Νέα

Κάτι πρέπει να αλλάξει..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εγκαινιαζω αυτο το θρεντ για ολους τους σπαταλωντες χρονο και χρημα σε μια διασκεδαση που για πολλους ειναι γελοια,αλλα για μας η ΠΕΜΠΤΟΥΣΙΑ της διασκεδασης και της καυλας μας,το go stripping δηλ.Θελω να πιστευω οτι ανοιγοντας αυτο τον διαυλο αποψεων και επικοινωνιας θα καταφερουμε να οριοθετησουμε το μελλον του στριπ στα δικα μας borders ή εστω περιπου στα δικα μας και ξεκιναω με το εξης:ειναι εντελως ξεφτιλα αυτο που ζουμε στο αθηναικο στριπ στις μερες μας σε πολλα μαγαζια.Εχουμε ολοι γινει αυτοπτες μαρτυρες "καρεκλοκενταυρων" στριππερ που καθονται και τα ξυνουν αντι να στροβιλιζουν το κορμι και το μυαλο τους για το πως θα ευχαριστησουν τον πελατη και πως θα κερδισουν απο αυτον.Ειναι απαραδεκτο να ειναι 15-20 πελατες σε ενα μαγαζι με 30 κοπελες και να μην ειναι αξιες να βγαλουν ουτε 20 ευρω εστω απο πουτα!Υπαρχουν λογοι πολλοι για αυτο που θα αναλυσουμε-ετε παρακατω.Κατα τη γνωμη μου αν οι ιδιοκτητες εφηρμοζαν το μοντελακι του σιροκο της προηγουμενης δεκαετιας σε συνδυασμο με κατι μεταξυ του γκολντ και του ρασπουτιν τοτε πιστευω οτι ολοι θα ειχαμε τη διαθεση να σκαμε και πιο συχνα και πανω απ'ολα να σκαμε παραπανω φραγκα,αλλα να πιανει τοπο μαγκες η διασκεδαση μας....ξερει ο ντιτζει του πρωην σιροκο τί λεω(θυμασαι την βραζιλιανα την πατριτσια? ;),θυμασαι τα ντου τα τρομερα καθε 2 ωρες?θυμασαι τί γινοταν στη μαγαζαρα που την καταντησαν ερειπιο?Επειδη θυμασαι γιατι ησουν ενας εκ των πρωταγωνιστων,θα ηθελα να κανεις το ιδιο και σε οποιο μαγαζι δουλευεις(επειδη ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ καλυτερα απο ολους μας)! :rockon:
 

tsokos

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
103
Like
13
Πόντοι
1
Δεν είμαι και τόσο φανατικός των strip bar, αλλά πρέπει να ομολογήσω ότι συμφωνώ απόλυτα για το scirocco της προηγούμενης δεκαετίας. Απλά άφταστο!!!1
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εγω θα προτεινα να γαμουσαμε καμια καλη απο εκει μεσα με οριο τα 100 ευρω.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω θα προτεινα να γαμουσαμε καμια καλη απο εκει μεσα με οριο τα 100 ευρω.

όχι φιλτατε τα στριπ δεν ειναι μπουρδελα για να γαμαμε,είναι αλλη η αισθηση της καυλας που πρεπει να εχουν τα κλαμπ αυτα!Δυστυχως τα τελευταια χρονια εχουμε αθροα εισαγωγη βαλκανιων κοριτσιων με αποτελεσμα όντας γνησιοι απογονοι του vrikolaka(κριστοφερ καρπαθιο λι)να αποσκοπουν στην καταποση οχι σπερματος ,αλλα αιματος απο το λαιμο του ελληνα μαλακοκαυλη που αντί να παει να μαμησει "αμισθι" ολα τα ελευθερα προσεφερομενα κοριτσοπουλα,κολλαει σαν μαπας σε αυτες τις ευρωρουφηχτρες με σκοπο το εξω,ενω ολη η φαια ουσια του στριπ ειναι "μεσα" και μονο εκει!Σταματηστε αυτο το πραγμα,φερτε βραζιλιανες,φερτε λατινες,φερτε τις παλιες καλες ρωσιδες που δεν μας ενεπνεαν για φραπεδες,αλλα τις θαυμαζαμε και τις απολαμβαναμε σε απλους χορους-φωτια και στο καταπληκτικο λικνισμα τους μπροστα στο οποιο ελιωναν οι μεταλλικοι σωληνες....οποιος θυμαται τα κομματια του σιροκο πριν 10 χρονια θα με καταλαβαινει σιγουρα πολυ καλα..
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
απαραβατος ορος ειναι να μην καθονται ποτε στο μπαρ για πολλη ωρα ακουνητες σαν παγοκολωνες(ιδιωμα ρουμανιδων στριππερ).Επισης ενα ακομη γελοιο ειναι το πως αποφασιζουν π.χ. 2 ή 3 μαζι να την πεσουν σε 2 ή 3 αντιστοιχα φραπεδολαγνους σε καποιον καναπε ή τραπεζι....προχωρουν λες και κανουν παρελαση και η συνεννοηση τους λίγο πριν αποφασισουν να σκασουν στο τραπεζι σπαει κοκκαλα και λαξευει κοιλιακους απο το γελιο! :2funny:και το χειροτερο ειναι οτι αρχιζουν παρα πολλες απο αυτες τις ειρωνιες με το που πεις το μαγικο και τοσο απεχθεστατο για αυτες τις ουρανιες θεες "ΟΧΙ!".Ουτε τα βασικα δεν εχουν για να δουλευουν ως στριππερ και ομως βρισκονται σε ιδρυματα επι μακρον...ταλαιπωρωντας και εμας και πρωτιστως τον εαυτον τους καθοτι ο σκοπος τους ειναι το χρημα που τοσο πολυ λατρεουν και οι περισσοτερες δεν βγαζουν πλεον ουτε "χαρτζηλικι"!Αντε ρε κοριτσια να αλλαξετε δουλεια καλυτερα...στον ιδιο κλαδο...πιο προσοδοφορο θα ειναι για σας.Η συνεχεια ες αυριον..
 

pkdirec

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
εγω θα προτεινα να γαμουσαμε καμια καλη απο εκει μεσα με οριο τα 100 ευρω.

και με 150 δεν θα ελεγα οχι.
επισης σεβομαι απολυτα τις αποψεις σου master και με πολλες απο αυτες συμφωνω.διαφωνω μονο στο θεμα γαμαω στα στριπ μαλλον να το πω ποιο σωστα γαμαω (γκομενα) απο στριπ εγω ειμαι υπερ του σπορ.επειδη στην αθηνα μετοικω απο τα τελη της 10ετιας του 90 και το μαγαζι που λες δεν το εζησα ειτε απο αγνοια ειτε γιατι δεν υπηρχε για πες καμμια ιστορια γουσταρω ετσι για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι και κυριως για να ξερουμε τι να ξαναζησουμε
φιλικα παντα 
 

Επισκέπτης
Εγκαινιαζω αυτο το θρεντ για ολους τους σπαταλωντες χρονο και χρημα σε μια διασκεδαση που για πολλους ειναι γελοια,αλλα για μας η ΠΕΜΠΤΟΥΣΙΑ της διασκεδασης και της καυλας μας,το go stripping δηλ.Θελω να πιστευω οτι ανοιγοντας αυτο τον διαυλο αποψεων και επικοινωνιας θα καταφερουμε να οριοθετησουμε το μελλον του στριπ στα δικα μας borders ή εστω περιπου στα δικα μας και ξεκιναω με το εξης:ειναι εντελως ξεφτιλα αυτο που ζουμε στο αθηναικο στριπ στις μερες μας σε πολλα μαγαζια.Εχουμε ολοι γινει αυτοπτες μαρτυρες "καρεκλοκενταυρων" στριππερ που καθονται και τα ξυνουν αντι να στροβιλιζουν το κορμι και το μυαλο τους για το πως θα ευχαριστησουν τον πελατη και πως θα κερδισουν απο αυτον.Ειναι απαραδεκτο να ειναι 15-20 πελατες σε ενα μαγαζι με 30 κοπελες και να μην ειναι αξιες να βγαλουν ουτε 20 ευρω εστω απο πουτα!Υπαρχουν λογοι πολλοι για αυτο που θα αναλυσουμε-ετε παρακατω.Κατα τη γνωμη μου αν οι ιδιοκτητες εφηρμοζαν το μοντελακι του σιροκο της προηγουμενης δεκαετιας σε συνδυασμο με κατι μεταξυ του γκολντ και του ρασπουτιν τοτε πιστευω οτι ολοι θα ειχαμε τη διαθεση να σκαμε και πιο συχνα και πανω απ'ολα να σκαμε παραπανω φραγκα,αλλα να πιανει τοπο μαγκες η διασκεδαση μας....ξερει ο ντιτζει του πρωην σιροκο τί λεω(θυμασαι την βραζιλιανα την πατριτσια? ;),θυμασαι τα ντου τα τρομερα καθε 2 ωρες?θυμασαι τί γινοταν στη μαγαζαρα που την καταντησαν ερειπιο?Επειδη θυμασαι γιατι ησουν ενας εκ των πρωταγωνιστων,θα ηθελα να κανεις το ιδιο και σε οποιο μαγαζι δουλευεις(επειδη ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ καλυτερα απο ολους μας)! :rockon:

Το μανιφέστο του εξωραϊσμού των στριπ  :rockon:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
όχι φιλτατε τα στριπ δεν ειναι μπουρδελα για να γαμαμε,είναι αλλη η αισθηση της καυλας που πρεπει να εχουν τα κλαμπ αυτα!Δυστυχως τα τελευταια χρονια εχουμε αθροα εισαγωγη βαλκανιων κοριτσιων με αποτελεσμα όντας γνησιοι απογονοι του vrikolaka(κριστοφερ καρπαθιο λι)να αποσκοπουν στην καταποση οχι σπερματος ,αλλα αιματος απο το λαιμο του ελληνα μαλακοκαυλη που αντί να παει να μαμησει "αμισθι" ολα τα ελευθερα προσεφερομενα κοριτσοπουλα,κολλαει σαν μαπας σε αυτες τις ευρωρουφηχτρες με σκοπο το εξω,ενω ολη η φαια ουσια του στριπ ειναι "μεσα" και μονο εκει!Σταματηστε αυτο το πραγμα,φερτε βραζιλιανες,φερτε λατινες,φερτε τις παλιες καλες ρωσιδες που δεν μας ενεπνεαν για φραπεδες,αλλα τις θαυμαζαμε και τις απολαμβαναμε σε απλους χορους-φωτια και στο καταπληκτικο λικνισμα τους μπροστα στο οποιο ελιωναν οι μεταλλικοι σωληνες....οποιος θυμαται τα κομματια του σιροκο πριν 10 χρονια θα με καταλαβαινει σιγουρα πολυ καλα..

Ευτυχώς υπάρχουν μερικές φωνές εμπειρίας από κάποιους έμπειρους φίλους που βλέπουν τα πράγματα πιο καθαρά αφού έχουν φάει κάποια πράγματα με το κουτάλι.   Respect συναγωνιστή   vaso  που μεταφέρεις τις πολύτιμες εμπειρίες σου και την ξεκάθαρη άποψη σχετικά με μια μορφή αγοραίου έρωτα  που γνωρίζεις όσο λίγοι εδώ μέσα...
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
διαφωνω μονο στο θεμα γαμαω στα στριπ μαλλον να το πω ποιο σωστα γαμαω (γκομενα) απο στριπ εγω ειμαι υπερ του σπορ.επειδη στην αθηνα μετοικω απο τα τελη της 10ετιας του 90 και το μαγαζι που λες δεν το εζησα ειτε απο αγνοια ειτε γιατι δεν υπηρχε για πες καμμια ιστορια γουσταρω ετσι για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι και κυριως για να ξερουμε τι να ξαναζησουμε
φιλικα παντα 

οκ,δεκτον!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
νομίζω ότι το πρώτο
πράγμα που πρέπει να αλλάξει
είναι οι θαμώνες!......  ;) :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
νομίζω ότι το πρώτο
πράγμα που πρέπει να αλλάξει
είναι οι θαμώνες!......  ;) :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

:thumbsup:

Ναι και επίσης να αλλάξουν και μερικές από τις κοπέλες που δουλεύουν «μούφα», δηλαδή αυτές που αποφεύγουν χορούς ή που κάνουν χλιαρούς χορούς κτλ, γιατί ενώ παλιότερα του έδιναν και καταλάβαινε στο χορό τώρα λένε «μόνο ποτά όχι χορούς».
Δηλαδή μόνο να τις κερνάς ποτά  ή για να λένε ιστορίες σαν τους καπεταναίους, ή επειδή είναι όμορφες, ή επειδή μας θεωρούν «μακάκες»(καλά αυτό το έχουν δεδομένο και μόνο που πάμε στο μαγαζί), vaso νομίζω καταλαβαίνεις ποιες εννοώ και ξέρεις πολύ περισσότερες από εμένα. Άντε γειαααααααα ρεεεεεεεε πατσαβούρες.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
εγω τα κοψα τα στριπτητζαδικα παντως..τη τελευταια φορα που βγηκα απο τετοια μαγαζι ηταν 6 το πρωι ειχαμε ξοδεψει μια περιουσια (γυρω στο μυρριο 6 ατομα... :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang:)και ψαχναμε τις μικρες αγγελιες να γαμησουμε γιτι η καυλα ειχε βαρεσει κοκκινα....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
εγω τα κοψα τα στριπτητζαδικα παντως..τη τελευταια φορα που βγηκα απο τετοια μαγαζι ηταν 6 το πρωι ειχαμε ξοδεψει μια περιουσια (γυρω στο μυρριο 6 ατομα... :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang:)και ψαχναμε τις μικρες αγγελιες να γαμησουμε γιτι η καυλα ειχε βαρεσει κοκκινα....
Στους πιο πολλους ετσι γινεται φιλε και μην ακους τα παραμυθια που λεγονται..
Οι πιο πολλοι πηγαινουν στα γυρω στουντια και οι υπολοιποι τη βγαζουν με τσοντα στο extra3..αν εχει τελειωσει ο Καμπουρης..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Κατι που πρεπει να αλλαξει ειναι η προπληρωμη των χορων..
Που να ξερω αν θα μου αρεσει κυριε ο χορος με την κοπελα?Να μυρισω τα νυχια μου?
Σε μερικα στριπ βεβαια ειναι αυτο..
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Να αλλάξουν
Οι τιμές
Οι υπηρεσίες (παλιά ήταν full nude και ο απλός χορός)
Το δέρμα σε μερικούς καναπέδες
Το ρόστερ (που είναι το ίδιο από το 2003 σε μερικά γαμαζιά)
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Κατι που πρεπει να αλλαξει ειναι η προπληρωμη των χορων..
Που να ξερω αν θα μου αρεσει κυριε ο χορος με την κοπελα?Να μυρισω τα νυχια μου?
Σε μερικα στριπ βεβαια ειναι αυτο..

αυτο που θα επρεπε να αλλαξει ειναι ότι"οκ...να προπληρωσω τον μετρ για τον χορο την κοπελα,αλλα αν με ξενερωσει να μου δωσει τα λεφτα πισω..ή αν δε γινεται αυτο να με κερασει ενα πολυ καθαρο ποτο ως ελαχιστη αποζημιωση απο το ξενερωμα,αλλιως να παμε στον ινκα"!
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πρεπει να αλλαξει επειγοντως το πριβε στις μουσσες και στο dolls....να βελτιωθει το λιντο που εχει φτασει στο χειριστο σημειο....να αλλαξει χωρο το γκολντ και να μεταφερθει στο athens number one,να αρχισουν στο αλκατραζ επιτελους τον καφε σεσημασμενα και το ανατολη να φερει τα κομματια που ειχαν πει πως θα εφερναν περσυ τον χειμωνα,αλλα γιοκ.....το ρασπουτιν θελει μια μικρη βελτιωση στις υπηρεσιες των κοριτσιων,αλλα καλα παει και το αφροδιτη να μεινει οπως εχει...με 3,4 γκομενες που κανουν...ουφ.......τα ειπα και ξεθημανα :rockon:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
πρεπει να αλλαξει επειγοντως το πριβε στις μουσσες και στο dolls....να βελτιωθει το λιντο που εχει φτασει στο χειριστο σημειο....να αλλαξει χωρο το γκολντ και να μεταφερθει στο athens number one,να αρχισουν στο αλκατραζ επιτελους τον καφε σεσημασμενα και το ανατολη να φερει τα κομματια που ειχαν πει πως θα εφερναν περσυ τον χειμωνα,αλλα γιοκ.....το ρασπουτιν θελει μια μικρη βελτιωση στις υπηρεσιες των κοριτσιων,αλλα καλα παει και το αφροδιτη να μεινει οπως εχει...με 3,4 γκομενες που κανουν...ουφ.......τα ειπα και ξεθημανα :rockon:

Ξέχασες μερικά ιδρύματα
 

pkdirec

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
εγω τα κοψα τα στριπτητζαδικα παντως..τη τελευταια φορα που βγηκα απο τετοια μαγαζι ηταν 6 το πρωι ειχαμε ξοδεψει μια περιουσια (γυρω στο μυρριο 6 ατομα... :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang:)και ψαχναμε τις μικρες αγγελιες να γαμησουμε γιτι η καυλα ειχε βαρεσει κοκκινα....

τι καλυτερο απο το να μπορουσαν οι συναγωνιστες αυτοι να ικανοποιησουν την καβλα τους με καποιες απο τις κορασιδες του ιδρυματος που φανταζομαι τους αρεσαν για να ακουμπησουν τοσα φραγκα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom