Νέα

κάθε πότε τα ξυρίζετε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
399
Πόντοι
21
Κάθε 30 του Φλεβάρη
 

Yannis_uno

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2018
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
αν έχεις κάτι καλύτερο από ξυράφι να προτείνεις στείλε μου αν θέλεις κι εμένα αν μπορείς

Αν ειναι πανω απο μηνα
Τι αλοιφή φιλε; Και μετά ξυραφι; ή απλά τραβάς την αλοιφη; δεν τρολαρω. Ρωταω σοβαρα

Αν είναι πάνω από 40 μέρες η αλοιφή αποτρίχωσης δεν είναι και τόση αποτελεσματικη - ίσως να είναι ειδική αλοιφή αυτή που χρησιμοποιεί ο φίλος; Εγώ βάζω αφρό ξυρίσματος, 2 περάσματα και είμαι κομπλέ. Κάθε 1 με 2 μήνες είναι οκ.
 

Rodiss1999

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν ειναι πανω απο μηνα
Αν είναι πάνω από 40 μέρες η αλοιφή αποτρίχωσης δεν είναι και τόση αποτελεσματικη - ίσως να είναι ειδική αλοιφή αυτή που χρησιμοποιεί ο φίλος; Εγώ βάζω αφρό ξυρίσματος, 2 περάσματα και είμαι κομπλέ. Κάθε 1 με 2 μήνες είναι οκ.


Ξυραφάκι χωρις αφρο για χειρουργικά πεδία
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Πήρα πριν μια εβδομάδα μια Philips bodygrrom αλλά ακόμα δεν τη δοκίμασα.Πάντως καμία γκόμενα δε γουστάρει τα μαλλιαρά αρχίδια.Μόνο οι Κνίτισες  :2funny:
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Πήρα πριν μια εβδομάδα μια Philips bodygrrom αλλά ακόμα δεν τη δοκίμασα.Πάντως καμία γκόμενα δε γουστάρει τα μαλλιαρά αρχίδια.Μόνο οι Κνίτισες  :2funny:
Αυτές θα σαν κάνουν να κόψετε και το μουστάκι
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Πήρα πριν μια εβδομάδα μια Philips bodygrrom αλλά ακόμα δεν τη δοκίμασα.Πάντως καμία γκόμενα δε γουστάρει τα μαλλιαρά αρχίδια.Μόνο οι Κνίτισες  :2funny:
Χαχα πιστεύω ότι σε γενικές γραμμές ισχύει αυτό που λες, από την άλλη όμως δεν μπορώ να φανταστώ ότι μπορεί να το χεις ρίξει το γκομενακι, να χει ξεκινήσει τα φασωματα μαζί σου και γενικά να είναι ψημένο να κάτσει να τον φάει και να σου ρίξει άκυρο όταν τον πετάξεις έξω και διαπιστώσει ότι είναι αξύριστος.  :2funny:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Χαχα πιστεύω ότι σε γενικές γραμμές ισχύει αυτό που λες, από την άλλη όμως δεν μπορώ να φανταστώ ότι μπορεί να το χεις ρίξει το γκομενακι, να χει ξεκινήσει τα φασωματα μαζί σου και γενικά να είναι ψημένο να κάτσει να τον φάει και να σου ρίξει άκυρο όταν τον πετάξεις έξω και διαπιστώσει ότι είναι αξύριστος.  :2funny:

Σίγουρα όχι.Αλλά να είσαι σίγουρος ότι δε θα επαναληφθεί το γαμήσι.Τώρα αν θέλεις να γαμήσεις μόνο μια φορά και να μη σε ξαναδεί κάνε τ'αρχίδια σου σαν το μούσι το Billy Gibbons  :2funny:
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Σίγουρα όχι.Αλλά να είσαι σίγουρος ότι δε θα επαναληφθεί το γαμήσι.Τώρα αν θέλεις να γαμήσεις μόνο μια φορά και να μη σε ξαναδεί κάνε τ'αρχίδια σου σαν το μούσι το Billy Gibbons  :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: Έτσι και με το La Grange για μουσική υπόκρουση από πίσω μόλις της κάνεις τα αποκαλυπτηρια.  :2funny: :2funny: :2funny:
Και γω Phillips Bodygroom χρησιμοποιώ παρεμπιπτόντως.  :headbaning2:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
Σίγουρα όχι.Αλλά να είσαι σίγουρος ότι δε θα επαναληφθεί το γαμήσι.Τώρα αν θέλεις να γαμήσεις μόνο μια φορά και να μη σε ξαναδεί κάνε τ'αρχίδια σου σαν το μούσι το Billy Gibbons  :2funny:

Φιλαράκι αν τα κριτήρια της να γαμηθει μαζί σου παραπάνω από μια φορές είναι οι αξυριστες μπαλες σου η το μέγεθος της λουτσας σου τότε γαμα τα!!
Δηλαδή κάθεστε και ανεχεστε τα σκατα στο κεφάλι της κάθε μιας μόνο και μόνο για να γαμάτε τακτικά :jerking: :jerking:
Σας φαντάζομαι με νεσεσσερ ετοιμοπολεμο να τρέχετε στο μπάνιο πριν την πιπα και να την ρωτάτε αν θέλει να τα πάρετε κι άλλο...αντε ξεκινήστε να κάνετε και σχεδιακια, καρδούλες, αστεράκια κλπ :2funny:
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
Μουτρα αν κανετε συχνες τσαρκες σε οικους ακολασιας θα σας συνιστούσα να μην ξυρίζεστε 100% ειστε πιο επιρρεπείς στο να Παρασημοφορειθύται ...
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
ποτέ δε μου ζήτησε καμία να το κάνω. άμα δε γουστάρει να βρει αλλον. Αν το κάνω το κάνω για μενα οχι την κάθε μαλακω. δε θα μας τυλίγουν μια ζωή σε μια κόλλα χαρτί να κάνουμε ότι μλκ θελουν. αντιστοιχα ποσώς με νοιαζει αν το μουνι της είναι ξυρισμένο, τριμαρισμενο Η ότι άλλο σκατα θέλει. Αν μ'αρέσει το άτομο που έχω δίπλα και θέλω να συναναστραφω, κάνω σεξ μαζί του κλπ. αρκει
Πριν τα ξυρισεις σου περνει καμοια καλη πιπα και χαιρεσε... Μολις τα ξυρισα με κοιταξε λιγο παραξενα (μηπως αρχισε να το γυρναει ; ) αλλα η πιπα πλεον εγινε αεροπλανικη : καραμελωματα  ,ρουφιγματα, παιχνιδι με τα μπαλακια , βαθες κωλογλυφαδες . Ναι μπορεις να πεις οτι το εκανα για εκεινη , αλλα το αποτελεσμα το απολαμβανω εγω αποκλειστικά
 

kwstas_i

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
κανετε και μπουτια? για να υπαρχει συμμετρια το κανω μερικες φορες απο λιγο...
 

Yannis_uno

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2018
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Μουτρα αν κανετε συχνες τσαρκες σε οικους ακολασιας θα σας συνιστούσα να μην ξυρίζεστε 100% ειστε πιο επιρρεπείς στο να Παρασημοφορειθύται ...

Γιατί αυτό φίλε; Λόγω μικρό πληγών/γδαρσιμάτων από το ξύρισμα;
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.419
Πόντοι
2.487
Περινεο ξυριζετε;
 
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
347
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
Ξυρισμένα αρχίδια & μούσια σαν αρχιμανδρίτες  :vomit:

Ρε που μας καταντήσανε οι καριόλες  :uglystupid:   

"O tempora o mores"
 

patrikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Με ξυραφι διπλης κοπης βλεπε safety razor κανει βαθυ καλο ξυρισμα, απλα θελει στην αρχη εκπαιδευση στο προσωπο δεν ειναι ευκολο να κρατηθουν οι μοιρες κοπης σωστα!
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Μερα παρα μερα, για να ειμαι σμουθ παντου, σε ολο το σωμα!
 

tolgio

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
οταν αρχιζουν να τσιμπανε  :rockon: :2funny: :happy: :happy:
 

Ofreetezas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2019
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ μονάχα τις ψαλιδίζω , ειδικά στην βάση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom