Νέα

Katerina86 μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Katerina86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
olym
Ανώτερος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 282



Προφίλ Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: davidpav στις: 08/03/13, 11:11 »
« Έχετε προωθήσει ή απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση ΑπάντησηΑπάντηση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή
Αν κατάλαβα καλά, που καλά κατάλαβα, όλο το πρόβλημα είναι να σταματήσω να γράφω εγώ και ο άλλος (επιμένω ότι δεν είμαστε το ίδιο πρόσωπο αλλά δεν έχει σημασία)και το ερώτημα είναι γιατί να σταματήσω. Προφανώς γιατί αυτά που γράφονται από μένα ή τον άλλο (φυσικά έχουμε επικοινωνία πλέον τηλεφωνική) ενοχλούν. Ή εγώ ή ο άλλος έχουμε γράψει κατά καιρούς για τον ψάρακα, τον βυρωνα, τον τζέρυ τον οργασμόψωλο, τον χελοβερ, τον σπαρκ. Λόγω ψάρακα και βυρωνα ανακατεύτηκαν και τα μαγαζιά τους. Πατησίων 77-79 και Θησέως 81. Τίποτα από ότι έγραψα δεν είναι ψέματα. Μάλλον εκεί πάει και το ρομπέν.
Κάποιος από αυτούς λοιπόν σε έβαλε να γράφεις, αν δεν είσαι ο ίδιος κάποιος από αυτούς για να με πιέσεις να σταματήσω. Βέβαια αυτό δεν το σκέφτηκε όταν έκανε ότι έκανε. Έτσι όπως σου ανέφερα τα ονόματα, τα ίδια έγραψα χθες μετά από τις απειλές που κατάλαβα από τα γραφόμενά σου στο δικηγόρο μου με όσα ακόμη γνωρίζω, με εντολή να πάνε στην ασφάλεια αν μου συμβεί κάτι. Και ξέρεις ότι από τα ηλεκτρονικά ίχνη όλοι και όλα βρίσκονται.
Μεταξύ μας ξέρω ακριβώς τι έγινε και ποιός έδωσε το μαγαζί. Μόνο που δεν σκέφτηκε ότι όλα αυτά τα μαγαζιά είναι παράνομα για αυτό που κάνουν και αν μια μέρα πλακώσουν οι κάμερες έξω από το μαγαζί (άλλο που δεν θέλει ο κάθε μάκης γιατί το θέμα είναι ροζ άρα πιασάρικο) να δούμε ποιός θα έχει να χάσει.
Εν πάσει περιπτώσει για να μην μακρυγορώ και για να μην συνεχίζεται αυτό το ξεκατίνιασμα στο σάϊτ, προτείνω μια συνάντηση με τα φιλαράκια σου για να συζητήσουμε πρόσωπο με πρόσωπο το θέμα.
Τώρα για τις αγάπες με το κατερινιώ και τα τοιαύτα τα θεωρώ σάλτσα στην όλη υπόθεση.


ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ το εβγαλα εδω επειδη βγηκαν μερικοι  και ειπαν οτι δημιουργω προβλημα  στα μαγαζια πατησιων  εδω και λοιπα  μορτηδες οποιος θελει το διαβαζει και εχω και αλλα απο μαριο καλο . ξαναλεω δεν εχω προβλημα με κανενα μαγαζι αντιθετα  οταν βγηκε ο μορτης αυτος εδω σε θρεντ αλλου μαγαζιου εξηγηθηκε στην διευθυνση οτι δεν ασχολουμε με τον συνομιλικο μου  παπου ( ε τι να κανουμε 64 αυτος 65 εγω)  στο θρεντ του μαγαζιου.
αυτα τωρα εαν αυτοι που εχουν εδω το μαγαζι ενοω το σαιτ  νομιζουν οτι πρεπει να σβηστει ασ το σβησουν αλλα δεν πρπει να φιμονουμε  την αληθεια. μορτηδες απανταχου την καλημερα μου  και φιλιε ιβλις διαβασετο σε παρακαλω μορτη μου  για να καταλαβεις καποια πραγματα .
και παλι την καλημερα σε ολα τα αλλανια μορτηδες μαγκες κ.ο.κ
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
ακουσε κυρια  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΟΥ  ΑΠΑΝΤΩ εδω για να μην θεωρηθει  off topic  στο αλλο θρεντ σταματηστε να μου στελνετε ΠΜ
με μαλακιες και φοβερες .πατε καλα? εισαι της δουλειας με θρεντ εδω  τι διαβολο τρελαθηκατε τελειως ?
στα δελλα εισαι οχι απλο μελος αλλα με θρεντ κανονικα  εαν δεν δουλευεις γινε μελος . κανεμας την χαρη τωρα
πληροφοριες δινουμε και περνουμε  κανεμας την χαρη λοιπον  εφοσον εισαι της δουλειας θα δεχεσαι καλοπροερετες κριτικες
  εφοσον δεν αγκιζουν τα ορια της χυδαιοτητας  ειμαστε οκ ολοι. εντακσει . αντε κανε μας την χαρη που θα μας απειλησεται κιολας στην ιδιαμου την χωρα , δεν εχεται παρει χαμπαρι οτι εισατε η πλειοψηφια παρανομοι εδω
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

Άγγιξες χορδές μάλλον...... :rolleyes:
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Άγγιξες χορδές μάλλον...... :rolleyes:

Μαλλον  ετσι ειναι, λες και ειναι  η μοναδικη  που με το μο...νι της ζει οικογενεια.
θιχτηκε ο ντα... ης .το φιλοτιμο του.
τον εχουν παρει ψιλα τον αμανε μερικες ,δεν φτανει που ζοθνε σε μια πολυ ελευθερη χωρα με τα
ολα τους  θα μας την μπουν κιολας.
αφου εχει θρεντ εδω αρα αληθευουν ολα
τεσπα .... εμεις να ξαλαφρονουμε θελουμε το κατω κεφαλι για να ηρεμει το πανω
την βολευει να ψαρευει πελατες απο δω με πμ αλλα δεν θελει κριτικη η κατι αλλο
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
ακου και το αλλο ΚΥΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ86  γιατι τα εχω παρει χοντρα με τις απειλες σου
και με τον καθε ηλιθιο που βαζεις να μου στειλει ΠΜ. εφοσον εχεις το θρεντ εδω
και πουλας ΣΕΞ  θα γραφω παντα κριτικη η οτιδηποτε αλλο αφορα εσενα και το θρεντ σου παντα σε κοσμια επιπεδα
δεν θα με σταματησεις εσυ.
τι θα πει εξηγησε μας και μας οτι εχεις το θρεντ εδω για να βλεπεις τι γινεται στο σαιτ
πας καλα κοπελα μου? εαν δεν εισαι εκδιδομενη γυναικα  τι σε νοιαζει εσενα εδω το σαιτ?
αρα καποιος λογος υπαρχει προσωπικος σου (να μαζευεις πελατες  απο οσους σου στειλουν ΠΜ)
η επαγγελματικος  δηλαδη εισαι ηδιοκτητρια καποιου χωρου και θες να εχεις εκ των εσω εδω πληροφοριες και λοιπα.
το θρασος σου δεν εχει ορια κοπελα μου
εγω απαντησε σε συναγωνιστη στην ερωτηση που εκανε και σε καποιο σχολιο που εκανε ο κατα πολυ αξιολογος
συναγωνιστης εδω "νεα σμυρνη76"
εαν θες να μην ασχολουμεθα κλεισε το θρεντ σου και ασεμας στην ησυχια μας.
εδω ειμαι στην χωρα μου και θα κανω οτι θελω σε νομιμα πλαισια παντα .
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Μην το ψαχνεις συναγωνιστή. Κλώνος του πιό πανω μπαναρισμένου είναι. Κραταει χρόνια αυτη η κολώνια.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
αξιοσημειωτο ειναι Η ΩΡΑ  στα δυο παραπανω ποσταρισματα.
πολυ περιεργο για ολους μας.
εγω ανεφερα εδω στο δικοτης θρεντ μετα απο πμ που μου εστειλε  και ξαναγραφω
οτι  συνεχιζει να δουλευει με βιζιτες σε ξενοδοχεια 80 ευρω η ωρα +20-30 ευρω η πισω πορτα.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
ρε παπαρα ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΣ ποιος σιου εδωσε το δικαιωμα να με κατηγορησεις?ρε ηλιθιε δεν σου αρεσε εσενα και της
αλβανιδας  ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ86 αυτα που εγραψα .  εσυ τι ρολο βαρας την αντιπροσωπευεις πως ? σαν αντρας στης σαν νταβαντζης της
σαν μαγαζατορας σαν τι ρε ηλιθιε?
αφου εχετε το θρεντ εδω και εσυ και αυτη αφου κανει κανονικα βιζιτες  με 80 ε + 20-30 ε  η πισω πορτα
οπως εγραψα παραπανω τι το κακο βρισκεις που το δημοσιευσα ?αν δεν θελετε τοτε γιατι δεν κλεινεται το θρεντ ? δεν σας συμφερει ομως παπαρα ε?
αφου ετσι δουλευει στελνει πμ εδω σε οσους γνωριζει  περνει πμ  κλεινει ραντεβου ειδικα με συναγωνιστες απο επαρχια.
βρε παπαρα γιατι βγαινεις εδω και γραφεις εναντιον μου  κλωνους και μαλακιες.
ενα θα σου πω και εσενα και της ΚΑΤΕΡΙΝΑ86 ειμαι αρκετα κοντα να  ανακαλυψω ποιος σκατα εισαι και τοτε θα τα πειτε και οι δυο με τον εισαγγελεα που με απειλειτε κιολας ηλιθιοι. μην ξεχνατε οτι ολες οι αλβανιδες κανουν την δουλεια αυτη παρανομα .
ειναι παρανομες εδω εστω και αν μερικες απο αυτες εχουν υποτιθεμενα ελληνοποιηθει  . ολοι ξερουμε οτι ειναι παρνομα αυτα τα
χαρτια . καθε μερα βγαινουν αναλογα περιστατικα. σου λεω ειμαι κοντα κατηφοριζω την πειραιως παπαρα  θα μπω σε λιγο μεσα 
πιστευω να σου ελει κατι αυτο αν συνεχισεται και εσυ και η αλβανιδα τις απειλες θα βρεθειτε στον εισαγγελεα. φανταζεσαι τι εχει να γινει ? σκεψου ηλιθιε ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΣ και ακομη χειροτερα αν ανακαλυψω οτι εισαι το ιδιο ατομο με τα απειλιτικα πμ με αλλο νικ. τοτε θια ευχεσε να μην ειχες ξεκινησει αυτη την βεντετα παπαρα
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
.
αγαπητε ΖΕΡΟ τι θα γινει μεχρι ποτε θα ανεχομαστε αυτον τον ηλιθιο ΜΑΡΙΟ ΚΑΛΟ να γραφει για κλωνους.
δεν εχω δημιουργησει προβλημα στο σαιτ γραφω οπως ολοι μας. δηλαδη αν δεν αρεσει κατι στο ΜΑΡΙΟ ΚΑΛΟ τοτε ολοι θα σταματαμε? ΕΛΕΟΣ γαπητε ΖΕΡΟ
α;ν δεν δουλευει τοτε νομιζω ειναι καλυτερα για ολους μας να κλεισει το θρεντ  να βρουμε την ησυχια μας . αν δουλευει ομως τοτε δικαιουμεθα να γραφουμε. αυτο πιστευω εγω.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητε  ΖΕΡΟ και  λοιποι τι εγινε σβησατε δυο ποσταρισματα με τις τιμες της αλβανιδας της ΚΑΤΕΡΙΝΑ86  δηλαδη να ξερουμε που μαλλον ετσι αποδεικνυεται οτι κανει κουμαντο η αλβανιδα  εδω στο σαιτ. τον παπαρα τον ΜΑΡΙΟ ΚΑΛΟ που δεν κανει τιποτα αλλο παρα γραφει μονο για δηθεν κλουνους γιατι ποτε δεν τον μπαναρετε?
οκ αγαπητοι μαλλον πρεπει ενας ενας να την κανουμε για αλλου.
εγω την αληθεια εγραψα  την οποια ξερει σχεδον ολο το σαιτ.

ειδομεν  καλημερα.... many thanks
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
οταν θα γινει το μπαμ παλι με την αλβανιδα  με κανα εισαγγελεα τοτε θα τριβουμε ολοι τα ματια μας
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
μήπως έχει κανείς να μου δώσει το τηλ. της Κατερίνας?
με 80 + 20 κώλο πιστεύω ότι είναι μια τίμια πρόταση για μας τους οπισθόφιλους...
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
270
Κριτικές
14
Like
533
Πόντοι
291

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αγαπητε  ΖΕΡΟ και  λοιποι τι εγινε σβησατε δυο ποσταρισματα με τις τιμες της αλβανιδας της ΚΑΤΕΡΙΝΑ86

Παρεξήγησες. Μάλλον έγινε για να υπάρξει διόρθωση τιμολογιακής πολιτικής. :grin:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Παρεξήγησες. Μάλλον έγινε για να υπάρξει διόρθωση τιμολογιακής πολιτικής. :grin:
agiana,δεν τα εμαθες?...ακου καινουργια τιμη...πας,σε πληρωνει 80 ευρω για να την πηδηξεις,μια ωρα,και αν την παρεις και απο πισω σου δινει +20...ευχαριστημενος?...
 

Επισκέπτης
ρε  για μαλακες μας περνας γραφτηκες 12/5/2014 να μας πεις οτι εχει σταματησει  αει σιχτιρι
πριν μιλησεις σκεψου λιγο.....αν ξερεις υπαρχουν και τα π.μ οπου μπορεις να συννενοηθεις με την καθε κοπελα ξεχωριστα... :jerking: :jerking: :jerking: το εχεις βαλει καθολου να λειτουργησει...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.000
Κριτικές
490
Like
36.709
Πόντοι
41.447
Παρεξήγησες. Μάλλον έγινε για να υπάρξει διόρθωση τιμολογιακής πολιτικής. :grin:

το γνωρίζουμε πως εισαι τρόμπας αγιάνα
μην κανεις τον κόπο να μας το υπενθυμιζεις συνέχεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom