Νέα

καμάκι σε τουρίστιες **Οδηγός**

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
ρε μαλακιστηρια,

δε θελει κοπο.

θελει τροπο.






Περιγράφοντας τον τρόπο δράσης του ο Παρασκάκης αποκάλυψε «πως συνήθως τις ακολουθούσα με ταχύτητα 10 χλμ. για αρκετή απόσταση. Τις πείραζα, τις φόβιζα και τις ενοχλούσα με τον τρόπο αυτό. Κάποιες που μου άρεσαν τις χτυπούσα κιόλας. Θυμάμαι πως σε μία ξένη κατέβηκα από το αμάξι και της είπα πως ήμουν αφηρημένος και της ζητούσα συγγνώμη. Προσφέρθηκα να τη βοηθήσω να τη μεταφέρω στο νοσοκομείο. Ήθελα να γνωριστώ μαζί τους».
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
τέλος πάντων
βαρέθηκα
άνοιξα το νήμα σαν οδηγό πεσίματος και κατέληξα να προσπαθω να σας πείσω να κάνετε καμάκι


τα παρατάω
Τύπε αν μένεις Αθήνα και ψήνεσαι για βόλτα με σκοπό το καμάκι κυρίως ΠΣΚ, στείλε πμ. Πριν 2 χρόνια τέτοια εποχή είχα κάνει κι εγώ παρόμοια προσπάθεια εδώ μέσα να οργανώσω τσάρκες για καμάκι χωρίς ουσιαστικό αποτέλεσμα. Οι περισσότεροι δεν είναι διατεθειμένοι.
Αν είσαι μάχιμος και με διάθεση για κυνήγι τουριστριων εγώ είμαι μέσα.
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
334
Κριτικές
20
Like
960
Πόντοι
1.011
να σας πω τι μου ειπαν 2 τουριστριες που ετυχε να πιασουμε κουβεντα! Ηταν 2 γυναικες κοντα στα 45-50 απο αγγλια! Μολις ειπαμε τα πρωτα γνωστα (απο που εισαι πως σε λενε και αλλα τετοια) με ρωταει η γυναικα.
Γιατι οι Ελληνιδες δεν μιλανε!
Αν εχετε το θεος σας!!!! Τις πηραν χαμπαρι ακομα και οι τουριστριες! Ρε σεις αυτες δεν μιλανε ουτε σε γυναικες! Σε αντρες θα μιλησουν?
Δεν ειναι ολες ετσι φυσικα αλλα για να το καταλαβαν οι 2 αγγλιδες, οι οποιες δεν μου φανηκαν για λεσβιες ωστε να σκεφτεις οτι την επεφταν στις ελληνιδες, οτι οι ελληνιδες δεν μιλανε στο bar με ενα ανθρωπο σε επιπεδο βγηκα εξω να πιω ενα ποτο και να μιλησω με ενα συνανθρωπο χωρις προοπτικη να γαμηθουμε ρε παιδι μου, τι να περιμενεις μετα!!!
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Κατι ξινες φατσες που εβλεπα στο γυμναστηριο ..... Ψηλομυτεεεες!!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
να σας πω τι μου ειπαν 2 τουριστριες που ετυχε να πιασουμε κουβεντα! Ηταν 2 γυναικες κοντα στα 45-50 απο αγγλια! Μολις ειπαμε τα πρωτα γνωστα (απο που εισαι πως σε λενε και αλλα τετοια) με ρωταει η γυναικα.
Γιατι οι Ελληνιδες δεν μιλανε!
Αν εχετε το θεος σας!!!! Τις πηραν χαμπαρι ακομα και οι τουριστριες! Ρε σεις αυτες δεν μιλανε ουτε σε γυναικες! Σε αντρες θα μιλησουν?
Δεν ειναι ολες ετσι φυσικα αλλα για να το καταλαβαν οι 2 αγγλιδες, οι οποιες δεν μου φανηκαν για λεσβιες ωστε να σκεφτεις οτι την επεφταν στις ελληνιδες, οτι οι ελληνιδες δεν μιλανε στο bar με ενα ανθρωπο σε επιπεδο βγηκα εξω να πιω ενα ποτο και να μιλησω με ενα συνανθρωπο χωρις προοπτικη να γαμηθουμε ρε παιδι μου, τι να περιμενεις μετα!!!

Τί να μιλήσουνε μωρέ,αυτές πέρα απ'την παρέα και τα κινητά τους δεν βλέπουν κανέναν έξω.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Πάντως το γεγονός ότι μερικοί συγχέετε την ευγένεια και την κοινωνικότητα των τουριστριών με υποτιθέμενα γαμήσια,κ.λ.π. φανερώνει τεράστια ασχετίλα..

Οι γκόμενες σε όλη την Ευρώπη είναι πλέον 24/7 στο κινητό,instagram,κ.λ.π.
Επίσης ότι δεν είναι ξυνομούνες σαν τις ελλεηνίδες,αλλά χαμογελάνε και ανταποκρίνονται,δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θέλουν να γαμηθούν

Αν έρθουν Ελλάδα,το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι να βγαλουν μια καλή φωτό και να πάρουν likes.
Ιταλούς,Έλληνες,κ.λ.π. βρισκουν και στη χώρα τους άμα θέλουν,δεν ζούμε στη δεκαετία του 70..

Ζώντας στο εξωτερικό και έχοντας λογω δουλειάς νταραβέρια με ηλικίες 18-23,
διαπιστώνω πως καμία γκόμενα η γκομενοπαρέα δεν κατεβαίνει Ελλάδα για να γνωρίσει άντρες.

Αλλά για διακοπές,ηλιο,instagram φωτο,φαγητο..


 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Ζώντας στο εξωτερικό και έχοντας λογω δουλειάς νταραβέρια με ηλικίες 18-23,
διαπιστώνω πως καμία γκόμενα η γκομενοπαρέα δεν κατεβαίνει Ελλάδα για να γνωρίσει άντρες.

Αλλά για διακοπές,ηλιο,instagram φωτο,φαγητο..

Τί να γαμηθούν,έχουν βρει τη χαρά τους εκεί πέρα με τόσους Σύριους,Αφγανούς κλπ
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Τί να γαμηθούν,έχουν βρει τη χαρά τους εκεί πέρα με τόσους Σύριους,Αφγανούς κλπ

Δεν υπάρχει αυτό που λες.
Εκτός από τίποτα antifa,χοντρέλες και λοιπές ψυχασθενείς,καμιά δεν ασχολείται με τους λάθρο
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ζώντας στο εξωτερικό και έχοντας λογω δουλειάς νταραβέρια με ηλικίες 18-23,
διαπιστώνω πως καμία γκόμενα η γκομενοπαρέα δεν κατεβαίνει Ελλάδα για να γνωρίσει άντρες.

Αλλά για διακοπές,ηλιο,instagram φωτο,φαγητο..
Χαίρω πολύ... Δεν λές κάτι καινούργιο!
Ούτε κανένας ασχολείται με αυτές πέρα από Αλβανάκια, σερβιτοράκια και κανένας λάτιν dancer! Ακόμα και οι Ιταλοί έχουν καταλάβει τι ζώα είναι τα βόρεια! Εκτός τη μάστιγα των εικονικών βιασμών για αποζημιώσεις από ασφαλιστικές !
Μακριά και να μην τις ξέρουμε! Καλά περάσαμε με τις μάνες τους αλλά τις κόρες τις έκαναν κιμά...
Τα καμάκια που σεβόμαστε τους εαυτούς μας ξέρουμε που χτυπάμε για να περνάμε καλά!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Δεν υπάρχει αυτό που λες.
Εκτός από τίποτα antifa,χοντρέλες και λοιπές ψυχασθενείς,καμιά δεν ασχολείται με τους λάθρο

Γενικώς οι 18-23 πώς είναι εκεί πέρα;Γαμιούνται καθόλου;Πάντως σαν τα ξεκωλοκαυλάκια εδώ δε νομίζω να είναι.Πλέον σε ξεκωλίκι οι δικές μας τις έχουν περάσει όλες.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Χαίρω πολύ... Δεν λές κάτι καινούργιο!
Ούτε κανένας ασχολείται με αυτές πέρα από Αλβανάκια, σερβιτοράκια και κανένας λάτιν dancer! Ακόμα και οι Ιταλοί έχουν καταλάβει τι ζώα είναι τα βόρεια! Εκτός τη μάστιγα των εικονικών βιασμών για αποζημιώσεις από ασφαλιστικές !
Μακριά και να μην τις ξέρουμε! Καλά περάσαμε με τις μάνες τους αλλά τις κόρες τις έκαναν κιμά...
Τα καμάκια που σεβόμαστε τους εαυτούς μας ξέρουμε που χτυπάμε για να περνάμε καλά!
Μιας και λες για βόρειες
Πέρυσι είμαι με δύο μουνσρες Σκανδιναβία
Πέφτει λίγο παγωτό στο μπλουζάκι της μιας
Της το λέω
Και μου λέει...στη Σκανδιναβία αυτό είναι σεξουαλικη παρενόχληση...

Φυσικά και δεν γάμησα...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γενικώς οι 18-23 πώς είναι εκεί πέρα;Γαμιούνται καθόλου;Πάντως σαν τα ξεκωλοκαυλάκια εδώ δε νομίζω να είναι.Πλέον σε ξεκωλίκι οι δικές μας τις έχουν περάσει όλες.

Οι Γερμανίδες γαμιούνται χαλαρά και γουστάρουν γενικώς ελληνική κουλτούρα.Το πρόβλημα είναι οτι είναι πολύ Δυτικές,θέλουν σύντροφο ίσο,ίδιας ηλικίας,εμφάνισης,εισοδήματος,δεν είναι όπως οι Ανατολικές υπό και σε κουράζει αυτό.
Επίσης έχουν ψηλότερα στάνταρτς έχει πολλούς εμφανίσιμους και φραγκάτους Γερμανία με αμαξάρες κτλ,καμία σχέση με Ελλάδα.
Πιο εύκολο να γαμήσει ο Γερμανός Ελληνίδα παρά ο Ελληνας Γερμανίδα που λέει ο λόγος.Εξαίρεση βέβαια οι ενταγμένοι και εμφανίσιμοι δυτικοποιημένοι Ελληνες.Ο κλαρίν,μουσάτος,Ελληναράς,μαγκάκος,μαμάκιας κτλ την έχει άσχημα.
Επίσης οι Γερμανίδες δεν κυκλοφορούν σαν ξέκωλα ούτε έχουν το χύμα στυλ των Πολωνέζων,βυζιά έξω κώλος έξω,είναι πιο σοβαρές γκόμενες.Αν δεις χυμαδιό,ξέκωλο είναι σχεδόν πάντα ανατολική ή Βαλκάνια.Που και οι Ανατολικές δηλαδή εδώ μαζεύονται λίγο με τόσους μαλάκες λάθρο και τα συντηρητικά ήθη τους για να μην μπλέξουν.Ανατολική Ευρώπη κυκλοφοράνε πολύ πιο ελεύθερα και χύμα.

Αν δεν υπήρχαν οι λάθρο και οι κωλοσυντηρίκλες μωαμεθανοί και μεσανατολίτες,τα σκατά της Ασίας κτλ,και εδώ χύμα θα κυκλοφορούσανε οι γκόμενες,βυζιά,κώλοι έξω αλλά τώρα φοβούνται να προκαλέσουν.
Δηλαδή το μαλάκα αρχίδη που δεν έχει σχέση με το περιβάλλον.Οι Γερμανοί δεν έχουν πρόβλημα,καυλώνουνε και γαμάνε σαν Panzer συγχρονισμένα,το πρόβλημα είναι οι αγάμητοι τριτοκοσμικοί που τους τρέχουν τα χύσια.
Αμα περάσεις την ανατολική όχθη του Οντερ βρίσκεις την υγειά σου,γίνονται πολύ χύμα και φυσικά τα πράγματα,απόλυτη ξεκωλωματερί.Μικρές και μεγάλες που λένε.Στο Ράιχ είναι το πρόβλημα.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Οι Γερμανίδες γαμιούνται χαλαρά και γουστάρουν γενικώς ελληνική κουλτούρα.Το πρόβλημα είναι οτι είναι πολύ Δυτικές,θέλουν σύντροφο ίσο,ίδιας ηλικίας,εμφάνισης,εισοδήματος,δεν είναι όπως οι Ανατολικές υπό και σε κουράζει αυτό.
Επίσης έχουν ψηλότερα στάνταρτς έχει πολλούς εμφανίσιμους και φραγκάτους Γερμανία με αμαξάρες κτλ,καμία σχέση με Ελλάδα.
Πιο εύκολο να γαμήσει ο Γερμανός Ελληνίδα παρά ο Ελληνας Γερμανίδα που λέει ο λόγος.Εξαίρεση βέβαια οι ενταγμένοι και εμφανίσιμοι δυτικοποιημένοι Ελληνες.Ο κλαρίν,μουσάτος κτλ την έχει άσχημα.
Επίσης οι Γερμανίδες δεν κυκλοφορούν σαν ξέκωλα ούτε έχουν το χύμα στυλ των Πολωνέζων,βυζιά έξω κώλος έξω,είναι πιο σοβαρές γκόμενες.Αν δεις χυμαδιό,ξέκωλο είναι σχεδόν πάντα ανατολική ή Βαλκάνια.Που και οι Ανατολικές δηλαδή εδώ μαζεύονται λίγο με τόσους μαλάκες λάθρο και τα συντηρητικά ήθη τους για να μην μπλέξουν.Ανατολική Ευρώπη κυκλοφοράνε πολύ πιο ελεύθερα και χύμα.
Πες ότι είναι μέσα στα ψυχολογικά προβλήματα και είναι μονίμως μίζερες με κακή διάθεση!
Φέτος ότι και να πεις σε γερμανίδα ψάχνει να βρει πρόβλημα!
Δηλαδή λες στην άλλη "Σου αρέσει η Ρόδος ?"
-Ναι αλλά το πρόβλημα είναι πως .....
"Όλα καλά στη Γερμανία "
-Ναι αλλά .....
Τέλειο το καινούργιο σου διαμέρισμα, αμάξι , κτλ?
-Gut aber das Problem ist...

Και το πρόβλημα είναι πάντα κατά φαντασίαν ! Δεν υπάρχει πρόβλημα! Μόνο ψυχολογικά
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πες ότι είναι μέσα στα ψυχολογικά προβλήματα και είναι μονίμως μίζερες με κακή διάθεση!
Φέτος ότι και να πεις σε γερμανίδα ψάχνει να βρει πρόβλημα!
Δηλαδή λες στην άλλη "Σου αρέσει η Ρόδος ?"
-Ναι αλλά το πρόβλημα είναι πως .....
"Όλα καλά στη Γερμανία "
-Ναι αλλά .....
Τέλειο το καινούργιο σου διαμέρισμα, αμάξι , κτλ
-Gut aber das Problem ist...

Και το πρόβλημα είναι πάντα κατά φαντασίαν ! Δεν υπάρχει πρόβλημα! Μόνο ψυχολογικά

Βασικά οι γερμανοειδείς παίζουν τρελλά mind games.Γιατί άφησες την ωραία Ελλάδα για μια σκατοχώρα όπως η Γερμανία?Γιατί δε γαμάς Γερμανίδες αντί για Ανατολικές αφού ζητάνε λιγότερα λεφτά και είναι πιο εμφανίσιμες.
Γιατί δεν είσαι φυσιολογικός?Δε γαμάς στα κυβικά σου?Τι θες?
Νόημα της ζωής υπαρξιακά κι έτσι.
Ενώ ανατολική Ευρώπη δε σε ρωτάει καμία γιατί γαμάς,τι σκοπό έχεις και ποια είναι η κοσμοθεωρία σου,θεωρούν αυτονόητο οτι ο άντρας έχει ανάγκες.
Επίσης γερμανοειδείς χώρες παίζει πάντα ο ανταγωνισμός άντρας vs γυναίκα,πάλιουρας vs πουστόνεος,εργατικός vs ψωλάς,Βόρειος vs Νότιος,συνεχώς μάχονται δεν εννοοούν να ησυχάσουνε.Δεν καταλαβαίνουν βασικά πράγματα όπως την απόλυτη υπεροχή του Βαλκάνιου πρέπει να μάχεσαι για να το αποδείξεις.Σιγά μη μάχομαι για να γαμάω,η υπεροχή μας είναι αυταπόδεικτη.Αυτό το πιάνουν οι Σλάβες όχι όμως οι Δυτικές που σε προκαλούν συνεχώς να αποδείξεις αν αξίζεις.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πάντως το γεγονός ότι μερικοί συγχέετε την ευγένεια και την κοινωνικότητα των τουριστριών με υποτιθέμενα γαμήσια,κ.λ.π. φανερώνει τεράστια ασχετίλα..

Οι γκόμενες σε όλη την Ευρώπη είναι πλέον 24/7 στο κινητό,instagram,κ.λ.π.
Επίσης ότι δεν είναι ξυνομούνες σαν τις ελλεηνίδες,αλλά χαμογελάνε και ανταποκρίνονται,δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θέλουν να γαμηθούν

Αν έρθουν Ελλάδα,το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι να βγαλουν μια καλή φωτό και να πάρουν likes.
Ιταλούς,Έλληνες,κ.λ.π. βρισκουν και στη χώρα τους άμα θέλουν,δεν ζούμε στη δεκαετία του 70..

Ζώντας στο εξωτερικό και έχοντας λογω δουλειάς νταραβέρια με ηλικίες 18-23,
διαπιστώνω πως καμία γκόμενα η γκομενοπαρέα δεν κατεβαίνει Ελλάδα για να γνωρίσει άντρες.

Αλλά για διακοπές,ηλιο,instagram φωτο,φαγητο..

Γερμανίδες,Σκανδιναυές κτλ όντως δεν κατεβαίνουν Ελλάδα να γνωρίσουν άντρες.
Ομως Πολωνέζες,Τσέχες,Σλοβάκες,Ρωσίδες το κάνουν ακόμα.Είναι και ψιλοσκάνδαλο στις χώρες τους με τις σεξοτουρίστριες που ταξιδεύουν για μεσογειακό πούτσο μήπως και αράξουν στο Νότο.
Καμία σχέση βέβαια τώρα σε σχέση με μια δεκαετία πριν αλλά και τώρα μερικές το κάνουν,ταξιδεύουν καθαρά για σεξοτουρισμό μήπως και καλιγώσουν κανάν νταβρατισμένο Ελληναρά.
Κάτι διάσημες Τσέχες κτλ τα έφτιαξαν με ψαράδες ή σερβιτόρους από Κρήτη και κουφάθηκαν όλοι στις χώρες τους.
 

Handsome Jack

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Να σας πω την δικη μου προσφατη εμπειρία. Πάω φέτος στην Ίο, μπακούρι, αποφασισμένος για αχαλίνωτα όργια με τουρίστριες. Είχα ακούσει και διαφορους, αστικούς μύθους μάλλον, για το εν λόγω νησί, οτι γαμάς ακόμη και αν είσαι κουτσός με γυάλινο μάτι, οτι θα σε κυνηγάνε τουρίστριες διψασμένες για ελληνικό σπέρμα και άλλα τέτοια γραφικά. Γενικά είμαι εμφανίσιμος, (όχι μοντέλο βέβαια), δεν ντρέπομαι να την "πέσω" (χωρίς να είμαι κάγκουρας) είμαι 28 ετών, έχω γυρίσει αρκετά νησιά (πάντα με γκόμενα βεβαια, ποτε για "κυνηγι"). Παω λοιπον μαζί με ενα φίλο (περισσότεροι θα ήμασταν ορδή, όχι παρέα) και ήδη από την αρχή μου φάνηκαν τα πράγματα πολύ διαφορετικά από ότι τα υπεθετα αρχικα. Καταρχας αναλογια ανδρων-γυναικών συντριπτικά υπερ των ανδρων (υπηρχαν στιγμές που καποιο κλαμπ είχε μονο άνδρες, σαν λόχος!). Το ξεπερνάω αυτο. Πάω στην ουσία. Ελληνίδες πολλές, αλλά μόνο κανα τρίμπαζο μου έπιανε την κουβέντα, γενικά ντιβιλίκι μέχρι γελοιότητας, εντέλει ομως μαλλον είναι οι μονες που γαμιούνται σίγουρα, με Άγγλους και Αμερικάνους ωστόσο. Ιταλίδες αρκετες, τα ιδια σκατά με τις Ελληνίδες. Για Βόρειες ούτε λόγος. Πρώτη φορά στη ζωή μου ένιωσα να με κοιτάνε με αηδία,  χωρίς λόγο, λες και ήμουνα κανας πάκης!! Τραγικά πράγματα. Δυο φορές πήγε να παιχτεί κάτι, με μια Αυστραλεζα τη μια και μια Αμερικανίδα την άλλη (μέτριες, μη φανταστείτε, αλλά έτσι οπως πηγαινε...). Και τις δυο φορές μόλις μαθαίνανε ότι είμαι Έλληνας (μιλάω πολύ καλά Αγγλικά) εξαφανίζονταν! Η Αμερικανίδα έκανε μορφασμό, είπε κατι με shit μέσα (δεν ακουσα καλα αυτη τη φραση μες στο κλαμπ, και ευτυχώς) και έφυγε! Αυτή ήταν η εμπειρία μου. Δεν ξέρω αν έτυχε ή αν φταίει το νησί, πάντως ήταν ερωτικό Βατερλό!
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Πάντως το γεγονός ότι μερικοί συγχέετε την ευγένεια και την κοινωνικότητα των τουριστριών με υποτιθέμενα γαμήσια,κ.λ.π. φανερώνει τεράστια ασχετίλα..

Οι γκόμενες σε όλη την Ευρώπη είναι πλέον 24/7 στο κινητό,instagram,κ.λ.π.
Επίσης ότι δεν είναι ξυνομούνες σαν τις ελλεηνίδες,αλλά χαμογελάνε και ανταποκρίνονται,δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θέλουν να γαμηθούν

Αν έρθουν Ελλάδα,το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι να βγαλουν μια καλή φωτό και να πάρουν likes.
Ιταλούς,Έλληνες,κ.λ.π. βρισκουν και στη χώρα τους άμα θέλουν,δεν ζούμε στη δεκαετία του 70..

Ζώντας στο εξωτερικό και έχοντας λογω δουλειάς νταραβέρια με ηλικίες 18-23,
διαπιστώνω πως καμία γκόμενα η γκομενοπαρέα δεν κατεβαίνει Ελλάδα για να γνωρίσει άντρες.

Αλλά για διακοπές,ηλιο,instagram φωτο,φαγητο..
Βαλκάνιε μάλλον έχεις ξεχάσει τις διαφορές Ελληνίδων ξένων τόσο καιρό εκεί στην ξενιτιά. Η απλά το βλέπεις αποκλειστικά και μόνο το θέμα από την δική σου πλευρά. Τώρα αν εσύ κι άλλοι 2 στους 10 βλέπετε θετικά τις Ελληνίδες μάλλον ανήκετε στο 2% των πολύ εμφανισιμων. Ανεξάρτητα πάντως το αν ειναι εμφανίσιμος κάποιος ή όχι οι Ελλεηνιδες είναι μακράν εδώ και χρόνια από τις χειρότερες γυναίκες της υφηλίου στην επικοινωνία τους με το ανδρικό φύλο. Κι αυτό το έχουν αναφέρει πολλοί κι εδώ μέσα κι εκεί έξω.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Μιας και λες για βόρειες
Πέρυσι είμαι με δύο μουνσρες Σκανδιναβία
Πέφτει λίγο παγωτό στο μπλουζάκι της μιας
Της το λέω
Και μου λέει...στη Σκανδιναβία αυτό είναι σεξουαλικη παρενόχληση...

Φυσικά και δεν γάμησα...
Ω καλά. Πέτυχες φεμινίστριες ή ασεξουαλ. Ήσουν άτυχος.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Να σας πω την δικη μου προσφατη εμπειρία. Πάω φέτος στην Ίο, μπακούρι, αποφασισμένος για αχαλίνωτα όργια με τουρίστριες. Είχα ακούσει και διαφορους, αστικούς μύθους μάλλον, για το εν λόγω νησί, οτι γαμάς ακόμη και αν είσαι κουτσός με γυάλινο μάτι, οτι θα σε κυνηγάνε τουρίστριες διψασμένες για ελληνικό σπέρμα και άλλα τέτοια γραφικά. Γενικά είμαι εμφανίσιμος, (όχι μοντέλο βέβαια), δεν ντρέπομαι να την "πέσω" (χωρίς να είμαι κάγκουρας) είμαι 28 ετών, έχω γυρίσει αρκετά νησιά (πάντα με γκόμενα βεβαια, ποτε για "κυνηγι"). Παω λοιπον μαζί με ενα φίλο (περισσότεροι θα ήμασταν ορδή, όχι παρέα) και ήδη από την αρχή μου φάνηκαν τα πράγματα πολύ διαφορετικά από ότι τα υπεθετα αρχικα. Καταρχας αναλογια ανδρων-γυναικών συντριπτικά υπερ των ανδρων (υπηρχαν στιγμές που καποιο κλαμπ είχε μονο άνδρες, σαν λόχος!). Το ξεπερνάω αυτο. Πάω στην ουσία. Ελληνίδες πολλές, αλλά μόνο κανα τρίμπαζο μου έπιανε την κουβέντα, γενικά ντιβιλίκι μέχρι γελοιότητας, εντέλει ομως μαλλον είναι οι μονες που γαμιούνται σίγουρα, με Άγγλους και Αμερικάνους ωστόσο. Ιταλίδες αρκετες, τα ιδια σκατά με τις Ελληνίδες. Για Βόρειες ούτε λόγος. Πρώτη φορά στη ζωή μου ένιωσα να με κοιτάνε με αηδία,  χωρίς λόγο, λες και ήμουνα κανας πάκης!! Τραγικά πράγματα. Δυο φορές πήγε να παιχτεί κάτι, με μια Αυστραλεζα τη μια και μια Αμερικανίδα την άλλη (μέτριες, μη φανταστείτε, αλλά έτσι οπως πηγαινε...). Και τις δυο φορές μόλις μαθαίνανε ότι είμαι Έλληνας (μιλάω πολύ καλά Αγγλικά) εξαφανίζονταν! Η Αμερικανίδα έκανε μορφασμό, είπε κατι με shit μέσα (δεν ακουσα καλα αυτη τη φραση μες στο κλαμπ, και ευτυχώς) και έφυγε! Αυτή ήταν η εμπειρία μου. Δεν ξέρω αν έτυχε ή αν φταίει το νησί, πάντως ήταν ερωτικό Βατερλό!
Τα ίδια ακριβως έζησα στην Ίο το 2005.
Πήγα Αύγουστο και είχε ακριβώς αυτές τις εθνικότητες. Κάποιοι τότε σερβιτόροι μας είχαν πει ότι καλύτερη περίοδος είναι Ιούνιος Ιούλιος όταν έρχονται από Σκανδιναβικές χώρες. Θέλει και λίγο τύχη και ίσως πολύ χρόνο να πετύχεις κάποια καλή. Πολλοί πάμε για λίγες μέρες και οι πιθανότητες είναι λίγες. Σήμερα όμως υπάρχει και το διαδίκτυο από τα κινητά με το οποίο ασχολούνται πολλες ακόμη κι όταν είναι έξω για διασκέδαση με αποτέλεσμα να γράφουν στα παλιά τους υποδήματα το φλερτ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom