Νέα

Κάτι πρέπει να αλλάξει..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
δυστυχως δεν βλεπω κατι να αλλαζει προς το καλυτερο,οποτε αποχη...
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.455
Κριτικές
10
Like
3.003
Πόντοι
3.385
δυστυχως δεν βλεπω κατι να αλλαζει προς το καλυτερο,οποτε αποχη...
Μία γενικευμένη αποχή θα άλλαζε πολλά πράγματα πιστεύω.... Κανένας δεν θέλει το μαγαζί του να βαράει μύγες, και ίσως να ταρακουνιόντουσαν κάποιοι.... Για εμένα το μεγάλο πρόβλημα είναι ότι πολλές από τις εργαζόμενες κοπέλες σε στριπτιζάδικα δεν κάνουν για αυτή τη δουλειά, δεν τους πάει, την κάνουν ως αγγαρεία και απλά γιατί βγάζουν κάποια χρήματα που σε άλλη δουλειά δεν θα έβγαζαν με τίποτε.... Μπορώ εγώ να παίξω με το ζόρι τερματοφύλακας του Ολυμπιακού; φυσικά και όχι.... Έτσι συμβαίνει και με τις κοπέλες, με το ζόρι δεν γίνεται.
 

-ROBOCOCK-

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Εγκαινιαζω αυτο το θρεντ για ολους τους σπαταλωντες χρονο και χρημα σε μια διασκεδαση που για πολλους ειναι γελοια,αλλα για μας η ΠΕΜΠΤΟΥΣΙΑ της διασκεδασης και της καυλας μας,το go stripping δηλ.Θελω να πιστευω οτι ανοιγοντας αυτο τον διαυλο αποψεων και επικοινωνιας θα καταφερουμε να οριοθετησουμε το μελλον του στριπ στα δικα μας borders ή εστω περιπου στα δικα μας και ξεκιναω με το εξης:ειναι εντελως ξεφτιλα αυτο που ζουμε στο αθηναικο στριπ στις μερες μας σε πολλα μαγαζια.Εχουμε ολοι γινει αυτοπτες μαρτυρες "καρεκλοκενταυρων" στριππερ που καθονται και τα ξυνουν αντι να στροβιλιζουν το κορμι και το μυαλο τους για το πως θα ευχαριστησουν τον πελατη και πως θα κερδισουν απο αυτον.Ειναι απαραδεκτο να ειναι 15-20 πελατες σε ενα μαγαζι με 30 κοπελες και να μην ειναι αξιες να βγαλουν ουτε 20 ευρω εστω απο πουτα!Υπαρχουν λογοι πολλοι για αυτο που θα αναλυσουμε-ετε παρακατω.Κατα τη γνωμη μου αν οι ιδιοκτητες εφηρμοζαν το μοντελακι του σιροκο της προηγουμενης δεκαετιας σε συνδυασμο με κατι μεταξυ του γκολντ και του ρασπουτιν τοτε πιστευω οτι ολοι θα ειχαμε τη διαθεση να σκαμε και πιο συχνα και πανω απ'ολα να σκαμε παραπανω φραγκα,αλλα να πιανει τοπο μαγκες η διασκεδαση μας....ξερει ο ντιτζει του πρωην σιροκο τί λεω(θυμασαι την βραζιλιανα την πατριτσια? ;),θυμασαι τα ντου τα τρομερα καθε 2 ωρες?θυμασαι τί γινοταν στη μαγαζαρα που την καταντησαν ερειπιο?Επειδη θυμασαι γιατι ησουν ενας εκ των πρωταγωνιστων,θα ηθελα να κανεις το ιδιο και σε οποιο μαγαζι δουλευεις(επειδη ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ καλυτερα απο ολους μας)! :rockon:
άλλαξε φύλλο μωρή ξινή. Να ησυχάσεις και συ και μεις.
Ή Έστω άλλαξε ομάδα όσο είναι καιρός...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μία γενικευμένη αποχή θα άλλαζε πολλά πράγματα πιστεύω.... Κανένας δεν θέλει το μαγαζί του να βαράει μύγες, και ίσως να ταρακουνιόντουσαν κάποιοι.... Για εμένα το μεγάλο πρόβλημα είναι ότι πολλές από τις εργαζόμενες κοπέλες σε στριπτιζάδικα δεν κάνουν για αυτή τη δουλειά, δεν τους πάει, την κάνουν ως αγγαρεία και απλά γιατί βγάζουν κάποια χρήματα που σε άλλη δουλειά δεν θα έβγαζαν με τίποτε.... Μπορώ εγώ να παίξω με το ζόρι τερματοφύλακας του Ολυμπιακού; φυσικά και όχι.... Έτσι συμβαίνει και με τις κοπέλες, με το ζόρι δεν γίνεται.
Αν εβρισκαν καλλίτερες δεν θα τόκαναν???
Μπάζα μπάζα μπάζα!!! Οι περισσότερες της αρπαχτής!!!
Άντε να βρεθεί και καμιά καλή...
Α π ο χ η χρειάζεται μάγκες, και για πολύ καιρό να δείς για πότε πέφτουν οι τιμές και για πότε ξεκαθαρίζει και το τοπίο!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
κατι πρεπει να αλλαξεις,τι???
ΕΜΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Εγώ έκανα λίγο κοιλίτσα το καλοκαίρι....
Θα κάνω αυστηρή δίαιτα...κ θα γραφτώ κ σε γυμναστήριο...
Φτάνει αυτή η αλλαγή ????
οι πρεπει να ακολουθηισ τη διατα μου ,κοτομπιφτεκο και μπιρα καθημερινα εκτος κιριακις(γαρδουμπακια με ξοχικο για σαλατα)
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
όχι φιλτατε τα στριπ δεν ειναι μπουρδελα για να γαμαμε,είναι αλλη η αισθηση της καυλας που πρεπει να εχουν τα κλαμπ αυτα!

Διαφωνω μαζι σου Vaso. Γιατι να μην γαμαμε???
 

Επισκέπτης
οι πρεπει να ακολουθηισ τη διατα μου ,κοτομπιφτεκο και μπιρα καθημερινα εκτος κιριακις(γαρδουμπακια με ξοχικο για σαλατα)
Λες ??? Ελπίζω τα κιλά που θα πάρω να γίνουν ΚΑΙ μπόι...γιατί θέλω γενική αλλαγή....δλδ να ψηλώσω...αλλα κ να γίνω σαμπρελίτσας...ωστε να καταφέρω τις αλλαγές που επιβάλλονται για επιτυχίες στα στριπ...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Λες ??? Ελπίζω τα κιλά που θα πάρω να γίνουν ΚΑΙ μπόι...γιατί θέλω γενική αλλαγή....δλδ να ψηλώσω...αλλα κ να γίνω σαμπρελίτσας...ωστε να καταφέρω τις αλλαγές που επιβάλλονται για επιτυχίες στα στριπ...
ειμε στριπομοντελος τιφλα να χει ο Χειμονετος(ντοπε και αυτος)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Δε ξέρω προσωπικά...απλά έχω δει βοθράδικα με αυτό το όνομα....

***** Θα πας γήπεδο ???
εδο πεζει να μη το δο ουτε στη ΤΙΒΙ,αραβωνιαζετε η Ξαδερφη του μπαζακιου μου και πρεπει να τρεχω στο κοροπι,γαμο τη τρελα μου!!!!!!!!!!!!!!1
 

Επισκέπτης
εδο πεζει να μη το δο ουτε στη ΤΙΒΙ,αραβωνιαζετε η Ξαδερφη του μπαζακιου μου και πρεπει να τρεχω στο κοροπι,γαμο τη τρελα μου!!!!!!!!!!!!!!1
αααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχαααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχαααααααααααααααααααααααααααα.........

εγώ φεύγω κατα τις 18.30.....

πηγαινε σε κανενα καφενειο εκει κοντα.....:P :P :P :P
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
αααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχαααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχαααααααααααααααααααααααααααα.........

εγώ φεύγω κατα τις 18.30.....

πηγαινε σε κανενα καφενειο εκει κοντα.....:P :P :P :P
ο αδερφος ειναι ηδη εκει,ΠΑΙΖΕΙ Ο ΝΤΙΟΓΚΟ ΒΑΣΙΚΟΣ ΦΙΛΕ ,παντα τα καλυτερα σε σενα και στην 7,μονο η 7
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom