Νέα

Κέλλυ από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johngeorgie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπογράφω???

  • Ναι. Υπογράφω

    Ψήφοι: 63 32,1%
  • Όχι , Δεν υπογράφω

    Ψήφοι: 67 34,2%
  • Ναι , με όρους

    Ψήφοι: 24 12,2%
  • ΔΓ/ΔΑ

    Ψήφοι: 42 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    196

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
get a life  :jerking: :jerking: :jerking:


ετερον εκατερον
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Σόρρυ δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν.

Διάβασα, κατά την γνώμη μου υπερβολικούς χαρακτηρισμούς και διακρινα μια αισθηση έπαρσης.

Το να λέω ότι ειμαι "χαρησματικός" ή και να αποδέχομαι, ως προς το μέγεθος του λούτσου μου πχ. το θεωρω ως έπαρση. Αλλωστε το να ειμαι καλός πχ επαγγελματίας δεν θα βγω να το γράφω.

 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Επειδή παραθέτουμε τις απόψεις μας ελεύθερα πιστεύω...παρατηρώ μια κακεντρέχεια απο ορισμένους σε όποιους συμπαθούν τις κοπέλες ή μία κοπέλα κάπως περισσότερο...
Επίσης παρατηρώ πως ορισμένοι μπαίνουν για να πουν μόνο τις κακίες τους, να κοροϊδέψουν τους υπόλοιπους και να ξερολιάσουν επί παντός επιστητού. Θα ήθελα πολύ αυτά τα άτομα να μας αναφέρουν καμιά μπουρδελο-εμπειρία τους ...άν έχουν (που αμφιβάλω αν έχουν...γιατί για κρυφο-αυνάνες τους κόβω ...με τις φωτο των κοριτσιών).

Οσο για την Κέλλυ (επειδή αυτό είναι το thread της) έχω να πω πως είναι μια άριστη επαγγελματίας που τα δίνει όλα 100% στο δωμάτιο...και μετά το πρόγραμμα είναι πολύ κοινωνική και ομιλητική κάνοντας τον πελάτη να αισθανθεί καλύτερα και να χαλαρώσει περισσότερο.
Αυτό βίωσα εγώ μαζί της τουλάχιστον και θα την ξαναεπισκεφτώ.
Τώρα γιατί πρέπει οι εντυπώσεις που είχα απο αυτή την κοπέλα να σημαίνουν σώνει και καλά πως την προμοτάρω...δεν το καταλαβαίνω...
Και επαναλαμβάνω πως η αξιοπιστία του οτιδήποτε γράφουμε εδώ μέσα φαίνεται απο τη διασταύρωση των πληροφοριών και φυσικά από την κατ'ιδίαν επίσκεψη...
Ολα τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ...
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Επειδή παραθέτουμε τις απόψεις μας ελεύθερα πιστεύω...παρατηρώ μια κακεντρέχεια απο ορισμένους σε όποιους συμπαθούν τις κοπέλες ή μία κοπέλα κάπως περισσότερο...
Επίσης παρατηρώ πως ορισμένοι μπαίνουν για να πουν μόνο τις κακίες τους, να κοροϊδέψουν τους υπόλοιπους και να ξερολιάσουν επί παντός επιστητού. Θα ήθελα πολύ αυτά τα άτομα να μας αναφέρουν καμιά μπουρδελο-εμπειρία τους ...άν έχουν (που αμφιβάλω αν έχουν...γιατί για κρυφο-αυνάνες τους κόβω ...με τις φωτο των κοριτσιών).

Ξαναδίαβασε τι έγραψες, Ατζελα

Εχω άποψη για την Κέλλυ, όντος ειναι από τις καλύτερες κοπέλες.

Δεν γράφω κριτικές από άποψη και αυτο το ξέρουν αρκετη από εδω μέσα που με γνωρίζουν.
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Επειδή παραθέτουμε τις απόψεις μας ελεύθερα πιστεύω...παρατηρώ μια κακεντρέχεια απο ορισμένους σε όποιους συμπαθούν τις κοπέλες ή μία κοπέλα κάπως περισσότερο...
Επίσης παρατηρώ πως ορισμένοι μπαίνουν για να πουν μόνο τις κακίες τους, να κοροϊδέψουν τους υπόλοιπους και να ξερολιάσουν επί παντός επιστητού. Θα ήθελα πολύ αυτά τα άτομα να μας αναφέρουν καμιά μπουρδελο-εμπειρία τους ...άν έχουν (που αμφιβάλω αν έχουν...γιατί για κρυφο-αυνάνες τους κόβω ...με τις φωτο των κοριτσιών).

Οσο για την Κέλλυ (επειδή αυτό είναι το thread της) έχω να πω πως είναι μια άριστη επαγγελματίας που τα δίνει όλα 100% στο δωμάτιο...και μετά το πρόγραμμα είναι πολύ κοινωνική και ομιλητική κάνοντας τον πελάτη να αισθανθεί καλύτερα και να χαλαρώσει περισσότερο.
Αυτό βίωσα εγώ μαζί της τουλάχιστον και θα την ξαναεπισκεφτώ.
Τώρα γιατί πρέπει οι εντυπώσεις που είχα απο αυτή την κοπέλα να σημαίνουν σώνει και καλά πως την προμοτάρω...δεν το καταλαβαίνω...
Και επαναλαμβάνω πως η αξιοπιστία του οτιδήποτε γράφουμε εδώ μέσα φαίνεται απο τη διασταύρωση των πληροφοριών και φυσικά από την κατ'ιδίαν επίσκεψη...
Ολα τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ...
καλησπερα μωρο μου....σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια....τα απαντησες ολα και δεν χρειαζετε να απαντησω σε κανενα
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Πιστεύω οτι πολλοί δεν γνωρίζουν τη σημασία της λέξης χαρισματικός και τη χρησιμοποιούν κατά το δοκούν.
Χαρισματικοί άνθρωποι θεωρούνται αυτοί που άλλαξαν με τις ιδέες τους τον κόσμο. Δηλαδή, έχουν το δώρο να πρωτοτυπούν με τις ρηξικέλευθες ιδέες τους!! Φαεινό παράδειγμα  είναι ο Αϊνστάιν.

Όσο για τον κυριο Σαρουμαν θα του συνιστούσα να παραμείνει στα καθ' υμας, δηλαδή τις σαδομαζοχιστικές απολαύσεις και το κατούρημα από τη Μπέτυ.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλησπέρα Κέλλυ. Δεν έχω πρόθεση να σε μειώσω ούτε να σε κακαλογήσω.
Αλλά δεν νομίζω ότι είναι κανένας από μας εδώ μεσα χαρισματικός. Προικισμένος  ;) ;) μπορεί, χαρισματικός όχι!!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Καλησπέρα Κέλλυ. Δεν έχω πρόθεση να σε μειώσω ούτε να σε κακαλογήσω.
Αλλά δεν νομίζω ότι είναι κανένας από μας εδώ μεσα χαρισματικός. Προικισμένος  ;) ;) μπορεί, χαρισματικός όχι!!
Καλα ρε συ μεγαλε, γιατι εχεις κολλησει σε αυτο ???  :think: :think: :think:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα Κέλλυ. Δεν έχω πρόθεση να σε μειώσω ούτε να σε κακαλογήσω.
Αλλά δεν νομίζω ότι είναι κανένας από μας εδώ μεσα χαρισματικός. Προικισμένος  ;) ;) μπορεί, χαρισματικός όχι!!
χαρισματικός είναι αυτός που ξέρει να χειρίζεται το μυαλό του, αυτό έκανε ο αϊνστάιν, εκ γενετής δεν υπάρχει χαρισματικός άνθρωπος,μονο οι mentalist,οι διαλογιστές κλπ. Εδώ στην ελλάδα δεν υπάρχει αυτό,άγνωστο   :2funny: :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Πιστεύω οτι πολλοί δεν γνωρίζουν τη σημασία της λέξης χαρισματικός και τη χρησιμοποιούν κατά το δοκούν.
Χαρισματικοί άνθρωποι θεωρούνται αυτοί που άλλαξαν με τις ιδέες τους τον κόσμο. Δηλαδή, έχουν το δώρο να πρωτοτυπούν με τις ρηξικέλευθες ιδέες τους!! Φαεινό παράδειγμα  είναι ο Αϊνστάιν.

κανεις και εσυ τωρα την τριχα τριχια :P
ο αινσταιν εχει πεθανει εδω και 60 χρονια αλλοι χαρισματικοι ανθρωποι δεν υπαρχουν απο τοτε :think:
εγω με τα φτωχα μου ελληνικα καταλαβαινω οτι χαρισματικος ειναι αυτος που εχει χαρισματα
τα οποια μπορει να ειναι απο την καλοσυνη και την ευγενεια μεχρι την αλληλεγγυη και την φιλανθρωπια αλλα και 1002 αλλα μαζι
αν τελικα χαρισματικος ανθρωπος ειναι αυτος που λες εσυ ,αυτος δηλ που αλλαξε τον κοσμο σαν τον αινσταιν
οχι τοτε η κελλυ και η καθε κελλυ δεν ειναι χαρισματικια γιατι δεν βλεπω καμια αλλαγη ακομα στην παγκοσμια σκηνη
μικρη ομως ειναι ακομα που ξερεις μπορει και να φερει τα πανω κατω στην υδρογειο και τοτε να της αξιζει ο τιτλος με βαση τον ορισμο σου :cheesy:
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Καλησπέρα Κέλλυ. Δεν έχω πρόθεση να σε μειώσω ούτε να σε κακαλογήσω.
Αλλά δεν νομίζω ότι είναι κανένας από μας εδώ μεσα χαρισματικός. Προικισμένος  ;) ;) μπορεί, χαρισματικός όχι!!
καλησπερα....δεν θα ασχοληθω περισσοτερο με το θεμα
οτι νομοιζει ο καθενας.....
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μπορεί να κάνει τους πελάτες της να παραπατούν από έκσταση μετά από ένα ανελέητο  :s&m_1: :s&m_1: , αλλά να φέρει τα πάνω κάτω σε όλη την υφήλιο;
Μάλλον χλωμο το βλέπω. Ποτέ όμως μην πεις ποτέ!! ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom