Νέα

Καθαριστικό ευαίσθητης περιοχής (πέος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα galanis90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Σαπούνια Καλό και μετά σαπούνι υγρό betadine. Εγγύηση
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Να πας να κανεις κανα μπανιο και να πλενεσαι ρε βρωμιαρη σου περασε απ το μυαλο ? η μπα ? :jerking: μιας και υποθετω οτι ζεις σε τσαντιρι καντο με μωρομαντηλα το ιδιο ειναι :confused: αν δεν εχεις ουτε αυτα μετα το χωσιμο ριξε λιγο αλατι πανω στην τσαπου :confused:

εγω θα σχολιασω οτι εαν καποιος δεν εχει κανει περιτομη θα εχει σοβαρο προβλημα στην βαλανο που ενδεχωμενος να ενταθει με τα αντιβακτιριδιακα κτλ.
ακομα θα σχολιασω οτι απο εξω το κεφαλακι ισως καποιος μπορει να το καθαρισει καλα αλλα το τι γινεται στην ουρηθρα κανεις δεν το ξερει. γενικα εαν το κολοβακτιριδιο παει στην ουροδοχο κυστη υπαρχει προβλημα

Αλλος ενας βρωμιαρης και απλυτος σκατιλας :confused:

Περα απο την πλακα ,το χαμομηλι οντως ειναι το καλυτερο αντισηπτικο για ολα!

Βραζεις χαμομηλι και χωνεις τον πουτσο σου μεσα τυπε ? :confused:

Το πιο βασικο περα απο το πλυσιμο φυσικα ειναι να αεριζετε καλα η περιοχη
εγω εχω σταματησει να φοραω εσωρουχο για αυτο το λογο
Τωρα για πλυσιμο δεν θελει τιποτα τρελο απλα οταν κανεις ντους παντα δυο χερια ολο το σωμα

Εσυ μωρη βρωμιαρα και απλυτη πουστρα δεν φορας εσωρουχο για να στον καρφωνουν ευκολοτερα οι Πακιστανοι στα στενα της Ομονοιας και των Εξαρχιων, ανοιξε θεμα για το " πως καθαριζουμε ενα στραπον "

Πέρα από τα πολύ σωστά που σου είπαν κάποιοι για αντιβακτηριδιακά, όταν το τσούξιμο και ο ερεθισμός επιμένει χρειάζεται ισχυρή αντιβίωση γιατί μπορεί να πάθεις προστατίτιδα και να τρέχεις. Και τα πράγματα είναι απλά. Πάντα δοκιμάζουμε με το δάχτυλο πρώτα. Αν δεν υπάρχει καθαριότητα όση κι αν είναι η καύλα δεν προχωράς. Να μάθουν να καθαρίζονται σωστά που το παίζουν ντίβες, προχωρημένες και δεν ξέρουν τα βασικά.

Αλλο πουστρακι και απλυτος ... πουσε ρε Σαββιδη :2funny::2funny::2funny:




Εγω τυποι το βουταω μες την μπεντζινα η κανα ασετον η και πολλες φορες το φτυνω για να καθαρισει, το ιδιο ειναι :confused:




 

jigis0702

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2012
Μηνύματα
233
Like
189
Πόντοι
1
Πλύσιμο με Betadine Scrub και καλό ξέπλυμα με χλιαρό νερό για 30-40 δευτερόλεπτα. Μετά το μπάνιο κατ' ευθείαν εφαρμογή κηραλοιφής σε όλο το πετσάκι και μέχρι τα μισά της βαλάνου. Ας γίνουμε λίγο επαγγελματίες..

Οχι betadine χαλαει την χλωριδα τις περιοχης.

Και μετα θα μας κυνηγουν οι οικολογοι; :2funny:
Αστειευομαι. Εχεις δικιο.
 

meropas

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2011
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Dimitris000, τα μηδενικά σημαίνουν ότι γεννηθηκες το 2000;
Που να ξέρεις λοιπόν για μπρασνίτσες από τα βόρεια που γαμάγαμε στα 90s και τι κουτιά αντιβίωσης claripen είχαμε καταπιεί.
Δεν είμαι πουστράκι τύπε. Αν ήμουν θα είχα δυο σπίτια ακόμη, με αυτά που μας έφαγαν τα μουνιά.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.018
Κριτικές
1
Like
32.961
Πόντοι
6.256
Εγω προτιμω ακαποτο παντα μπρος πισω. Το γουσταρω. Αλλη αισθηση.
Απλως αν γαμησω κωλο κατουραω μετα, κατι πολυ σημαντικο
και πλενομαι με απλο σαπουνι η αφρολουτρο.
Στο γαμησι μουνιου μου αρεσει να ξεραινονται τα μουνοζουμα
πανω στον πουτσο μεχρι τα αρχιδια.

:rockon:
Το κανεις για αντισώματα?
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Να πας να κανεις κανα μπανιο και να πλενεσαι ρε βρωμιαρη σου περασε απ το μυαλο ? η μπα ? :jerking: μιας και υποθετω οτι ζεις σε τσαντιρι καντο με μωρομαντηλα το ιδιο ειναι :confused: αν δεν εχεις ουτε αυτα μετα το χωσιμο ριξε λιγο αλατι πανω στην τσαπου :confused:

εγω θα σχολιασω οτι εαν καποιος δεν εχει κανει περιτομη θα εχει σοβαρο προβλημα στην βαλανο που ενδεχωμενος να ενταθει με τα αντιβακτιριδιακα κτλ.
ακομα θα σχολιασω οτι απο εξω το κεφαλακι ισως καποιος μπορει να το καθαρισει καλα αλλα το τι γινεται στην ουρηθρα κανεις δεν το ξερει. γενικα εαν το κολοβακτιριδιο παει στην ουροδοχο κυστη υπαρχει προβλημα

Αλλος ενας βρωμιαρης και απλυτος σκατιλας :confused:

Περα απο την πλακα ,το χαμομηλι οντως ειναι το καλυτερο αντισηπτικο για ολα!

Βραζεις χαμομηλι και χωνεις τον πουτσο σου μεσα τυπε ? :confused:

Το πιο βασικο περα απο το πλυσιμο φυσικα ειναι να αεριζετε καλα η περιοχη
εγω εχω σταματησει να φοραω εσωρουχο για αυτο το λογο
Τωρα για πλυσιμο δεν θελει τιποτα τρελο απλα οταν κανεις ντους παντα δυο χερια ολο το σωμα

Εσυ μωρη βρωμιαρα και απλυτη πουστρα δεν φορας εσωρουχο για να στον καρφωνουν ευκολοτερα οι Πακιστανοι στα στενα της Ομονοιας και των Εξαρχιων, ανοιξε θεμα για το " πως καθαριζουμε ενα στραπον "

Πέρα από τα πολύ σωστά που σου είπαν κάποιοι για αντιβακτηριδιακά, όταν το τσούξιμο και ο ερεθισμός επιμένει χρειάζεται ισχυρή αντιβίωση γιατί μπορεί να πάθεις προστατίτιδα και να τρέχεις. Και τα πράγματα είναι απλά. Πάντα δοκιμάζουμε με το δάχτυλο πρώτα. Αν δεν υπάρχει καθαριότητα όση κι αν είναι η καύλα δεν προχωράς. Να μάθουν να καθαρίζονται σωστά που το παίζουν ντίβες, προχωρημένες και δεν ξέρουν τα βασικά.

Αλλο πουστρακι και απλυτος ... πουσε ρε Σαββιδη :2funny::2funny::2funny:




Εγω τυποι το βουταω μες την μπεντζινα η κανα ασετον η και πολλες φορες το φτυνω για να καθαρισει, το ιδιο ειναι :confused:
Ακριβως τυπε και τον πουτσο απολυμανω και σκοτωνω και τις μουνοψειρες!:confused:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Πλύσιμο με Betadine Scrub και καλό ξέπλυμα με χλιαρό νερό για 30-40 δευτερόλεπτα. Μετά το μπάνιο κατ' ευθείαν εφαρμογή κηραλοιφής σε όλο το πετσάκι και μέχρι τα μισά της βαλάνου. Ας γίνουμε λίγο επαγγελματίες..

Οχι betadine χαλαει την χλωριδα τις περιοχης.
Γι' αυτό μπαίνει η κηραλοιφή μετά.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.017
Like
1.433
Πόντοι
216
[quote author=galanis90 link= ]Καλή χρονιά σε όλους τους συναγωνιστές!
Εσείς ποιο προϊόν χρησιμοποιείτε για να καθαρίσετε το πούτσο σας όταν γαμάτε τις γυναίκες-γκόμενες σας από πίσω?
Εγώ χρησιμοποιώ της Lactacyd με αντιβακτηριακά που σας επισύναψα αλλά νιώθω πως δεν κάνει καλή δουλειά γιατί μετά νιώθω ένα πρήξιμο στην φούσκα μου και κατουράω αρκετά για 2-3 μέρες και μετά ηρεμεί... [/quote]
Καλή χρονιά τύπε.
Ο τύπος giasou είχε παρόμοιο πρόβλημα συνοδευόμενο από μπροστατίτιδα.
Το έλυσε με αυτό τον τρόπο.
500ml.jpg
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
[quote author=galanis90 link= ]Καλή χρονιά σε όλους τους συναγωνιστές!
Εσείς ποιο προϊόν χρησιμοποιείτε για να καθαρίσετε το πούτσο σας όταν γαμάτε τις γυναίκες-γκόμενες σας από πίσω?
Εγώ χρησιμοποιώ της Lactacyd με αντιβακτηριακά που σας επισύναψα αλλά νιώθω πως δεν κάνει καλή δουλειά γιατί μετά νιώθω ένα πρήξιμο στην φούσκα μου και κατουράω αρκετά για 2-3 μέρες και μετά ηρεμεί...
Καλή χρονιά τύπε.
Ο τύπος giasou είχε παρόμοιο πρόβλημα συνοδευόμενο από μπροστατίτιδα.
Το έλυσε με αυτό τον τρόπο.
500ml.jpg
[/quote]

Έεεεεεεεεεεεεεετσι,και για το απόλυτο αποτέλεσμα το φλαμπάρουμε για 30-40 δεύτερα!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.634
Κριτικές
61
Like
39.855
Πόντοι
21.555
:glasses::glasses:
Χρόνια τώρα χρησιμμοποιώ... Οινόπνευμα Καθαρό 95˚
Τό είχα μάθει άπό τήν Ζάνα όταν δούλευε στό Σολωμού....
Ή λύση γιά τυχόν προβλήματα <<άκόμα καί στό κεφάλι τού πέους>>.........:rockon::rockon:
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Τυπε σου χει τυχει οταν γαμας κωλο ο πουτσος σου να χει πανω μερεντα;
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Dimitris000, τα μηδενικά σημαίνουν ότι γεννηθηκες το 2000;
Που να ξέρεις λοιπόν για μπρασνίτσες από τα βόρεια που γαμάγαμε στα 90s και τι κουτιά αντιβίωσης claripen είχαμε καταπιεί.
Δεν είμαι πουστράκι τύπε. Αν ήμουν θα είχα δυο σπίτια ακόμη, με αυτά που μας έφαγαν τα μουνιά.

Το 82 γενηθηκα τυπε, και πραγματικα δεν με ενδιαφερει αν ησουν πουστρακι η οχι και σε τι οργια ειχες σημετοχη, εγω στα 23 μου παρτουζοσαμε μια χοτρελο στο αμαξι, γινε πουστρακι να τα τα παρεις τα σπιτια ποτε δεν ειναι αργα :confused::confused::confused::2funny::2funny::2funny::2funny:

Εμενα τι μου το λες δεν καταλαβα :2funny::think:
 

vyzoilwtas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
55
Κριτικές
26
Like
273
Πόντοι
290
:confused::confused:Mαγειρικη σοδα,με λιγο μυλοξιδο σε χλιαρο νερο σκοτωνει τα παντα:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom