Νέα

Katerina86 μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Katerina86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.625
Πόντοι
45.465

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1

δουλευει κανονικοτατα  η ΚΑΤΕΡΙΝΑ86  με τις τιμες που εχω αναφερει ποιο πανω  ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΜ
βεβαια επειδη προσεχει πολυ απαντα ναι για συναντηση μονο σε οσους γνωριζει η οσους γνωριζουν αυτοι που την στηριζουν εδω στο σαιτ
.οπως μου ειπε και η ιδια σε πμ οτι μην ξεχναω οτι ειχε μαγαζι και γιαυτο  γνωριζει αρκετους  απο εδω και θελει να ξερει και τι γινεται στο
σαιτ πως πανε τα αλλα μαγαζια.
βεβαια αυτο που κολλαει δεν ξερω τιμ την νοιαζουν τα αλλα μαγαζια η πως πηδαμε εμεις στο σαιτ.
ισως να διαλεγει ετσι τους πελατες της.

με την παρεα μου την περιμενουμε να εμφανισθει ανα στο ΝΙΡΒΑΝΑ  οπως εχω γραψει ηταν  πολυ τακτικη εκει  και ηταν η ατραιον που λεμε

 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
εχει σταματησει  ;)

δεν μας εξηγησες ακομα ρε μπαγασακο ΑΛΒΑΝΑΚΟ τι εισαι ο αντρας της ΚΑΤΕΡΙΝΑ86 ειαι η ιδια πουγραφτηκε για να θολωσει
τα νερα? πως σου απαντησε με πμ αφου λες οτι δεν δουλευει?
αρα εμεσως πλην σαφως λες  οτι δουλευει.
αδιαφορετικα γιατι απαντα σε  μπ?? οεο??
μαλιστα εμαθα απο πελατες της (2) που τους πηρε απο το πανωπης που δουλευε οτι σκεπτεται να
ριξει τις τιμες στα 60 ευρω και 20 ευρω στανταρ η πισω πορτα πιθανωτατα σε δικοτης χωρο αλλα αυτο με καθε επιφιλαξη
δηλαδη τον δικο της χωρο .
φοβαται ομως τις αρχες σαν τον διοαβολο με το λιβανι .
εως ποτε θα την βοηθα ο παπαρας ο αλλος που γραφει για κλωνους τον εχουν παρει χαμπαρι
παντως οι τις τιμες σιγουρα τις εριξε  στα 60 ευρω.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Κατερίνα έχεις pm....
Εάν θέλεις μου απαντάς !
 

boston34

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Κατερίνα καλησπέρα!Ήθελα να σε ρωτήσω αν ξέρεις που βρίσκεται η Τζένη,μια ψηλή κοπέλα και αλβανίδα κατά τα λεγόμενα σου...Την είχες και σε φωτό στο facebook,μαζί με τις άλλες κοπέλες που είχες στην Ιουλιανού.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
για οσους ενδιαφεροντε η λεγαμενη ΚΑΤΕΡΙΝΑ86 αρχισε το νταραβερι με ΝΙΡΒΑΝΑ ξανα εθεαθη λιαν προσφατα με καραφλο τυπο χερακι χερακι και εδωσε ρεστα  . Μιλαμε το εχει το διπλο τριπλο  και με λυσα μαλιστα . Μπραβο ΚΑΤΕΡΙΝΑ  σε ευχαριστουμε δημοσια .
ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Κατερίνα καλησπέρα!Ήθελα να σε ρωτήσω αν ξέρεις που βρίσκεται η Τζένη,μια ψηλή κοπέλα και αλβανίδα κατά τα λεγόμενα σου...Την είχες και σε φωτό στο facebook,μαζί με τις άλλες κοπέλες που είχες στην Ιουλιανού.

φιλε μην περιμενεις να σου απαντησει δημοσια , αυτη η μαλακισμενη απαντα μονο σε ΠΜ και σε οποιον γνωριζει καλα .
οι βιζιτες που κανει ειναι στα κρυφα. στειλτης πμ και ισως σου απαντησει
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Κατερίνα καλησπέρα!Ήθελα να σε ρωτήσω αν ξέρεις που βρίσκεται η Τζένη,μια ψηλή κοπέλα και αλβανίδα κατά τα λεγόμενα σου...Την είχες και σε φωτό στο facebook,μαζί με τις άλλες κοπέλες που είχες στην Ιουλιανού.

δεν μας ειπες σου απαντησε η καραβλαχαρα αλβανιδα ?
να μαθουμε και εμεις φιλε . σιγοθρα σου απαντησε με ΠΜ  λες να κανει και την ΤΣΑΤΣΑ  τωρα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
δεν μας ειπες σου απαντησε η καραβλαχαρα αλβανιδα ?
να μαθουμε και εμεις φιλε . σιγοθρα σου απαντησε με ΠΜ  λες να κανει και την ΤΣΑΤΣΑ  τωρα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε τύπε .... χαλάρωσε λιγάκι ... έχεις ξεφτιλιστεί τελείως ...
Εντάξει το καταλάβαμε ότι δεν σου κάθεται ..
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Ρε τύπε .... χαλάρωσε λιγάκι ... έχεις ξεφτιλιστεί τελείως ...
Εντάξει το καταλάβαμε ότι δεν σου κάθεται ..



μεγαλε sorry αλλα εισαι πολυ φαουλ εδω.... ετσι σου ειπε  η ΚΑΤΕΡΙΝΑ86  ???    3 φορες την εχω πηδηξει οταν δουλευε στο ΠΑΝΩΠΗΣ
και την τριτη φορα το σκυλομετανοιωσα . ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ μαζι της ΓΙΑΤΙ με απειλησε και αυτη και ο παπαρας  ο κουμπαρος της
ο ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟςΣ  ο εφοριακος  παπαρας  καθως και κανα 2 ΑΛΛΟΙ  παπαρες . μας κανειο οτι δεν δουλευει τοτε πως απαντα στα ΠΜ  που της στελνουμε??
μεγαλε ξαναλεω αυτο το μπαζο απορω πως μερικοι την πηδανε μετα απο αυτα που κανει στο ΝΙΡΒΑΝΑ,
αντε και σε αλλα με υγεια .  αυτο μας ελλειπε να πηδηξοθμε με λεφτα τωρα και την  ΚΑΤΕΡΙΝΑ 86  :2funny: :2funny: :2funny:
20 ΕΥΡΩ  περνει στην χωρα της για ρωτησε της το εχω ξανααναφερει. καλη σου μερα ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
τοτε  πριν ενα χρονο και--- με βολευε πολυ  το μαγαζι  το συγκεκριμενο ----  ατυχια μεγαλη .... παντα ηταν η μονη που ηταν διαθεσιμη, οταν πηγαινα εξαλλου αναφερω την τριτη το σκυλομετανοιωσα.
οταν λεω απορω  _ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΝΙΡΒΑΝΑ---  την ειδα και προσφατα επι του εργου
γιαυτο λεω απορω μεγαλε
 

saikgr

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή τι κάνει στο ΝΙΡΒΑΝΑ για εμάς που δεν γνωρίζουμε ;
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδή τι κάνει στο ΝΙΡΒΑΝΑ για εμάς που δεν γνωρίζουμε ;

δηλαδη ρε μεγαλε εσυ περιμενες απο τις 15-03-2013 που ειναι το τελευταιο ποστ σου να μαθεις τι κανει  στο ΝΙΡΒΑΝΑ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ86
αφου εισαι σε συχνοτατη επαφη μαζι της γιατι δεν πατε χερακι χερακι  ειδικα τωρα που  γινεται και ανακαινηση του μαγαζιου.
ε ρε θα τρελαθουμε εδω μεσα  ποσους σερνει απο την μυτη η αλβανιδα καραπουτανα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

saikgr

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτον δεν έχω την δυνατότητα να πηγαίνω σε μαγαζιά λόγο ανωτέρας βίας και δεύτερον ποιος είσαι εσυ που πιστεύεις πως έχω σχέση με την συγκεκριμένη και ακόμα περισσότερο που το σχετιζεις με την συχνότητα των post. Ποιο άσχετος και κολλημένος δεν μπορείς να είσαι. Μάλλον εσένα σέρνει για να ασχολισε τόσο μαζί της . Αλλα έτσι ειναι. Κανεις μια ερώτηση και σκέπτεσαι  τι θα σου απαντήσουν  άτομα σαν και εσένα. Αλλα εγω φταίω που έγραψα εδώ μέσα. και δεν καθομαι να διαβάζω μονο.  Άκου χέρι-χέρι ... Στόκος Ακριλικος για πλακάκια......  ούστ ρε...
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Πρώτον δεν έχω την δυνατότητα να πηγαίνω σε μαγαζιά λόγο ανωτέρας βίας και δεύτερον ποιος είσαι εσυ που πιστεύεις πως έχω σχέση με την συγκεκριμένη και ακόμα περισσότερο που το σχετιζεις με την συχνότητα των post. Ποιο άσχετος και κολλημένος δεν μπορείς να είσαι. Μάλλον εσένα σέρνει για να ασχολισε τόσο μαζί της . Αλλα έτσι ειναι. Κανεις μια ερώτηση και σκέπτεσαι  τι θα σου απαντήσουν  άτομα σαν και εσένα. Αλλα εγω φταίω που έγραψα εδώ μέσα. και δεν καθομαι να διαβάζω μονο.  Άκου χέρι-χέρι ... Στόκος Ακριλικος για πλακάκια......  ούστ ρε...


Φιλαράκι ... χαρά στο κουράγιο σου που του απάντησες κιόλας ...
Λίγα να διαβάσεις από αυτά που γράφει ... καταλαβαίνεις !!!!
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Κυριοι κουλαρετε λιγακι... ελεος.... μεγαλοι και οι δυο...
καλα ο πρωτος να μου επιτιθεται αλλα ο δευτερος ?? γιατι αγαπητε  εχουμε ανταλαξει και κανα 2
ΠΜ ομορφα ωραια,
εχω εξηγησει  πολλες φορες οτι γραφω για αυτη την μαλακο  γιατι με απειλησε   μαζι με τον παπαρα τον εφοριακο τον ΜΑΡΙΟ ΚΑΛΟ
. με απειλησε οταν εγραψα οτι δουλευει κρυφα . ειναι αληθεια οτι συχναζει και στο ΝΙΡΒΑΝΑ καποιες φορες παει και
με τον νταβατζη και αντρατης .
εξαλου αυτη λεει σε πελατες στης τωρα οτι εχει πολους απο εδω το σαιτ στο χερι. ξερει πολλα ατομα με το νικ που γραφουν εδω.
αυτη λεει οτι ζηταει απο μερικους να γραφουν.
αξιο αποριας ειναι οτι ας πουμε εγω ...  εχω εμπαθεια  με την ΚΑΤΕΡΙΝΑ 86   ας  μας εξηγησουν καποιοι γιατι κατα φεγγαρια βγαινουν σαν φαντης παστουνι  να την υπερασπιστουν?????
ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΖΗΤΑΕΙ ΑΥΤΗ.
ετσι λεει σε πελατες της  .
ασ κουλαρουμε λοιπον και ας συνεχισουμε το μασαζακι μας .
Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ 86 ουδεποτε σταματησε την βιζιτα και ουτε θα την σταματησει .  
τι το κακο υπαρχει να γραφουμε οτι δουλευει ????  για τις αλλες  γιατι γραφουμε ???


 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.406
Κριτικές
14
Like
3.385
Πόντοι
4.895

:rockon:    :rockon: :rockon:

Σιγά μη μας απειλήσουν κιόλας ....
Αν ντρέπονται ας μην κάνουν δημόσιες εμφανίσεις σε τέτοια μέρη όπως το Νιρβάνα. Ισα ίσα που έπρεπε να σε ευχαριστήσουν κιόλας για τη διαφήμιση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom