Νέα

Καυλωτικά άβαταρ μελών του μπου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Βασικά καλημέρα σας και καλό τριήμερο να έχουμε.

Χτες καθώς διάβαζα τις αναρτήσεις διαφόρων μελών, ξαφνικά κόλλησα στο άβαταρ εκλεκτού μέλους το οποίο απεικόνιζε δύο κορασίδες στα τέσσερα και σε πρώτο πλάνο τα καπούλια τους και έτοιμες να δεχτούν μία κρεατόβεργα. Στην φαντασίωση μου η κρεατόβεργα ήταν η δική μου, και έπαιζα το παιχνίδι στο μυαλό μου ποια από τις δύο να προτιμήσω περισσότερο. Η μία είχε γαλακτερό δέρμα και ή άλλη πιο σταρένιο. Το ευχάριστο πρόβλημα πήρε κάποια ώρα και είχα αποφασίσει την μία με το γαλακτερό δέρμα να την τιμήσω παρά φύσιν, δηλαδή με ελληνικό σεξ, καθώς η πίσω τρύπα της ήταν ιδιαίτερα δουλεμένη και στο τελείωμα να δώσω τα φλόκια μου στο στόμα της άλλης.

Ναι βλέπω αρκετές τσόντες. Αλλά εδώ το θέμα του νήματος, είναι αν σας «ξεσήκωσε» και εσάς το άβαταρ κάποιου συναγωνιστή εδώ πέρα. Αναφέρω και μία περίπτωση άβαταρ που θυμάμαι , του Μπαρμπαπήδουλα που είχε ένα ιδιαίτερα καυλωτικό άβαταρ.

Επειδή υπάρχουν άβαταρ και άβαταρ και η ποικιλία είναι μεγάλη, παρατήρησα ότι κάποιοι ανεβάζουν και φωτογραφίες με αντρικά σώματα και πουλιά, ή και αντρών με γυναικεία αμφίεση, προς τέρψιν ίσως του αποκαλούμενου τρίτου φύλου και ίσως κάποιων γυναικών μελών. (Υπάρχουν μέλη γυναίκες αλήθεια; Όχι πόρνες;). Το μπου είναι δημοκρατικό και θα ήθελα και από αυτούς γνώμες για ξεσηκωτικά για αυτούς άβαταρ.

Να θυμάστε ότι είμαστε μία οικογένεια εδώ πέρα, ένα απέραντο διαδικτυακό καφενείο που δίνει διέξοδο στην ελεύθερη έκφραση.

Καλημέρα και πάλι.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Κέλλυ μου έδωσε τη φωτογραφία στο πρώτο μας ραντεβού.
Ασπρόμαυρη μου άρεσε πιο πολύ όταν την έκανα.

Εμένα μου έκαναν κάποτε αυτό και δεν μου το ξαναέκαναν ποτέ
 
OP
OP
Μάγος του ΟΖ

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Εμένα μου έκαναν κάποτε αυτό και δεν μου το ξαναέκαναν ποτέ
Το άβαταρ σου είναι καυλωτικό! Όμως όταν πάω να μπω στο προφίλ σου για να το δω καλύτερα, βγάζει "γαμήθηκε ο σέρβερ, δοκίμασε αργότερα ναυάγιο!"
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
OP
OP
Μάγος του ΟΖ

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Το δικο μου πως το βλεπετε;
Είναι παραστατικό και καυλωτικό συνάμα. Θυμίζει το ρητό "Δώσε ευχαρίστηση για να πάρεις ευχαρίστηση". Την πρώτη φορά που το είχα δει, σκέφτηκα ότι υπάρχουν και μέλη που ενδιαφέρονται για την ευχαρίστηση της παρτενέρ. Πολλοί προτιμούν να δώσουν τσιμπούκι παρά να κάνουν οι ίδιοι στοματικό.
 
OP
OP
Μάγος του ΟΖ

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
το δικο μου σας αρεσει; παρτουζα και λεσβιακα σκηνικα η αποθεωση της καυλας!!!
Μα ναι, είναι καυλωτικό 9/10.
Θα προτιμούσα την μία μελαχρινή και την άλλη ξανθιά για ποικιλία...
 

whiteman

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2017
Μηνύματα
441
Like
209
Πόντοι
1

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.757
Κριτικές
164
Like
82.004
Πόντοι
46.223
Το avatar μου και σε gif ...

An1000_2.gif
 
OP
OP
Μάγος του ΟΖ

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Ρετρέ μην κολλάς, έχεις άβαταρ που φυσσάει λέμε...
Το δικό σου φυσάει πιο πολύ. Η κορασίδα στο άβαταρ σου αν και ντυμένη, αφήνει περισσότερα περιθώρια για φαντασία επειδή ακριβώς δεν είναι εντελώς γυμνή.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το avatar μου και σε gif ...

An1000_2.gif
Πράμα που σαλεύει!
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.726
Κριτικές
30
Like
19.902
Πόντοι
8.746
Το δικό σου φυσάει πιο πολύ. Η κορασίδα στο άβαταρ σου αν και ντυμένη, αφήνει περισσότερα περιθώρια για φαντασία επειδή ακριβώς δεν είναι εντελώς γυμνή.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
πάντα οι πιο σέξυ φωτό δεν έχουν γυμνό (ή έχουν ελάχιστο).
αν και η συγκεκριμένη ήταν στα όρια του μπαμπάτσικου για τα γούστα μου
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
2
Like
18.337
Πόντοι
3.836

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom