Νέα

Καναδάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα homan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Μου εχει πει φιλος που εχει ζησει στον Καναδα οτι οι γκομενες εκει [στις μεγαλες πολεις παντα] ειναι γενικα πολυ απελευθερωμενες,μεχρι που ερχονται εκεινες πρωτες να σου μιλησουν στο club η στην pub!  :think: Και γενικοτερα ειναι ευκολες για γαμησι[αν σε κανουν κεφι βεβαια]...Συμφωνειται???  :think:
Παντως εκανα λογο για την νοοτροπια των γυναικων του Καναδα  :think:
Ο φίλος μπορει να ειναι σαν τον ψευτη της Μολδαβίας που στη φαντασία του γαμησε 4 σε τρεις μέρες  :2funny:.Επειδη και Κανναδά εχω πάει και Νέα Υόρκη (οχι οπως κατι αλλοι στη φαντασία μου,υπαρχει και βιντεάκι στη Νέα Υόρκη).Σε εκεινα τα μέρη πολυ γρηγορα γινεσαι Αμερικάνος και σταματαει να σε ενδιαφέρει το γαμήσι.
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Ο φίλος μπορει να ειναι σαν τον ψευτη της Μολδαβίας που στη φαντασία του γαμησε 4 σε τρεις μέρες  :2funny:.Επειδη και Κανναδά εχω πάει και Νέα Υόρκη (οχι οπως κατι αλλοι στη φαντασία μου,υπαρχει και βιντεάκι στη Νέα Υόρκη).Σε εκεινα τα μέρη πολυ γρηγορα γινεσαι Αμερικάνος και σταματαει να σε ενδιαφέρει το γαμήσι.
Οχι Δημητρη ειναι σοβαρο ατομο,επιχειρηματιας... Απλα εκανε λογο για την φιλελευθερη νοοτροπια[οχι για το γαμησι] :knockinb:... οτι και καλα εκει οι γκομενες αμα σε κανουν κεφι δεν περιμενουν... :hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Οχι Δημητρη ειναι σοβαρο ατομο,επιχειρηματιας... Απλα εκανε λογο για την φιλελευθερη νοοτροπια[οχι για το γαμησι] :knockinb:... οτι και καλα εκει οι γκομενες αμα σε κανουν κεφι δεν περιμενουν... :hi:
Θα γραψω το βραδυ μια αναλυση για τους εδω Ελληνες :2funny: εδω  ολοι καθονται με μια και τρώνε παντόφλα  :2funny:.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ο φίλος μπορει να ειναι σαν τον ψευτη της Μολδαβίας που στη φαντασία του γαμησε 4 σε τρεις μέρες  :2funny:.Επειδη και Κανναδά εχω πάει και Νέα Υόρκη (οχι οπως κατι αλλοι στη φαντασία μου,υπαρχει και βιντεάκι στη Νέα Υόρκη).Σε εκεινα τα μέρη πολυ γρηγορα γινεσαι Αμερικάνος και σταματαει να σε ενδιαφέρει το γαμήσι.

εισαι λαθος εδω Δημητρακη. Καναδα κυριως οι Κεμπεκανες, σε μικρες πολεις στην πεφτουν αβερτα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom