Νέα

κάθε πότε τα ξυρίζετε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Ρωταει ο αλλος καθε ποτε ξυριζετε τ αρχιδια σας;; και απο κατω 50 απαντησεις εγω ετσι εγω αλλιως εγω καπως ετσι.  Ρε οι αντρες δε μιλανε γι αυτα τα πραγματα μην ειστε κατινες
 

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Όταν έχω γκόμενά ,η οταν πάω να γαμησω πουτανα.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Ρωταει ο αλλος καθε ποτε ξυριζετε τ αρχιδια σας;; και απο κατω 50 απαντησεις εγω ετσι εγω αλλιως εγω καπως ετσι.  Ρε οι αντρες δε μιλανε γι αυτα τα πραγματα μην ειστε κατινες
Πεστα ρε άρχοντα! Στο τσακ με πρόλαβες να απαντήσω τα ίδια.Τι ξεφτίλα είναι αυτό!!!!Σαν (όπως σωστά είπες) τις κατινες της γειτονιάς που με τα μπικουτι καμαρώνουν σαν τις γαλοπούλες για τα πλαστικα κόκκινομωβ νύχια το βαμμένο κιτρινοπράσινο μαλλί και το μουστάρδοξανθο μουστάκι. :headbang: :headbang: :headbang: :turkydance: :turkydance:
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Πεστα ρε άρχοντα! Στο τσακ με πρόλαβες να απαντήσω τα ίδια.Τι ξεφτίλα είναι αυτό!!!!Σαν (όπως σωστά είπες) τις κατινες της γειτονιάς που με τα μπικουτι καμαρώνουν σαν τις γαλοπούλες για τα πλαστικα κόκκινομωβ νύχια το βαμμένο κιτρινοπράσινο μαλλί και το μουστάρδοξανθο μουστάκι. :headbang: :headbang: :headbang: :turkydance: :turkydance:



Με τοσο τρεξιμο τυπε ουτε τα μπικουτι δεν προλαβαινουμε να βγαλουμε
 

alaloupi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2018
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
Περίπου 1 φορά το μηνα είναι οκ θεωρώ ανάλογα και τη φάση
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Οταν παιζει γαμησι το ξυρισμα ειναι δεδομενο ασχετα αν τα ξυρισα και μολις δυο μερες πριν πχ.Παντα με ξυραφι.
Σε εμένα πάντως όταν είναι να παίξει γαμησι..στο μόνο πράγμα που πέφτει ξυράφι και πολύ βαθύ μάλιστα είναι στο πορτοφόλι μου . :huh: >:(

 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Τριμάρισμα στα πέριξ καθε βδομάδα και το εργαλείο με τους γεμιστηρες ξυρισμα ανά τριήμερο. Οι γυναίκες σήμερα σιχαίνονται το θάμνο.
 

hornyk

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Αναλογως... κατα μεσο ορο 1 φορα το μηνα, αμα κατσει φαση τριμαρισμα τα γυρω γυρω και μετα ξυραφι πουτσο και παπαρια
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
Ρωταει ο αλλος καθε ποτε ξυριζετε τ αρχιδια σας;; και απο κατω 50 απαντησεις εγω ετσι εγω αλλιως εγω καπως ετσι.  Ρε οι αντρες δε μιλανε γι αυτα τα πραγματα μην ειστε κατινες
ενταξει αμα ακουω τετοιες βαρβατίλες δε μπορω,ο αντρας δε φαινεται απο το αν ξυριζεται στα αρχιδια,ουτα καν αν εχει αρχιδια τον κανει αντρα,Η συζητηση ειναι για την κουβεντα και για καυλαντισμα.Αν μεινουμε στη βαρβατίλα και την αντριλα και δε παμε με την εποχη μας τοτε να μη μπαινουμε κι εδω μεσα και να μην εχουμε smartphone κι οταν θα πας να γαμησεις κανα μωρακι και σου πει "που πας ρε μπαρμπα με το δασος" θα σου πω εγω !Οπως θεωρω και σπασιμο να γλυφει η αλλη τα αρχιδια σου και να κοβεται επειδη πνιγεται απο τριχες.
 

Tane

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2017
Μηνύματα
152
Like
71
Πόντοι
1
Ξυριζετε κ τις κολοτριπιδες σας ?
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
ποτε τπτ ...
αξουριγα ουλα
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
Καθε δυο εβδομαδες με σαβετα  :rolleyes:
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
στο στρατο εισαι τυπε και τα ξυριζεις καθε μερα;    :S :S :S
Μάλλον πέφτει ξύρισμα κάθε μέρα για να είναι ετοιμοπολεμος, όπως λέει και το ρητό "Το να είσαι έτοιμος είναι η μισή νίκη."
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
ενταξει αμα ακουω τετοιες βαρβατίλες δε μπορω,ο αντρας δε φαινεται απο το αν ξυριζεται στα αρχιδια,ουτα καν αν εχει αρχιδια τον κανει αντρα,Η συζητηση ειναι για την κουβεντα και για καυλαντισμα.Αν μεινουμε στη βαρβατίλα και την αντριλα και δε παμε με την εποχη μας τοτε να μη μπαινουμε κι εδω μεσα και να μην εχουμε smartphone κι οταν θα πας να γαμησεις κανα μωρακι και σου πει "που πας ρε μπαρμπα με το δασος" θα σου πω εγω !Οπως θεωρω και σπασιμο να γλυφει η αλλη τα αρχιδια σου και να κοβεται επειδη πνιγεται απο τριχες.
Συμφωνώ απολύτως  :hi: :hi:
 

Lotto

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
ποτέ δε μου ζήτησε καμία να το κάνω. άμα δε γουστάρει να βρει αλλον. Αν το κάνω το κάνω για μενα οχι την κάθε μαλακω. δε θα μας τυλίγουν μια ζωή σε μια κόλλα χαρτί να κάνουμε ότι μλκ θελουν. αντιστοιχα ποσώς με νοιαζει αν το μουνι της είναι ξυρισμένο, τριμαρισμενο Η ότι άλλο σκατα θέλει. Αν μ'αρέσει το άτομο που έχω δίπλα και θέλω να συναναστραφω, κάνω σεξ μαζί του κλπ. αρκει
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Οποτε πιάνουν μουνοψειρες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom