Νέα

Κάνετε έξτρα δώρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Δίνετε χρηματικό είτε άλλου είδους δώρο στα άτομα του χώρου;

  • Πάντοτε

    Ψήφοι: 1 1,4%
  • Αρκετές φορές (πάνω από 70%)

    Ψήφοι: 5 6,8%
  • Εξαρτάται (μέση τιμή - γύρω στο 50%)

    Ψήφοι: 7 9,6%
  • Αραιά και που....

    Ψήφοι: 12 16,4%
  • Σπάνια (κάτω από 10%)

    Ψήφοι: 24 32,9%
  • Ποτέ ρε, σιγά μη με πιάσουν κορόιδο

    Ψήφοι: 24 32,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    73

Επισκέπτης
Ας πούμε και καμμιά μαλακία, δεν πάνε να γαμηθούνε και τα ποδόσφαιρα να χαλαρώσουμε και λίγο....
Έχει κανένας άκρες με τη Διαχείρηση?
Αν ναι, τότε να μάθουμε ποιος ψήφισε το πάντοτε :grin: ώστε να διοργανώσουμε πάρτυ!
 

PetranGTi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
160
Κριτικές
10
Like
595
Πόντοι
291

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
αναμενουμε όλοι να μάθουμε τι αντάλλαγμα θα πάρεις  :grin: βλέπω να γίνεται θεσμός έτσι και τα πας καλά  :happy:  :headbaning2:
βλεπω να παιρνω τα αρχιδια μου τυπε,παιζει να ξεκιναει απο κομπολοι και να φτασει να θελει καμια πιστωτικη :S :S :S
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Συχνά πυκνκά δίνω ενα 10αρικο στην πουτανα για να μου κάνει τα βίτσια μέσα στο δωμάτιο. Πάντα μου τα κάνει και πάντα κάθετε παραπάνω.

Η πρακτική του δώρου συστήνεται ανεπιφύλακτα.
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Δεν είναι κακό να δίνεις δωράκι αν περνάς καλά και όταν σε προσέχουν τα κορίτσια ειδικά αν είναι στανταράκια και τα ξέρεις χρόνια εδώ στο καφενείο πας και κερνάς όλους τους μαλάκες που μερικούς τυχαίνει να μην τους ξέρεις καθόλου και σκέφτεσαι το δεκάρικο στα κορίτσια.
 

Επισκέπτης
Πριν λίγο ο ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ www.bourdela.com/list/discussions/review/id:62357/]έριξε μια πόσιτιβ εκεί[/url] κι αν τη διαβάσετε (ε δεν είναι και σεντόνι) δείτε είναι αυτά που λένε οι δύο ανωτέρω χρήστες. Κι επειδή με συφίλιασε η προηγούμενη το έδωσα το τάληρο με ευχαρίστηση, ε θα ήταν μεγάλη μαλακία να φύγω εντελώς νευριασμένος κι άχυστος....
Ε βαράμε που βαράμε το γουδί, το να φύγεις κι άσφαιρος από το μαγαζί πάει πολύ.....
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520

Επισκέπτης
Eγώ είχα ψήσει τηv αραπίνα Σακίρα www.bourdela.com/list/discussions/review/id:48384/]δείτε εδώ[/url] για να το κάναμε εκτός κοτετσιού και μάλιστα επειδή είχα αφιονιστεί της ζήτησα και κώλο, που δεν το απέρριψε (της είχα πιάσει την πάρλα και μπλα - μπλα θα προσέχω κλπ κλπ)......
Είχαμε κλείσει για 30Ε το φακ, που αναλογικά ήτανε μια χαρά για δαύτηνε, θα έπρεπε να φάει 6 ψωλές (με την παραδοχή ότι έβγαζε το μισό από το δεκάρικο, που έτσι είναι πάνω - κάτω)...
Χάθηκε απότομα και μου έμεινε η τέτοια στο χέρι.....
Άρα αν είναι να κάνετε κάτι, κάντε το εδώ και τώρα.....
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
εχω αφησει μερικες φορες 5ευρω(ρεστα απο 20ρικο)...κ αν θυμαμαι καλα 1,2 φορες δεκαρικο...
ΕΠΕΙΔΗ ετσι μου ηρθε ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ..ξερω αν αφηνεις κατι σε κοιτανε κ αλλιως,
αλλα δεν ειμαι αυτης της σχολης...
αποφασιζω εκεινη την στιγμη.
σε μια σαν τακτικος πελατης..λειτουργησε αντιστροφα...με ειδε σαν κοροιδο ευκολο κτλ,
αποτελεσμα δεν ξαναπηγα...
----
γενικα σε ταξι,εστιατοριο,καφε θα αφησω σχεδον παντα κατι, στο μπουρδελο αναλογα την κοπελα κ την φαση,κ οταν μου ερθει εκεινη την στιγμη...
----------
καποτε θελω να κανω το εξης κουφο...να πληρωσω..και να φυγω..ετσι για την καυλα μου.
μεχρι τωρα δεν μου εχει ερθει..να το κανω..
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
τωρα αλλοι πανε λουλουδια,γλυκα(εξαιρεση τα γενεθλια), ποτε δεν το καταλαβα αυτο, το δωρο το κανεις σε καποια που γνωριζεις κτλ..
αλλα ΔΕΝ ΚΡΙΝΩ επιλογη του καθενα ειναι, ισως να ειναι και καλο για αυτες..απο αποψη συναισθηματων..
οτι δεν τις βλεπουν σαν ενα κοματι κρεας
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εχω αφησει μερικες φορες 5ευρω(ρεστα απο 20ρικο)...κ αν θυμαμαι καλα 1,2 φορες δεκαρικο...
ΕΠΕΙΔΗ ετσι μου ηρθε ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ..ξερω αν αφηνεις κατι σε κοιτανε κ αλλιως,
αλλα δεν ειμαι αυτης της σχολης...
αποφασιζω εκεινη την στιγμη.
σε μια σαν τακτικος πελατης..λειτουργησε αντιστροφα...με ειδε σαν κοροιδο ευκολο κτλ,
αποτελεσμα δεν ξαναπηγα...
----
γενικα σε ταξι,εστιατοριο,καφε θα αφησω σχεδον παντα κατι, στο μπουρδελο αναλογα την κοπελα κ την φαση,κ οταν μου ερθει εκεινη την στιγμη...
----------
καποτε θελω να κανω το εξης κουφο...να πληρωσω..και να φυγω..ετσι για την καυλα μου.
μεχρι τωρα δεν μου εχει ερθει..να το κανω..
σε παω αδερφε. και εγω καποτε δουλευα σε ένα φαγαδικο. μπουρμπουαρ επαιρνα που και που. μια φορα δεν ηρθε ενας ΑΝΘΡΩΠΑΣ να μου πει ρε φιλε δεν θελω να φαω απλα να σου δωσω τα λεφτα μου, να τα δωσει και να φυγει ετσι για το γαμωτο. για τον αιφνιδιασμο. για κατι το διαφορετικο ρε παιδι μου.

 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Όπως το λέει κι ο τίτλος αγαπητά μέλη. Τώρα το τι είδος σεξουαλικό προσανατολισμό έχει ο καθένας, δε μας αφορά. Επικεντρωνόμαστε αν δίνουμε δώρα που μπορεί να είναι π.χ. 5Ε για να πιει έναν καφέ, μπορεί 500 αν είμαστε λεφτάδες, μπορεί ένα σπίτι αν είμαστε κορόιδα, μπορεί και τα @@ρια μας αν θεωρούμε τον εαυτό μας κορόιδο σε αντίθετη περίπτωση.
Εγώ προσωπικά (όσοι έχετε διαβάσει τις κριτικές μου) δίνω μόνο αν κάνει τα παιχνίδια που θέλω. Τώρα αν είναι 5Ε είτε παραπάνω, εξαρτάται από τη Φούλαμ :cussing: το Cardiff ΓΚΡ...........
Έβαλα και περίπου στατιστικά όρια, ε θα τετραγωνίσουμε τον κύκλο, εγώ είμαι στη μέση τιμή, επιλέξατε κατά προσέγγιση!


τυπε καλα το εθεσες.κι ο Μαλακας2 Αλεκος2 μπορει να κανει δωρα στα τραβελια που πιπωνει  :S :S :S :effemine: :gay:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom