Νέα

Κάνετε έξτρα δώρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Δίνετε χρηματικό είτε άλλου είδους δώρο στα άτομα του χώρου;

  • Πάντοτε

    Ψήφοι: 1 1,4%
  • Αρκετές φορές (πάνω από 70%)

    Ψήφοι: 5 6,8%
  • Εξαρτάται (μέση τιμή - γύρω στο 50%)

    Ψήφοι: 7 9,6%
  • Αραιά και που....

    Ψήφοι: 12 16,4%
  • Σπάνια (κάτω από 10%)

    Ψήφοι: 24 32,9%
  • Ποτέ ρε, σιγά μη με πιάσουν κορόιδο

    Ψήφοι: 24 32,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    73

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.517
Πόντοι
3.656
το σκεφτομαι ρε τυπε,ειναι και συμπαθητικη η συγκεκριμενη :huh:
αυτοματως μπαινω στο κλαμπ των πιρφορων ομως :S :S :S


τυπε αγορασε της ενα,αλλα δωσε της το με σκληρο τροπο για να μην φανεις πιρφορος  :S :S :S
πετα της το κομπολοϊ στη μαπα και πες παρ'΄το μωρη αρρωστη  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Επισκέπτης
Καλο μηνα παιδες, γαμηθηκε η Φουλαμ, παμε παρακατω.....
Αυτο που εγραψε ο nick1410 δειχνει την ανθρωπια μας. Να πανε να γ@μηθουν οι εκπροσωποι της καθε θρησκειας που θα μας υποδειξουν τι ειναι καλο και τι οχι. Εχουμε κριση κι αποφασιζουμε. Καποτε εβγαινα απο πιτταδικο κι ηταν ενας ΟΡΚ στο δρομο τωρα απο Πακισταν μερια.....
Ειχα μια πιττα στην τσαντα και πηγαινα σπιτι, ε ειχα χορτασει....
Αυθορμητα πηγα διπλα του και του λεω πεινας??
Κουνησε καταφατικα το κεφαλι....
Του λεω γουρουνι ειναι τρως, και γρυλλισα για να το καταλαβει....
Ξανακουναει το κεφαλι.....
Ρε παιδια μεχρι και το χαρτι κοντεψε να φαει....
Ας ειμαστε ανθρωποι ρε παιδια...
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Αν πας σε μαγαζί που σε ξέρουνε χρόνια και γιορτάζεις δεν είναι γαιδουριά να μην κεράσεις;
 

Επισκέπτης
Σε αυτό θα έλεγα ότι είναι γυφτιά μύστη. Μην πας ρε τσιγγούνη εκείνη τη μέρα, άντε αλλού.
Επανερχόμενος ότι ψήφισα τη μέση τιμή, δωράκι όποτε δίνω τα τελευταία χρόνια είναι μόνο σε studio/call girls. Μετάξι, Φυλής & στενό εγγύς της καπνοβιομηχανίας Καρέλια δεν έχω δώσει ποτέ. Στα πολύ παλιά χρόνια εν Πάτραις ζήτημα να είχα δώσει 2 ή 3 φορές, θεωρώ ότι σε κοπέλα που το κάνει άντε 10 λεπτά με το ζόρι είναι μαλακία, ε τις άλλες που τις έχεις παραπάνω χρόνο και σου κάνουν παραπάνω κόλπα, κρίνεις και δίνεις.
Εξαίρεση θυμάμαι το καλοκαίρι του 2007 που είχα πάει κάποιες φορές Αμαλιάδα, είχα πετύχει μια μαύρη νιγηριανή γαζέλα (απλό πρόγραμμα έκανε, ακάπ πίπιζες δεν έπαιζαν τότε) και της έδινα 50ρι για το κάθε φακ (25 έξτρα μιλάμε) για να με σακ στα @@ρια με τις χειλάρες της.....
Αλλά τότε ήμουν σε 10 φορές καλύτερη οικονομική κατάσταση, το 50ρικο ήταν σαν ένα σημερινό τάληρο.....
Αχ Διονύσιε Σολωμέ περασμένα μεγαλεία, διηγώντας τα να κλαις
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
σε παω αδερφε. και εγω καποτε δουλευα σε ένα φαγαδικο. μπουρμπουαρ επαιρνα που και που. μια φορα δεν ηρθε ενας ΑΝΘΡΩΠΑΣ να μου πει ρε φιλε δεν θελω να φαω απλα να σου δωσω τα λεφτα μου, να τα δωσει και να φυγει ετσι για το γαμωτο. για τον αιφνιδιασμο. για κατι το διαφορετικο ρε παιδι μου.
τυπε 5-6 να χες τετοιους  καθε μερα που θα σου διναν tips ετσι στο ξεκουδουνο δεν θα χρειαζοταν να δουλευεις :S :S :S
 

Επισκέπτης
Εγώ φιλαράκια μια φορά είχα δώσει παλιά πριν 3-4 χρόνια δεν θυμάμαι ακριβώς γιατί τότε είχα ένα καλό εισόδημα και μου ήρθε έτσι να δώσω αλλά γενικά δεν δίνω ποτέ μόνο 1 φορά.
 

Επισκέπτης
:grin: ρε σεις ΝΑΣΟ & enduro είπαμε (εγώ δηλαδή) να δίνεις καμμιά αν το θες κάτι, ε το να φθάσεις να κερνάς περισσότερο από το κόστος της υπηρεσίας εντάξει τότε έχεις σοβαρό πρόβλημα :grin:
Υπό του επαγγελματικού πρίσματος εμείς οι γενναιόδωροι εργοδότες ανταμοίβουμε περισσότερο τον καλό & υπάκουο υπάλληλο. Αλλά να μη μας σκοτίζει τα @@ρια κάνοντας μαλακίες......
Όπως δηλαδή δε βάζω κανέναν τροχονόμο στη ντούντα μου με ποια θα πάω, ανάλογα δε βάζω και κανέναν στο πορτοφόλι. Δικά μου είναι, ό,τι μου αρέσει τα κάνω, μπορεί να παίξω στοίχημα είτε να τα κάψω....
Το κάνω ως πράξη ανταπόδοσης, δε στοχεύω π.χ. σε free fucks, αν τώρα θέλει να το εκτιμήσει με κερδίζει. Και σε αυτό το σημείο θέλω να σταθώ, καλό είναι να ανταποδίδουν με όσο γίνεται καλύτερες υπηρεσίες τους καλούς πελάτες τους. Το επάγγελμα που διάλεξαν, δεν πάει με το σταυρό στο χέρι αν μπορείς να του αρπάξεις παραπάνω μεγειά σου και χαρά σου, το πρόβλημα θα είναι στο μυαλό του πελάτη.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Εν ετει 2006 πηδαγα υπερτουμπανο μαυρακι απο μεταξι,με "δώρο" μια καρτα κινητου 10 ευρη το μηνα τυπε.Ειχα free fuck 2-3 φορες την εβδομαδα,ετσι.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Και μια αλλη δόση,στο studio στην ιερα οδο κοντα στην Εθνική τραπεζα,ηταν μια κοντουλα πιτσιρικα ελληνιδα.Της πηγα φαγητό παραγγελία και μου εδωσε λεφτα να πεταχτω να της παρω τσιγαρα και σοκολάτα.Ε μου εκανε discount 50% και παρανομο εξτραδακι το καλύτερο γυμνό τσιμπουκι της ζωής μου. :rockon: :headbaning2: :heavymetalbig:
 

Επισκέπτης
Αν πας σε μαγαζί που σε ξέρουνε χρόνια και γιορτάζεις δεν είναι γαιδουριά να μην κεράσεις;
Τέσπα επειδή εδώ μέσα μπορώ να γράφω και για ό,τι μου κατεβαίνει δίχως να πέφτει λογοκρισία, ε προχθές www.bourdela.com/list/my-reviews/user:92474/]info there[/url] ξανάδωσα κάτι παραπάνω :grin:
Xμ θα έλεγε η τσα2 πάει αυτός ο μαλάκας θα έχει πάει άφθονο κουβά :2funny: και κατάντησε γύφτος!
Επομένως το θεωρώ γυφτιά κι όχι γαιδουριά!
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Τέσπα επειδή εδώ μέσα μπορώ να γράφω και για ό,τι μου κατεβαίνει δίχως να πέφτει λογοκρισία, ε προχθές www.bourdela.com/list/my-reviews/user:92474/]info there[/url] ξανάδωσα κάτι παραπάνω :grin:
Xμ θα έλεγε η τσα2 πάει αυτός ο μαλάκας θα έχει πάει άφθονο κουβά :2funny: και κατάντησε γύφτος!
Επομένως το θεωρώ γυφτιά κι όχι γαιδουριά!
Καλά ξηγήθηκες το στοίχημα με πάει γαμιόντας τελευταία αλλά είχα ρέντα με τις 5νταδούλες μου στο κίνο και έδωσα εξτραδάκια άσε που το θεωρώ και θετική ενέργεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom