Νέα

Καρναβάλι Πάτρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nikol
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 14K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
Έχω διαβάσει πολλά κ με έχουν ενημερώσει διάφοροι για το τι ακριβώς παίζεται στο καρναβάλι της Πάτρας το 3 ήμερο Καθαράς Δευτέρας! Θα ήθελα παρακαλώ αν μπορεί κάποιος να ενημερώσει ακριβώς που γίνεται παιχνίδι,σε ποιο ακριβώς σημείο από όλα αυτά που αναγράφουν διάφοροι, με τι τρόπο στην πέφτουν κ που σε πάνε για να σε γλεντήσουν οι μεθυσμένοι καυλωμένοι άντρες ! Μου έχουν αναφέρει τα Ψηλαλώνια και το Μόλο
Επειδή θα πάω το Σάββατο 16/3 θα ήθελα να έχω μια πιο σφαιρική εικόνα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.602
Πόντοι
4.546
Έχω διαβάσει πολλά κ με έχουν ενημερώσει διάφοροι για το τι ακριβώς παίζεται στο καρναβάλι της Πάτρας το 3 ήμερο Καθαράς Δευτέρας! Θα ήθελα παρακαλώ αν μπορεί κάποιος να ενημερώσει ακριβώς που γίνεται παιχνίδι,σε ποιο ακριβώς σημείο από όλα αυτά που αναγράφουν διάφοροι, με τι τρόπο στην πέφτουν κ που σε πάνε για να σε γλεντήσουν οι μεθυσμένοι καυλωμένοι άντρες ! Μου έχουν αναφέρει τα Ψηλαλώνια και το Μόλο
Επειδή θα πάω το Σάββατο 16/3 θα ήθελα να έχω μια πιο σφαιρική εικόνα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Χάθηκαν τα μεθυσμένα καυλιά στην πρωτεύουσα και θα τρέχεις στους μινάρες σοβαρά τώρα;;;;; :think:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.602
Πόντοι
4.546
Να μην το ζήσω κ εγώ; Δεν έχω ξανά παει

Περί ορέξεως τζιτζίκια γιαχνί...
Άμα πάλι θέλεις τόσο να ζήσεις πραγματικό καρναβάλι που αξίζει.. ανέβα Ξάνθη!!!!
Μακράν καλύτερο.. και ΔΕΝ σου νοικιάζουν τον σταύλο 500€ την βραδιά όπως οι μινάρες...
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
311
Πόντοι
21
Κατ' αρχήν μια κούκλα σαν εσένα δεν χρειάζεται τους μεθυσμένους. Αν θέλεις το Πατρινό καρναβάλι έλα - είμαι σίγουρος ότι χιλιάδες άντρες θα θέλουν να σε πάνε κάπου.
 
OP
OP
Nikol

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
Περί ορέξεως τζιτζίκια γιαχνί...
Άμα πάλι θέλεις τόσο να ζήσεις πραγματικό καρναβάλι που αξίζει.. ανέβα Ξάνθη!!!!
Μακράν καλύτερο.. και ΔΕΝ σου νοικιάζουν τον σταύλο 500€ την βραδιά όπως οι μινάρες...
Μονοήμερη ,όλο το βράδυ του Σαββάτου θα πάω ... Δε θα πληρώσω φυσικά αυτά που ζητάνε :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κατ' αρχήν μια κούκλα σαν εσένα δεν χρειάζεται τους μεθυσμένους. Αν θέλεις το Πατρινό καρναβάλι έλα - είμαι σίγουρος ότι χιλιάδες άντρες θα θέλουν να σε πάνε κάπου.
Σευχαριστω...το μεθυσμένους το είπα για την καύλα της κατάστασης :)
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.861
Κριτικές
1
Like
32.650
Πόντοι
6.256
Περί ορέξεως τζιτζίκια γιαχνί...
Άμα πάλι θέλεις τόσο να ζήσεις πραγματικό καρναβάλι που αξίζει.. ανέβα Ξάνθη!!!!
Μακράν καλύτερο.. και ΔΕΝ σου νοικιάζουν τον σταύλο 500€ την βραδιά όπως οι μινάρες...
Στο Ρίο στειλτη.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
779
Κριτικές
12
Like
2.170
Πόντοι
496
Βοηθήστε καλέ την κοπέλα να φάει κανα λούτσο με combo καρναβαλιού.
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
311
Πόντοι
21
Δεν θα φάει ούτε ένα ούτε δύο - τουλάχιστον 10 την ημέρα αν έχει όρεξη για τόσα. Κι εγώ θα ήθελα να πάω μαζί την - αλλά που να την βρεις αυτές τις μέρες χωρίς να έχεις κανονίσει ραντεβού μαζί την
 
OP
OP
Nikol

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
Δεν θα φάει ούτε ένα ούτε δύο - τουλάχιστον 10 την ημέρα αν έχει όρεξη για τόσα. Κι εγώ θα ήθελα να πάω μαζί την - αλλά που να την βρεις αυτές τις μέρες χωρίς να έχεις κανονίσει ραντεβού μαζί την
Βόλτα θα κάνω σε όλα αυτά τα μέρη βράδυ Σαββάτου κ ότι τύχει από παρέες :) καλοδεχούμενες , ντυμένη μαθήτρια με ψηλοτάκουνα
 

Gino_Low

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2023
Μηνύματα
10
Like
107
Πόντοι
0
Βόλτα θα κάνω σε όλα αυτά τα μέρη βράδυ Σαββάτου κ ότι τύχει από παρέες :) καλοδεχούμενες , ντυμένη μαθήτρια με ψηλοτάκουνα
δώσε και κανένα άλλο στοιχείο, γιατί θα είστε μερικές εκατοντάδες μαθήτριες με ψηλοτάκουνα!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.473
Κριτικές
20
Like
22.606
Πόντοι
8.346

Eros82

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
400
Κριτικές
33
Like
4.756
Πόντοι
2.831
Βόλτα θα κάνω σε όλα αυτά τα μέρη βράδυ Σαββάτου κ ότι τύχει από παρέες :) καλοδεχούμενες , ντυμένη μαθήτρια με ψηλοτάκουνα
Θα είμαι κ εγώ.. ελα στο ξενοδοχείο καμια δύο ώρες να ξεσκιστουμε..θα ντυθώ καουμποη
 
OP
OP
Nikol

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
Μαθήτρια η νοσοκόμα ... Ψηλοτάκουνα με βυζάρες κ κωλαρα
Θα κάνω βόλτα
Θα πιω κ λίγο
Πρώτη φορά πάω δε ξερω πως γίνεται η φάση
Γι'αυτό σας ρώτησα
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
790
Like
2.658
Πόντοι
446
Περιμένουμε φώτο και ενημέρωση! Πρόσεχε πάντως, γιατί παίζει να σε πάνε "πριονοκορδέλα" τίποτε ΠακιστανοΑφγανοί και να βρεθείς πεταμένη, χυμένη, ξεχειλωμένη κωλοτρυπίδα!
 

hakeem

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
109
Like
100
Πόντοι
1
ολο βολτες θα κανεις ,αυτο ειναι το μονο σιγουρο.Τωρα στα απλα ,το παιχνιδι ειναι μεταξυ των 2 πλατειων Γεωργιου - Ολγας και Γεροκωστοπουλου -Μολο που καινε τον καρναβαλο.Τωρα το ποσες ωρες αντεχεις τα τακουνια και την ορθοστασια its up to you που λενε και στο χωριο μου.Ορεξη για καυλαντα να εχεις και γυρω γυρω ολοι ,το πεσιμο και η πουτσα θα παει συννεφο . προσεχεις πακιδες και λαθρο χαμηλα στο λιμανι ,απο τον μολο προς λιμανι που μαζευονται για να μπαρκαρουν Ιταλια τα βαπορια.προσεχεις μπομπες ποτα.Τωρα για λοιπες πληροφοριες γινε πιο συγκεκριμενη
 
OP
OP
Nikol

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
ολο βολτες θα κανεις ,αυτο ειναι το μονο σιγουρο.Τωρα στα απλα ,το παιχνιδι ειναι μεταξυ των 2 πλατειων Γεωργιου - Ολγας και Γεροκωστοπουλου -Μολο που καινε τον καρναβαλο.Τωρα το ποσες ωρες αντεχεις τα τακουνια και την ορθοστασια its up to you που λενε και στο χωριο μου.Ορεξη για καυλαντα να εχεις και γυρω γυρω ολοι ,το πεσιμο και η πουτσα θα παει συννεφο . προσεχεις πακιδες και λαθρο χαμηλα στο λιμανι ,απο τον μολο προς λιμανι που μαζευονται για να μπαρκαρουν Ιταλια τα βαπορια.προσεχεις μπομπες ποτα.Τωρα για λοιπες πληροφοριες γινε πιο συγκεκριμενη
Είσαι υπέροχος στην ενημέρωση ... Το σκεπτικό είναι Ψηλαλώνια Κ πλατείες που είπες ... Όχι μόλο Κ λιμάνι
Είμαι οκ με αυτό ;
 

vaggelis 80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
644
Like
2.616
Πόντοι
446
Είσαι υπέροχος στην ενημέρωση ... Το σκεπτικό είναι Ψηλαλώνια Κ πλατείες που είπες ... Όχι μόλο Κ λιμάνι
Είμαι οκ με αυτό ;
Ελα να σε φιλοξενησω εγω στο σπιτι θα σου μαθω την Πατρα ολη θα σε παω παντου θα πηδηχτουμε και θα περασουμε ενα καρναβαλι σουπερ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikol

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
179
Like
1.278
Πόντοι
201
Βγαίνω 20 χρόνια στο πατρινό καρναβάλι.Αν θες στείλε προσωπικό μήνυμα να σου εξηγήσω τι παίζει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikol
OP
OP
Nikol

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
Σέξι μαθήτρια
Η σούπερ σεξι νοσοκόμα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom