Νέα

Καβάλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 368
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

daniss

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σχεδόν έτοιμο να ανοίξει ,μαγαζί απέναντι από το  παλιό αεροδρόμιο ,
όπως πάμε από Δράμα για Καβάλα πριν τον Αμυγδαλεώνα αριστερά .
Άκουσα ότι θα έχει 4 κορίτσια .

γνωριζει καποιος αν τελικα ανοιξε το μαγαζι απενενατι απο το παλιο αεροδρομιο στον αμυγδαλεωνα ?
και αυτο που λενε οτι ανοιξε στο δρομο προς ελευθερουπολη που ακριβως ειναι ?
αν ξερει καποιος συγκεκριμενες πληροφοριες αν εχει παει ας μας πει.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
έπρεπε να την κανω απο Καβάλα για να ανοίξει μπορντέλο;;;
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Σχεδόν έτοιμο να ανοίξει ,μαγαζί απέναντι από το  παλιό αεροδρόμιο ,
όπως πάμε από Δράμα για Καβάλα πριν τον Αμυγδαλεώνα αριστερά .
Άκουσα ότι θα έχει 4 κορίτσια .
Φιλε not-kos ΣΚ ανεβω παλι για Δραμα τι λει ανοιξε το μαγαζι εχουμε κανα νεο ?
αμα ειναι να παω κι προς Καβαλα  να δοκιμασουμε κανα καινουργιο κοριτσι :)
 

daniss

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε not-kos ΣΚ ανεβω παλι για Δραμα τι λει ανοιξε το μαγαζι εχουμε κανα νεο ?
αμα ειναι να παω κι προς Καβαλα  να δοκιμασουμε κανα καινουργιο κοριτσι :)

ακομη δεν μπορεσα να βρω που ακριβως ειναι και αν λειτουργει.
πιστευω στις επομενες μερες να εχω πληροφοριες που θα διαπιστωσω μονος μου.
θα σας ενημερωσω.
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
Αν με βγαλει ο δρομος μου αργα σημερα θα παω να τσεκαρω. Λογικα αν οχι αποψε , αυριο θα σας πω.
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα και δεν το είδα ...ξέρει κανείς που ακριβώς είναι και αν άνοιξε ;
 

daniss

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εδω και μια εβδομαδα που εψαξα δεν ειδα να υπαρχει τιποτε ουτε στο δρομο καβαλας ελευθερουπολης , ουτε στο παλιο αεροδρομιο μετα το δατο που λενε φημες.
στην ασπρο αμμο λενε κατι ετοιμαζεται που μου το ειπε και κοπελλα που δουλευει στην δραμα αλλα τιποτα δεν βρεθηκε οποτε μαλλον ακομη ειναι φημες και δεν λειτουργει τιποτε.
οποιος ξερει συγκεκριμενα που να πηγε ο ιδιος ας δωσει πληροφοριες γιατι υπαρχουν φημες απο ατομα ασχετα.
γνωριζει καποιος συγκεκριμενα για μια γυναικα με το ονομα λε..ρα ?
στη καβαλα ? αν εχει τηλεφωνο και εχει βγει μαζι της ας στειλει pm απο οτι ξερω απο φιλους αξιζει.
τελος υπαρχουν και καποιες κοπελλες που ερχονται στο χωρο σου με ενα τηλεφωνημα (εχω δοκιμασει) 20 ΑΡΕς ΚΑΙ 18 αρες,  ξενες για μια ωρα περιπου.
και αυτες αξιζουν.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Κανα νεο εχουμε απο Καβαλα ;
Ανοιξε τελικα το ντελο ή στούντιο με τα 4 κοριτσια που λεγατε ;

Η το χτιζουν και μετα το γκρεμιζουν το σπιτακι ; :grin:
σαν το γεφυρι της Αρτας
το πρωι το χτιζανε
το βραδυ γκρεμιζοταν  :2funny: :2funny:

Οποιος γνωριζει ας δωσει σωστες πληροφοριες που ακριβως ειναι {διευθυνση} , αν μπορει να ανεβασει και φωτο απο το σπιτακι και χαρτη ακομα καλυτερα !
ευχαριστω και καλο Σ/Κ να εχετε !!!

 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι υπομονή.
Κατεβαίνοντας στην άσπρη άμμο αριστερά ένα κίτρινο δυοροφο ,με ψηλό μαντροτοιχο και μεγάλα δέντρα.
Όλοι το περιμένουν πως και πως .
Οι εργαζόμενοι στην περιοχή για να πίνουν κανένα καφεδάκι στο διαλειμα ...κλπ
Έτοιμο την άλλη βδομάδα..λένε σημερινές πληροφορίες.

 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ειδα το ενα μαγαζι στο Πολυστυλο ...
ειναι πανω στον δρομο διπλα στα επιπλα Κεσιδη ,
εντυσαν την περιφραξη με λευκο πλαστικο και ζωγραφισαν κατι κοριτσια στον τοιχο.
Δεν ξερω αν ανοιξε.
Οποιος παει ας γραψει ...περιμενουμε .
 

daniss

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ειδα το ενα μαγαζι στο Πολυστυλο ...
ειναι πανω στον δρομο διπλα στα επιπλα Κεσιδη ,
εντυσαν την περιφραξη με λευκο πλαστικο και ζωγραφισαν κατι κοριτσια στον τοιχο.
Δεν ξερω αν ανοιξε.
Οποιος παει ας γραψει ...περιμενουμε .

Tελικα εχθες το βραδυ επιβεβαιωνω οτι εχει ανοιξει μετα απο τοσα χρονια το πρωτο στουντιο στην καβαλα.
αν πηγαινεται απο την καβαλα η την δραμα περνατε απο την εξοδο της καβαλας μετα το εθνικο σταδιο περνατε την ασπρη αμμο (δεν στριβεται) στην διασταυρωση προς εγνατια προς ξανθη δεν στριβεται πηγαινετε κανονικα απο το παλιο δρομο προς καρβαλη και λιγο πριν τα φαναρια που εχει που πας ευθεια η πρoς το λιμανι φιλιππος βρισκεται το στουντιο στα αριστερα σας.
εχει παρκινγκ ανετο μεγαλη φωτεινη πινακιδα που δειχνει μια κοπελλα και λεει στουντιο ROZE.
μπηκα μεσα ο χωρος ειναι αψογος το στουντιο εχει ανοιξει εδω και μια εβδομαδα.
η κοπελλα που δουλευει εκει ειναι η κοπελλα που βρισκοτανε στην δραμα στο σπιτι απο την κατω πλευρα κολλητα προς το στρατοπεδο.
ειναι νεα ομορρφη με καλο σωμα ζωιρη.
επιτελους η καβαλα απωχτησε ενα στουντιο με μοντερνο περιβαλλον που δουλευει απο τις 12 το μεσημερι μεχρι τις μια μετα τα μεσανυχτα.
οσοι ερχεστε απο ξανθη πρεπει να πατε μεχρι τα φαναρια που στριβεις για ασπρη αμμο πριν την καβαλα να στριψετε και να παρετε το δρομο προς καρβαλη.
οσο αφορα για τον φιλο που λεει οτι ειδε κατι στο πολυστυλο απο εγκυρες πληροφοριες γνωριζω οτι αυτο το μαγαζι ετοιμαστηκε πριν πολλα χρονια να δουλεξει σαν μπαρακι και οχι σαν αλλα ποτε δεν ανοιξε.
οποτε οσοι το βλεπετε μην πιστευετε οτι προκειται κατι να γινει εκει.
 

daniss

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εχει ανοιξει εδω και μια εβδομαδα το στουντιο roze στην καβαλα στο δρομο απο καβαλα προς καρβαλη πριν τα φαναρια που στριβουμε για λιμανι φιλιππος στα δεξια , δειτε λεπτομερειες στο ποιο καινουργιο ποστ για την καβαλα.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Tελικα εχθες το βραδυ επιβεβαιωνω οτι εχει ανοιξει μετα απο τοσα χρονια το πρωτο στουντιο στην καβαλα.
αν πηγαινεται απο την καβαλα η την δραμα περνατε απο την εξοδο της καβαλας μετα το εθνικο σταδιο περνατε την ασπρη αμμο (δεν στριβεται) στην διασταυρωση προς εγνατια προς ξανθη δεν στριβεται πηγαινετε κανονικα απο το παλιο δρομο προς καρβαλη και λιγο πριν τα φαναρια που εχει που πας ευθεια η πρoς το λιμανι φιλιππος βρισκεται το στουντιο στα αριστερα σας.
εχει παρκινγκ ανετο μεγαλη φωτεινη πινακιδα που δειχνει μια κοπελλα και λεει στουντιο ROZE.
μπηκα μεσα ο χωρος ειναι αψογος το στουντιο εχει ανοιξει εδω και μια εβδομαδα.
η κοπελλα που δουλευει εκει ειναι η κοπελλα που βρισκοτανε στην δραμα στο σπιτι απο την κατω πλευρα κολλητα προς το στρατοπεδο.
ειναι νεα ομορρφη με καλο σωμα ζωιρη.
επιτελους η καβαλα απωχτησε ενα στουντιο με μοντερνο περιβαλλον που δουλευει απο τις 12 το μεσημερι μεχρι τις μια μετα τα μεσανυχτα.
οσοι ερχεστε απο ξανθη πρεπει να πατε μεχρι τα φαναρια που στριβεις για ασπρη αμμο πριν την καβαλα να στριψετε και να παρετε το δρομο προς καρβαλη.
οσο αφορα για τον φιλο που λεει οτι ειδε κατι στο πολυστυλο απο εγκυρες πληροφοριες γνωριζω οτι αυτο το μαγαζι ετοιμαστηκε πριν πολλα χρονια να δουλεξει σαν μπαρακι και οχι σαν αλλα ποτε δεν ανοιξε.
οποτε οσοι το βλεπετε μην πιστευετε οτι προκειται κατι να γινει εκει.
ποια δουλευει απο Δραμα , στο καινουργιο που λες ? η Σαρα η μελαχροινη ή ομορφη  , απο το Παπαργυρη 14 ? Μονο ομορφιά εχει αυτή και μονο απλό κάνει δεν βγαζει κανα γουστο !


Παντως απορω πιον να πιστεψω τον not-kos ή τον dannis ? :think: και που να παω να βρω το περιφημο στουντιο της Καβαλας τελικα ?
Δυο πληροφοριες , ειλικρινα δεν βγαζω ακρη  :dunno:αν δεν δω με τα ματια μου !

Υ.Γ. Παντως ο φιλος μας not-kos οσα ειπε για τις κοπελες στην Δραμα ολα ηταν 100% αληθινα !


 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ-ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΠΗΓΑ ΚΑΒΑΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ , ΚΑΘΩΣ ΕΒΓΑΙΝΑ ΑΠΟ ΕΓΝΑΤΙΑ ΕΡΧΟΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΜΒΟΥ ΑΣΠΡΑ ΧΩΜΑΤΑ ΕΙΔΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ, ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΤΟΠΙΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΧΩΡΟΣ ΑΠΟ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΑΝ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ. ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟ ΣΥΝΤΟΜΑ


 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
λοιπον βρηκα χαρτη απο καβαλα εβαλα με νουμερα 1 και 2 περιοχες !
δειτε φωτο 1 και 2 !
βοηθηστε με παρακαλω παρακατω !
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    97,4 KB · Εμφανίσεις: 34
  • 2.jpg
    2.jpg
    106,5 KB · Εμφανίσεις: 30

Kastanias

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Μάπα το καρπούζι. Ωραία γκομενίτσα αλλά τελείως ξενέρωτη. Κι άμα καθότανε φρόνιμα τουλάχιστον θα φτιαχνόμουνα με φαντασιώσεις, αλλά τα ψεύτικα αχ βαχ με ξενέρωναν ακόμα περισσότερο. Άσε που με τη διείσδυση άρχισε τα "χύσε με", ντεμέκ καυλιάρικα αλλά που απλά υπαγόρευαν ότι ήθελε να τελειώνουμε. Προς το παρόν δεν παίζει άλλη κοπέλα, οπότε μείνετε μακριά.
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως ειναι μια πολυ ομορφη ξανθια η Αννα απο την Πολωνια ;
που ηταν στην Δραμα στο κατω μαγαζι, το κολλητο στο στρατοπεδο
γυρω στον Ιουνιο ;
αν ειναι αυτη εγω δεν εχω τοσο κακη εμπειρια ...
εκτος αν πηγες πολυ αργα και βιαζοταν να παει για ξεκουραση.



 

dingomanfree

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Επισκεψη στο στουντιο ροουζ....περιβαλλον τελειο (δεν εχω ξαναδει τοσο καθαρο περιβαλλον)-τηλεοραση στο δωματιο με το σχετικο (ασχετα κι αν δεν με "αναψε")-τσατσα ευγενικη (αν και μου φανηκε κουρασμενη)-η κοπελα,εφηβο,αλλοδαπο (ειχε την προφορα Ρωσιας/Ουκρανιας να πω?)-σχεδον καθολου στηθος (σαν το δικο μου χωρις τριχες)-λιγο ευχαριστη-απο πιπα χαλια και συντομη-εχει απο εμενα κοκκινη καρτα. Πολυ αχ-βαχ,δωστον μου,παρτα,δωστα,αχ,ναι... δεν αφηνει πολλα πολλα αγγιγματα. Δεν το ευχαριστηθηκα,κι αν δεν αλλαξει,δεν ξαναπαω.  :jerking: 30 ευρω....  :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom