Νέα

Καρναβάλι Πάτρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nikol
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 14K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.896
Like
5.672
Πόντοι
1.056
Έχω διαβάσει πολλά κ με έχουν ενημερώσει διάφοροι για το τι ακριβώς παίζεται στο καρναβάλι της Πάτρας το 3 ήμερο Καθαράς Δευτέρας! Θα ήθελα παρακαλώ αν μπορεί κάποιος να ενημερώσει ακριβώς που γίνεται παιχνίδι,σε ποιο ακριβώς σημείο από όλα αυτά που αναγράφουν διάφοροι, με τι τρόπο στην πέφτουν κ που σε πάνε για να σε γλεντήσουν οι μεθυσμένοι καυλωμένοι άντρες ! Μου έχουν αναφέρει τα Ψηλαλώνια και το Μόλο
Επειδή θα πάω το Σάββατο 16/3 θα ήθελα να έχω μια πιο σφαιρική εικόνα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Δεν σε εχουν φλερταρει ποτε εσενα; Τι εννοεις <<με τι τροπο στην πεφτουν>>?:jerking:

Αν περιμενεις τον Αντρα τον μεθυσμενο να σου την <<πεσει>> και να σε γαμησει καλα κρασια..

Α επισης ξεχασα να σου πω, δεν την πεφτουν σε πουτανες :2funny:

Ελπιζω να καταλαβαινεις οτι σε πειραζω, αλλα και να μην το καταλαβες σταρχιδια μου..:sunglasses:
 
OP
OP
Nikol

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
Δεν σε εχουν φλερταρει ποτε εσενα; Τι εννοεις <<με τι τροπο στην πεφτουν>>?:jerking:

Αν περιμενεις τον Αντρα τον μεθυσμενο να σου την <<πεσει>> και να σε γαμησει καλα κρασια..

Α επισης ξεχασα να σου πω, δεν την πεφτουν σε πουτανες :2funny:

Ελπιζω να καταλαβαινεις οτι σε πειραζω, αλλα και να μην το καταλαβες σταρχιδια μου..:sunglasses:
Ένα μήνυμα χωρίς κανένα νόημα χαχα
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
613
Κριτικές
4
Like
436
Πόντοι
26
Δεν σε εχουν φλερταρει ποτε εσενα; Τι εννοεις <<με τι τροπο στην πεφτουν>>?:jerking:

Αν περιμενεις τον Αντρα τον μεθυσμενο να σου την <<πεσει>> και να σε γαμησει καλα κρασια..

Α επισης ξεχασα να σου πω, δεν την πεφτουν σε πουτανες :2funny:

Ελπιζω να καταλαβαινεις οτι σε πειραζω, αλλα και να μην το καταλαβες σταρχιδια μου..:sunglasses:
Είσαι ότι να ναι άλλο ρώτησε το κορίτσι άλλο απαντάς εσύ.. αλλά φαίνεται το ποιος είσαι με τον τρόπο που μιλάς . Γίδια ε γίδια που δεν ξέρετε να μιλάτε
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.210
Κριτικές
5
Like
60.509
Πόντοι
12.056
Είσαι ότι να ναι άλλο ρώτησε το κορίτσι άλλο απαντάς εσύ.. αλλά φαίνεται το ποιος είσαι με τον τρόπο που μιλάς . Γίδια ε γίδια που δεν ξέρετε να μιλάτε

Το Κοριτσι μην το δενεις και κομπο :rolleyes: :coffee:
 

makis95

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2021
Μηνύματα
77
Like
182
Πόντοι
0
εγω να σου πω την αληθεια την πατρονικολα θ ηθελα να βρω
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
127
Κριτικές
8
Like
440
Πόντοι
281
Περί ορέξεως τζιτζίκια γιαχνί...
Άμα πάλι θέλεις τόσο να ζήσεις πραγματικό καρναβάλι που αξίζει.. ανέβα Ξάνθη!!!!
Μακράν καλύτερο.. και ΔΕΝ σου νοικιάζουν τον σταύλο 500€ την βραδιά όπως οι μινάρες...
για πες αδερφε ,τι παιζει πρωτη φορα θα παω χυμα ομως χωρις κρατηση δωματιου ουτε σε μαγαζι.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
για πες αδερφε ,τι παιζει πρωτη φορα θα παω χυμα ομως χωρις κρατηση δωματιου ουτε σε μαγαζι.

Τίγκα στις φοιτήτριες τύπε.. άμα το χεις με το μπλα μπλα ΟΥΤΕ να κεράσεις θα χρειαστεί!!!!!
Εάν είσαι πιο σκληροπυρηνικός όπως κι εγώ και ΔΕ το πολύ σκέφτεσαι να μπλέξεις.. κάνε μία τσάρκα από Πομακοχώρια και δε θα χάσεις!!!!!
Θα βρεις άνετα δωμάτιο ΔΕΝ είναι μινάρες οι Θρακιώτες!!!!
Από φαγητό ΔΕΝ το συζητώ άλλο level!!!!!!
*
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
* ΔΕ σας τα έλεγα εγώ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom