Νέα

Κέλλυ από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johngeorgie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπογράφω???

  • Ναι. Υπογράφω

    Ψήφοι: 63 32,1%
  • Όχι , Δεν υπογράφω

    Ψήφοι: 67 34,2%
  • Ναι , με όρους

    Ψήφοι: 24 12,2%
  • ΔΓ/ΔΑ

    Ψήφοι: 42 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    196

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Να το πάρεις το κορίτσι, φίλτατε Τσεγιέν!! Είδες που μπορεί να φτάσει από την απελπισία της;
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
είσαι πολύ καλή...Θα σε επισκεφτώ συντόμως
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.856
Κριτικές
32
Like
928
Πόντοι
3.305
Ας σου ευχηθω και στο φορουμ σου φυσικα.
<<Για κάθε κρυφή επιθυμία που την άκουσαν μόνο μερικά κεριά υπάρχει ένα όνειρο που καίγεται να γίνει αληθινό.>>
 

Συνημμένα

  • 1267031732-b-51-7790-8.jpg
    1267031732-b-51-7790-8.jpg
    58,2 KB · Εμφανίσεις: 33

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
ελα ντε?
και εγω μαζι σου μωρο
να πουμε ομως και στον admin να σβησει και τις 17 σελιδες των thread στο "Ιερόδουλες Αθήνα" γιατι ουτε εκει υπαρχουν thread  με κοριτσια που δειχνουν φατσα σε φωτο πλην ελαχιστων μα ελαχιστων εξαιρεσεων.
Για οσες δε κοπελες οχι απλα δεν δειχνουν προσωπο αλλα δεν εχουν καν φωτογραφιες εστω σωματος αναρτημενες να απαγορευτει δια ροπαλου στα μελη να συζητουν γιαυτες :P :( :huh:

ας βαλουμε και μια φωτογραφια της Κέλλυς :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]
(η παραπανω φωτογραφια ειναι της Κελλυς ειναι χωρις προσωπο και θα αυτοκαταστραφει σε 10 δευτερολεπτα :2funny:)

Μια εικονα ειναι χιλιες λεξεις!!!

Μα εδω φιλοι μου αγαπημενοι τα εχετε δει ολα, το προσωπο τι θα αλλαξει αφου μπορειται να το δειτε απο κοντα! Ολες οι κοπελες εχουν και προσωπικη ζωη και ναι και εγω να ημουν στην θεση τους δεν θα ηθελα να δειξω το προσωπο μου για τον απλουστατο λογο οτι ελληνικη κοινωνια δεν ειναι τοσο ανοικτη ακομα στο να δεχτει οτι και αυτο το επαγγελμα ειναι ενα επαγγελμα σαν ολα τα αλλα...

Η οποια κοπελα δεν μιλαω για την Κελλυ προσωπικα θα παει να ψωνισει στο σουπες μαρκετ, θα παει να παρει τους βαθμους απο το σχολειο του παιδιου της, θα παει στην εκκλησια θα παει σε μια φιλικη συγκεντρωση και εκει εαν φιγουραρει η φατσουλα της στο διαδυκτυο δεν θα περασει καλα γιατι απλουστατα η ελληνικη κοινωνια δεν μπορει να κατανοησει οτι ειναι και αυτο ενα επαγγελμα σαν ολα τα αλλα.....

Σορρυ ενα απομυθοποιω τις καταστασεις!!1
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
πολυ σωστος
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μια εικονα ειναι χιλιες λεξεις!!!

Μα εδω φιλοι μου αγαπημενοι τα εχετε δει ολα, το προσωπο τι θα αλλαξει αφου μπορειται να το δειτε απο κοντα! Ολες οι κοπελες εχουν και προσωπικη ζωη και ναι και εγω να ημουν στην θεση τους δεν θα ηθελα να δειξω το προσωπο μου για τον απλουστατο λογο οτι ελληνικη κοινωνια δεν ειναι τοσο ανοικτη ακομα στο να δεχτει οτι και αυτο το επαγγελμα ειναι ενα επαγγελμα σαν ολα τα αλλα...

Η οποια κοπελα δεν μιλαω για την Κελλυ προσωπικα θα παει να ψωνισει στο σουπες μαρκετ, θα παει να παρει τους βαθμους απο το σχολειο του παιδιου της, θα παει στην εκκλησια θα παει σε μια φιλικη συγκεντρωση και εκει εαν φιγουραρει η φατσουλα της στο διαδυκτυο δεν θα περασει καλα γιατι απλουστατα η ελληνικη κοινωνια δεν μπορει να κατανοησει οτι ειναι και αυτο ενα επαγγελμα σαν ολα τα αλλα.....

Σορρυ ενα απομυθοποιω τις καταστασεις!!1
Εγω που την ξερω απο κοντα την συγκεκριμενη κοπέλα εχω να πω πως ειναι ακαταμάχητος χαρακτήρας..  :)
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Εγω που την ξερω απο κοντα την συγκεκριμενη κοπέλα εχω να πω πως ειναι ακαταμάχητος χαρακτήρας..  :)
Συμφωνώ με τον αρχηγό πρόκειται για ένας  χαρισματικός άνθρωπος που σου μεταδίδει ωραία συναισθήματα και περνάς όμορφα  :rolleyes:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Συμφωνώ με τον αρχηγό πρόκειται για ένας  χαρισματικός άνθρωπος που σου μεταδίδει ωραία συναισθήματα και περνάς όμορφα  :rolleyes:
προσθέτω κ γω την εμπειρία μου και συμφωνώ με τους προλαλήσαντες!! :thumbsup: :thumbsup:
 
OP
OP
J

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
8
Πόντοι
6
Κελυ εισαι απλα απιστευτη! Απο τα καλυτερα πρωκτικα προγραμματα σε στουντιο που εχω παρει. Αξιζε καθε ευρω! Συνεχισε ετσι κουκλα μου! Θα ξαναρθω για να παρω το φουλ προγραμμα!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Χαρισματικοί άνθρωποι σε μπουρδέλα; Να μην τρελαθούμε!!!
 

heelslave

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
φίλε είσαι λάθος. Δεν λέω ότι είναι χαρισματικοί, αλλά γιατί κρίνεις οτί δεν είναι; Μην κρίνεσαι, για να μην κριθείς. Ειδικά όταν δεν έχεις άποψη..
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Όλοι κρινόμαστε καθημερινά και κρίνουμε!! Οι γνώμες περί του αντιθέτου είναι ξεκάθαρα ανεφάρμοστες. Άποψη έχω και στην έχω ήδη πει!!!  
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
καλησπερα σας
οι 5 απο τους 6 με θεωρουν χαρισματικη κλπ κλπ.....
μαρουλια πιστευω πως δεν χρειαζετε να σου απαντησω......την πηρες την απαντηση σου
εχω ομως μια απορια...εσυ που εχεις τετοια αποψη για τα μπουρδελα γιατι ασχολεισε με τα μπορδελα τοτε?
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ελεοςςςςςςςςςς καναμέ την μακακία τέχνη και το γκαμίσι χάρισμα.

Βρε τι άλλο θα ακούσουμε επιτέλους

Και εσύ βρε Κέλλυ καλή μου, το να καβαλάς λούτσες ειναι η δουλία σου (και το κάνεις καλά) αλλά όχι και χαρισματικη. Απλός καλή επαγγελματίας.

Καλά το πρόμο από Φ1-4 έχει γίνει ξενερουά
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Ελεοςςςςςςςςςς καναμέ την μακακία τέχνη και το γκαμίσι χάρισμα.

Βρε τι άλλο θα ακούσουμε επιτέλους

Και εσύ βρε Κέλλυ καλή μου, το να καβαλάς λούτσες ειναι η δουλία σου (και το κάνεις καλά) αλλά όχι και χαρισματικη. Απλός καλή επαγγελματίας.

Καλά το πρόμο από Φ1-4 έχει γίνει ξενερουά
με τοχαρισματικη εννοω για το θεμα τις δουλειας...και οχι δουλίας γιατι δεν με υποχρεωνει κανεις να κανω αυτη τη δουλεια....και ε ναι λοιπον το κανω καλα...
δεν σημαινει οτι οποια κοπελα κανει αυτη την δουλεια δεν εχει και χαρακτηρα μαλιστα μπορω να πω οτι εμεις οι κοκοτες ειμαστε πιο πολυ κυριες απο καποιες εκει εξω
τελος παντων γνωμη σου και γνωμη μου δεν θα τσακωθουμε τωρα για αυτα.....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Χαρισματικοί άνθρωποι σε μπουρδέλα; Να μην τρελαθούμε!!!


στο ιδιο ζουμι βραζουν νομιζω ολοι
ειτε καποια πληρωνετε για να ανοιγει τα ποδια της
ειτε καποιος πληρωνει για να της τα ανοιξει
διαφορα καμια
αν η μια πλευρα δεν εχει χαρισματα λογω της θεσης της ,
τοτε δεν εχει και η αλλη
αμοιβαια ειναι αυτα παντα
οποτε πριν πεις κατι, καλο ειναι να σκευτεις πρωτα αν προσβαλεις πρωτα απολα τον ιδιο σου τον εαυτο ;)
εμας μια φορα δεν μας προσβαλεις γιατι δεν εστερνιζομαστε την αποψη σου
φιλικα παντα ;)

Ελεοςςςςςςςςςς καναμέ την μακακία τέχνη και το γκαμίσι χάρισμα.

Βρε τι άλλο θα ακούσουμε επιτέλους

Και εσύ βρε Κέλλυ καλή μου, το να καβαλάς λούτσες ειναι η δουλία σου (και το κάνεις καλά) αλλά όχι και χαρισματικη. Απλός καλή επαγγελματίας.

γιατι την εχεις γνωρισει και προσωπικα (εκτος δουλειας)
και ξερεις αν σαν ανθρωπος εχει χαρισματα ή οχι :think:
και εγω μπορει να εχω διαβασει 5-10 χαζομαρες σου πχ
μπορω να βαλω το χερι μου στη φωτια αν εισαι οντως χαζος ή οχι?
εσυ πως το βαζεις?

Καλά το πρόμο από Φ1-4 έχει γίνει ξενερουά

ε κοιτα τωρα εισαι λαθος
γουσταρεις και τα διαβαζεις
αν δεν γουσταρες θα ανοιγες αλλα θρεντ
ετσι δεν ειναι?
παντως εγω βλεπω οτι γενικα τα διαβαζει τα θρεντ μας πολυς κοσμος
10-20-30 μελη και επισκεπτες σε καθε σελιδα
(και μη κοιτας τωρα που ειναι 14 αυγουστου που και παλι 10 αναγνωστες και 3 επισκεπτες διαβαζουν)
δεν μπορει ολοι να διαβαζουν κατι που δεν τους αρεσει οπως εσυ
για να υπαρχει τοσος κοσμος του αρεσει και η φαση ;)
οποτε οτι πει η πλειοψηφια ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom