Νέα

Καθαριστικό ευαίσθητης περιοχής (πέος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα galanis90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

galanis90

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2020
Μηνύματα
35
Like
8
Πόντοι
0
Καλή χρονιά σε όλους τους συναγωνιστές!
Εσείς ποιο προϊόν χρησιμοποιείτε για να καθαρίσετε το πούτσο σας όταν γαμάτε τις γυναίκες-γκόμενες σας από πίσω?
Εγώ χρησιμοποιώ της Lactacyd με αντιβακτηριακά που σας επισύναψα αλλά νιώθω πως δεν κάνει καλή δουλειά γιατί μετά νιώθω ένα πρήξιμο στην φούσκα μου και κατουράω αρκετά για 2-3 μέρες και μετά ηρεμεί...
 

Συνημμένα

  • fd6c8ef9d8abd6a4c58ac6f2c37f9c14.jpg
    fd6c8ef9d8abd6a4c58ac6f2c37f9c14.jpg
    35,9 KB · Εμφανίσεις: 31

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.176
Like
15.970
Πόντοι
3.556
οκτενισαν για ακα κωλικο μερεντα κλπ αλλα δεν θελει πολυ συχνα. :coffee:

σιγουρεψε και οτι η γκομενα εχει χεσει πρωτα να αδειάσει :confused:

 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
εγω θα σχολιασω οτι εαν καποιος δεν εχει κανει περιτομη θα εχει σοβαρο προβλημα στην βαλανο που ενδεχωμενος να ενταθει με τα αντιβακτιριδιακα κτλ.
ακομα θα σχολιασω οτι απο εξω το κεφαλακι ισως καποιος μπορει να το καθαρισει καλα αλλα το τι γινεται στην ουρηθρα κανεις δεν το ξερει. γενικα εαν το κολοβακτιριδιο παει στην ουροδοχο κυστη υπαρχει προβλημα
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
οκτενισαν για ακα κωλικο μερεντα κλπ αλλα δεν θελει πολυ συχνα. :coffee:

σιγουρεψε και οτι η γκομενα εχει χεσει πρωτα να αδειάσει :confused:
Κι αμα δεν της ερχεται τυπε τι κανεις;μενεις με την τσαπου στο χερι ή ψαχνεις για μιλκο με ζαμπονοτυροπιτα;
 

ProjectHedonism

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
27
Κριτικές
4
Like
313
Πόντοι
280
Καλή χρονιά. Το προϊόν στο οποίο αναφέρεσαι είναι γυναικολογικό. Κατ' αρχάς δες αυτό που προορίζεται για άντρες : Dermoxen Intimate Cleanser 4 Men. Κοστίζει περίπου 5-6 ευρώ η συσκευασία των 125ml στο φαρμακείο. Επίσης αν υπάρχει κοκκινίλα στο πέος ή υγρό από την ουρήθρα πλύση με χαμομήλι. Εξυπακούεται ότι εάν το τυχόν πρόβλημα επιμένει, απευθύνεσαι στο γιατρό.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Το πιο βασικο περα απο το πλυσιμο φυσικα ειναι να αεριζετε καλα η περιοχη
εγω εχω σταματησει να φοραω εσωρουχο για αυτο το λογο
Τωρα για πλυσιμο δεν θελει τιποτα τρελο απλα οταν κανεις ντους παντα δυο χερια ολο το σωμα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.176
Like
15.970
Πόντοι
3.556
οκτενισαν για ακα κωλικο μερεντα κλπ αλλα δεν θελει πολυ συχνα. :coffee:

σιγουρεψε και οτι η γκομενα εχει χεσει πρωτα να αδειάσει :confused:
Κι αμα δεν της ερχεται τυπε τι κανεις;μενεις με την τσαπου στο χερι ή ψαχνεις για μιλκο με ζαμπονοτυροπιτα;

τύπε αν θες ακα τοτε κανε υπομονη να χεσει η γυναικα πρωτα. αλλιως φορα καποτα και μπες. λιγο καμένο λάστιχο και κομματάκια θα ρισκαρεις. δεν θα εισαι ο πρωτος ουτε ο τελευταίος :confused:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.397
Κριτικές
21
Like
9.831
Πόντοι
3.346
εγω θα σχολιασω οτι εαν καποιος δεν εχει κανει περιτομη θα εχει σοβαρο προβλημα στην βαλανο που ενδεχωμενος να ενταθει με τα αντιβακτιριδιακα κτλ.
ακομα θα σχολιασω οτι απο εξω το κεφαλακι ισως καποιος μπορει να το καθαρισει καλα αλλα το τι γινεται στην ουρηθρα κανεις δεν το ξερει. γενικα εαν το κολοβακτιριδιο παει στην ουροδοχο κυστη υπαρχει προβλημα
Η περιτομή είναι απαραίτητη για αυτούς που έχουν πρόβλημα με το σάκχαρο, γιατί επηρεάζει τη φίμωση.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.119
Like
1.914
Πόντοι
216
Eubos το μπλε.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Πλύσιμο με Betadine Scrub και καλό ξέπλυμα με χλιαρό νερό για 30-40 δευτερόλεπτα. Μετά το μπάνιο κατ' ευθείαν εφαρμογή κηραλοιφής σε όλο το πετσάκι και μέχρι τα μισά της βαλάνου. Ας γίνουμε λίγο επαγγελματίες..
 

meropas

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2011
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Πέρα από τα πολύ σωστά που σου είπαν κάποιοι για αντιβακτηριδιακά, όταν το τσούξιμο και ο ερεθισμός επιμένει χρειάζεται ισχυρή αντιβίωση γιατί μπορεί να πάθεις προστατίτιδα και να τρέχεις. Και τα πράγματα είναι απλά. Πάντα δοκιμάζουμε με το δάχτυλο πρώτα. Αν δεν υπάρχει καθαριότητα όση κι αν είναι η καύλα δεν προχωράς. Να μάθουν να καθαρίζονται σωστά που το παίζουν ντίβες, προχωρημένες και δεν ξέρουν τα βασικά.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.119
Like
1.914
Πόντοι
216
Πλύσιμο με Betadine Scrub και καλό ξέπλυμα με χλιαρό νερό για 30-40 δευτερόλεπτα. Μετά το μπάνιο κατ' ευθείαν εφαρμογή κηραλοιφής σε όλο το πετσάκι και μέχρι τα μισά της βαλάνου. Ας γίνουμε λίγο επαγγελματίες..

Οχι betadine χαλαει την χλωριδα τις περιοχης.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εγω προτιμω ακαποτο παντα μπρος πισω. Το γουσταρω. Αλλη αισθηση.
Απλως αν γαμησω κωλο κατουραω μετα, κατι πολυ σημαντικο
και πλενομαι με απλο σαπουνι η αφρολουτρο.
Στο γαμησι μουνιου μου αρεσει να ξεραινονται τα μουνοζουμα
πανω στον πουτσο μεχρι τα αρχιδια.

:rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
s3.gy.digital%2Fpharmacy295%2Fuploads%2Fasset%2Fdata%2F25209%2F101963.jpg

Εγω μια ζωή αυτό χρησιμοποιούσα και ημουν ικανοποιημένος!! Προσοχη μονο να εχεις χλιαρο νερό οταν το ξεβγάζεις... αλλίως την πούτσισες!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom