Νέα

Καβάλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 368
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα επειτα απο επισκεψη στο Ροουζ ηταν η ιδια  κοπελα με προηγουμενη επισκεψη , περασα πηρα απλο προγραμμα ηταν μια χαρα ολα ...κατι γινεται αν και η προηγουμενη  ειναι ακομα στην αναμνηση μου αλλα παλι καλα σε σχεση με Ξανθη...
 

petslaver

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Εχεις τηλέφωνο  μήπως απο το ροζε?
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
διαβασε στις προηγουμενες σελιδες 8α το βρεις το τηλ.
 

petslaver

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Βρηκα ενα κινητό  που γραφει αλλα δεν υπαρχει! Ξερεις κατι εσυ μπορεις να μου πεις σε παρακαλω?
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Τυπε διαβασε λιγο πιο πανω ...το τηλ τι το 8ες ?
 

petslaver

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή  ενδιαφερομαι για αυταρχηκο πριγραμμα ηθελα να μαθω αν μπορω να εχω καποια τετια υπηρεσια?
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα συντροφοι μετα απο χθεσινοβραδυνη επισκεψη στο Ροουζ ηταν η ιδια  κοπελα με προηγουμενες επισκεψεις , περασα πηρα απλο προγραμμα ηταν μια χαρα ολα ... σε σχεση με Ξανθη οπου εχει κλεισει το μονο κ το σπιτακι που ηταν η Κων/να ειναι ηδη 2 η 3 εβδομαδα κλειστο...
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1

Kαλησπερα,

Kανενα νεο απ'την πιατσα ρε παιδες;;
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερες παιδια κανα νεο απο Ροουζ ? η ειναι η κλασικη πλεον που εχω αναφερ8ει πιο πανω...
 

exfoititis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Με τον καταυλισμό των μεταναστών που στήθηκε ακριβώς απέναντι από το Studio Rose, θα πλουτίσει ο κερατάς που το 'χει  :cheesy:
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα συντροφοι χθεσινη επισκεψη στο Ροουζ νεα κοπελα μια μελαχροινη αδυνατη προγραμμα απλο 30 ακαποτο 50 πηρα το απλο δν εμεινα ιδιαιτερα ευχαριστημενος πολυ κρυα η τυπισσα κ δν αφηνε αγγιγματα κα8ολου ..καμια σχεση με προηγουμενες στο εν λογω μαγαζι .. σιγουρα αν δν αλλαξει  η κατασταση δν εχω λογο να παω στο εκει καταστημα ...
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα κανενα νεο απο Ροουζ συντροφοι ?
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα κανενα νεο απο Ροουζ συντροφοι ?
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Κανενα νεο απο την πιατσα ρε μαγκες ;;
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
καινουργια κοπέλα λέει εδώ ρώταω την τσατσα από που είναι μου λεει ελληνίδα 28 ετων το μέρος πόλu σκοταδι.σκάει η τυπισσα έτσι κι έτσι.. αλλά ήμουν καυλωμένος οπότε περασα.άνω τον 40 με βυζί κρεμασμένο και δέρμα πόλυ χαλαρο.στο γαμήσι τίποτε μη πιάνεις εδώ ούτε εδώ ούτe εκεί .γενικός αποτυχία πεταμένα χρηματα.την άλλη φορά ούτε απ έξω.που βρέθηκa  γάμο τον μπελά μου  

 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
καινουργια κοπέλα λέει εδώ ρώταω την τσατσα από που είναι μου λεει ελληνίδα 28 ετων το μέρος πόλu σκοταδι.σκάει η τυπισσα έτσι κι έτσι.. αλλά ήμουν καυλωμένος οπότε περασα.άνω τον 40 με βυζί κρεμασμένο και δέρμα πόλυ χαλαρο.στο γαμήσι τίποτε μη πιάνεις εδώ ούτε εδώ ούτe εκεί .γενικός αποτυχία πεταμένα χρηματα.την άλλη φορά ούτε απ έξω.που βρέθηκa  γάμο τον μπελά μου 

Ο,τι να 'ναι η σελιδα,τι αλαμπουρνεζικα ειναι αυτα; Μαλλον το στουντιο στο Πολυστυλο εννοει,το οποιο,απ'τη δικη μου εμπειρια ειναι λιγο γτπ. Προτιμηστε το αλλο της Καρβαλης. ;)
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Ο,τι να 'ναι η σελιδα,τι αλαμπουρνεζικα ειναι αυτα; Μαλλον το στουντιο στο Πολυστυλο εννοει,το οποιο,απ'τη δικη μου εμπειρια ειναι λιγο γτπ. Προτιμηστε το αλλο της Καρβαλης. ;)
αυτο λειτουργει?στειλε τηλ αν εχεις.
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
παιδες στο πολυστυλο κολητα με το ενα στουντιο που λειτουργει νομιζω ανοιγει και αλο.αν γνωριζει καποιος ας ενημερωσει.αν ειναι ετσι ελπιζω να φερει μουνι της προκοπης γιατι το αλο ειναι για κλωτσιες
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1

και γαμω τις μπαζολες που φερνετε εκει.μια ξυνισμενη χοντρη ρωσιδα ειναι ακομη εκει?μιλαμε για προχθες το βραδι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom