Νέα

Κέρκυρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα starbus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

osfad

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Και γω απο Κερκυρα ειμαι αλλα ακοαμ δεν βρηκα κατι αν και εχω ακουσει για το αυγο.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Και γω απο Κερκυρα ειμαι αλλα ακοαμ δεν βρηκα κατι αν και εχω ακουσει για το αυγο.
Στο αυγό έχει πέσει πολύ η ποιότητα φίλε,σκάνε κάτι κομήτες μουνάρες που και που αλλά δεν κάθονται  και πολύ... :sunglasses:
 

liontarakiii

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
kalispera paidakia loipan tha sas po gia kerkyra oti ksero telos panton.zontiak stis mpenitses metria pragmata an pas kamia 10aria fores isos pareis kanena til kai kana 200 na gamiseis.asylo prin to emporiko to idio.to aygo oles gamioynte me 100 eyro peripoy .na tis kanete pazaria.exo kai kati til apo foititries ayrio tha moy ta poyn20 eyro paidakia.....kai tha moy poyn kai to mpar poy sixnazoyn tetoies.ayta gia tin ora
 

elsoon

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
τι εγινε ρε παιδες τελικα δεν παιζει να γαμησουμε εδω περα ετσι? μονο αν κατεβουμε αθηνα θα βρουμε κανα μουνακι???
 

liontarakiii

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
καποιος συναγωνιστης εργαψε οτι παιζει ενα καντρικο ξενοδοχειο με βιζιτες αλλα τπτ παραπανω....αν ξερει κανεις κατι η τιποτα αλλο ας το μοιραστει....
 

osfad

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Βρικα ενα τηλ αλλα δεν το χρισιμοποιεισα ακομα λογο δισταγμων ειναι απο κολωμπαρο και μαλον θα ειναι αρκιβη!!!!!
 

elsoon

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ελα ρε φιλε αφου δισταζεις ασε τους αλλους να δουμε τι κομματι ειναι
παντως εγω χτυπαω κανα γκομενακι σε παραλιες γυμνιστων, εχει κατι μωρα!!! (μυρτιωτισα κυριως)
τα βλεπεις ολα και τσεκαρεις και τι πραγμα θα παρεις
αρκει να μην καβλωνεις οταν τους μιλας, μια φορα ετυχε και δεν μπορουσα να το μαζεψω με τιποτα, παλι καλα που καθομουν και δεν ημουν ορθιος
 

bill777

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Εγω οταν παω μυρτιωτησα φοραω κανονικα το μαγιο μου και αφινω τις αλες για να περνω ματι...
 

liontarakiii

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μυρτιωτισσα παιζει παιχνιδι η απλα βλεπεις?την πεφτεις οπου να ναι η αν κατσει φαση οπως τις αλλες παραλιες?
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
εγω παιδια μολις ηρθα απο κερκυρα που εμεινα 2 εβδομαδες, και πηδηξα 4 τουριστριες(2 αγγλιδες 1 σκωτσεζα και 1 ιρλανδη μιλφ) με κοστος 30 ευρο. 4 ποτα δικα τις στο μπαρακι και 2 δικα μου. τρελο μουνι στην κερκυρα. σιδαρι εβγαινα.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166

Είχαν στήσει οίκο ανοχής σε μπαρ, είχαν και... κάμερες!

Παράνομο οίκο ανοχής είχαν στήσει οι ιδιοκτήτες μπαρ στην πόλη της Κέρκυρας, έχοντας μάλιστα στήσει και κάμερες παρακολούθησης εντός του χώρου. Η έρευνα της αστυνομίας οδήγησε σε τρεις συλλήψεις ενώ αναζητούνται οι ιδιοκτήτες της επιχείρησης.

Άνδρας της «Ομάδας Πρόληψης Καταστολής Εγκληματικότητας», εμφανίστηκε τα ξημερώματα της Κυριακής ως πελάτης και πλήρωσε τη 40χρονη υπεύθυνη του μπαρ με προσημειωμένα χαρτονομίσματα το ποσό των 40 ευρώ, προκειμένου να λάβει εντός ειδικού χώρου του καταστήματος, «αισθησιακό χορό» από 20χρονη σερβιτόρα.
Στην έφοδο της Αστυνομίας που ακολούθησε, συνελήφθησαν η 40χρονη και η 20χρονη, καθώς και μία ακόμα σερβιτόρα 29 ετών στην κατοχή της οποίας βρέθηκε σε σακουλάκι ποσότητα κοκαΐνης βάρους 0,6 γραμμαρίων.
Από την έρευνα που διενήργησαν οι αστυνομικοί, αποκαλύφθηκε ότι οι ιδιοκτήτες του καταστήματος είχαν στήσει οίκο ανοχής αφού «διευκόλυναν» έναντι χρηματικής αμοιβής τη συνεύρεση των πελατών με σερβιτόρες, ωστόσο, το ζευγάρι των ιδιοκτητών παραμένει άφαντο και αναζητείται από τις αρχές.
Στις κατηγορίες περιλαμβάνεται και η παρακολούθηση του καταστήματος με τέσσερις κρυφές κάμερες εσωτερικού χώρου, χωρίς την απαραίτητη άδεια της Αρχής Προσωπικών Δεδομένων και την ανάρτηση πινακίδας που να προειδοποιεί τους πελάτες ότι γίνεται καταγραφή.
Μεταξύ άλλων, εντός του καταστήματος, βρέθηκαν και κατασχέθηκαν, μία συσκευή λέιζερ και ένα κουτί πλαστικές μάρκες, οι οποίες χρησιμοποιούνταν από τις αλλοδαπές για την πληρωμή των «υπηρεσιών» τους.
Από την προανάκριση προέκυψε ότι τις εισπράξεις του καταστήματος παραλάμβανε λίγο πριν το κλείσιμο του, η αλλοδαπή σύζυγος του 49χρονου ημεδαπού ιδιοκτήτη του καταστήματος-μπαρ  ενώ η διευκόλυνση ακολασίας των πελατών με τις σερβιτόρες, με σκοπό τον πορισμό εισοδήματος γινόταν κατ΄εντολή του. Οι συλληφθέντες οδηγήθηκαν στην κ. Εισαγγελέα Πλημ/κών Κέρκυρας.

www.corfupress.com/bulletin/201011015672/eidiseis/koinonia/eixan-stisei-paranomo-oiko-anoxis-se-mpar-eixan-kai___-kameres]http://www.corfupress.com/bulletin/201011015672/eidiseis/koinonia/eixan-stisei-paranomo-oiko-anoxis-se-mpar-eixan-kai___-kameres[/url]
 

osfad

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Στο magic παιζει να φορτωσεισ κατι απο 100 και 150 γιουργια και στο Ασυλο απο 100.
 

diamplo1988

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
den pezei fortoma sto magic eisai sigouros file mou.....pantos an thelete paraskeuh eate sta gouvia stis adonis exei ginei mpourdelo paraskeuh anoigoume.....
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Και στο senses εχει κάτι καλά..  :tits: :tits: :cum:
 

stelakos21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κανένας τίποτα για Κέρκυρα. Εχω έρθει  διακοπές  κ δε βρίσκω τίποτα αν έχετε καμία πληροφορία ευχαριστώ προκαταβολικά!!!!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Παιδιά ξέρει κανένας τίποτα για Κέρκυρα. Εχω έρθει  διακοπές  κ δε βρίσκω τίποτα αν έχετε καμία πληροφορία ευχαριστώ προκαταβολικά!!!!
δεν νομιζω να εχει τιποτα.μονο κανενα μπαρ που θα εχει κονσομασιον η κανενα στριπτιζαδικο αν βρεις
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
δεν νομιζω να εχει τιποτα.μονο κανενα μπαρ που θα εχει κονσομασιον η κανενα στριπτιζαδικο αν βρεις

Έτσι είναι καί  μάλιστα  πρίν 2  χρόνια  είχε γίνει σάλος για ένα  παράνομο οίκο ανοχής που είχε στηθεί σ' ένα μπάρ  , είχε κυκλοφορήσει καί σχετικό " ρόζ " βίντεο  :grin: ! επίσης πρίν 3 χρόνια είχε τεθεί στο δημοτικό συμβούλιο του δήμου Κερκυραίων το ζήτημα λειτουργίας οίκων ανοχής αλλά δέν  έχει προχωρήσει ακόμα τίποτα  :think: !
 

stakar

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
ομως υπαρχουν κοριτσια που δουλεβουν με τηλεφωνα, call girls που λενε, και τσιμπας τηλεφωνακια απο τα κωλομπαρα του νησιου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom