες, αλλα κ πολιτικες
 

driverthess

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
107
Like
946
Πόντοι
81

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.429
Κριτικές
5
Like
5.577
Πόντοι
1.056
Ο Ψαθάς διακωμωδούσε στη "μαντάμ Σουσού". Δικό του ήταν το έργο. Η Άννα και οι λοιποί απλώς εκτελούσαν.
Η Άννα Παναγιωτοπούλου υπήρξε μια σταθερή στην απόδοση και στις απόψεις της ηθοποιός. Πιστεύω ότι τυποποιήθηκε πολύ νωρίς σε ρόλους μητέρας, πεθεράς και στρίγγλας καθώς, έχοντας επίγνωση της εμφάνισής της, κατάλαβε ότι δεν την έπαιρνε να παίζει ούτε την ενζενί, ούτε τη σεξοβόμβα. Φανταστείτε ότι στη Μαντάμ Σουσού (1985-86, αν θυμάμαι καλά) είναι μόλις 37 ετών αλλά δείχνει πολύ μεγαλύτερη. Του αριστερού και ΛΟΑΤΚΙ χώρου, συμμαθήτρια και φίλη με Σταμάτη Φασουλή, συνοδοιπόρος με Μίμη Χρυσομάλλη, Άννα Βαγενά, Αλέξανδρο Αντωνόπουλο, αργότερα με Λάκη Λαζόπουλο, Ρέππα Παπαθανασίου, γενικά άτομα που δεν έχω και σε μεγάλη καλλιτεχνική υπόληψη.
Αιώνια η μνήμη!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.174
Like
15.757
Πόντοι
3.656
Σιγουρα απ'τις καλύτερες κωμικούς της γενιάς της,στο Ντολτσε Βίτα έδωσε ρέστα.Εν τω μεταξύ στις Τρεις Χαριτες ήταν η μικρότερη ηλικιακά,και έμοιαζε σαν μάνα των άλλων δύο
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.429
Κριτικές
5
Like
5.577
Πόντοι
1.056
Όπως τα λέει ο @Sub-Zero
Από τα νιάτα της έδειχνε γριά.
Από τις Τρεις Χάριτες πάντως, για μένα η πιο καυλιάρα και αλανιάρα ήτανε η Νένα Μεντή. Με διαφορά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom